ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

پاسپورت کانادا تضمینی با تولد فرزند

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

پاسپورت کانادا تضمینی با تولد فرزند

نوع ویزا : این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دنبال خدمات تضمینی! اقامت کانادا هستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند... حتما برای جلوگیری از این مسئله تمام موارد این صفحه را مطالعه فرمایید.

کشور : کانادا

هشدار ها : لطفا از سپردن مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس و نامعتبر جدا خودداری نمایید

مدارک :

این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دنبال خدمات تضمینی! اقامت کانادا هستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند... حتما برای جلوگیری از این مسئله تمام موارد این صفحه را مطالعه فرمایید.

ما خدماتی با عنوان ویزای تضمینی کانادا نداریم، لطفا سوال نفرمایید.

اما تمامی خدمات، به صورت حرفه ای و قانونی توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا انجام می پذیرد.

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست پاسپورت کانادا با تولد فرزند (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست پاسپورت کانادا با تولد فرزند

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست پاسپورت کانادا با تولد فرزند

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست پاسپورت کانادا با تولد فرزند: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست پاسپورت کانادا با تولد فرزند، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

قبل از مطالعه این مقاله حتما ویدئو "کلاهبرداری تابعیت والدین از طریق تولد فرزند" را در صفحه اینستاگرام ما مشاهده کنید:

instagram.com/visa724

 

نکاتی که باید در نظر گرفته شود:

 

1) مدت اقامت در کانادا 6 ماه خواهد بود.

2) هزینه تشخیص پزشک تا زمان زایمان حدود 25000 دلار کانادا خواهد بود (شامل هیچگونه بیمه ای نخواهید بود)

3) هزینه های 6 ماه زندگی در کانادا نیز با توجه به درجه زندگی شما متغییر خواهد بود.

4) دریافت پاسپورت برای فرزندان به هیچ عنوان تضمین کننده اقامت دیگر اعضای خانواده نخواهد بود و هیچگونه امتیازی برای والدین فرزند به دنیا آمده در خاک کانادا نخواهد داشت

5) ویزای شما با ریسک همراه خواهد بود، چون مدت زمان صدور ویزا مشخص نیست و ممکن است نزدیک به زمان زایمان بوده و خطرات آن بسیار است.

 

 اگر قصد مهاجرت قانونی به کانادا را دارید بهتر است  فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را، امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران موسسه جلسه حضوری یا تلفنی داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) مراجعه حضوری داشته باشید اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


عباس :

سلام هزینه سفر به کانادا جهت تولد فرزند چقدر است

مشاور مهاجرت و ویزا

همین صفحه را به صورت کامل مطالعه فرمایید ، هزینه های عنوان شده است.

هزینه های حق الوکاله و مدت زمان انجام پروسه با توجه به انتخاب روش مهاجرت و دریافت ویزا و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

منا ناصري :

باسلام شما چه روشهاي را پيشنهاد ميكنيد با توجه به اينكه ويزاي كار به والدين بعد از تولد فرزند نميدهند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

روشهای مهاجرتی بسیاری برای کانادا وجود دارد. لطفا برای بررسی شرایط به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

منا ناصري :

باعرض سلام و خسته نباشي اگر فرزند در كانادا به دنيا بياييد آيا به والدين ويزاي كار ميدهند

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر تولد فرزند به تنهایی موجب دریافت ویزای کار کانادا و یا اقامت کانادا برای والدین نخواهد شد. اگر قصد دریافت اقامت در کانادا را دارید؛ باید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید.

بابك :

اخذ پاسپورت نوزاد از زمان زايمان چند روز طول ميكشد ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

این زمان با توجه به سیکل اداری کانادا بسیاری متغییر است.

sahar.a :

با سلام و احترام، من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم، ولی در حال حاضر با توجه به اینکه من باردار هستم قصد داشتیم برای ویزای توریستی اقدام کنیم و در صورت اخذ ویزا من در کانادا وضع حمل کنم و سپس به ایران برگردیم, چند تا سوال در این رابطه دارم: 1)با توجه به وضعیت بارداری من چقدر احتمال داره به ما ویزای توریستی بدن؟ 2)آیا احتمال داره بعد از اینکه ویزا صادر شد در فرودگاه کانادا از ورود به خاک کانادا جلوگیری بعمل بیاد توسط آفیسر به دلیل وضعیت بارداری من؟ 3)در صورتیکه به ما ویزا بدن ولی من در ماههای آخر بارداریم باشم و نتونم برم آیا برای سفرهای بعدیمون امتیاز منفی است؟ 4)در صورتیکه ویزای ما ریجکت بشه و ما بعدا بخواهیم از طریق کاری یا تحصیلی اقدام کنیم برای مهاجرت آیا ریجکتی ویزای توریستیمون تاثیر منفی داره در پروسه مهاجرت؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام

در هر حالتی که باشید احتمال اینکه از ورود شما به خاک کانادا ممانعت شود وجود دارد و اگر آفیسر فرودگاه به باردار بودن شما پی ببرد احتمال اینکه از ورود شما جلوگیری شود بالا خواهد رفت. ریجکتی ویزای توریستی تاثیری برای اقدام به مهاجرت با ویزای تحصیلی کانادا نخواهد داشت در صورتی که مدارک کافی داشته باشید و بتوانید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید مشکلی نخواهید داشت.

شبنم شکری قلعه : سلام من باردار هستم و الان ۳ ماهمه من اگه فرزنم را انجا به دنیا بیارم میتونه پاسپورت بگیره و اینکه فرزندم پاسپورت بگیره خانواده ما هم میتونن اقامت بگیرن ممنون از لطفتون

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 در زمان تولد فرزند شما اقدام خواهیم کرد برای دریافت پاسپورت کانادایی و به واسطه ی ایشان امکان اقامت گرفتن برای دیگر اعضای خانواده نیز فراهم است.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

امیر رضا : سلام واسه اقامت 6ماه مولتی راهنمایی میخواستم .واینکه فرزندم اونحا متولد بشه اقامت دائم بهش تعلق میگیره

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که فرزند شما در خاک کانادا متولد گردد در زمان تولد میتواند پاسپورت کانادایی دریافت نمایید و شما نیز از طریق ایشان شانس بالایی برای دریافت اقامت کانادا خواهید داشت.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مائده اسکندری : با سلاممن قصد بچه دار شدن در کانادا و اخذ پاسپورت را دارم برای این کار از چه مدت قبل از بارداری باید اقدام کنم و هزینه انجام این کار چقدر میشود؟چند درصد از هزینه را باید ابتدا پرداخت کنم؟مدت زمانی که پاسپورا اخذ میشود چقدر بعد از تولد بچه میباشد؟ هزینه بیمارستان چقدر و به عهده خورم هست یا در هزینه دریافتی منظور شده است؟

با سلام و احترام 

تمامی سوالات شما در همین صفحه پاسخ داده شده لطفا به دقت مطالعه بفرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران:

02182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.