مدت اقامت

طبق رشته درخواستی

مدت اعتبار

طبق رشته درخواستی

مدت اخذ ویزا

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای فیلیپین توریستی

ویزای توریستی فیلیپین مجوز ورود به این کشور است که اطمینان می دهد شخص متقاضی از سوی افسر کنسولی برای بازدید طی مدت زمان خاصی از فیلیپین تایید شده است. البته ناگفته نماند این ویزا تضمینی برای فرد دارنده آن برای بازدید از فیلیپین نیست، زیرا همه چیز به نظر افسران مهاجرت مرزی که در بنادر ورودی ساکن شده اند بستگی خواهد داشت.
کسانی که قصد دارند به این کشور سفر کنند، باید با استفاده از اسناد و مدارکی که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم به کنسولگری این کشور مراجعه کرده و درخواست خود را ارائه دهند. از جمله اسناد مورد نیاز موارد زیر خواهند بود.
•    ارائه گذرنامه یا سند مسافرت با اعتبار بیشتر از 6 ماه
•    اثبات وضعیت مسافری با ارائه اسناد مربوط به سفر مثل بیلط های تایید شده رفت و برگشت
•    پر کردن فرم درخواست ویزا به طور کامل و بدون اشتباه یا خط خوردگی
•    2 عدد عکس از گذرنامه
•    پرداخت هزینه های مربوط به درخواست ویزا
•    کارت اعتباری یا پول نقد همراه
•    اطلاعات مربوط به رزرو هتل و یا اقامتگاه دیگر
برخی از کشورها نیازی به دریافت ویزای توریستی این کشور ندارند و چندین ملیت می توانند بدون ویزا برای اقامت های کوتاه مدت زیر 1 ماه وارد فیلیپین شوند. در برخی از مواقع هم می توان مدت اقامت را با پرداخت هزینه ای خاص افزایش داد.
زمان پردازش ویزا بستگی به ملیت متقاضی دارد و معمولاً دو تا ده روز کاری طول می کشد. متقاضیان واجد شرایط ممکن است با پرداخت هزینه اضافی درخواست خدمات سریع کنند.

چگونه ویزای توریستی فیلیپین را دریافت کنیم؟ چه شرایط و اسنادی برای دریافت این ویزا لازم داریم؟ نحوه درخواست ویزای گردشگری فیلیپین چگونه است؟ شاید فیلیپین برای بسیاری از افراد به عنوان یک مقصد گردشگری خیلی شناخته نباشد، اما این کشور مجمع الجزایری یک نقطه توریستی فوق العاده محسوب می شود، به شکلی که بخش مهمی از اقتصاد این کشور را مسافران خارجی تشکیل می دهند.
عوامل زیادی هستند که فیلیپین را به یک نقطه جذاب برای گشت و گذار توریست ها تبدیل می کند. این کشور دارای تنوع زیستی بالا، جنگل های بارانی خیره کننده، آثار تاریخی به جا مانده از گذشتگان، کوه ها، جزایر و مناطق مختلف مختص غواصی است که می تواند روزهای لذت بخشی را برای هر مسافری رقم بزند.
جذابیت های این کشور تنها به همین موارد ختم نمی شود، سنت های بومی مردم این کشور، فرهنگ غنی و جالب توجه مردمان این سرزمین و جشنواره های خاصی که نشان از غنای فرهنگی این نقطه از دنیا دارد، همیشه می تواند حرف های زیادی برای گردشگران خارجی خصوصا افرادی داشته باشد که به کشف چیزهای جدید و کنکاش در فرهنگ های دیگر کشورها علاقه زیادی دارند. اگر شما هم قصد سفر به این کشور را دارید، حتما باید از شرایط دریافت ویزای آن اطلاعات کافی را کسب کنید.

ویزای توریستی فیلیپین

شرایط دریافت ویزای توریستی فیلیپین

هر کشور قوانین اقامتی و مهاجرتی مخصوص به خود را دارد. برخی از کشورها به دلیل محبوبیت بالا آن هم به دلیل اقتصاد قوی، زندگی سطح بالا و کیفیت دانشگاه ها همیشه با هجوم مسافران مواجه هستند. چنین مناطقی معمولا برای جلوگیری از سواستفاده برخی مسافران قوانین سختگیرانه ای را اجرایی می کنند.
فیلیپین هم به دلیل اینکه گردشگری بخش عظیمی از قدرت اقتصادی این کشور و البته تولید ناخالص داخلی را تشکیلی داده است، برای حضور افراد خارجی شرایط خاصی را در نظر گرفته است. شرایطی که شامل موارد زیر می شوند.
•    برای دریافت ویزای فیلیپین باید شخصا اقدام کنید.
•    درخواست برای ویزای کودکان زیر 18 سال بر عهده سرپرستان وی خواهد بود.
•    اگر برای کودکی درخواست ویزا شود، باید همراه سرپرست یا شخص درخواست دهنده ویزا برای مصاحبه در کنسولگری حاضر باشد.
•    دریافت ویزای موقت بازدید کننده برای افرادی که با قایق های بادبانی یا تفریحی به این کشور مسافرت می کنند، الزامی است.
•    ارائه مدارک اثباتی والدین برای حضور کودک زیر 15 سال در این کشور مبنی بر حمایت شخصی در فیلیپین یا بر عهده گرفتن سرپرستی وی در این کشور تا زمان اقامت کودک در شرایط عدم حضور والدین الزامی است.

تمکن مالی مورد نیاز هنگام دریافت ویزای فیلیپین توریستی

کشورهای پذیرنده مسافران خارجی به عنوان توریست یا مهاجر موقت و دائم، از کلیه متقاضیان بین المللی می خواهند که قبل از صدور فرم های مورد نیاز برای اخذ ویزا، مدرکی مبنی بر توانایی پرداخت شهریه و هزینه های زندگی ارائه دهند.  این اثبات بسته به کشور می تواند به صورت نامه های بانکی شخصی یا خانوادگی، صورت های بانکی، صورت های سهام، حمایت های شرکتی و غیره ارائه شود.
برای کشور فیلیپین هم اثبات بودجه کافی برای اقامت و معیشت فرد یا افراد متقاضی مسافرت به این کشور ضروری است. به این منظور فرد مورد نظر باید صورت حساب های 3 ماه قبل از درخواست ویزا را به کنسولگری ارائه دهد. این مبلغ از مانده حساب باید معادل 200 دلار استرالیا برای هر روز ماندن در این کشور باشد.

هزینه دریافت ویزای توریستی فیلیپین

انواع مختلفی از ویزا در فیلیپین وجود دارد که مسافران خارجی می توانند به عنوان مجوز ورود این کشور از آن ها استفاده کنند. دو ویزای تجاری و ویزای گردشگری فیلیپین از محبوب ترین این ویزاها محسوب می شوند.
هزینه های مربوط به دریافت هر یک از این ویزاها از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. به طور کلی این هزینه از 209 دلار به بالا خواهد بود. ابن هزینه برای درخواست های سریع تر بیشتر خواهد بود. ناگفته نماند که در برخی از مواقع ممکن است متحمل هزینه های اضافی هم شوید.

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی فیلیپین کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

نحوه درخواست ویزای توریستی فیلیپین

ویزای فیلیپین از 3 روش مختلف قابل درخواست است. روش معمول و سنتی این است که به محل سفارت یا کنسولگری فیلیپین در کشور مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت حضوری ارائه دهید. در روش دوم می توانید ویزای خود را در بدو ورود به فیلیپین در فرودگاه بین المللی این کشور دریافت کنید و یا اینکه به شکل آنلاین و الکترونیکی درخواست خود را ارائه دهید. اما اجازه دهید ببینیم کدام روش برای شهروندان ایرانی مجاز است.

1.درخواست ویزای فیلیپین از کنسولگری

برای استفاده از این شیوه باید به کنسولگری محل اقامت خود یا یکی از کشورهای همسایه بروید. در این مرحله باید مدارک خواسته شده را با خود به همراه داشته باشید. برای اطمینان از اینکه همه چیز به خوبی پیش می رود باید قبل از رفتن با آن ها تماس بگیرید تا از شرایط خاص احتمالی تعیین شده باخبر شوید. پس از ارائه مدارک می توانید برای دریافت ویزا منتظر بمانید.

2. درخواست ویزای توریستی فیلیپین در بدو ورود به این کشور
این روش نوع دیگری از درخواست ویزا است که می تواند برای شهروندان برخی از کشورها ارائه شود. متاسفانه شهروندان ایرانی نمی توانند از این طریق روادید خود را دریافت کند.

3. ویزای آنلاین فیلیپین
این نوع از ویزا هم تنها برای شهروندان تایوانی قابلیت درخواست را دارد. بنابراین تنها از طریق حضور در کنسولگری است که می توانید ویزای فیلیپین را درخواست کنید.

ویزای گردشگری فیلیپین

عوامل موثر بر ریجکتی ویزای فیلیپین

عوامل متعددی هستند که می توانند باعث رد درخواست شما مبنی بر دریافت ویزای فیلیپین توسط سفارت این کشور شوند. اما عمده دلایل بیشتر به دلیل کم توجهی مراجعین به الزامات لازم و اصول اولیه درخواست است. 
برخی افراد ممکن است با ارائه اسناد نامعتبر یا جعلی برای این ویزا اقدام کنند که در صورت متوجه شدن افسر سفارت با ریجکت شدن ویزا مواجه می شوند. عده ای دیگر از متقاضیان دریافت ویزای توریستی فیلیپین هم ممکن است دلایل محکم و موجهی برای قصد سفر خود به سفارت ارائه ندهند یا اینکه دلایل نادرستی را ذکر کنند. این مسئله هم می تواند منجر به ایجاد شبهه افسر ویزا به منظور عدم بازگشت گردشگر به کشور اصلی خود شود.
گاهی اوقات هم متقاضیان دریافت ویزای این کشور ممکن است ویزای اشتباهی را انتخاب کنند که این هم می تواند باعث رد درخواست از سوی سفارت شود. عدم امنیت مالی و اثبات وجوه کافی یا داشتن بدهی هم از دیگر دلایل ریجکت شدن ویزای فیلیپین خواهد بود.
برای اینکه در چنین شرایطی قرار نگیرید، بهتر است یک سری موارد را در نظر بگیرید و به آن ها پایبند باشید. برای مثال هنگام پر کردن فرم درخواست کار را به دقت انجام دهید، مدارک را آن طور که درخواست شده ارائه دهید، اطلاعات را بدون اشتباه وارد کنید و درباره نوع ویزای خود تحقیق کنید تا ویزای اشتباهی را انتخاب نکنید.

جمع بندی
فیلیپین یک مکان فوق العاده برای گردشگری محسوب می شود. این کشور با آب و هوای آفتابی، سواحل دیدن، تنوع زیستی بالا، جنگل های بارانی و فرهنگ غنی مردم جذابیت های بسیاری برای توریست ها از سراسر دنیا دارد.
بسیاری از افراد در داخل کشور به دلیل تمامی این جذابیت ها مایل هستند به این کشور سفر کنند، به همین منظور نیاز دارند که درباره نحوه درخواست و دریافت ویزای فیلیپین توریستی اطلاعات کافی کسب کنند. در اینجا ما به طور کامل به بررسی ویزای گردشگری این کشور، مدارک لازم، هزینه ویزا، نحوه درخواست و عوامل رد درخواست آن برای متقاضیان پرداختیم. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه مهاجرتی ویزا 724 تماس بگیرید.

ویزا 724، در کنار شرکت مسافرتی و گردشگری سالی گشت و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

2 + 15 =

نظرات و سوالات شما

۵ دیدگاه

 1. Rose amiri

  سلام یکی ازدوستانم که اصالتافیلیپینی هستندقراراست که برای من وفرزندم ویزابده ؛ باراول من همراه فرزندم به اونجامیرم که بتونیم براش ازدانشگاه پذیرش بگیریم ؛ آیابرای هردونفرمان بایدنامه تمکن مالی داشته باشیم ؛ (خودم کارمندرسمی دولت هستم)واینکه مبلغی که بایددرحساب داشته باشیم چقدراست ؟ آیااجازه محضری از پدرش هم لازمست ؟ دخترم ۱۹ ساله ست.ممنون ازپاسختو

 2. Moein negahdar

  چراویزای توریستی فیلیپین تمدید نمیشه؟

 3. Moein negahdar

  چراویزای توریستی فیلیپین تمدید نمیشه؟

 4. Rose amiri

  سلام یکی ازدوستانم که اصالتافیلیپینی هستندقراراست که برای من وفرزندم ویزابده ؛ باراول من همراه فرزندم به اونجامیرم که بتونیم براش ازدانشگاه پذیرش بگیریم ؛ آیابرای هردونفرمان بایدنامه تمکن مالی داشته باشیم ؛ (خودم کارمندرسمی دولت هستم)واینکه مبلغی که بایددرحساب داشته باشیم چقدراست ؟ آیااجازه محضری از پدرش هم لازمست ؟ دخترم ۱۹ ساله ست.ممنون ازپاسختو

 5. محمد رستمی

  با سلام و احترام. برای ویزای فیلیپین هر نفر ۱۰ میلیون تومان تمکن مالی نیاز است. برای فرزند دختر اجازه پدر الزامی است.