معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در استان انتاریو و شهرهایش


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۸/۲۷

 

 

انتاریو استانی غنی در کانادا است. این استان دارای ساختمان ‌های مسکونی مرتفع، ساختمان‌ های تجاری مدرن، مجتمع ‌های خرید، مراکز تفریحی، جاده ‌های متصل، پل ‌ها و بزرگراه ‌ها است. توسعه مستمر بخش های تجاری و مسکونی و شرایط اقتصادی مثبت یکی از دلایل اصلی این است که مردم به دنبال فرصت های تجاری پررونق در انتاریو هستند. به جای شروع یک کسب و کار جدید از صفر، افراد جاه طلب بیشتر به سمت کسب مشاغل موجود یا مدل های فرانشیز شناخته شده در سطح جهانی تمایل دارند. در ادامه قصد داریم تا ضمن معرفی مزایای سرمایه گذاری در انتاریو، به معرفی فرصت های سرمایه گذاری در آن و بیزینس های موفق این شهر نیز بپردازیم.

Ontario

سرمایه ‌گذاری در انتاریو

در حالی که انتاریو برخی از استقبال‌ کننده‌ ترین برنامه ‌های مهاجرت، نیروی کار بسیار ماهر و دسترسی استراتژیک به بازار آمریکای شمالی را ارائه می‌کند، می‌دانیم که برنامه ‌ها و مشوق ‌های دولتی می‌توانند فرآیند تصمیم ‌گیری را برای جا به ‌جایی یا گسترش عملیات ‌های جدید و موجود هدایت کنند. به همین دلیل است که انتاریو برنامه ‌ها و خدماتی را ارائه می‌کند که نیاز های کسب ‌و کار شما را شامل می‌شود. این نیاز ها شامل تحقیق و توسعه، جذب استعداد، مهارت ‌های آینده، هزینه ‌های تجاری، صادرات و حمایت ‌های خاص صنعت می‌شود.

 

تحقیق و توسعه و فناوری در انتاریو

انتاریو جایی است که ایده‌ های جسورانه جان می‌گیرند و با برخی از بزرگ‌ترین چالش ‌هایی که دنیا تا به حال دیده‌اند مقابله می‌کنند. چه در آزمایشگاه علمی و چه در آزمایشگاه کامپیوتر، انتاریو پشتیبانی هایی برای کمک به پیشرفت نوآوری ها در همه بخش ها از طریق پروژه های تحقیق و توسعه و در خط مقدم پیشرفت های جهانی فناوری ارائه می دهد.

 • سرمایه در گردش سفارشی: یک برنامه وام برای شرکت های فناوری که می خواهند سرمایه در گردش خود را برای رشد از طریق تامین مالی از 250000 دلار به 35 میلیون دلار افزایش دهند.
 • انگیزه مالیاتی تحقیقات علمی و توسعه تجربی(SR&ED): اعتبار مالیاتی برای شرکت‌ ها برای کاهش هزینه ‌های ورودی ‌های کلیدی، از جمله دستمزد/ حقوق.
 • اعتبار مالیاتی نوآوری انتاریو(OITC): این گزینه یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد 8 درصد با حداکثر 3 میلیون دلار در هزینه های افراد واجد شرایط است. OITC را می توان با اعتبار مالیاتی فدرال در همان ادعای سالانه SR&ED جفت کرد.
 • اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه انتاریو(ORDTC): اعتبار مالیاتی برای شرکت های کانادایی مستقر در انتاریو. این شرکت ‌ها می‌توانند یک اعتبار غیرقابل استرداد 3.5٪ در تحقیق و توسعه واجد شرایط برای جبران مالیات بر درآمد شرکتی قابل پرداخت کسب کنند.
 • صندوق زنان در فناوری(WIT): صندوقی که از شرکت ‌های فناوری کانادایی تحت رهبری زنان، با هر اندازه، در هر مرحله از رشد حمایت می‌کند.

سرمایه ‌گذاری در انتاریو

برنامه های سرمایه گذاری منطقه ای انتاریو

بسته به نیاز شرکت شما، مکان یابی در مناطق مختلف در سراسر استان می تواند مشوق های بیشتری را ارائه دهد:

 • صندوق توسعه انتاریوی شرقی(EODF): این مورد یک برنامه بودجه در دسترس برای مشاغل مستقر در شرق انتاریو که در حال گسترش عملیات هستند، می باشد. مبلغ بودجه حداکثر تا 15 درصد از هزینه های واجد شرایط پروژه است.
 • صندوق توسعه جنوب غربی انتاریو(SWODF): یک برنامه بودجه در دسترس برای مشاغل مستقر در جنوب غربی انتاریو که در حال گسترش عملیات هستند. مبلغ بودجه حداکثر تا 15 درصد از هزینه های واجد شرایط پروژه است.
 • شرکت صندوق میراث انتاریوی شمالی(NOHFC): این برنامه از سوی آژانسی از دولت انتاریو با برنامه های بودجه برای مشاغل، مشاغلی که به دنبال جابجایی هستند و جوامعی که به دنبال ترویج و تحریک توسعه اقتصادی هستند، تدوین شده است. بسته به معیار های برنامه، تأمین مالی می تواند به صورت مشارکت مشروط و وام باشد.
 • مقیاس‌سازی و بهره‌وری کسب‌ و کار انتاریوی جنوبی: برنامه ‌ای که به افزایش مقیاس کسب ‌و کار های مستقر در انتاریوی جنوبی کمک می‌کند و به اتخاذ فناوری ‌های جدید و نوآورانه که از بهره‌وری پشتیبانی می‌کنند، کمک می‌کند.

 

مطلب پیشنهادی : سرمایه گذاری در نوااسکوشیا

 

حمایت از هزینه های راه اندازی کسب و کار در انتاریو

کسب ‌و کار هایی که در انتاریو فعالیت می‌کنند می‌توانند از مشوق ‌ها و برنامه ‌های بهینه ‌سازی استفاده برای موارد «هزینه انجام کسب ‌و کار» مانند آب و برق و هزینه های خود استفاده کنند.

 • Save-ON-Energy : برنامه ای برای کمک به مصرف کنندگان صنعتی برای مدیریت و حفظ بهتر مصرف انرژی، طراحی شده است.
 • ابتکار حفاظت صنعتی(ICI) : ابتکاری که از مصرف‌کنندگان بزرگ برق با اعمال تعدیل‌های جهانی بر اساس سهم آنها در پنج ساعت اوج تقاضا در سال، به جای کل حجم برق مصرفی، حمایت می‌کند.
 • برنامه نرخ برق صنعتی شمالی (NIER):این برنامه ای است که به بزرگترین مصرف کنندگان برق صنعتی شمال انتاریو برای کاهش هزینه های انرژی و حفظ مشاغل کمک می کند. این برنامه به شرکت کنندگان واجد شرایطی که متعهد به توسعه و اجرای یک برنامه جامع مدیریت انرژی هستند و برای دستیابی به اهداف صرفه جویی و بهره وری انرژی تلاش می کنند،در هزینه های برق تخفیف ارائه می کند.
 • گاز طبیعی: برنامه ای برای کمک به مصرف کنندگان صنعتی گاز طبیعی در مدیریت و حفظ بهتر مصرف انرژی خود.

 

پشتیبانی صادرات

پشتیبانی های قوی برای کمک به موفقیت شما در اهداف صادراتی وجود دارد. چه صادرکننده جدیدی باشید که در حال بررسی احتمالات برای شروع صنعت خود است یا یک صادر کننده کارکشته که آماده گسترش دامنه بازار جهانی است.

 • برنامه ضمانت صادرات: برنامه ای فدرال که به کسب و کارها کمک می کند تا منابع مالی بیشتری برای گسترش فروش خود به بازار جدید کسب کنند. ضمانت ها نمی تواند بیش از 10 میلیون دلار باشد.
 • مأموریت‌ها، برنامه‌ها و رویدادهای صادراتی: علاوه بر خدمات مشاوره صادرات 1:1 و کارگاه‌های آماده‌سازی صادرکنندگان، دولت انتاریو مأموریت‌های تجاری صادرات مجازی و حضوری، مأموریت‌های خریداران ورودی، و وبینارهای بازار و بخش خاص را برای مشاغل انتاریو سازماندهی و ارائه می‌کند.
 • برنامه شرکت های کوچک و متوسط CanExport(SMEs): یک برنامه فدرال که به شرکت های کوچک و متوسط برای توسعه فرصت های صادراتی جدید کمک مالی می کند. این برنامه تا 75 درصد از هزینه های واجد شرایط را بازپرداخت می کند (بین 15000 تا 75000 دلار بودجه برای هر پروژه).

برنامه های صنعت

انتاریو طیف گسترده ای از مشوق ها و برنامه ها را ارائه می دهد که برای حمایت از مشاغلی که در صنایع خاص فعالیت می کنند، طراحی شده اند.

 • برنامه سرمایه گذاری و نوآوری بخش جنگل(FSIIP): یک برنامه دولتی انتاریو است که بودجه ای را برای سرمایه گذاری های استراتژیک در بخش جنگل فراهم می کند که بهره وری و نوآوری را بهبود می بخشد، رقابت را افزایش می دهد، دسترسی به بازار جدید را پشتیبانی می کند، مزایایی را برای بخش جنگلی گسترده تر انتاریو فراهم می کند و اقتصادهای منطقه را تقویت می کند.
 • صندوق رسانه های دیجیتال تعاملی(IDM): هدف این صندوق تقویت و تحریک رشد اقتصادی در بخش رسانه های دیجیتال تعاملی است.
 • اعتبار مالیاتی رسانه دیجیتال تعاملی انتاریو(OIDMTC): اعتبار مالیاتی قابل استرداد بر اساس هزینه ‌های نیروی کار واجد شرایط انتاریو و هزینه‌ های بازاریابی و توزیع واجد شرایط که توسط یک شرکت واجد شرایط در رابطه با محصولات رسانه دیجیتال تعاملی، ادعا شده است.
 • مشارکت کشاورزی کانادا: یک تعهد پنج ساله به مبلغ 3 میلیارد دلار توسط دولت های فدرال، استانی و منطقه ای کانادا که از بخش های کشاورزی و محصولات کشاورزی کانادا حمایت می کند. در انتاریو، بودجه مشارکت در هزینه‌ها تحت این مشارکت از پروژه‌های توسعه اقتصادی در بخش‌های کشاورزی و محصولات کشاورزی، نظارت بر محیط‌زیست برای ارتقای کیفیت آب و سلامت خاک و حفاظت و تضمین حمایت می‌کند تا پایه‌های اعتماد عمومی به این بخش را تقویت کند

 

مطلب پیشنهادی : سرمایه گذاری در جزیره پرنس ادوارد

 

بیزینس های موفق در انتاریو

 

1.Venngage

 بیزینس های موفق در انتاریو

Venngage  یک پلت فرم پیشرو در طراحی گرافیک است. این به شما کمک می کند تا اینفوگرافیک ها، ارائه ها و سایر طرح های بصری را به راحتی با صدها الگو، نمودار، نمادها و عناصر طراحی قابل تنظیم ایجاد کنید. با چند کلیک هر کسی می تواند تصاویر زیبایی برای کسب و کار، سازمان یا مدرسه خود ایجاد کند.

وب سایت:  https://venngage.com

 

2.Windscrib

 Windscribفقط یک VPN نیست، یک برنامه دسکتاپ و افزونه مرورگر است که برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما، رفع انسداد وب‌سایت‌ها، و حذف تبلیغات شما در سراسر وب‌سایت‌هایی که هر روز بازدید می‌کنید،فعالیت می کند.

وبسایت:  https://windscribe.com

 

3.Thinkific

آموزش آنلاین برای حرفه ای ها

Thinkific یک پلت فرم دوره آنلاین کلیدی است که به کارشناسان و شرکت‌های مستقل امکان می‌دهد تا به سرعت دوره‌های خیره‌کننده را در سایت‌های خود ایجاد و ارائه کنند.

وب سایت: https://www.thinkific.com

 

4.Uberflip

سرمایه ‌گذاری در انتاریو

Uberflip به بازاریابان این امکان را می دهد که تجربیات محتوا را ایجاد، مدیریت و بهینه کنند تا بتوانند از محتوا در طول سفر خریدار استفاده کنند. Uberflip یک پلت فرم تجربه محتوا است که AGG  تمام محتوای خود را (مقالات وبلاگ، کتاب های الکترونیکی، فیلم ها، whitepapers و بیشتر) جمع آوری می کند. با ارائه ابزارهای مورد نیاز بازاریابان برای تقویت تعامل، تولید سرنخ و ایجاد تقاضا برای تولید محتوا، آنها می توانند بهتر از محتوا برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. Uberflip همچنین با پلت فرم اتوماسیون بازاریابی کاربر ادغام می شود تا شکاف را پر کند و روند بین تولید محتوا و تقاضا را بهبود بخشد.

وبسایت: www.uberflip.com

 

5.تجارت مشاوره بین المللی برایان تریسی 

مکان: انتاریو - تورنتو

دسته: آموزش و کوچینگ بازرگانی، خدمات، خدمات حرفه ای

برایان تریسی اینترنشنال یک کسب و کار مشاوره و مربیگری آموزش B2B شناخته شده جهانی است که بیش از 30 سال است در کانادا در حال اجرا است. با دستاوردهای بزرگ، این شرکت شبکه خود را گسترش داده و فرنچایزهای خود را با موفقیت در 18 کشور مختلف در سراسر جهان اجرا می کند.

 

6.مشاوره تحصیلی Deeksha

مکان: انتاریو - تورنتو بزرگ

دسته: آموزشی، فرانچایز

این شرکت به آن دسته از دانشجویان هندی که تحصیلات عالی خود را در کشورهای خارجی مانند استرالیا، ایالات متحده، انگلستان، نیوزلند و کانادا دنبال می کنند، خدمات رسانی می کند. این شرکت به دنبال شرکت ها و افراد بالقوه شریک در تورنتو بزرگ است که بتوانند این تجارت را به سطح بالاتری ببرند و خدمات مشاوره آموزشی در سطح جهانی را به جامعه اختصاص داده شده از دانش آموزان ارائه دهند.

 

مطلب پیشنهادی : سرمایه گذاری در انگلستان

 

7. تجارت روابط سرمایه گذاری Turnkey

مکان: انتاریو - میسیساگا

دسته: خدمات حرفه ای

Turnkey یکی از بزرگترین شرکت هایی است که به مشتریان بازار فرابورس در سراسر میسیساگا، انتاریو، کانادا خدمات ارائه می دهد. این شرکت یک پیشینه قوی دارد و به طور کامل با نویسندگان آموزش دیده حرفه ای، حسابداران CFO، حاکمیت شرکتی و کارکنان منشی مجهز است. این شرکت در یک ساختمان کلاس A در میسیساگا، که یکی از شهرهای تولیدی انتاریو، کانادا است، واقع شده است.

 


سوالات متداول


Invest Ontario چیست؟

Invest Ontario آژانسی است که بر تضمین سرمایه گذاری های تجاری با ارزش بالا برای استان متمرکز شده است. این آژانس سرمایه‌گذاری‌هایی را برای ایجاد شغل و جریان‌های درآمدی جدید برای انتاریو، با تمرکز اولیه بر بخش‌های تولید پیشرفته، فناوری و علوم زیستی دنبال خواهد کرد.

کدام بخش برای سرمایه گذاری در کانادا بهتر است؟

سهام بخش مالی، طلا و انرژی جزو بهترین سهام کانادا برای خرید برای سال 2020 هستند. در بخش فناوری، چند سهام شکست‌خورده نیز وجود دارد که ارزش بررسی دارند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.