ویزای پاکستان توریستی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای پاکستان توریستی


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : پاکستان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

 • اسکن اطلاعات شخصی گذرنامه: سند سفر شما باید حداقل 6 ماه پس از اتمام ویزای الکترونیکی شما معتبر باشد. همچنین گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
 • عکس متقاضی :
 • عکس در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد
 • زمینه عکس سفید باشد
 • عکس های شما باید به صورت حرفه ای چاپ شده و ارتفاع آنها 45 میلی متر (میلی متر) و عرض آن 35 میلی متر باشد.
 • سر و بالای شانه های خود را نزدیک کنید تا چهره شما 70 تا 80 درصد از عکس را بگیرد.
 • وضوح بالا
 • با کیفیت بالا و بدون علامت یا چین خوردگی جوهر
 • مدرک اقامت (در صورت وجود)
 • برنامه سفر
 • دعوت نامه (در صورت وجود)
 • شناسه/مجوز اقامت میزبان پاکستانی (هر دو طرف) (در صورت وجود)
 • صورتهای بانکی 3 ماه اخیر (در صورت وجود)
 • کپی ویزای قبلی (در صورت وجود)
 • تأیید رزرو هتل (در صورت وجود)
 • تأییدیه هواپیمایی
 • مجوز سفر توسط کارفرما یا دانشگاه (در صورت وجود)
 • اثبات ازدواج یا رابطه زناشویی (در صورت وجود)
 • اسکن گذرنامه همسر (در صورت وجود)
 • شناسنامه خردسال (در صورت وجود)
 • اسکن گذرنامه والدین (در صورت وجود)

* برای اخذ سند مسافرتی، اثبات اقامت مورد نیاز است. تاریخ های این سند باید با تاریخ های سفر انتخاب شده در برنامه مطابقت داشته باشد. این یک الزام است که دولت برای صدور ویزای گردشگری درخواست می کند.

* ویزای توریستی پاکستان فقط در بنادر ورودی زیر موجود است: فرودگاه اسلام آباد، فرودگاه لاهور، فرودگاه پیشاور، فرودگاه کراچی، فرودگاه کویته، فرودگاه مولتان، فرودگاه رحیم یار خان، فرودگاه بهاوالپور، فرودگاه فیصل آباد، مسیر زمینی واهگا، ایستگاه راه آهن واهگا، ایستگاه راه آهن خوک پرپر، بندر دریایی کراچی، بندر دریایی غسبندر، بندر بن قاسم، مسیر زمینی تفتان، فرودگاه گوادر، بندر دریایی گوادا، مسیر زمینی سوست و فرودگاه سیالکوت.

توضیحات :

مهم: بدون دعوتنامه یا بدون داشتن کانفرم وقت سفارت آمریکا در پاکستان، امکان درخواست ویزای پاکستان وجود ندارد.

نکته : درخواست ویزای پاکستان به صورت الکترونیک (آنلاین) انجام می شود.

این صفحه جهت راهنمایی و ارائه اطلاعات نوشته شده؛ ویزا 724 هیچ فعالیتی در خصوص کشور پاکستان ندارد، لطفا تماس حاصل نفرمایید.

بسیاری از دولت ها از سفر به پاکستان به عنوان یک مقصد گردشگری توصیه می کنند، اما تا زمانی که از مناطق درگیری فاصله می گیرید و برای شهروندان آن احترام قائل می شوید، می توانید سفری دلپذیر داشته باشید. در عین حال، بسیار مهم است که قبل از سفر به پاکستان تحقیقات خود را انجام دهید. برخی از اطلاعات به شما کمک می کند تا از تعطیلات خود بهترین استفاده را ببرید. در ادامه، برخی از اطلاعات مورد نیاز قبل از شروع برنامه ریزی برای سفر به پاکستان را خواهید یافت اما اول از همه، اجازه دهید شرایط ورود به پاکستان را پوشش دهیم. تقریباً همه ملیت هایی که برای ورود به پاکستان ملزم به دریافت ویزا هستند، می توانند بصورت آنلاین برای یکی از آنها درخواست دهند. البته چند استثنا وجود دارد اما اگر نیاز به یک ویزای استاندارد دارید، باید به نزدیکترین سفارت پاکستان رفته و ویزای خود را دریافت کنید.

ویزای توریستی پاکستان

دریافت ویزای توریستی پاکستان

ورود مسافران کشورهای زیر به پاکستان ممنوع است و باید مجوز ورود را دریافت کنند: مراکش، بنگلادش، نپال، میانمار، گواتمالا، ایران، عراق، لیبی، مکزیک، اکوادور، نامیبیا، اندونزی، آفریقای جنوبی، تایلند و تونس. E-Visa پاکستان یک سند رسمی سفر است که به مسافران اجازه می دهد فقط برای مقاصد گردشگری وارد این کشور شوند. ویزای الکترونیکی دارای 3 ماه اعتبار است و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا با یک بار ورود تا 30 روز در پاکستان بمانند. متقاضیان می توانند پس از اتمام اعتبار ویزا، درخواست تمدید کنند. فقط شهروندان کشورهای خاص می توانند برای تمدید بیش از 6 ماه درخواست دهند.

ویزای پاکستان برای شهروندان 191 کشور در دسترس است. مسافران از هر ملیت باید گذرنامه خود را برای ورود به کشور همراه داشته باشند.
 

اخذ ویزای الکترونیکی پاکستان

برای درخواست این ویزای الکترونیکی، باید اطلاعات شخصی و جزئیاتی درباره اقامت مورد نظر خود در پاکستان ارائه دهید. لازم است قبل از ارسال فرم، بلیط پرواز تأیید شده داشته باشید. علاوه بر این، همه مسافران 12 سال به بالا باید گواهی نتایج منفی را برای آزمایش RT-PCR COVID-19 ارائه دهند. آزمایش باید ظرف 72 ساعت قبل از عزیمت به پاکستان انجام شود.

ارائه اسناد

پس از ارائه و پذیرش درخواست، شما مجوز فرود را دریافت خواهید کرد که باید هنگام ورود به افسران مهاجرت نشان داده شود. بهتر است که یک کپی از آن را همیشه در سفر همراه خود داشته باشید. اگر هنگام ثبت درخواست ویزا برای آپشن  Pass Trackدرخواست داده اید، پس از پردازش آن را در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت خواهید کرد و هنگام ورود باید آن را با ویزای الکترونیکی خود نمایش دهید. داشتن ویزای الکترونیکی پاکستان حق ورود خودکار برای دارنده را به این کشور ارائه نمی دهد. افسر مهاجرت در بندر ورود اگر متوجه شود که چنین شخصی شرایط مهاجرت را پیروی نمیکند یا حضور چنین شخصی در پاکستان مغایر با منافع یا امنیت ملی است، ممکن است از ورود او خودداری کند.

ویزای پاکستان

هزینه دولتی درخواست ویزای توریستی پاکستان

هزینه ویزای توریستی 3 ماهه به ملیت شما بستگی دارد، اما بین 8.00 تا 60.00 دلار آمریکا متغیر است وزارت کشور هزینه ی اقامت اضافی را برای اتباع خارجی و خارجیان پاکستانی به شرح زیر وضع کرده است:

هزینه ویزای پاکستان

 • در مورد دارندگان گذرنامه دیپلماتیک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی شود.
 • در مورد کودکان زیر 12 سال هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی شود.
 • برای کودکان تا 18 سال، تنها باید 50٪ اضافه هزینه را پرداخت کنید.

نکات پرداخت هزینه ها

 • پاکستان عمدتا دارای اقتصاد نقدی است. چک های شخصی و مسافرتی معمولاً در پاکستان پذیرفته نمی شود.
 • در خارج از شهرهای بزرگ، کارت های اعتباری به طور کلی پذیرفته نمی شوند و گزارش های متعددی از تقلب در کارت اعتباری منتشر شده است.
 • در تمام فرودگاه های بین المللی شعب بانک ها و همچنین مبادلات ارزی و دستگاه های خودپرداز ثبت شده وجود دارد.

هزینه های ویزای گردشگری پاکستان

قوانینی که قبل از سفر به پاکستان باید مطلع باشید!

مجازات های کیفری: شما تابع قوانین محلی هستید. اگر قوانین محلی را نقض کنید، حتی ناآگاهانه، ممکن است اخراج، دستگیر یا زندانی شوید. عکاسی از برخی ساختمانها یا سازه ها، به ویژه مکان های حساس مانند تأسیسات نظامی، کانتون ها و سایت های هسته ای غیرقانونی است اما قانون در این زمینه مبهم است و به طور ناسازگار اعمال می شود.

هشدار بازداشت: در صورت بازداشت یا بازداشت شدن، از پلیس یا مقامات زندان بخواهید که فوراً به نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ایران اطلاع دهند تا از شرایط شما مطلع شده و بتوانند به شما کمک کنند. مقامات انتظامی پاکستان معمولاً در صورت دستگیری یا بازداشت یک شهروند خارجی به سفارت یا کنسولگری آن کشور اطلاع نمی دهند، مگر اینکه شما از آنها درخواست کنید. مقررات پاکستان در مورد سفر دیپلمات های خارجی و روش های دسترسی به افراد دستگیر شده، دسترسی کنسولی را در گذشته به تأخیر انداخته است. در برخی موارد، ممکن است یک افسر کنسولی به دلیل محدودیت های سفر ناشی از عدم امنیت، نتواند به آن جا مراجعه کند.

مسافران دگرباش جنسی:  رفتار جنسی همجنسگرایان در پاکستان جرم محسوب می شود. در حالی که دولت به ندرت موارد را تحت تعقیب قرار می دهد ، جامعه به طور کلی از افراد لزبین، همجنسگرا، دوجنس گرا، تراجنسیتی و بین جنسیتی (LGBTI) استقبال نمی کند و اغلب در این کشور خشونت و تبعیض علیه افراد  LGBTIرخ می دهد. مجازات روابط همجنسگرایان جزای نقدی، حبس (حبس از دو سال تا حبس ابد) یا هر دو است. هیچ قانونی در برابر تبعیض بر اساس گرایش جنسی یا هویت جنسیتی محافظت نمی کند و افراد دگرباش جنسی به ندرت گرایش جنسی یا هویت جنسیتی خود را فاش می کنند.

ماجراجویی های هنگام سفر: کوه ها و یخچال های طبیعی پاکستان آن را به مقصدی وسوسه انگیز برای علاقه مندان به ماجراجویی تبدیل کرده است. با وجود تمام تلاش های مقامات محلی، کمک به بازدیدکنندگان از دست رفته یا زخمی در چنین مناطق دور افتاده ای دشوار است. برای مثال در سال های اخیر چندین شهروند آمریکایی، از جمله کوهنوردان متخصص، هنگام صعود در رشته کوه قراقروم جان خود را از دست داده اند. هزینه نجات اضطراری از 15000 دلار شروع می شود و قبل از شروع عملیات جستجو، باید هزینه پرداخت شود.

 • رانندگی تحت تأثیر الکل یا مواد مخدر می تواند منجر به زندانی شدن شما شده و مجازات های سنگینی را در پی داشته باشد.
 • مجازات های نگهداری، استفاده یا قاچاق مواد مخدر غیرقانونی در پاکستان شدید است و مجرمان محکوم باید انتظار زندان طولانی مدت در زندان های محلی، جریمه های سنگین و حتی گاهی اعدام را داشته باشند.

 

قوانین کشور پاکستان

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای توریستی پاکستان

برای ثبت درخواست آنلاین خود برای ویزای توریستی پاکستان، نخست باید به آدرس https://visa.nadra.gov.pkمراجعه کنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

بر روی آکون آبی رنگ Apply Now کلیک کنید. تا روند درخواست شما آغاز شود.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

در این قسمت اگر قبلا اکانت ساخته اید، گزینه سمت راست (Login with Existing Account) را انتخاب کنید. اما اگر هیچگونه حسابی در این سایت ندارید، گزینه سمت راست را انتخاب کنید تا روند درخواست ویزا شروع شود.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

در این قسمت به ترتیب نام، نام خانوادگی، ایمیل، تکرار ایمیل، کد پاسپورت، پسوورد و تکرار پسوورد خود را وارد کنید. سپس در باکس پاییین دقت کرده و اعداد و حروف داخل مستطیل سیاه و سفید را بخوانید و در محل پایین آن وارد کنید. اکنون دکمه  Save and Continue را انتخاب کنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

این صفحه بیان می کند که ایمیل فعالسازی برای شما فعال شده است.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

به صندوق ورودی خود رفته و بر روی متن آبی رنگ Continue registration کلیک کنید تا حساب خود را فعال کرده و به آن وارد شوید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

کد داخل باکس را وارد کرده و LOGIN را بزنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

در این قسمت شرایطی بیان شده که بهتر است آن ها را خوانده و سپس موافقت کنید. متن داخل باکس به شرح زیر است:

شرایط استفاده - ویزای آنلاین پاکستان

 • متقاضی اکیداً مجاز به بازدید از مناطق ممنوعه در پاکستان نیست.
 • هیچگونه ویزایی به خارجیان با شرح زیر داده نمی شود و درخواستهای آنها باید بلافاصله رد شود:
  • افراد دارای ذهن سالم
  • مقدرات
  • قاچاقچیان، عرضه کننده کالاهای قاچاق
  • افرادی که سابقه آنها موجب نگرانی دولت می شود یا حضور آنها در پاکستان به منافع این کشور لطمه می زند
 • هدف/ نوع روادید صادر شده توسط مأموریت به هر دلیلی در پاکستان قابل تغییر نیست.
 • متقاضیان می توانند پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و پرداخت با کارت اعتباری یا بدهی، ویزای خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.
 • مقامات مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارند که سرویس اخذ ویزای آنلاین پاکستان را بدون اطلاع قبلی تغییر داده و یا تعطیل کند.
 • مقامات مربوطه ممکن است از ارائه خدمات ویزای آنلاین پاکستان به هر شخصی بدون ذکر دلیل خودداری کنند، به ویژه برای جلوگیری از کلاهبرداری یا فعالیت ضد دولتی یا پیروی از هرگونه قانون قابل اجرا، حکم دادگاه یا الزامات هر مقام نظارتی یا دولتی.
 • مقامات مربوطه مسئولیت هرگونه تلفات یا تاخیر در انتقال اطلاعات آنلاین را به دلیل ارائه دهنده خدمات اینترنتی کاربر، مرورگر، نرم افزار  یا شخص ثالث نمی پذیرند.
 • مقامات مربوطه مسئولیت هرگونه خرابی در زیرساخت های ارتباطی ویزای آنلاین پاکستان را که به طور منطقی تحت کنترل ما محسوب نمی شود، نمی پذیرند و ممکن است بر صحت یا زمانبندی معاملات آنلاین در سیستم آنلاین که توسط کاربران آن انجام می شود، تأثیر بگذارد.
 • مقامات مربوطه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده توسط کاربران توسط صادرکننده کارت اعتباری و تأثیر آن بر استفاده از کارت اعتباری آنها در وب سایت ویزای پاکستان آنلاین نمی پذیرند.
 • مقامات مربوطه در صورت سوء استفاده از کارت اعتباری در وب سایت ویزای پاکستان آنلاین پاسخگو نخواهند بود. صاحبان کارت اعتباری مسئول امنیت داده های کارت اعتباری خود هنگام استفاده از آنها در وب سایت ویزای آنلاین پاکستان هستند.
 • مقامات مربوطه مسئولیت ویروس ها/بدافزارهایی را که شخص ثالث در هنگام استفاده آنلاین از خدمات ویزای آنلاین پاکستان معرفی کرده است نمی پذیرند.
 • مقامات مربوطه مسئولیت هرگونه استفاده غیرمجاز یا رهگیری هرگونه فعالیت یا اطلاعات آنلاین را قبل از رسیدن به مرکز مقامات مربوطه نمی پذیرند.
 • مقامات مربوطه مسئولیت هرگونه استفاده غیرمجاز یا دسترسی به داده های مربوط به متقاضیان یا معاملات آنها را که در مراجع مربوط ذخیره می شود، نمی پذیرند (مگر اینکه چنین استفاده یا دسترسی ناشی از سهل انگاری، تقلب یا عدم رعایت قوانین مربوط به مقامات مربوطه باشد).
 • سرویس ویزای آنلاین پاکستان تمام تلاش خود را می کند تا تمام خدمات ارائه شده در وب سایت را به درستی توصیف کند. با این حال، سرویس ویزای آنلاین پاکستان تضمین نمی کند که همه اظهارات، تعاریف و توضیحات جدیدترین، کامل، دقیق و عاری از خطا باشد. اداره مهاجرت اغلب الزامات و هزینه های خود را بدون هشدار قبلی تغییر می دهد و تغییرات می توانند بلافاصله اعمال شوند.
 • اگر صادرکننده کارت اعتباری متقاضی اجازه استفاده از کارت اعتباری خود را برای پرداخت هزینه در وب سایت ویزای پاکستان آنلاین ندهد، مقامات مربوطه مسئولیتی ندارند.
 • مقامات مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارند که هرگونه درخواست ویزا را بدون ارائه دلیل یا اطلاع برای این کار لغو کنند. در صورت لغو، هزینه درخواست ویزا مسترد نمی شود.
 • مقامات مربوط باید کلیه فعالیتهای متقاضی را در وب سایت ویزای آنلاین پاکستان به منظور نظارت بر امنیت و استفاده از سیستم ثبت کنند. استفاده غیر مجاز ممکن است منجر به پیگرد کیفری شود.
 • کاربران مسئول امنیت نام کاربری و رمز عبور حساب ویزای آنلاین پاکستان خود هستند.
 • وب سایت ویزای پاکستان آنلاین در اسلام آباد پاکستان میزبانی می شود. این شرایط توسط قانون جاری در قلمرو فدرال اداره می شود و هرگونه اختلاف درباره این شرایط یا محتویات این وب سایت منوط به صلاحیت انحصاری دادگاه های قلمرو فدرال و دادگاه های تجدیدنظر آنها است.

با ادامه کار، با موارد زیر موافقت می کنید:

از متقاضی درخواست می شود اطلاعات و دستورالعمل های موجود در وب سایت مربوط به ویزای آنلاین پاکستان را به طور کامل بررسی کند:

 • من می دانم که مقامات مربوطه ممکن است قبل از رسیدگی به درخواست، اسناد اضافی (در صورت لزوم) درخواست کنند.
 • من می دانم که اگر ویزا رد شود، هزینه ویزا قابل استرداد نیست.
 • من اعلام می کنم که تمام اطلاعات ارائه شده توسط من صحیح و کامل است. در صورت ارسال اطلاعات نادرست یا جعلی برنامه، مقامات مربوطه هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل یا مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید، ندارند.

پس از خواندن تعهد نامه، مربع سفید رنگ را تیک بزنید تا بتوانید با شرایط آن موافقت کنید. سپس گزینه سبز رنگ (Acceptand Continue) را انتخاب کنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

گزینه Start Visa Application (شروع درخواست ویزا) را انتخاب کنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

در باکس سفید رنگ، کشور محل اقامت خود را وارد نمایید. گزینه آبی رنگ (START E-VISA APPLICATION) را انتخاب کنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

 

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

اطلاعات خود را وارد کرده و NEXT را بزنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

 

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

پس از وارد کردن اطلاعات، Savr and Continue را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

اطلاعات اعضای خوانواده و همراه خود را وارد کرده و ادامه را بزنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و save and continue را بزنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و ذخیره کنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

هر قسمت را پر کرده و ذخیره را بزنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

در این قسمت می توانید مدارک خود اعم از عکس و پاسپورت را آپلود کنید. با استفاده از گزینه choose عکس را انتخاب کرده وsave and continue را بزنید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای توریستی پاکستان

در این قسمت می توانید اطلاعات خود را مرور و در صورت نیاز، ویرایش کنید. اگر اطلاعات شما صحیح است، مربع مشخص شده را تیک زده، ذخیره کرده و ادامه دهید.

آموزش رایگان ثبت درخواست ویزای پاکستان

این قسمت مربوط به پرداخت هزینه ویزا است. پس از پرداخت، رسیدی به شما برای اثبات ثبت نام داده می شود که نشان می دهد ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است! این رسید را نزد خود نگه دارید.

زمان پردازش

زمان پردازش درخواست ویزای گردشگری پاکستان به شرح زیر است:

 • ورود (حداکثر 3 ماه): 7-10 روز (روز کاری)
 • تمدید (حداکثر 6 ماه): 7-10 روز (روز کاری)
 • تمدید (بیشتر از 6 ماه): 4 هفته (روز کاری)

لطفاً توجه داشته باشید:

 • اگر درخواست ویزا برای بررسی مجدد به متقاضی ارسال شود، زمان تنظیم شده مجدداً قابل اجرا خواهد بود (زمان پردازش مجدداً از تاریخ ارسال مجدد برنامه شروع می شود).
 • اگر متقاضی درخواست خود را طی هفت روز پس از تاریخ ارسال درخواست برای بررسی مجدد ارسال نکند، درخواست او لغو می شود.
   

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای پاکستان

 • در صورت تلاش برای ارائه اسناد تقلبی، دولت پاکستان متوجه شده و صد در صد شما را ریجکت خواهند کرد.
 • یک دلیل ساده برای رد ویزا می تواند نشان دادن گذرنامه ای باشد که در شرایط بدی قرار دارد. مانند زمانی که صفحات گذرنامه وجود ندارد یا جدا شده اند، جلد گذرنامه آسیب دیده است و یا حتی گذرنامه به طور کامل گم شده است.
 • یکی دیگر از دلایل رد درخواست ویزای الکترونیکی شما ارائه پاسپورتی است که قابل قبول نیست یا دارای اعتبار کمتر از 6 ماه است.
 • متقاضی با سابقه کیفری قبلی، تهدیدی برای جامعه عمومی و امنیت داخلی نیز محسوب می شود. به همین دلیل ممکن است درخواست او رد شود.
 • اگر درخواست ویزای الکترونیکی را برای ویزای پاکستان به صورت آنلاین تکمیل کرده اید، اما نوع ویزای خود را اشتباه انتخاب کرده اید، این موضوع ممکن است یکی از دلایل ریجکتی شما شود. برای مثال اگر برای سفرهای تجاری به پاکستان سفر می کنید، اما ویزای توریستی را انتخاب کرده اید، ویزای شما رد می شود.
 • عکس مدارک شما باید واضح باشد مطمئن شوید که نباید تار شود.
 • قابل مشاهده نبودن مشخصات گذرنامه شما مانند تاریخ تولد، نام و نام خانوادگی، شماره گذرنامه و تاریخ انقضا.
 • ویزای الکترونیکی ممکن است به دلیل ناسازگاری اطلاعات رد شود. اگر مشخصات گذرنامه شما مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره گذرنامه در درخواست ویزای الکترونیکی شما متفاوت است، ریجکت خواهید شد.
 • مشخصات ویزای الکترونیکی شما در گذرنامه و سایر اسناد باید با دستورالعمل های ذکر شده توسط دولت پاکستان مطابقت داشته باشد.
 • گذرنامه شما باید دارای 2 صفحه خالی در گذرنامه برای مهر زدن در فرودگاه باشد.
 • ویزا برای بازدیدکنندگان با هدف خاصی برای بازدید صادر می شود. مانند ویزای توریستی برای گردشگری و تفریح صادر می شود. در صورت عدم ارائه اسناد و اطلاعاتی که هدف شما از بازدید را توضیح می دهد، درخواست ویزای شما رد خواهد شد.

تمدید ویزای پاکستان

تمدید ویزای پاکستان

دولت پاکستان به دفاتر پاسپورت منطقه ای در اسلام آباد و همچنین مراکز استان ها اجازه داده است تا به مسافران با ارائه مدارک مورد نیاز زیر، اجازه تمدید ویزا به مدت یک سال را بدهند.

 • گذرنامه معتبر/ ویزای تجاری.
 • اسنادی که سرمایه گذاری/ صادرات/ واردات قابل توجهی را در سال گذشته نشان می دهد.
 • نامه ثبت نام از بخش گردشگری
 • سایر اسناد تجاری (به عنوان مثال نامه اتاق بازرگانی و صنعت/ ثبت شرکت، سند مشارکت، اساسنامه و غیره)

وبسایت های رسمی پاکستان:

pakistan.gov.pk

visa.nadra.gov.pk

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

وکیل مهاجرت

ویزای دبی

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30 روز

مدت اعتبار

3 ماه

مدت اخذ ویزا

15 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Ghasem zarezadeh :

سلام.من مایلم برای تفریح به لاهور پاکستان سفر کنم .ودنبال اخذ ویزا می گردم/.لطفا راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا

فعلا اقدامی برای ویزای پاکستان نداریم

zipporah shoaik :

سلام. در مورد ویزای پاکستان سوال داشتم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به سفارت پاکستان مراجعه بفرمایید.

صمد جعفرزاده :

بنده میخوام به دو نفر از دوستانم در پاکستان دعوتنامه بفرستم لطفا راهنمایی بفرمایبد

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید به سفارت پاکستان مراجعه فرمایید.

sara amiri :

سلام من یک خواستگار از پاکستان دارم و میخواهم با اون ازدواج کنم روند ازدواج ما چطور میشه؟ممکنه توضیح بدید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید در ایران ازدواج کنید و ایشان اسپانسر شما شوند. یا برای شما دعوتنامه ارسال کنند با دریافت ویزای پاکستان تشریف ببرید پاکستان ازدواج کنید.

لیلا محجوب :

سلام.میخوام از راه زمینی از پاکستان به هند برم.ویزای پاکستان چجوریه؟ متوجه نشدم که فرمودید دعوتنامه باید داشته باشید.یعنی بدون دعوتنامه ویزا نمیدن؟ حتا اینجوری که من میخوام با قطار از پاکستان گذر کنم فقط

با سلام و احترام 

بله دریافت ویزای پاکستان مستلزم داشتن دعوتنامه است.

درصورتی که بتانید وارد کشور هند شوید و به صورت زمینی وارد خاک پاکستان شوید مشکلی ندارد.

مرتضی کیخایی : سلام من برای ویزای کاری پاکستان اقدام کردم الان ۱۵ روز شده هنوز با من تماس نگرفتن. چقدر زمان میبره؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

اگر دعوتنامه نداشته باشید ریجکت خواهید . اما برای جوابدهی سفارت یک مقدار صبور باشید.

فاطمه کرمانی : سلام من میخواستم بدونم برای ویزای پاکستان چه مبلغیو باید پرداخت کرد و اینکه این مبلغو باید همراه مدارک دفعه اول به سفارت داد؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

 برای دریافت ویزای پاکستان باید دارای دعوتنامه معتبر باشید.

مسعود پور بهرامی : با سلام، من ویزای توریستی پاکستان میخاستم، قیمت و مدت زمانی که طول میکشد و همینطور آدرس آژانس را هم میخواستم. و مدارک مورد نیاز... ممنون میشم اگه جواب بدین. قربان شما خداحافظ

با سلام واحترام

در حال حاضر فقط خود شخص میتواند با داشتن دعوتنامه اقدام به درخواست ویزای پاکستان نماید.

زهراعبدی : سلام ببخشید من مسافری دارم میخوام ویزا پاکستان بگیرم براش چجور اقدام کنم

با سلام و احترم

برای دریافت ویزای پاکستان باید دعوتنامه داشته باشند.

شاهرخ جليليان : ويزاي پاكستان میخواستم چطور ثبت سفارش کنم /شهر كراچي

با سلام و احترام. با انتخاب ویزای پاکستان و کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش، آژانسی که اقدام به اخذ ویزای پاکستان خواهد کرد، با مشاهده سفارش شما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.


سوالات متداول


چه زمانی باید برای ویزای توریستی پاکستان اقدام کنم؟

مسافر باید حداقل 10 روز قبل از سفر به پاکستان برای دریافت این ویزا اقدام کند.

اگر از طریق پاکستان در حال ترانزیت هستم آیا به گذرنامه پاکستان نیاز دارم؟

بله. کارکنان خطوط هوایی حتی قبل از ورود شما به پاکستان هنگام سوار شدن به هواپیما از شما گذرنامه پاکستان را می خواهند، بنابراین داشتن آن برای شما بسیار مهم است.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس با شماره ثبت: 461992)

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری، مسافرتی در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / ثبت نام لاتاری

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.