ویزای بنگلادش تجاری

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای بنگلادش تجاری


نوع ویزا : ویزای تجاری

کشور : بنگلادش

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مهم ترین کاری که باید برای دریافت ویزای بنگلادش گردشگری انجام دهید، ارائه کامل و درست مدارک است. استفاده از مدارک جعلی یا تاریخ گذشته می تواند باعث رد درخواست ویزای شما شود، بنابراین حتما در تکمیل و ارائه آن ها دقت کافی را به خرج دهید. از جمله اسنادی که باید جمع آوری کنید موارد زیر خواهند بود.

 • اصل گذرنامه با اعتبار بیش از 6 ماه و صفحات خالی
 • ارائه دو قطعه عکس چند ماه اخیر
 • ارائه اسناد پشتیبانی برای نشان دادن هدف بازدید
 • کپی چاپ شده فرم ویزا الکترونیکی
 • اثبات توانایی پرداخت هزینه ها

علاوه بر موارد بالا، برای دریافت ویزای توریستی بنگلادش، ممکن است تأییدیه هتل و نامه دعوت نامه نیز از شما درخواست شود. مسافران تجاری به نامه ای از شرکت خودشان و همچنین نامه دعوت نامه از یک شرکت مستقر در بنگلادش نیاز دارند که نام و شماره گذرنامه متقاضی را ذکر می کند.

اسناد مورد نیاز می تواند از کشوری به کشور دیگر تغییر کند، بنابراین مطمئن شوید که از سفارت خاصی که درخواست خود را به آن ها ارائه می دهید بخواهید تا لیست اسناد مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. اگر واجد شرایط دریافت ویزای بنگلادش در هنگام ورود هستید، هنگام سفر مدارک مربوطه را به همراه داشته باشید.

توضیحات :

توجه: این صرفا جهت راهنمایی شماست. ویزا724 در خصوص کشور بنگلادش فعالیتی ندارد. لطفا تماس حاصل نفرمایید.

برای کسانی که قرار است در قالب گردشگر به بنگلادش سفر کنند، این منطقه می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. اگرچه بنگلادش را نمی توان یک منطقه عالی برای گردشگری برشمرد، اما هنوز هم چیزهای زیادی برای تجربه کردن در این کشور وجود دارد. مسئله مهم هنگام سفر به بنگلادش بحث ویزای این کشور است. آیا برای سفر توریستی به این نقطه لازم است روادید بگیریم؟ اگر پاسخ مثبت است، شرایط دریافت ویزا، نحوه درخواست و هزینه های آن چگونه خواهند بود؟

معمولا برای افرادی که می خواهند برای اولین بار درخواست ویزای بنگلادش توریستی داشته باشند، اغلب این سوال پیش می آید که آیا این کشور برای گردشگری مناسب است؟ هزینه سفر به این نقطه حدودا چه میزان خواهند بود؟ چه جذابیت هایی برای توریست ها در این منطقه وجود دارد؟ به طور کلی باید عرض کنیم که بنگلادشی ها افرادی مهمان نواز و صمیمی هستند. آن ها به خوبی پذیرای مهمان های خارجی هستند، به همین دلیل هنگام سفر به این کشور احساس بیگانگی با آن ها نخواهید داشت.

این کشور یکی از مناطق جنوب شرق آسیا برای ماجراجویی محسوب می شود. البته که این کشور در مقایسه با سایر کشورهای جنوب شرق آسیا مثل تایلند یا چین و هنگ کنگ چندان از زیرساخت های گردشگری مناسبی برخوردار نیست، اما برای افرادی که دوست دارند همه چیز را تجربه کنند، بدون شک سفری جذاب خواهد بود.

جاذبه های گردشگری بنگلادش شامل بناهای تاریخی، روستاها، فرهنگ بنگلادشی، سواحل، مکان های پیک نیک، جنگل ها و مردم قبیله ای و حیات وحش از گونه های مختلف است .اجازه دهید شرایط سفر گردشگری در این کشور را بررسی کنیم. هدف این مقاله جزئیات ویزای بنگلادش است: نواع ویزا، مراحل درخواست، اسناد مورد نیاز، هزینه ویزا و سایر سوالات متداول.

ویزای بنگلادش

تمکن مالی مورد نیاز ویزای بنگلادش توریستی

برای اثبات توانایی مالی خود هنگام سفر و مطمئن شدن افسران ویزا از تامین بودجه تا زمانی که در کشور بنگلادش مستقر هستید، باید اسناد بانکی خود را به سفارت این کشور ارائه دهید.

طی این اسناد باید هزینه حدود 1167 دلار آمریکا مانده حساب بانکی داشته باشید. عدم ارائه اسناد نادرست یا کم بودن مانده بانکی شما می تواند باعث ریجکت درخواست ویزای این کشور شود.

ویزای توریستی بنگلادش

هزینه ویزای گردشگری بنگلادش

برای دریافت ویزای گردشگری بنگلادش هم مانند سایر ویزاها باید هزینه ای خاص را متقبل شوید. البته همانطور که احتمالا می دانید هزینه ای که قرار است پرداخت کنید با توجه به نوع ویزا متفاوت خواهد بود.

طبق بروزرسانی های اخیر هزینه ویزای این کشور، شما می توانید از سه طریق درخواست ویزای خود را ارائه دهید که مسلما برای بررسی درخواست ها به شکل سریع تر، متحمل هزینه بیشتری نیز خواهید شد. برای دریافت ویزای این کشور به شکل سریع باید 45 دلار آمریکا پرداخت کنید. هزینه درخواست ویزای این کشور به شکل سریع 45 دلار و برای بررسی به صورت ویژه و خارج از نوبت این هزینه 80 دلار آمریکا خواهد بود. این هزینه می تواند برای ویزاهای یکبار ورود و یا چندبار ورود متفاوت باشد.

همه فرم های درخواست ویزای بنگلادش توریستی 60 روزه خواهند بود. این یعنی متقاضی سفر به این کشور می تواند تا 2 ماه در بنگلادش اقامت داشته باشد. هزینه درخواست ویزای الکترونیکی یکبار ورود 29 دلار، هزینه ویزای چندبار ورود الکترونیکی 52 دلار و هزینه ویزای ویزای دوبار ورود 36 دلار آمریکا در سایت ای ویزا است.

هزینه ویزای گردشگری بنگلادش

نحوه ثبت درخواست ویزای گردشگری بنگلادش

به طور معمول می توانید با مراجعه به سفارت این کشور ویزای خود را درخواست دهید. برای این کار باید اسناد و مدارک خواسته شده را به سفارت تحویل دهید و هزینه درخواست مد نظر خود را پرداخت کنید. در نهایت باید منتظر پاسخ کنسولگری باشید.

اما از آنجایی که روند دریافت ویزای گردشگری به این شکل می تواند کمی دردسرساز باشد، خصوصا برای کسانی که از محل سفارت فاصله زیادی دارند، مقامات این کشور شرایط ارائه ویزای الکترونیکی را هم فراهم کرده اند. البته این شکل از ویزا تنها روند را کمی آسان تر می کند.

برای استفاده از این شیوه کافیست به سایت ای ویزا مراجعه کنید و مراحل درخواست الکترونیکی ویزا را طی کنید. برای این کار نیاز دارید تا هزینه ویزا را به شکل الکترونیکی پرداخت کنید. در نهایت پس از پرکردن فرم و دریافت آن از طریق ایمیلی که در سایت وارد می کنید اطلاعات را دریافت می کنید که با در دست داشتن نسخه چاپی آن و سایر مدارک خواسته شده باید به کنسولگری بنگلادش بروید.

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی بنگلادش کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای بنگلادش توریستی

کمیسیون عالی ویزای بنگلادش این حق را دارد که بدون ارائه دلیل یک درخواست ویزا را رد کند. اگر یک افسر کنسولی تشخیص دهد که طبق قوانین  بنگلادش واجد شرایط دریافت ویزا نیستید، درخواست ویزای شما رد می شود و ممکن است که دلیل رد آن به شما ارائه می شود. دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد یک فرد متقاضی واجد شرایط برای ویزا نیست. این دلایل که عدم صلاحیت نامیده می شود. دلایل زیر می توانند از جمله مواردی باشند که منجر به ریجکت درخواست ویزای شما از سوی کنسولگری بنگلادش می شوند.

 • عدم ارائه اطلاعات درست و کتمان حقایق
 • عدم ارائه اسناد در زمان لازم
 • ارائه اسناد تاریخ گذشته
 • گذرنامه بدون اعتبار
 • ناقص بودن فرم درخواست یا مدارک خواسته شده
 • عدم اثبات توانایی مالی

بنگلادش

جمع بندی

بنگلادش ممکن است در لیست پرطرفدارترین مقاصد گردشگری اکثر مردم نباشد، اما این کشور مملو از سرسبزی در جنوب آسیا است که می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. با وجود اینکه این کشور یکی از فقیرترین کشورهای جهان است، بنگلادش مملو از زیبایی های طبیعی، حیات وحش و شهرهای قدیمی و معماری خاص است که توجه گردشگران را به خود جلب می کند.

ویزای بنگلادش توریستی به مسافران اجازه می دهد تا وارد این کشور شوند و برای مدت اقامت محدود در این کشور ساکن شوند. همانطور که در اینجا هم گفتیم، نحوه درخواست این ویزا به دو شکل حضوری و آنلاین خواهد بود که در هر صورت باید به سفارت این کشور بروید. اگر درباره این نوع ویزا با سوال های بیشتری مواجه هستید، می توانید در قسمت طرح سوال و با پر کردن فرم مربوطه با کارشناسان ویزا 724 در تماس باشید.

 

مطالب مرتبط :

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30 روز

مدت اعتبار

1 ماه

مدت اخذ ویزا

16 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


دریافت ویزای بنگلادش چقدر طول می کشد؟

زمان دریافت ویزای این کشور با توجه به نوع درخواست متفاوت است. این زمان معمولا بین 5 تا 9 روز کاری متغیر خواهد بود. به عبارت بهتر زمان پردازش ویزای بنگلادش به سفارت مربوطه بستگی دارد. معمولاً یک ویزای توریستی معمولی با 1-2 هفته پردازش می شود، اما بسته به شرایط ممکن است تا یک نیز ماه طول بکشد.

هزینه ویزای بنگلادش توریستی چقدر است؟

برای دریافت ویزای بنگلادش به شکل استاندارد باید 25 دلار آمریکا پرداخت کنید. در صورت درخواست سریع ویزا این مبلغ 45 دلار و برای بررسی ویژه درخواست هزینه درخواست ویزا 80 دلار آمریکا خواهد بود.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس با شماره ثبت: 461992)

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری، مسافرتی در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / ثبت نام لاتاری

تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.