ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)پرسش و پاسخ


قناد :

مجرد 45 ساله 7 سال سابقه شغلی سرمایه حدود 1 میلیون پوند آیا با این مشخصات میتوان برای اقامت سرمایه گذاری اقدام کرد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای اقامت سرمایه گذاری انگلیس به 2 میلیون پوند سرمایه نیاز خواهید داشت اما میتوانید برای اقامت کارآفرینی انگلیس اقدام نمایید که باید با راه اندازی یک بیزینس در انگلیس برای 2 تا 10 سفر  شغل ایجاد کنید.

امین زارع :

ممنونم از پاسخگویی سریعتون من در بخش مهاجرت به کانادا سوال کردم در مورد مهاجرت به انگلیس هم با توجه به مشخصاتی که گفتم خدمتتون چقدر شانس موفقیت برای مهاجرت به انگلیس از طریق اقامت سرمایه گذاری دارم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید و فرم ارزیابی سرمایه گذاری را تکمیل نمایید.

سعید :

آیا همچنان میشه با روش کار آفرینی 200 هزار پوندی به انگلیس مهاجرت کنیم؟ با معرفی 2 خانواده هر کدام 100 هزار پوند اقامت سرمایه گذاری انگلیس امکان پذیره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله شما میتوانید با راه اندازی یک بیزینس در انگلیس اقامت دریافت کنید البته این بیزینس کارآفرینی می باشد که در برخی عنوان ها به اقامت سرمایه گذاری انگلیس معروف است.

همان طور که در توضیحات عنوان شده است 2 خانواده با سرمایه ی 100 هزار پوندی میتوانند اقامت انگلیس را دریافت کنند.

افسانه :

ما فرزند 6 ساله ای داریم که علاقه داریم در انگلیس تحصیل کنه آیا با گرفتن ویزای دانش آموزی انگلیس من و همسرم هم میتونیم به انگلیس مهاجرت کنیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

یکی از والدین میتواند ویزای همراه دریافت کند مثلا مادر و پدر نیز میتواند در مرحله دوم درخواست ویزای انگلیس داشته باشد.

وحید انصاریان :

من 36 ساله هستم مجرد دارای 5 سال سابقه کار و دارای مدرک زبان آیلتس 6.5 و تمکن مالی حدود 600 میلیون. آیا شانسی برای مهاجرت به انگلیس دارم ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تحصیل در انگلیس برای دریافت اقامت امتیازی نخواهد داشت اما میتوانید با تحصیل در کانادا امتیاز اقامت کسب کرده و پس از فراغت از تحصیل در کانادا مشغول به کار شوید.

مهدی :

آیا تولد فرزند در انگلیس مانند کشور کانادا شامل شرایط قانون خاک میشود؟ یعنی در زمان تولد فرزند به بچه ما پاسپورت انگلیسی تعلق میگیره؟ آیا از همین طریق میتونیم به انگلیس مهاجرت کنیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خیر کشور انگلستان قانون تابعیت با تولد را ندارد. فرزند شما اگر در کانادا متولد شود پاسپورت کانادایی دریافت میکند اما اگر در انگلیس متولد شود پاسپورت انگلیسی دریافت نخواهد کرد.

امیر محمد لرستانی :

بنده ویزای مولتی انگلیس داریم که هنوز معتبر هستش اگر بخوام برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی اقدام کنم آیا این موضوع برای من یک پوینت مثبت هستش؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اتفاق خاصی در پرونده ی کارآفرینی شما نخواهد افتاد فقط هزینه های دریافت ویزای انگلیس نخواهید داشت. در ویزای کارآفرینی یا اقامت سرمایه گذاری انگلیس موارد تمکن مالی و سابقه مدیریت و بیزینس پلن شما اهمیت دارد.

میرهاشمی :

سلام و وقت بخیر من از طریق اقامت سرمایه گذاری برای مهاجرت به انگلیس اقدام کرده ام اما فرزند من در حال حال 19 سال دارد. چطور میتوانیم ایشان را همراه خودمان ببریم؟ و ایشان نیز همراه ما به انگلستان مهاجرت کند؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در پرونده های اقامتی انگلیس و یا اقامت سرمایه گذاری انگلیس فرزندان بالای 18 سال مستقل محسوب می شوند. میتوان برای ایشان نیز ویزای کارآفرینی درخواست کنیم یا ویزای توریستی مولتی و یا ویزای تحصیلی انگلیس

سمانه پاکرو :

سلام خواهر من یکی از موکلین شما بود که از طریق ویزای سرمایه گذاری از طریق شما حدود 5 سال پیش به انگلستان رفته و الان اقامت دائم گرفته آیا من از طریق ایشون میتونم به انگلستان مهاجرت کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله میتوانیم از ویزای اسپانسری برای رفتن شما به انگلستان اقدام نماییم.

حسن میرزایی :

آیا کشور انگلیس شبیه کشور کانادا مهاجر پذیر هست؟ یعنی برنامه های مهاجرتی مختلفی برای جذب نیروی کار متخصص یا سرمایه گذار داشته باشه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

نمیتوان گفت یک کشوری نسبت به دیگری مهاجر پذیر تر است اما خب مهاجرت به انگلستان نسبت به کانادا یک مقدار مشکل تر است چون کانادا دچار کمبود جمعیت است اما انگلستان با این مشکل مواجه نمی باشد.

دکتر میرباقری :

باسلام من دکتر جراح عمومی هستم و از انگلستان مدرکم رو گرفتم. آیا شانسی برای مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار دارم؟ شما میتوانید برای من و همسر و فرزندم که قصد مهاجرت به انگلستان رو داریم با توجه به تخصصی که دارم اقامت بگیرید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرم های ارزیابی رایگان مراجعه نمایید و فرم ویزای کار را تکمیل نمایید.

محمدرضا فرجی :

سلام و ممنون از اطلاعات مفیدتون میخواستم بدونم برای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج آیا اسپانسر شیپ همسر میتونه از طرف زن باشه؟ خانم من پاسپورت انگلیسی داره

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله تفاوتی بین زن و مرد برای پرونده های اسپانسری انگلستان وجود ندارد.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

کد پستی : 1914745555

تلفن : 14164771878+ (کانادا - تورنتو) ___ 14074084084+ (آمریکا - فلوریدا) ___ 982122609232+ (ایران - تهران) ___ 14168373753+ (واتساپ _ کانادا) پاسخگویی دفتر کانادا فقط در ساعات 18 الی24 بوقت تهران.

موبایل : 14168373753+ (واتساپ_کانادا) پاسخگویی فقط در ساعات 18 الی24 بوقت تهران

ایمیل : info@visa724.com

آدرس :

موسسه کاریابی بین المللی ایران و موسسه حقوقی بین المللی لیبرا

دفترایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، بن بست الهیه، پلاک 1684 واحد ۳

دفتر کانادا - تورنتو (دفتر مرکزی) :

 Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto Ontario M5B 2L7 Canada

دفتر آمریکا - فلوریدا: 

Libra liana Co LLC 6336 Buford st Unit 209 Orlando Florida  Zip Code:

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.