رفع ریجکتی شینگن


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۸

رفع ریجکتی ویزای شینگن یک اصطلاح است.

به صورت کلی بر خلاف کشوری مثل کانادا، کشورهای اتحادیه اروپا رفع ریجکتی ندارند! اما این واژه در ایران مصطلح شده است که با دریافت ویزای شینگن بعدی ویزای قبلی رفع می شود! اما اینطور نیست پرونده قبلی شما از اداره مهاجرت کشورهای اتحادیه اروپا پاک نمی شود.

برای دریافت اطلاعات کامل رفع ریجکتی کشور کانادا می توانید به لینک 《 رفع ریجکتی کانادا 》مراجعه بفرمایید.

 

نحوه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن:

اعتراض به ریجکتی ویزای شنگن برای هرکشوری متفاوت است. به طور مثال شما برای اعتراض به ریجکتی کشور فرانسه و آلمان خودتان می‌توانید اقدام کنید اما جهت اعتراض به ریجکت ویزای ایتالیا حتما باید وکیل مهاجرت ایتالیایی درخواست اعتراض را ارسال کند.

پس از اعلام ریجکتی فقط 1 تا 2 ماه (بسته به هر کشور متفاوت است) برای اعتراض به ریجکتی شنگن مهلت دارید.

 

چه مدت زمان پس از ریجکتی شینگن، برای درخواست مجدد باید صبر کنیم؟

در قوانین هیچ سفارتی از کشورهای اتحادیه اروپا عنوان نشده است که باید به طور مثال از 1 ماه صبر کنید تا 6 ماه یا تا ... اما این زمان بسته به پرونده به صورت تجربی می تواند از طرف آژانس مسافرتی معتبر توصیه شود. برای مثال حتما این ویدئو دریافت ویزای شینگن پس از ریجکتی رو مشاهده بفرمایید:

در این ویدئو تعدادی از ویزای موفق شینگن که در مدت زمان کوتاهی پس از ریجکتی، ویزای شینگن گرفته اند نمایش داده می شود.

 

برای رفع ریجکتی ویزای شینگن سه راه پیش رو دارید:

1. اگر از تکمیل بودن مدارک خود اطمینان کامل دارید، طی ارائه یک نامه اعتراض به صورت فیزیکی می توانید درخواست بررسی مجدد ویزای شینگن داشته باشید. (البته توجه داشته باشید این مورد خیلی کارساز نیست)

2. در صورتی که اطمینان کامل ندارید از تکمیل بودن شرایط و مدارک خود، رفع نواقص می کنید، مدارک را تکمیل تر می کنید و درخواست مجدد  ثبت می کنید (بهتز است که بعد گذشت 4 ماه از اعلام ریجکتی درخواست مجدد ثبت کنید)

3. رفع ریجکتی ویزای شینگن به روش ویزا724 : در این روش در قالب تور گروهی برای درخواست مجدد ویزای شینگن از کشوری که شانس بالاتری دارد، اقدام می کنیم، که بسته به هر پرونده انتخاب کشور مقصد می تواند متفاوت باشد.

انتخاب تور گروهی از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر می تواند شانس دریافت ویزای شینگن را بسیار افزایش دهد؛ همچنین اگر خدایی نکرده ریجکت شدید تقریبا 80 تا 90% مبلغ پرداختی تور به شما عودت داده می شود.

بنابراین بهتر است که اگر از درخواست ویزای شینگن یک بار ریجکت شده اید، با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های نامه اعتراض برای رفع ریجکتی ویزای شینگن:

نگارش نامه اعتراض به ریجکتی، بسیار مهم است؛ نامه اعتراضی باید دارای مشخصات ذیل باشد

اطلاعات هویتی: نام، نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، شماره پاسپورت، آدرس پست و ایمیل

تاریخ ریجکت ویزای شینگن: باید در ابتدای نامه و بعد از درج اطلاعات شخصی قید شود که در چه تاریخی درخواست داده اید و در چه تاریخی ریجکت شده اید

دلیل ریجکتی ویزای شینگن: باید صراحتاً و دقیقاً همان موردی باشد که در نامه ریجکتی سفارت آمده

توضیحات و دلایل متقاضی در خصوص بروز اشتباه در ریجکت ویزای شینگن: این مورد، مهم‌ترین بخش‌ نامه اعتراض به ریجکت ویزای شنگن است. در این بخش باید دلایل، توضیحات و مدارک لازم را ارائه دهید که چرا رد درخواست ویزای شما عادلانه نبوده و باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرد را ارائه دهید.

 

علت ریجکت شدن ویزای شینگن چیست؟

البته که قبل از اقدام برای رفع ریجکتی ویزای شینگن، افراد معمولا از خود می پرسند که چرا این ویزا رد شد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که دلایل متنوعی را می توان برای رد شدن درخواست ویزای شینگن مطرح کرد. برای رفع ریجکتی ویزا در ابتدا شما باید علت این امر را مورد بررسی قرار دهید. وجود اشتباه های کوچک و خاص هنگام نگارش نامه یا کم بودن مدارک از جمله مهم ترین دلایلی به حساب می آیند که می توانند منجر به رد شدن درخواست کاربران مربوط به دریافت ویزای شینگن شوند.

پس بهتر است که قبل از اقدام برای رفع ریجکتی ویزای شینگن، در ابتدا به سفارت مد نظر خود مراجعه کنید و علت رد شدن درخواست را جویا شوید. سپس برای رفع ریجکتی ویزا شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که گاهی اوقات دلایل کمی پیچیده تر از کم بودن مدارک هستند. مثلا فعالیت در برخی از گروه های خاص می تواند مشکلات متنوعی را برای کاربران ایجاد نماید.

 

رفع ریجکتی ویزای شینگن

 

بهترین راه رفع ریجکتی ویزای شینگن

بهترین راه موجود برای رفع ریجکتی ویزای شینگن، استفاده از خدمات تیم های مشاوره ای و وکالتی حرفه ای همچون ویزا 724 می باشد. افراد برای طی کردن پروسه مربوط به رفع ریجتکی ویزا، باید مراحل مختلفی را طی کنند. مراحل رفع ریجکتی ویزای شینگن طولانی بوده و معمولا وقت زیادی را از کاربران دریافت می کنند.

زمانی که شما از خدمات تیم های وکالتی حرفه ای همچون ویزا 724 استفاده کنید، دیگر نگرانی در مورد روند رفع ریجکتی نخواهد داشت. تیم های وکالتی همچون ویزا 724 سابقه ای درخشان در این زمینه دارند. آنها همچنین می توانند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع نیاز های کاربران اقدام نمایند.

 

وبسایت رسمی سفارت فرانسه: ir.ambafrance.org


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


شادکام :

سلام من دارای 3 ریجکتی اروپا در سالهای گذشته هستم و آخرین بار سال قبل از ایتالیا بوده و تقاضای مجدد دارم

با سلام

میتوانید درخواست مجدد دهید برای اطلاع از هزینه ها میتوانید به صفحه تماس باما"مراجعه کنید.

مجتبی اوجی :

با سلام احتراما جهت راهنمایی در خصوص رفع ریجکتی ویزای شنگن اینجانب از کشور فرانسه و شرح بندی که برای اینجانب ارسال شده به ظرح ذیل می باشد: (اطلاعات ارایه شده در مورد توجیه هدف و شرایط اقامت مورد نظر قابل اعتماد نبود.) جالبه که یک چیز کلی گفته و مشخص نیست چه موردی ایراد داشته

با سلام و احترام

جهت رفع ریجکتی ویزای شنگن لطفا به صفحه تماس باما مراجعه نمایید.

Sina salimi :

سلام وقت بخیر 20 سالم هست درخواست ویزای شنگن از ایتالیا دادیم با پدر و مادرم و با وجود اینکه گردش مالی و سند های کافی داشتیم اما به دلیل بند 13 ریجکت شدیم راهنمایی میکنین لطفا برای درخواست بازنگری

با درود 

باید شرایط پرونده شما بررسی شود. می توانید با شماره های تماس پشتیبانی در ارتباط باشید.

علی :

سلام نن 4سال پیش ریجکت شدم الان میخواهم برم مسافرت بعضی افراد در ازای اخذ مبالغی میگویند رفع نیکنند وبا مستندات نشان میدهند چگونه میتوانم راه جلوگیری از سوی استفاده رابگیرم وایا صحت دارد که میماند

با درود 

مجوزهای شرکت های مذکور را بررسی کنید

 

رضوان :

با سلام با توجه به گزینه 10 ریجکتی، چه مدارک تکمیلی برای اعتراض به این گزینه کمک کننده هستند؟ برای من مهم هست که اعتراض کنم تا سابقه ریجکتی در ویزای من نمونه. die vorgelegton informationen uber den zweck und die bedingungen des geplanten aufenthalts waren nicht laubhaft (اطلاعات و شرایط هزینه و اقامت اعلام شده معتبر نمیباشد)

با درود 

سابقه ریجکتی پاک نمی شود.

رضوان :

سلام من برای شرکت در کنگره در آلمان درخواست ویزا دادم و ریجکت شد. تمامی هزینه ها از سمت شرکتی که در آن کار میکنم تقبل میشد و مدارک کامل بود. دلیل رد ویزا گزینه 10 (die vorgelegton informationen uber den zweck und die bedingungen des geplanten aufenthalts waren nicht laubhaft) بود، با توجه به محدودیت وقت، ممنون میشم در مورد بهترین موارد برای ثبت اعتراض و تکمیل پرونده راهنمایی بفرمایید:

با درود 

متاسفانه اعتراض به ریجکتی برای ویزای آلمان زمان بر است 

شاید بهتر باشد در قالب تور از کشور دیگری درخواست دهید.

سونیا :

سلام روزبخیر من خودم اقدام کردم برای ایتالیا متاسفانهبند دو ریجکت شدم که برنامه سفر هست چهارماه پیش شینگن داشتم الان گفتن اعتراض بزنم

با درود 

توصیه می شه از خدمات تور ما استفاده کنید. با شماره های پشتیبانی در تماس باشید.

عاطفه :

سلام من 2015ویزای توریستی شینگن گرفتم3ماهه. و بعدا 2019ربجکت شدم اما در ‌پاسپورت مهر نخورد.الان برای توریستی کانادا باید اعلام کنم قبلا ریجکت شدم؟

با درود

هیچ واقعیتی را مخفی نکنید

رضا :

سلام من و همسرم بعد از دریافت دعوت نامه از یکی از آشنایان که در سوئد ساکن هستند، برای ویزای توریستی اقدام کردیم و متاسفانه ریجکت شدیم، دلیل رو عدم شناسایی دلیل برای ترک حوزه شنگن اعلام کردند. با توجه به مورد بالا شانس دریافت ویزا از طریق تور گروهی چقدر هست؟

با درود 

به صورت کلی شانس ویزا از طریق تورها بالاتر از ویزای تک است.

برای اطلاع از هزینه ها و شرایط می توانید باشماره های پشتیبانی در تماس باشید.

mohammad ali tabibi :

درود بر شما سال گذشته ارديبهشت ماه براي كنگره اي در فرانس دعوت شدم و علي الزغم مدارك كامل، ريجكت شدم سوالم اين هست كه براي تابستان امسال قصد سفر به اروپا را همراه با خانواده دارم ايا امكان اخذ ويزا هست يا شنيده ام كه بايستي دو سال از ريجكتي گذشته باشه

با درود 

بهتر است از خدمات تور استفاده بفرمایید، درخواست ویزای تک برای شما با ریسک بالایی مواجه است.

zahra :

سلام وقت بخیر ببخشیدیک سوال دارم و خیلی مهم هست برام من توسط یک شخص مهمی و قابل اعتماد برای دریافت ویزای توریستی از یک کشور اروپایی اقدام کردم اما متاسفانه روز اخر بدلیل تاخیر یکی از مدارکم و به موقع نرسیدن به سفارت خانه به من اطلاع دادن که ریجکت شدم الان دو هفته میگذره من چطور میتونم مطمعن بشم از ریجکتی خودم ؟

ایمیل بزنید به سفارت یا به پروفایلتون مراجعه بفرمایید.

بهرام :

برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام کردم ولی ریجکت شدم . در نامه ریجکتی من دلیل علت ریجکتی تیک نخورده است. از کجا بفهمم علت ریجکتی چی بوده ؟ من شرایط کامل ویزارو داشتم .

شاید از دیدگاه خودتان شرایطش را داشتید.

باید پرونده بررسی شود و شاید بهتر باشد در قالب تورهای ما اقدام به دریافت ویزا کنیم

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس با شماره ثبت: 461992)

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری، مسافرتی در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / ثبت نام لاتاری

تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.