ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای فرانسه شینگن تضمینی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای فرانسه شینگن تضمینی

نوع ویزا : این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دونبال خدمات تضمینی! ویزای فرانسه هستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند... حتما برای جلوگیری از این مسئله تمام موارد این صفحه را مطالعه فرمایید.

کشور : فرانسه

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دونبال خدمات تضمینی! ویزای فرانسه هستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند... حتما برای جلوگیری از این مسئله تمام موارد این صفحه را مطالعه فرمایید.

ما خدماتی با عنوان ویزای تضمینی فرانسه نداریم، لطفا سوال نفرمایید.

 

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای فرانسه: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای فرانسه (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزا

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای فرانسه: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای فرانسه، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای فرانسه را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای فرانسه بدون تاریخچه سفر شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی فرانسه وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت فرانسه ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در فرانسه وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای فرانسه نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP فرانسه وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت فرانسه عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تضمینی فرانسه: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، که بسیار خطرناک است) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، که بسیار خطرناک است).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در فرانسه برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و فقط بهانه ایست که هزینه ی بیشتری از شما طلب کنند)

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و اگر یک ایمیل را به جای شما به فرانسه معرفی خواهند کرد، حق دارید که آدرس و رمز ورود ایمیل را داشته باشید).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند، پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به فرانسه دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده، درخواست ویزا می دهد و آدرس و رمز ورود را در اختیار شما نمی گذارد؟ 

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت در کشور مقصد ثبت کرده اند و شما به عنوان یک توریست به همان کشور معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

توضیحات تکمیلی:

1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای شینگن فرانسه پیش می آید این است که: با مدارک من چند درصد احتمال موفقیت دریافت ویزا وجود دارد؟ واقیعت این است که هیچکس نمی تواند این درصد را محاسبه کند، اما در صورتی که مدارک به درستی ارائه شود و نقصی در پرونده نداشته باشید، دلیلی برای رد درخواست ویزای شما نخواهند داشت. 

2. یکی از مواردی که می‌تواند در دریافت ویزای فرانسه بسیار تاثیر گذار باشد، داشتن دعوتنامه معتبر از کشور فرانسه است. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست، شرکت یا اقوام شما باشد.

لطفا در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید، اقدام به خرید دعوتنامه نفرمایید! 

متاسفانه بسیاری از افراد یا شرکتها به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا می‌شود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزای فرانسه استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی و تحریم پنج ساله ویزا، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

به یک آژانس یا شرکت مسافرتی یا حقوقی که صرفا یک شعبه در فرانسه دارد و شما را به فرانسه یک توریست یا دانشجو معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید. اینگونه شرکتها اگر دعوتنامه واقعی ارائه دهند، برای اینکه در فرانسه از خود سلب مسئولیت کنند، در دعوتنامه های خود عنوان می کنند که شما صرفا یک توریست هستید و هیچگونه مسئولیتی در قبال شما ندارند.  این نوع دعوتنامه هیچ کمکی به پروسه دریافت ویزا نخواهد کرد و فقط بهانه ایست که هزینه بیشتری از شما مطالبه کنند. (دعوتنامه فرانسه نه تضمین کننده ویزا خواهد بود و نه قابل خرید و فروش است).

داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزای شینگن فرانسه را افزایش می‌دهد. اما دقت داشته باشید، تنها دعوتنامه ای معتبر است که از اقوام درجه یک شما و دوستان شما باشد، یا از طریق یک شریک ثبت شده معتبر در فرانسه صادر شده باشد که بابت صدور دعوتنامه هزینه ای مطالبه نمی کند و به شغل و حرفه شما برا کسب و کار خود نیاز دارد.

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن را نخورید؛ متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون؛ چسباندن لیبل شینگن جعلی یا کشورهای آسیایی، جعل مهر ورود و خروج ویزا، از متقاضیان ویزا سودجویی می‌کنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که می‌تواند گریبان گیر شما شود، در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مدارک پی ببرد؛ شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به تمام اتحادیه اروپا محروم خواهید شد.


در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای فرانسه بدون مدارک، فقط با پاسپورت و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی فرانسه، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن یا سفرهای آسیایی متعدد می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزا را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزا را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست متقاضی ریجکت می‌شود. افسران ویزا برخی و در مواردی، تمامی ویزا های متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک می‌کنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست شما مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست 5 ساله خواهند کرد، حتی اعتراض شما برای اینکه شخص دیگری این مدارک را بدون اطلاع شما ارسال کرده است کاملا بی فایده خواهد بود.

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت فرانسه دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت هستند هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت فرانسه داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم ویزای شینگن بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این موارد را عنوان میکنند؛ دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و می‌خواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور مبتدی بوده و شانس خود را با ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت می‌کند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما به صورت 5 ساله ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی ...!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری فرانسه وجود ندارد و فقط می‌توان زمان انگشت نگاری را کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می‌گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی فرانسه می باشد، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی‌تواند تضمین کننده صدور ویزا باشد، مگر اینکه آفیسر فرانسه باشد.

در مواردی برخی شرکت ها یا اشخاص بیان می‌کنند که در سفارت مثلا آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت می‌کند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر ویزا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی می‌گردد. پس به طور کل رابطه در سفارت فرانسها و اخذ ویزای تضمینی فرانسه وجود ندارد.

 

8. اگر به دونبال درخواست ویزای شینگن برای بالا بردن شانس دریافت ویزای کانادا هستید و دارای فرزند بین 6 تا 17 سال هستید؛ میتوان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا  شانس دریافت ویزای کانادا برای دیگر اعضای خانواده را افزایش دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بالایی دارد.

9. اگر نیروی مختصص هستید و در ارائه مدرک زبان و مدارک سابقه شغلی خود مشکلی ندارید، و قصد مهاجرت دارید، بسیاری از کشورهای پیشرفته به وجود شما نیاز دارند. در اولین قدم مسیر مهاجرت، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

مراحل درخواست ویزای فرانسه:

1. انجام مشاوره توسط کارشناسان و وکلای رسمی موسسه

2. تایید شرایط متقاضی توسط مشاور یا وکیل رسمی موسسه و امضای قرارداد.

3. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

4. بررسی مدارک، تهیه نامه توجیهی آفیسر، تهیه آیتینری دقیق سفر، بررسی صحت مدراک ترجمه شده، درخواست وقت سفارت، رزرو هتل و پرواز (در صورت نیاز خرید قطعی) که توسط موسسه انجام می پذیرد.

5. ثبت نام، ارسال مداک و انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری سفارت فرانسه. 

6. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری و مدارک از سوی سفارت فرانسه. 

7. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزا.

نکته: در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی، مصاحبه حضوری در سفارت و ...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

 

فعلا هیچگونه فعالیتی در خصوص ویزای فرانسه نداریم.

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران شرکت مهاجرتی شما جلسه مشاوره مهاجرت داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) و برای دریافت مشاوره تخصصی مهاجرت، مراجعه حضوری داشته باشید؛ اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان مهاجرت به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مسلم فکوری :

با سلام من با 51سال سن ومتاهل کاملاحرفه ای دربرق خودروهای برتر به مدت11سال فعال هستم .حقوق بگیرهستم دراین زمینه مدرک درجه یک مورد وزارت کار هم دارم .فقط سند ملکی ندارم الان قصد کار در کشور فرانسه رادارم ودنبال کارت ابی میباشم .در ضمن پسرخاله من در فرانسه شهر گرانوبل زندگی میکنه ممنون میشم منو راهنمائی بفرمائید باسپاساز شما بدرود

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

sina :

با سلام و احترام من و همسرم پارسال از طریق دعوتنامه برادرم (فرانسه) اقدام کردیم همسرم ریجکت شدند و خودم از ویزام استفاده نکردم جه مدت باید بگذره تا دوباره بتونیم اقدام کنیم و اینکه شما از کدوم سفارت میتونید برامون اقدام کنید و امکان ویزای 1 ماهه هست؟ با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

هر کشور دیگری میتوانید اقدام کنید، اما ترجیحا از همان فرانسه درخواست ویزا داشته باشیم بهتر است. بهتر آن است که درخواست ویزای مولتی برای ورود اول نداشته باشید.

لیلا چهره نگار :

سلام. در اقامت تمکن مالی فرانسه، برای زوجین به همراه یک فرزند، ارائه در آمد ماهیانه ۳۰۰۰ یورو کافیه یا برای نفر دوم و سوم باید درآمد مجزا ارائه داد و آیا بعد از ۵ یا ۶ سال واقعا امیدی به دریافت اقامت دائم با اجازه کار وجود دارد؟ چون یکی از بستگان که سال ۲۰۰۵ مهاجرت کرد ، با وجود تمکن مالی خیلی قوی بعد از ۱۸ سال موفق به اخذ اقامت ۱۰ ساله شده

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در حال حاضر برای این نوع از ویزا اقدامی از سوی موسسه انجام نمی پذیرد.

خاطره سیپور :

با سلام جهت مهاجرت از طریق خود حمایتی ...تمکن مالی میخواستم اطلاعاتی بگیرم.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

سوالتون رو بفرمایید؟

علی بابایی :

مشاوره در مورد ویزایی توریستی فرانسه وهزینه ویزا رو ممنونم از شما وراهنمایی شما

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

Hadi faghani :

سلام من ويزاي ٣ ساله توريستي فرانسه تا ٢٠٢١ رو دارم ، ميخواستم براي مادرم اقدام كنم و براش ويزاي توريستي بگيرم ، با توجه به ويزاي من بعنوان همراه براش ويزا ميدن ؟ يعني مدارك سفر كه ارائه ميكنيم منم باهاشون همراه باشم و رزرو بليط و هتل و مدارك روز ارائه مدارك ارائه كنيم ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله به احتمال زیاد ایشان هم میتوانند ویزای شینگن فرانسه دریافت کنند.

مرجان قربانی : برای ارائه ی مدارک تمکن مالی درخواست ویزای شینگن فرانسه، به جای مانده حساب میتوان سند ملک ارائه داد؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خیر شما نمیتوانید ملک خود را هزینه ی سفر کنید. برای پرداخت هزینه های سفر به پول نقد نیاز خواهید داشت

ارسلان قدسیه : با عرض سلام خدمت شما. من یک ویزای فرانسه دارم . همسرم ویزای شنگن ندارد. البته من ویزا رو زمانی که مجرد بودم گرفتم. من و همسرم می خواهیم برای ماه عسل بریم اسپانیا.می خواستم بپرسم آیا شما می تونید به صورت تضمینی و صد در صد برای ما از فرانسه یا کشور دیگری ویزا بگیرید؟بدون اینکه بخواهیم توسط تور بریم. ممنون می شم اگر من رو راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا: 

سرور گرامی تضمینی برای دریافت ویزای 100 درصد وجود نخواهد داشت اما دریافت ویزا توسط وکیل مهاجرت انجام میشود که درصد موفقیت بسیار بالای در اخذ ویزا دارند و در صورتی که قصد اخذ ویزای کانادا را نیز داشته باشید در این مرحله نیز همراه شما خواهیم بود.

شما می‌توانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای مشاوره ی تخصصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

ریحانه صالحی : سلام وخسته نباشید.من به همراه همسرم قصد داریم به صورت شخصی و بدون تور برای ویزای فرانسه اقدام کنیم ومیخواستم بدونم با توجه به شرایط ما خودمون اقدام کنیم بهتره یا با تور؟من داروساز هستمو موسس داروخونه و همسرم متخصص ارتودنسی هستن مطب دارن و استاد دانشگاهن.یک ویزای شینگن تجاری آلمان داریم و سند ملکیو حساب100میلیون هم داریم.ممنون میشم

با سلام و احترام 

باید مدارک شما به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد که بتوان آنالیز درستی از میزان درصد موفقیت ویزا داشته باشیم.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر درتماس باشید و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سوران رحیم زاده : با عرض سلام من و همسرم یه حساب مشترک با موجذی ۴۰۰ میلیون تومان داریم. منم با لیسانس شیمی فعال در بورس با موجودی ۱۰۰ میلیون تومان مشغول معامله هستم(نزدیک به ۲ ساله و شغل من در حال حاضر همینه) یه خونه هم داریم که سندش فعلا به ناممون نشده خانمم هم دانشجوی دکترا هستش که خیلی نمونده تموم بشن. میتونیم برای دریافت ویزای اتریش یا فرانسه اقدام کنیم؟

سوران رحیم زاده : با عرض سلام و وقت بخیرمن و همسرم حساب بانکی به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان هستیم من لیسانس شیمی و در بورس ایران با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان مشغول معامله هستم . در حقیقت شغل من این هستش.یه خونه داریم فعلا سندش نیومده.خانمم دانشجوی دکتری هستش در دانشگاه سراسری تبریزشرایطمون برای گرفتن ویزای اتریش یا فرانسه چطور هستش؟ممنونم بابت لطفتون

با سلام و احترام 

باید مدارک و پرونده شما به صورت دقیق تر مورد بررسی کارشناس موسسه قرار گیرد اما با توضیحات داده شده در صورتی که درخواست به درستی انجام شود، شانس بالایی برای دریافت ویزای شینگن خواهید داشت.

 

zohreh jabbari : ممنون از جواب سریع تون و یک سوال دیگه. اگر من درخواست مولتی بدم و سفارت نخواد به هر دلیلی بهم مولتی بده ریجکت میزنن یا به صورت اتومات سینگل بهم میدن؟

با سلام واحترام

در صورتی که درخواست ویزا به درستی انجام نشود بله امکان ریجکتی درخواست وجود خواهد داشت

zohreh jabbari : سلام. من سال گذشته ویزای توریستی فرانسه رو دریافت کردم و به فرانسه سفر کردم. امسال میخوام دوباره درخواست بدم و میخوام بدونم با یک بار سابقه ویزای عادی میتونم این بار درخواست ویزای مولتی بدم یا باید باز هم عادی درخواست بدم؟ یعنی برای گرفتن مولتی یک بار سابقه ویزا کافی هست یا باید بیش از یکبار از اون کشور ویزا عادی گرفته باشم؟

با سلام واحترام

بله میتوانید درخواست ویزای مولتی فرانسه داشته باشید.

کیوان : سلام، من 2 ماه پیش ویزای شنگن 15 روزه گرفتم رفتم و برگشتم حالا دوباره می خوام درخواست کنم ولی طولانی مدت حداقل 6 ماهه ویزای اول رو تنها رفتم ولی می خواستم ببینم اگر بخوام این بار درخواست خانوادگی کنم احتمال ریجکت شدن زیاده ؟ آیا میشه برای خودم جدا اقدام کنم برای خانواده جدا ؟

با سلام و احترام 

باید مدارک شما به صورت دقیق توسط کارشناس مورد بررسی قرار گیرد که بهترین گزینه برای دریافت ویزای مولتی انتخاب شود.

اقدام به اخذ ویزا به صورت جداگانه توسط کارشناس موسسه تشخیص داده خواهد شد.

شما میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

مژگان : سلام من با یه آقایی آشنا شدم که کارش اینه که افراد رو میبره خارج گفته مبلغ 26 میلیون بدید اولش 10 بعد از گرفتن شینگن 16 باید داد گفته که ادل میبره ترکیه بعد از دو روز تونس بعد از دو روز فرانسه بعد اونجا ویزای شینگن برامون میگیره ولی بعدش باید برگردیم ایران سوالم اینه به نظرشما کارش درسته و بعدش ما اومدیم ایران من میخوام برم کانادا کلا زندگی کنم و کار کنم میتونم با این ویزای شینگنی که ایشون گرفته کارمو درست کنم برم کانادا و باید از ایدان بدم فرانسه بعد برم کانادا و ایا وقتی رسیدم کانادا با ویرای شینگن پلیس تو فرودگاه باهام کاری نداره نمیگه واسه چی اومدی اینجا چون بی دردسر میخوام برم اونجا خونه بگیرم بعدش کار کنم میشه راهنمایی کنید که توضیحاتی که دادم آیا میشه رفت یا نه

با سلام واحترام 

این موارد خلاف قانون هستن و تبعات بسیار زیادی خواهد داشت به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم.

به صورت قانونی میتوانید ویزا دریافت نمایید.

احمدرضا حدادی : سلام دو روز پیش از سفارت فرانسه ریجکت شدم ۲۰ سال دارم دانشجوی پزشکی سال اول هستم میخواستم بپرسم اعتراض بزنم فایده داره شما میتونید این کار رابرای من انجام بدید گفتن برگشت شما به وطنتون برای ما ثابت نشده

با سلام و احترام 

باید پرونده، مدارک و نامه ریجکتی شما مورد بررسی قرار گرفته تا بتوانیم برای درخواست مجدد ویزای فرانسه اقدام نماییم.

مريم كيامنش : باسلاممن سه هفته پيش اينترنتي ثبت نام ویزای فرانسه كردم ولي تا الان جوابي نگرفتم دير نشده و چكار بايد كنم؟

با سلام و احترام 

کجا ثبت نام فرمودین ؟ وقت سفارت فرانسه تون برای کی هستش؟

مجیدرواز : سلام ما قصدسفربه فرانسه داریم تمکن مالی وگردش حساب خودم برای هرسه‌تامون کافیه!؟ خودم وهمسرم و دختر۵سالم

علیرضا اسماعیلی : سلام من تولید کننده لوستر دست ساز میباشم و جوشکار برق و گاز ماهر نیز میباشم آیا میتوانم از فرانسه ویزای کار در رشته تولید لوستر را اخذ کنم

با سلام و احترام 

باید مورد بررسی قرار بگیرد که آقا کشور فرانسه علاقه به ارائه ویزای کار برای این رشته می‌باشد یا خیر؟

elham : با سلام من 29 سالمه دارای لیسانس مترجمی انگلیسی،همسرم 33 سالشه دارای لیسانس میکروبیولوژی با 5 سال سابقه ی کار آزمایشگاه،ایشون مسلط به زبان فرانسه هستن و انگلیسیشونم خوبه . میخواستم ببینم با این شرایط در کدام کشورهای فرانسوی و انگلیسی زبان میتوانیم ویزای کار و یا ویزای تحصیل رایگان بگیریم؟ اگر همسرم موفق به دریافت ویزای کار شوند آیا از همان بدو ورود میتوانم همراه ایشان بروم و آیا به من هم اجازه ی کار و تحصیل میدهند با ویزای کار ایشون؟ اگر من موفق به دریافت ویزای تحصیلی شوم میتوانم از همان اول همسرم را با خودم ببرم و ایشون در مدت زمان تحصیل من اجازه ی کار دارند؟ مدنظرم فرانسه و انگلستان است

با سلام و احترام

شما میتوانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید( دروه کالج زبان در انگلیس)

و یا برای اقامت کارآفرینی اقدام نمایید.

مریم آقاجان : سلام راجع به مبلغ تضمین میشه بیشتر توضیح بدین؟

با سلام و احترام

ضمانت بازگشت برای درخواست ویزای فرانسه به صورت ضمانت نامه بانکی دریافت میگردد که برای بازگشت شما به کشور ایران اطمینان حاصل شود.

فرج پور : سلام. من استاد دانشگاه هستم و جز هیئت علمی تمکن مالی مناسبی ام دارم میخواستم به همراه خانواده به فرانسه یعنی پاریس سفر کنیم چطور همه مدارک رو هم تکمیل دارم بنظر شما من برای ویزای فرانسه تک و هتل و پرواز به صورت جداگانه اقدام کنم بهتره یا تور خریداری کنم؟ هم از لحاظ هزینه بفرمایید و هم از لحاظ شانس قبولی درخواست ویزا؟ ضمنا از زحمات شما متشکرم.

با سلام احترام 

شما باید عنوان بفرمایید که سابقه سفر به کشورهای اروپایی را داشته اید یا خیر؟

فرزندان شما چند سال دارند؟

مدارکتی که میفرمایید تکمیل هستن باید مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد.

سفر در غالب تور تضمین کننده ویزای شما نخواهد بود.

یحیی سیاهی : من به همراه خانواده قصد سفر به فرانسه را داریم پارسال برای ویزای فرانسه اقدام کردیم اما ریجکت شدیم. امسال مدارکم کامله و اینکه میتونم ضمانت بازگشت هم بزارم اما میخوام خیالم راحت باشه که دیگه از ویزای فرانسه ریجکت نشم شما میتونین مدارک منو بررسی کنید و تصمینی ویزای مارو بگیرید؟ البته هتل و پروازش رو خودم میتونم بگیرم

با سلام و احترام

بله اقدام به رفع ریجکتی ویزای فرانسه خواهد شد اما باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

رویا دادا : سلام ما خانوادگی قصد سفر به فرانسه را داریم خودم خانه دار و همسرم پزشک هستند با تمکن مالی خوب و سپرده ۶۰۰ میلیونی پسر بزرگم دانشجو پزشکی و پسر کوچکم کلاس ششم چقدر احتمال داره ویزا به ما بدند تقاضای گوندن هم ۱۵ روز کردیم

با سلام احترام

با توجه به شرایط عنوان شده شما میتوانید درخواست ویزای تضمین شده داشته باشید.

شما میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای فرانسه بفرمایید در اولین فرصت با شما در تماس خواهند بود.

اميرحسين يغمايي : سلام ايا با ويزاي شينگن ميتوان به سوييس رفت

با سلام و احترام

شما با داشتن ویزای شینگن میتوانید به 23 کشور محدوده حوزه شینگن سفر کنید اما فرود شما به همان کشوری هستش که درخواست ویزای شینگن داشته اید.

ایرثا یوسفی : با سلام آیا اعتراض به رد ویزای فرانسه تاثیری دارد. اینکه سفارت میگوید " ثابت نشده که شما در مدت زمان خواسته شده انجا را ترک میکنید" !!! یک مورد کلی است ما چطور ثابت کنبم که قصد ما برگشت به کشور است؟ تمام مدارک ما کامل بوده ‌ولی ویزا صادر نشد!

با سلام و احترام

تجربه ثابت کرده که اعتراض به رد ویزا تاثیری نخواهد داشت

شما باید مجدد درخواست ویزای خود را مطرح بفرمایید و ترجیها از کشور دیگه ای درخواست ویزا رو ارسال بفرمایید.

بابک بختیاری نژاد : با سلام خواستم بپرسم آیا برای ضمانت برگشت میشود بجای ۳۲میلیون پول نقد ضمانتنامه بانکی گرفت ؟؟واینکه اگر در خصوص گرفتن ویزای توریستی کانادا درکشورفرانسه انگشت نگاری روانجام بدین امتیازی محسوب نمیشه ??وسوال آخراینکه مبلغ مجازی که هرنفرمیتونه با خودش جهت ویزای توریستی کانادا ازایران خارج کنه چقدره ممنون از جوابهاتون

با سلام احترام

به هر کارگزاری که درخواست می دهید باید صحبت بفرمایید که آیا دادن ضمانت بانکی امکان پذیر است.

و مبلغی که مجاز هستین برای خروج حدود 5000 دلار خواهد بود.
و انگشت نگاری در کشور فرانسه امتیاز محسوب نمیگردد.

حامد حبيب زاده : ويزا مولتى تضمينى فرانسه رو ميتونين بگيرين؟

 با سلام و احترام

بله اقدام به ثبت سفارش ویزای فرانسه بفرمایید با شما تماس خواهیم گرفت.

Alireza ekhtiari : HiI'm sorry to take your timeI am a medical student in IranAnd I intend to study medical residency in EnglandI will be very grateful if you tell me the requirements you need to be able to study at your university.Ba salam Bande daneshjooe pezeshkie omomi iran hastm va ta chnd mahe dg tamam mishavadKhastm beporsam ke barae gereftane takhasos dar France che bayad konmMamnoon

با سلام و احترام.

دانشجوی پزشکی ایران هستین منظورتون اینه ادامه تحصیلات رو در فرانسه بگذرونین یا تمایل دارین  تخصصتون رو در فرانسه دریافت کنید؟

Safa bachavi : سلام خسته نباشید. میخواستم بپرسم هزینه ی گرفتن ویزا برای فرانسه دقیقا چقدره.

با سلام و احترام. 

قیمت ها بروز میشن با انتخاب کشور قیمت رو خودتون میتونید ملاحظه بفرمایید 

نهال حق دوست : آیا امکان گرفتن ویزا برای دو نفر از سفارت فرانسه هست؟

با سلام و احترام.
اگر مدارکتون تکمیل باشه بله امکان پذیره

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

16477627724+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

 

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.