ویزای ایتالیا شینگن

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای ایتالیا شینگن


نوع ویزا : این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دنبال خدمات تضمینی! ویزای ایتالیاهستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند... حتما برای جلوگیری از این مسئله تمام موارد این صفحه را مطالعه فرمایید.

کشور : ایتالیا

هشدار ها : این نوع ویزای شینگن ایتالیا همراه با دعوتنامه رسمی معتبر اخذ میگردد.

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا:
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا: مدارک (سرپرست و همراهان) که میتواند شامل موارد ذیل باشد:
جواز کسب، روزنامه رسمی، اساسنامه، شراکت نامه، فیش حقوقی، پروانه شغلی، پروانه وکالت (ویژه ووکلا)، پروانه طبابت (ویژه پزشکان)، لیست بیمه تامین اجتماعی پرسنل، لیست بیمه تامین اجتماعی متقاضی و اعضای خانواده، قرارداد همکاری، نامه اشتغال به کار یا تحصیل و یا هر آنچه که اثبات کننده شغل یا تحصیل متقاضی و همراهان می باشد.

 

کارمندان: گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، فیش حقوقی دو ماه آخر، لیست بیمه دو ماه آخر و حکم کارگزینی (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

کارفرمایان: “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت 4 ماه آخر به لاتین (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

تجار: کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

مهندسان: پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: پروانه بهره برداری، جواز کسب، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه کارکنان (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

بازنشستگان: حکم بازنشستگی، فیش حقوقی سه ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.) (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)


ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا:
1. مدارک تحصیلی معتبر همراه با ریز نمرات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه)
2. مدارک زبان معتبر.
3. مدارک دوره های آموزشی از مراکز معتبر آموزشی.

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا:
1. اسناد املاک و مستغلات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه)
2. میانگین حساب 4 ماه آخر حساب بانکی متقاضی و همراهان. 
3. تمکن مالی (مانده حساب - سپرده) ارزی یا ریالی متقاضی و همراهان. 
4. سهام بورس یا هرآنچه که اثبات کننده دارایی نقدی یا غیر نقدی می باشد. (متقاضی و همراهان)

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:

- ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند( رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند).
- اگر قادر به ارائه دعوتنامه برای درخواست ویزا می باشید، دعوت نامه شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و شماره های تماس محل سکونت و محل کار، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد.

- مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی، پاسپورت کشور مقصد، شناسنامه همان کشور یا کارت اقامت از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

- اگر دارای دعوتنامه هستید ارائه اصل دعوتنامه و مدارک شخص دعوت کننده الزامی ست. (شماره واتساپ فرد دعوت کننده برای ارتباط کارشناسان موسسه با ایشان الزامیست) 

در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت الزامی است.
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای ویزای شینگن ایتالیا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای ایتالیا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای ایتالیا بدون تاریخچه سفر شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی ایتالیا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت ایتالیا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در ایتالیا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای ایتالیا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP ایتالیا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت ایتالیا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

* در صورت تمایل می توانید از خدمات ارزانترین ویزای شنگن ویزا724 به صورت فول گارانتی استفاده کنید؛ برای مطالعه قیمت ها می توانید به صفحه تور یونان یا ویزای توریستی فرانسه مراجعه بفرمایید.

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تضمینی ایتالیا: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، که بسیار خطرناک است) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، که بسیار خطرناک است).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در ایتالیا برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و فقط بهانه ایست که هزینه ی بیشتری از شما طلب کنند)

 

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و اگر یک ایمیل را به جای شما به ایتالیا معرفی خواهند کرد، حق دارید که آدرس و رمز ورود ایمیل را داشته باشید).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند، پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به ایتالیا دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده، درخواست ویزا می دهد و آدرس و رمز ورود را در اختیار شما نمی گذارد؟ 

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت در کشور مقصد ثبت کرده اند و شما به عنوان یک توریست به همان کشور معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

 

توضیحات تکمیلی:

1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای شینگن ایتالیا پیش می آید این است که: با مدارک من چند درصد احتمال موفقیت دریافت ویزا وجود دارد؟ واقیعت این است که هیچکس نمی تواند این درصد را محاسبه کند، اما در صورتی که مدارک به درستی ارائه شود و نقصی در پرونده نداشته باشید، دلیلی برای رد درخواست ویزای شما نخواهند داشت. 

2. یکی از مواردی که می‌تواند در دریافت ویزای ایتالیا بسیار تاثیر گذار باشد، داشتن دعوتنامه معتبر از کشور ایتالیاست. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست، شرکت یا اقوام شما باشد.

لطفا در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید، اقدام به خرید دعوتنامه نفرمایید! 

متاسفانه بسیاری از افراد یا شرکتها به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا می‌شود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزای ایتالیا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی و تحریم پنج ساله ویزا، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

به یک آژانس یا شرکت مسافرتی یا حقوقی که صرفا یک شعبه در ایتالیا دارد و شما را به ایتالیا یک توریست یا دانشجو معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید. اینگونه شرکتها اگر دعوتنامه واقعی ارائه دهند، برای اینکه در ایتالیا از خود سلب مسئولیت کنند، در دعوتنامه های خود عنوان می کنند که شما صرفا یک توریست هستید و هیچگونه مسئولیتی در قبال شما ندارند.  این نوع دعوتنامه هیچ کمکی به پروسه دریافت ویزا نخواهد کرد و فقط بهانه ایست که هزینه بیشتری از شما مطالبه کنند. (دعوتنامه ایتالیا نه تضمین کننده ویزا خواهد بود و نه قابل خرید و فروش است).

داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزای شینگن ایتالیا را افزایش می‌دهد. اما دقت داشته باشید، تنها دعوتنامه ای معتبر است که از اقوام درجه یک شما و دوستان شما باشد، یا از طریق یک شریک ثبت شده معتبر در ایتالیا صادر شده باشد که بابت صدور دعوتنامه هزینه ای مطالبه نمی کند و به شغل و حرفه شما برا کسب و کار خود نیاز دارد.

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن را نخورید؛ متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون؛ چسباندن لیبل شینگن جعلی یا کشورهای آسیایی، جعل مهر ورود و خروج ویزا، از متقاضیان ویزا سودجویی می‌کنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که می‌تواند گریبان گیر شما شود، در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مدارک پی ببرد؛ شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به تمام اتحادیه اروپا محروم خواهید شد.


در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای ایتالیا بدون مدارک، فقط با پاسپورت و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی ایتالیا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن یا سفرهای آسیایی متعدد می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزا را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزا را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست متقاضی ریجکت می‌شود. افسران ویزا برخی و در مواردی، تمامی ویزا های متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک می‌کنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست شما مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست 5 ساله خواهند کرد، حتی اعتراض شما برای اینکه شخص دیگری این مدارک را بدون اطلاع شما ارسال کرده است کاملا بی فایده خواهد بود.

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت ایتالیا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت ایتالیا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت ایتالیا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم ویزای شینگن بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این موارد را عنوان میکنند؛ دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و می‌خواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور مبتدی بوده و شانس خود را با ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت می‌کند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما به صورت 5 ساله ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی ...!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری ایتالیا وجود ندارد و فقط می‌توان زمان انگشت نگاری را کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می‌گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی ایتالیا می باشد، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی‌تواند تضمین کننده صدور ویزا باشد، مگر اینکه آفیسر ایتالیا باشد.

در مواردی برخی شرکت ها یا اشخاص بیان می‌کنند که در سفارت مثلا آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت می‌کند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر ویزا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی می‌گردد. پس به طور کل رابطه در سفارت ایتالیا و اخذ ویزای تضمینی ایتالیا وجود ندارد.

8. اگر به دونبال درخواست ویزای شینگن برای بالا بردن شانس دریافت ویزای کانادا هستید و دارای فرزند بین 6 تا 17 سال هستید؛ میتوان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا  شانس دریافت ویزای کانادا برای دیگر اعضای خانواده را افزایش دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بالایی دارد.

9. اگر نیروی مختصص هستید و در ارائه مدرک زبان و مدارک سابقه شغلی خود مشکلی ندارید، و قصد مهاجرت دارید، بسیاری از کشورهای پیشرفته به وجود شما نیاز دارند. در اولین قدم مسیر مهاجرت، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

 

مراحل درخواست ویزای ایتالیا:

1. انجام مشاوره توسط کارشناسان و وکلای رسمی موسسه

2. تایید شرایط متقاضی توسط مشاور یا وکیل رسمی موسسه و امضای قرارداد.

3. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

4. بررسی مدارک، تهیه نامه توجیهی آفیسر، تهیه آیتینری دقیق سفر، بررسی صحت مدراک ترجمه شده، درخواست وقت سفارت، رزرو هتل و پرواز (در صورت نیاز خرید قطعی) که توسط موسسه انجام می پذیرد.

5. ثبت نام، ارسال مداک و انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری سفارت ایتالیا. 

6. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری و مدارک از سوی سفارت ایتالیا. 

7. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزا.

نکته: در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی، مصاحبه حضوری در سفارت و ...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


حسام :

سلام آیا برای ویزای شنگن توریستس هم اقدام میکنید؟ آیا برای این نوع ویزا میتوانم وقت مشاوره بگیرم یا اینکه مشاوره های شما فقط برای کانادا است؟

با درود 

اگر شرایط شینگن را داشته باشید، بله اقدام می کنیم

Sh :

سلام من به همراه همسرم و دو فرزند هفت ساله دوقلو برای ویزا ایتالیا قصد داریم اقدام کنیم تمام مدارک و تمکن و گردش حساب هم داریم سوال بنده این هست که چهار نفری اقدام کنیم چقدر احتمال ویزا شدن هست به چهار نفرمون ویزا میدن همسرم و بچه ها ویزا سویس دارن و یک بار هم تمدید شده و همسرم ویزا سوید هم دارن تو پاس هممون ارمنستان و ترکیه هم داریم من فقد ارمنستان و ترکیه دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Ahmadmohammadi :

سلام چگونه میتوانم به مالزی سفر کنم و چند سالی بهدهمراه خانواده در آنجا بمانم

مشاور مهاجرت و ویزا

فعلا فعالیتی در حیطه مهاجرت به کشورهای آسیایی نداریمو

صادق :

سلام آیا صادرکنندگان ویزا به رزرو بلیت توجه میکنند. بنده 22مرداد بلیت دارم ولی تاکنون پاسخی برای دریافت ویزا دریافت نکرده ام آیا بلیت را عقب بیندازیم یا چهار روز دیگه منتظر بمونم میترسم بلیتم بسوزه.

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید رزرو بلیط انجام داده باشید نه خرید قطعی بلیط. چون زمان پاسخگوی افسر صدور ویزا به طور دقیق مشخص نیست. اما اگر به تاریخ بلیط نرسید میتوانید جریمه آن را پرداخت و پرواز را به تاخیر انداخته و یا کنسل کنید.

مجید عظیمی : سلام من فقط پاسپورت دارم و۱۳۰۰۰ دلار پول نقد دلار ومدارک شغلی و بانکی و بیمه ...... ندارم میتونید برام ویزای توریستی ایتالیا بگیرید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

احتمال بسیار زیاد ریجکت خواهید شد.

شيوا :

با سلام من از طرف دختر دختر عمه مادرم از ايتاليا دعوت نامه ميخواد برام بياد اولا كه نسبت دور مورد تاييد است؟ و اينكه من با خانواده زندگي ميكنم سند ملك به نام پدرم است حتما بايد به اسم خودم باشد؟ سند ماشين مورد قبول است ؟ و هزينه كلي كه جهت انجام كار ها رو ميشه بفرمائيد . ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ملاک های زیادی برای سنجش شانس دریافت ویزا وجود دارد که داشتن اسناد ملکی و تمکن مالی مناسب یکی از این موارد محسوب می گردد. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

احمدرضا :

شما در تهیه مدارک هم کمک به متقاضی میکنید،با تشکر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اگر منظورتان تهیه مدارک جعلی است؟ تمامی مدارک باید اصل باشند.

مسلم آریا :

درودوخسته نباشیدبرای ویزای ایتالیامیخواستم برام پیگیربشین خواستم ببینم چکاربایدبکنم وضمنامیزان وثیقه چقدراست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

ضمانت بازگشت زمانی دریافت خواهد شد که نیاز به دریافت دعوتنامه معتبر از ایتالیا داشته باشید. ابتدا برای بررسی شرایط باید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

mohamad :

باسلام ایا ویزای تضمینی ایتالیا در سریع ترین زمان ممکن هم میتونید بگیرددر صورتیکه مدارک که در بالا ذکر شده نداشته باشیم البته تعدادیش رو برای یک زوج چقدر زمان وهزینه داره ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خیر باید مدارک کافی برای ارائه به سفارت برای درخواست ویزا داشته باشید.

S :

با سلام ، ما براي ويزاي توريستي ايتاليا اقدام كرديم ،من و همسرم با دو فرزند زير ٥ سال ، همسرم سه سال ويزاي مولتي آلمان داشته و الان درخواست ويزاي توريستي ١٥ روزه رم و ميلان داديم از اونجايي كن جديدا تمام ويزاهاي خانوادگي رو ريجكت ميكنن چقدر احتمال ويزا هست؟؟؟ ميشه كمكم كنين ؟؟؟ گردش مالي همسرم بسيار خوب و ٢ سند هم داريم و روزنامه رسمي

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تمام ویزاهای خانوادگی که مدارک جعلی ارائه میدهند یا شرایطش را ندارند ریجکت میشود نه خانواده هایی که شرایط دریافت ویزای شینگن را دارند.

به احتمال قوی با درخواست ویزای شما در صورتی که آیتینری سفر مناسب ارائه دهید موافقت شود.

مهسا شعله :

با سلام. من و همسر و دختر ۶ ساله ام پارسال برای ویزای فرانسه با دعوتنامه خانوادگی اقدام کردیم. فقط به همسرم ویزا دادند. امسال می خواستم برای ایتالیا اقدام کنم. خواستم راهنمائی بگیرم که با توجه به ریجکت شدن پارسال من و دخترم اقدام به چه صورت بهتر است باشد. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

باید مدارک، شرایط و دلیل ریجکتی شما از فرانسه مورد بررسی قرار گیرد. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان یا رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

nazi :

سلام شرایط و مدارک و قیمت اخذ ویزای تضمینی ایتالیا را میخوام . ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا اگر متقاضی ویزا یا مهاجرت به ایتالیا هستید. برای اینکه شرایط شما را به صورت رایگان بررسی کنیم به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

حمید :

سلام من و همسرم قصد یه سفر به حوزه شینگن داریم و میخواهیم از هر کشوری که احتمال گرفت ویزا برایمان بیشتر هست اقدام کنیم و در نهایت هدف سفر توریستی به کانادا هست . 2سند ملکی بنده دارم 1سند ملکی همسرم هردو کارمند رسمی و 13سال سابقه کار و بیمه هر کدام 70 میلیون حساب بانکی با گردش مالی بالای 60 میلیون اما در 96/2ایتالیا و 97/12فرانسه ریجکت شدیم علت تارخچه سفر و فقدان گردش مالی تا قبل از اون فقط دوبی و ترکیه رفته بودیم بعد از اون آذربایجان چین بلغارستان وهند رو سفر کردیم از از طریق شما و دعوتنامه شما از کدام کشور درخواست کنیم و شانس ما چقدر هست ممنون اگر جواب بدین

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با توجه به دو ریجکتی عنوان شده شانس زیادی برای دریافت ویزای شینگن ندارید. اما باید علت ریجکتی ها توسط تیم کارشناسی ما بررسی گردد و با توجه به شغل، تحصیلات و مدارک مالی شما کشور مقصد انتخاب گردد. البته چون هدف نهایی کانادا می باشد.اگر شرایط شما توسط کارشناسان ما تایید گردد بدون شینگن هم میتوانید به کانادا بروید همچنین میتوانیم به اقامت شما در کانادا کمک کنیم.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نموده و یا با دفتر تهران ما در ارتباط باشید.

از 

عارف :

من اصل سند به نامم نیست ولی وکالتی به نام خودمه یعنی اگه سند و وکالت ترجمه بشه مشکل نداره؟ سوال دوم.من 5ساله تو پتروشیمی با شرکتهای متفاوت کار کردم الان تمکن مالی دارم ولی کار شرکتمون تمام شده و یک ماه بیکارم .چیکار کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام 

برای موفقیت در درخواست ویزای شینگن ایتالیا باید مدارک شغلی معتبر ارائه دهید و ارائه سند ملک زیاد تاثیر گذار نخواهد بود. همچنین ارائه سند وکالتی اعتباری نخواهد داشت.

آریو :

با سلام خدمت شما، من برای ویزای ایتالیا تمامی مدارکم کامله فقط دعوتنامه ندارم، آیا با توجه به اطلاعات خود سایت سفارت ایتالیا که نوشته (داشتن دعوتنامه در صورت وجود)، آیا دعوتنامه داشتن واجبه یا بدون اونم میشه ویزا رو گرفت؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

داشتن دعوتنامه برای درخواست ویزای شینگن ایتالیا اجباری نیست اما در موفقت دریافت ویزا بسیار تاثیر گذار است.

negin : سلام: من دختر 28ساله مجردی هستم که برای شینگن گرفتم میخام اقدام کنم تنها مشکلم نداشتن سند ملکی هست.ایا هیچ راهی نداره؟؟

با سلام واحترام 

برای دریافت ویزای شینگن باید مدارک شما به صورت کامل ارائه گردد و ارائه مدرک سند ملکی یکی از مدارک مهم برای درخواست ویزای شینگن است.

ندا : سلام،من در هلند زندگي ميكنم اما براي برادرم و دو فرزندش ميخوايم ويزا شينگن بگيريم.سوال من اينه ايا از طريق ويزاي شينگن ايتاليا ميتونن به هلند سفركنن؟يعني اون قانون ويزاA سفرهوايي ازفرودگاه ايتاليا يا ويزاB سفرزميني از مرز ايتاليا ميخواد يانه؟واينكه چقدر زمان طول ميكشه شما براشون ويزا بگيريد اگر مدارك كامل ارائه بدن؟

با سلام و احترام 

با دریافت ویزای شینگن اجازه سفر به تمامی کشورهای حوزه شینگن را خواهید داشت اما ورود شما از همان کشوری خواهد بود که درخواست ویزا نموده اید.

زمان دریافت ویزا بسته به زمان دهی وقت سفارت ایتالیا می باشد.

ساناز محسني : با سلام و احترام براي دريافت ويزاي خانوادگي ايتاليا آيا فقط تمكن مالي سرپرست خانواده بررسي ميشه يا اگه همسر هم تمكن مالي داشته باشند لحاظ ميشه ؟

با سلام و احترام 

اگر تمکن مالی همسر نیز ارائه گردد با نامه توجیهی آفیسر شانس دریافت ویزای ایتالیا را بالاتر خواهد برد.

مريم : سلام خسته نباشيد،پارسال بدليل همراه نداشتن سند ملكي و بيمه تامين اجتماعي ريجكت شدم ، ايا امسال با ارائه اين ٢ مدرك علاوه بر ساير مدارك شانس گرفتن ويزا دارم ؟؟ متشكرم

با سلام و احترام 

نامه ریجکتی شما باید مورد بررسی کارشناس قرار گیرد. با ارائه دعوتنامه میتوان اخذ ویزای ایتالیا را تضمین کرد.

بسم الله عزیزی : سلام . اهل کشور افغانستان هستم . در ایران ۳۶ ساله زندگی میکنم و دارای پاسپورت اقامتی هستم که سالی یبار تمدید میشه. میتونم برای دریافت ویزای شنگن اقدام کنم

با سلام و احترام 

باید مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد.

میتوانید با شماره های موسسه در تماس باشید.

نادر حمیدی منش : درود.بنده ۴۳ ساله متاهل دارای دو فرزند دختر ۱۴ ساله و پسر ۲ ساله هستم.اولین بار از سفارت فرانسه ویزا توریستی اکتبر ۲۰۱۶ گرفتم البته تنها. ولی در اکتبر ۲۰۱۷ همراه دخترم از سفارت آلمان بدلیل سند ملکی جعلی ریجکت شدیم . پس از اون مجددا خودم تنها از سفارت فرانسه در فوریه ۲۰۱۸ ریجکت شدم . سئوالم اینه در حال حاضر با توجه به اینکه ۶ ماه از ریجکت آلمان و ۴ ماه از ریجکت فرانسه میگذره وضعیت پرونده من در سیستم sis شنگن به چه صورته؟ ممنون

با سلام و احترام

باید طی بررسی مشخص شود که مدرک جعل شما دلیل ریجکتی شما بوده یا خیر. در این صورت احتمال اینکه تا 10 سال از سفر به اروپا محروم شده باشید بالا خواهد بود.

زهره : ببخشيد ما يه خانواده ٣نفره هستيم من و همسر و دخترم البته من و دخترم يكبار پارسال از سفارت فرانسه ريجكت شديم الان ميخوايم ٣نفره اقدام كنيم اما ميخوام كه تضميني باشه ،مبلغ تمكن مالي رو به اندازه كافي توي حسابمون داريم اما سند بنام نداريم ،امكانش هست كه ويزا بگيريم؟

با سلام و احترام

در اولین بررسی باید نامه ریجکتی ویزای فرانسه بررسی گردد و همچنین پرونده و مدارکی که برای درخواست ویزای فرانسه ارسال شده باید بررسی گردد.

و همچنین ویزای فرانسه به صورت تضمینی دریافت میگردد.

اردلان : سلام. این قیمت برای ویزای ایتالیا شامل چه خدماتی از سوی موسسه شماست؟

با سلام و احترام

خدمات از زمان شروع به صورت وکالتی تا اخذ ویزا به صورت تضمینی انجام میپذیرد.

 

کتایون : سلام در قسمت اطلاعاتتون نوشته شده موسسه بین المللییعنی شما در کشورهای مختلف شعبه دارین؟ کجاها؟ اگر ما بخوایم اقامت بگیریم همه کارهامونو شما انجام میدین؟ ما برای دریافت ویزا ایتالیا یا همون اقامت باید آیلتس داشته باشیم؟

با سلام و احترم

برای دریافت اقامت ایتالیا باید بتوانید به زبان همان کشور صحبت کنید.

بله در تمامی مراحل اخذ اقامت همراه شما هستیم.

mohammad : سلام ببخشید من اگر بخوام با صورت سرمایه گذاری برم ایتالیا با همسرو و پسرم پیشنهاد شما چیه؟ کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟ آیا ایتالیا با اون وضع اقتصادی بد میتونه برای من درآمد زا باشه که بخوام ویزای ایتالیا یا اقامت ایتالیا بگیریم؟ هزینه هر ۳ نفرمون چقدر میشه؟

با سلام و احترام 

برای سرمایه گذاری ما به شما اقامت کانادا و یا انگلیس رو پیشنهاد میکنیم اما برای ایتالیا نیز میتوانید اقدام نمایید.

لطفا با شماره های دفتر در تماس باشید.

الهه بهمنی : من به همراه همسرو دخترم ویزای ایتالیا درخواست دادیم اما ریجکت شدیم سوالم اینه که چقدر دیگه باید صبر کنیم که بتونیم دوباره درخواست بزنیم؟ باید جدا جدا درخواست میفرستادیم یا خانوادگی بهتره؟ از کشور دیگه ای مجدد اقدام کنیم بهتره یا فرقی نمیکنه؟

با سلام و احترام 

برای رفع ریجکتی نیازی به صرف زمان زیادی نخواهید داشت و میتوانید اقدام به رفع ریجکتی ویزای ایتالیا کنید و همچنین میتوانید از سرویس گارانتی موسسه استفاده نمایید.

وحید صدر : من پاسپورت قدیمی رو گم کردم چند سفر شینگن داشتم میخواستم بدونم الان درخواست ویزای ایتالیا کنم این سفرها شانس منو برای دریافت ویزای ایتالیا بالا میبره یا نه چون پاسپورتم گم شده احتمال داره درخواست ویزای منو رد کنن؟

با سلام و احترام 

اگر سفرهای پیشین شما بالای 3 سال پیش بوده تاثیر چندانی روی شانس قبولی درخواست ویزای شما نخواهد داشت. و همچنین نگران مفقود شدن پاسپورت قدیمی نباشید تمامی سفرهای پیشین شما در سیستم شینگن ثبت شده است.

مهیار رضایی : من قبلا از ویزای اتریش ریجکت شدم مدارکمم کامل بود الان میخوام برای ویزای ایتالیا اقدام کنم؟ اون ریجکتی تاثیری روی این درخواست منم داره؟ شما میتونید ویزای ایتالیا رو تضمینی برام بگیرین؟

با سلام و احترام 

باید دلیل ریجکت شدن شما مشخص گردد و اینکه نیاز به بررسی دقیق مدارک شما خواهیم داشت.

اگر مشکلی در مدارک شما وجود نداشته باشد اخذ ویزای ایتالیا به صورت تضمینی انجام میپذیرد.

ریحانه : سلام من مدارک کامل شغلی و تمکن مالی بالایی دارم اما سند ملکی به نامم نیست میخواستم بپرسم من میتونم درخواست ویزای ایتالیا داشته باشم؟از زمانی که درخواست کنم تا زمانی که ویزا به دستم برسه چقدر زمان میبره؟

با سلام و احترام

سند ملکی مدرک مهمی برای دریافت ویزای ایتالیا میباشد از این رو شانس شما را برای دریافت ویزای ایتالیا کاهش خواهد داد.

شما میتوانید با تلفن های موسسه تماس گرفته تا کارشناسان ویزا شما را بهتر راهنمایی کنند.

علیرضا تاجیک : سلام من میخواستم به آلمان سفر کنم آیا با گرفتن ویزای ایتالیا میتونم آلمان هم برم؟ شما میتونید برام ویزا رو بگیرین؟ ممنون

با سلام و احترام

با داشتن ویزای ایتالیا و یا هر کشور دیگه ای که جز شینگن است میتوانید 28 کشور محدوده شینگن سفر کنید.

احمدرضا منصوری : سلام من از همکارنتون هستم ما تور ایتالیا برگزار میکنیم و برای برخی از مشتریامون احتیاج به رفع ریجکتی ویزای ایتالیا داریم میخواستم بدونم چطور میتونیم باهم همکاری داشته باشیم؟

با سلام و احترام

با داشتن ویزای شینگن و یا داشتن ویزای ایتالیا میتوانید به 28 کشور شینگن سفر کنید اما اگر قبلا سفر شینگن نداشته اید احتمالا قوی حداکثر 14 روز اجازه اقامت خواهید داشت.

عماد اسلانی : سلام و ساکن اهواز هستم تمکن مالی مناسبی دارم و سند ملکی هم به نام خودمه میخواستم به همراه همسر و فرزندم بریم ایتالیا اما مدارک شغلی نمیتونم ارائه بدم؟ با این توضیحات چقدر شانس گرفتن ویزای ایتالیا داریم ؟ اگه از طریق شما اقدام کنیم گرفتن ویزا رو تضمین میکنید؟

با سلام و احترام

ارائه مدارک شغلی یکی از فاکتورهای مهم دریافت ویزای شینگن است

باید هدف از سفر شما مشخص گردد و بیشتر توضیح دهید که چرا نمیتوانید مدارک شغلی ارائه دهید؟

امین : سلام، خسته نباشید. میخواستم بدونم با دریافت ویزای ایتالیا میتونم به چنتا کشور سفر کنم؟ با داشتم ویزای ایتالیا میتونم به اتریش و هلند و بلژیک هم برم؟ من نمیخوام تور بخرم و در طول مدت سفرم با همسر و فرزندم این چنتا کشور رو بریم. زبان انگلیسیمونم خوبه، آیا مشکلی برامون پیش میاد؟ با داشتن ویزای توریستی ایتالیا چند روز اروپا میتونیم بگردیم؟

وفا چابکی : سلام من با دفتر تماس میگیرم اشغاله درخواست ویزای تضمینی ایتالیا داشتم لطفا بفرمایید که باید چکار کنم؟

با سلام و احترام 

به دلیل درخواست بالای هموطنان این مشکل پیش آمده؛ صمیمانه عذر خواهی مارا پذیرا باشید.

برای دریافت ویزای ایتالیا میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید. در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود.

مهسا طوسی : من مدارک جعلی برای درخواست ویزای ایتالیا ارائه دادم و الان با درخواست من مخالفت شده یعنی من دیگه کلا نمیتونم برم ایتالیا؟ دیگه درخواست ویزای ایتالیا نمیتونم داشته باشم؟

با سلام و احترام 

در ایمیلی که برای شما ارسال شده عنوان شده که مدارک شما جعلی بوده؟ اگر سفارت ایتالیا متوجه مدارک جعلی شما شده برای کشور دیگه ای ام نمیتوانید درخواست داشته باشید.

اعظم محبی : سلام من 3 ماه پیش درخواست ویزای ایتالیا کردم اما با وجود مدارک کامل ریجکت شدم اما میخوام بدونم شما میتونیم رفع ریجکتی کنین و به من بگین چرا ریجکتم کردن؟ حتی ایمیلی اعتراضم زدم اما جوابی به من ندادنمن تمکن مالی، مدارک شغلی، پرینت حساب، فرم سفارت، همه رو کامل تحویل دادم حتی دعوتنامه ام داشتم.

با سلام احترام 

بله با یک بررسی دقیق میتوان اقدام به رفع ریجکتی ویزای ایتالیا داشت و همچنین میتوانیم برای ویزای تضمینی ایتالیا اقدام نماییم.

مینا : سلام. من ساکن ایتالیا هستم و میخوام برای خانواده م دعوتنامه بفرستم و میخوام کارهای ویزای ایتالیا رو از طریق یه کاگزار انجام بدم اما میخوام تضمینی برام انجام بده یعنی اگه با درخواست ویزا موافقت نشه هزینه منو برگردونین.آیا براتون امکان پذیره که من شما رو به خانواده معرفی کنم حضورا بیان دفترتون؟

با سلام و احترام 

بله لطفا با شماره تلفن های دفتر در ارتباط باشید

مهدی مرادی : سلام من قصدم کانادا هستش اما میگن که باید ویزای شینگن داشته باشم از طریق شما برای ویزای ایتالیا و ویزای کانادا میتونم اقدام کنم؟من با تلفن های دفترتون که تماس میگیریم دائما اشغاله...

با سلام و احترام 

بله میتوانید در وبسایت، اقدام به ثبت سفارش ویزا نمایید در اولین فرصت برای راهنمایی ویزای ایتالیا با شما درتماس خواهیم بود.

علی رحیمی : با سلام ویزای ایتالیا تضمینی یعنی چی؟ یعنی اون 30 درصدی که اول کار دریافت میکنید رو اگر ویزای من در نیومد پس میدین؟

با سلام و احترام

بله اگر ویزای بدون کسر مبلغ هزینه دریافتی عودت داده خواهد شد.

Amir : با سلام.شما در قسمت ویزای تضمینی نوشتید که فقط ۲ قطعه عکس و اصل پاسپورت و مبلغی برای ضمانت.یعنی نیاز به هیچ مدرک دیگه ای نیست؟؟؟همچنین برای ویزای مولتی ۵ ساله کانادا یک کارگزار معرفی کردید که فکر کنم ۶۰ میلیون ضمانت میگیره. در صورتی که ویزای مولتی نیازی به ضمانت نداره. ممنون میشم دو تا سوال بنده رو جواب بدید.

با سلام و احترام 

خیر مدارک شخصی با مدارک مالی باید به صورت کامل ارائه گردد.

ضمانت بازگشت برای اولین سفر الزامیست...

پیمان : سلام من برای درخواست ویزای ایتالیا مدارکم کامله ولی پرینت حساب بانکی ندارم چطوری میتونم ویزا بگیرم؟

با سلام و احترام

برای درخواست ویزای ایتالیا باید تمکن مالی مناسبی داشته باشید پس ارائه مدارک اثبات کننده ی میزان درآمد و یا تمکن مالی شما به سفارت ایتالیا الزامیست.

پیمان پیری : سلام من مدارکم برای ویزا در خواست ویزای ایتالیا تقریبا کامله اما پرینت حساب بانکی ندارم چطوری میتونم ویزا دریافت کنم

با سلام و احترام

برای تایید درخواست ویزای ایتالیا، از مدارک الزامی برای سفارت پرینت 3 ماه آخر حساب و همچنین اثبات تمکن مالی مناسب شماست.

پریسا مهران : برای ویزای تحصیلی کدوم دانشگاه مدرک زبان نمی خواد

با سلام و احترام

اخذ ویزای تحصیلی تمامی کشورهای اروپایی و کانادا به مدرک زبان نیازمند است.

هادی تبریزی : سلام خسته نباشید برای ویزای شنگن مدارک فقط 32 میلیون ضمانت لازمه؟ سند ملکی و گواهی شغلی هیچ کدوم لازم نیست؟

با سلام و احترام

برای درخواست ویزای ایتالیا مبلغ ضمانت بازگشت با توجه به شرایط شما متغییر خواهد بود.

به دلیل اینکه این سوالات به صورت عمومی نمایش داده میشود شماره تماس شما حذف شد. لطفا جهت درخواست ویزای ایتالیا در وبسایت اقدام به ثبت سفارش بفرمایید تا کارشناسان جهت هماهنگی و راهنمایی با شما تماس بگیرند.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.