ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

همه چیز درباره راههای مهاجرتی کانادا قسمت دوم


آخرین بروز رسانی : ۹۸/۰۵/۲۰

 

همه چیز درباره راههای مهاجرتی کانادا؛ چطور ویزای کانادا بگیریم؟ (قسمت دوم)

یکی از روش هایی که برای مهاجرت به  کانادا دولت آن کشور تسهیلات درخور توجهی را برای آن در نظر گرفته است، ویزای صاحبان کسب و کارهای نوآورانه و کارآفرین است. کانادا از حضور کارآفرینانی که توانایی ایجاد شغل برای شهروندان کانادا و کمک به توسعه اقتصاد این کشور را دارند با آغوش باز استقبال می‌کند. این برنامه مهاجرتی ویزای استارت آپ ( Start-up Visa) نام دارد، و در این بخش می خواهیم شرایط و قوانین مربوط به مهاجرت به کانادا از این طریق را بررسی کنیم.

>> مطالعه قسمت اول همه چیز درباره مهاجرت به کانادا <<

 

مهاجرت به کانادا

یکی از راههای مهاجرتی کانادا، مهاجرت از طریق کارآفرینی است (برنامه دریافت ویزای کانادا در قالب Start-Up )

قانون جدید ویزای استارت آپ این امکان را برای کارآفرینان هایی که متقاضی مهاجرت به کانادا و یا دریافت ویزای کانادا می باشند فراهم می‌کند تا راحت تر بتوانند پرونده خود را پیگیری کنند. ویزای استارت آپ در نوع خودش اولین ویزا در سطح جهان است که کارآفرینان مهاجر را با سازمان‌های خصوصی با تجربه کسب و کار را مرتبط می نماید تا در قالب یک فعالیت کارآفرینی نوآور اقدام به فعالیت اقتصادی کنند.

 

مهاجرت به کانادا ویزا724

 

 "کانادا نیاز به کارآفرینان دارد". این شعار دولت کانادا برای معرفی این نوع ویزا و ترغیب صاحبان ایده‌های نوآورانه برای مهاجرت به کانادا است. علیرغم برنامه های مهاجرتی مشابه در دیگر کشورها دولت کانادا یک برنامه موقت و یا شرطی برای کارآفرینان در نظر نگرفته است. بلکه متقاضیانی پس از گذراندن مراحل اداری و قانونی مهاجرت به کانادا در قالب ویزای کانادا به صورت استارت آپ، وارد کانادا شوند، به‌طور دائم در کانادا اقامت خواهند داشت و هیچ شرطی در موفقیت  کسب و کار آنها برای ادامه اقامتشان وجود نخواهد داشت.

 اگر در خودتان این امکان را می بینید که بتوانید یک کسب و کار اشتغال زا را در کانادا ایجاد کنید این بهترین موقعیت است تا از این طریق اقامت دائم در کانادا را نیز به دست بیاورید.

 

مهاجرت کارآفرینی ویزا724

 

راه هموار کارآفرینان صاحب ایده‌های نوین کسب و کار  برای مهاجرت به کانادا

دلایل زیادی وجود دارد که کانادا بهترین مکان برای راه اندازی ایده کسب و کار شماست. در زیر به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

رشد اقتصادی قوی: قبل از تصمیم برای مهاجرت به کانادا، جالب است بدانید، مجله Forbes در رتبه بندی خود کشور کانادا را بهترین کشور را در بین کشورهای G-20  از نظر مناسب بودن فضای کسب و کار قرار داده است. کانادا همچنین جایگاه مالی مستحکمی در بین کشورهای G-7  دارد و در بین کشورهای G-20  بهترین چشم انداز مالی را پیش روی خود دارد.

مالیات‌های پایین و هزینه پایین راه اندازی کسب و کار: کانادا برای کسب و کارهایی که در آن کشور راه اندازی می‌شوند، محیط مناسبی با مالیات و هزینه پایین ارائه می‌کند تا با استفاده از این فضا کسب و کار شما بتواند رشد کند. نرخ سراسری مالیات  برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای جدید به‌طور قابل توجهی پایین‌تر از دیگر کشورهای گروه G-7 است. همچنین، شرکت KPMG که شاخص‌های اقتصادی کشورها را رصد می‌کند، کانادا را به‌عنوان بهترین کشور در شاخص رقابتی بودن مالیات معرفی کرده است. با توجه به این مسئله یکی از دغدغه‌های مهاجرت به کانادا برای صاحبان ایده‌های نوآورانه رفع می‌شود.

ایده آل برای تحقیقات و نوآوری: غالب محققانی که شانس دریافت ویزای کانادا داشته‌اند معتقدند، کشور کانادا محیطی جذاب برای تحقیقات و نوآوری فراهم آورده است. این محیط جذاب از دارا بودن زیرساخت تحقیق و توسعه (R&D) به‌عنوان کشوری پیشرو در سطح جهان، استعدادهای علمی و انگیزه‌های نوآوری را شامل می‌شود. همچنین طبق قوانین کانادا، ترکیبی از اعتبارات مالی فدرال و منطقه‌ای برای بازگشت بخشی از هزینه‌های تحقیق و توسعه سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شده است. به‌طور میانگین، تا 30 درصد از هزینه‌های تحقیق و توسعه یک سرمایه گذاری در کانادا به سرمایه گذار برمی گردد.

بهترین کیفیت زندگی در کانادا: کیفیت بالای زندگی در کانادا، یک پس زمینه بسیار مثبت را برای موفقت افراد، خانواده‌ها و شرکت‌های فعال در سطح جهانی ایجاد نموده است که قصد مهاجرت به کانادا دارند. طبق آمارهای بانک جهانی در سال 2011، مردم کانادا از بالاترین کیفیت زندگی در بین کشورهای گروه G-20  برخورداری بوده‌اند. در واقع می‌توان گفت، کانادا یک میزبان ایده آل است برای نیروهای کار تحصیل کرده، انعطاف پذیر و چند فرهنگی است که قصد مهاجرت به کانادا یا دریافت ویزای کانادا را دارند.

منبع: وبسایت دولت کانادا canada.ca

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در انتهای همین متن در قسمت "مشاوره رایگان" مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما در ایران(تهران)، کانادا(تورنتو) یا آمریکا(فلوریدا) را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

> ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان (تضمینی)

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای آلمان شینگن تضمینی

ویزای کار آلمان

مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

 

درحال جابجایی دفاتر و خطوط تلفن

 

- در صورتی تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان بررسی گردد به صفحه تکمیل فرم ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

- در صورتی که تصمیم قطعی برای دریافت ویزا و یا مهاجرت دارید به صفحه رزرو وقت مشاوره  مراجعه نمایید.

- در صورتی که میخواید سوالی را مطرح کنید، به صفحه پرسش و پاسخ رایگان مراجعه فرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.