قسمت سوم آموزش مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۵/۱۱

 

در دو مبحث گذشته آموزش  مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا را پیش بردیم. اکنون در این مبحث که قسمت پایانی است، این آموزش را تکمیل خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

در صفحه باز شده اگر این اولین باری باشد که به این بخش وارد می‌شوید قاعدتاً کدی ندارید تا در فیلر بالای صفحه وارد کنید پس باید با پایین کشیدن صفحه از بخش (Determine your eligibility) که دارای سه گزینه متفاوت است، گزینه‌ی(Visitor visa, Study and/or work permit) را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به مرحله بعدی گرفتن ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین خواهید رفت.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر ششم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در صفحه باز شده فیلدها را گام به گام پر خواهیم کرد. در فیلد اول از شما پرسیده شده که مایلید تا (با ویزای توریستی کانادا) در کانادا چه کار بکنید؟ گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. در فیلد بعدی در مورد مدت زمان ماندن شما در کانادا از شما سوال می‌شود. باید گزینه‌ی (Less than 6 months) را انتخاب کنید. در فیلد سوم هم باید محل فعلی اقامت خود را انتخاب کنید که بدیهتاً ایران است. در فیلد آخر پرسش‌های مربوط به ویزای توریستی کانادا در مورد اینکه آیا کسی از اعضای خانواده شما که هجده سال یا بیشتر سن داشته باشد، مقیم کانادا هست یا خیر. و در آخر باید در سه فیلد مربوط به ورود تاریخ، تاریخ تولید خود را به صورت دقیق بر مبنای تقویم شمسی وارد کنید. پس از تکمیل همه موارد با فشردن کلید Next به ادامه فرآیند راهنمایی خواهید شد.

 

<a class=

 تصویر هفتم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش از فرآیند گرفتن ویزای توریستی کانادا این سوال مطرح شده است که آیا تابحال به عنوان اقامت موقت یا اقامت دائم در کانادا حضور داشته‌اید؟ باید از بین بله یا خیر جواب مدنظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب جواب با فشردن کلید به صفحه بعد بروید.

 

<a class=

تصویر هشتم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این سوال از شما پرسیده می‌شود که آیا شما مقیم قانونی کشور ایالات متحده یا شهروند این کشور هستید که بدیهی است باید گزینه خیر را انتخاب فرمایید. دوباره با فشردن کلید Next به مرحله بعد خواهید رفت.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر نهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این مرحله از مراحل آنلاین گرفتن ویزای توریستی کانادا شما در مورد وضعیت تأهل سوال خواهد شد. باید گزینه مناسب خود را پیدا و وارد کنید. این مربوط به فیلد اول است اما در فیلد دوم باید استان مقصد خود در کانادا را معرفی کنید. دقت داشته باشید که طبق گفته سایت اگر قصد گردش در چند استان را دارید، باید نام استانی که بیش از سایرین در آن مقیم خواهید بود را در فرم درخواست ویزای توریستی کانادا وارد کنید. نام استان‌های کانادا در این فیلد به صورت پیش‌فرض وجود داشته و کافی است تا فقط انتخاب کنید. پس از تکمیل این صفحه به صفحه بعد بروید.

 

درخواست ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین

تصویر دهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در انتها این صفحه از صفحات فرآیند اخذ ویزای توریستی کانادا ظاهر خواهد شد. در این صفحه گفته خواهد شد که به تشخیص کانادا چه نوع ویزایی برای شما مناسب است پس از این باید دکمه آبیContinue را جهت ادامه فشار دهید. دقت کنید که طبق توضیحات این صفحه ویزای توریستی کانادا به شکل مالتی به مدت ده سال به شما تعلق خواهد گرفت که می‌توانید از طریق ورود با اتوبوس، قایق، هوا، قطار یا خودروی شخصی از آن استفاده کنید.

 

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر یازدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در صفحه بالا باید  هدف اصلی خود از بازدید کانادا و گرفتن ویزای توریستی کانادا را تعیین کنید. هدف‌های مختلفی بین گزینه‌ها وجود دارد.  از تحصیل و کار تا سر زدن به اعضای خانواده. دقت داشته باشید که نباید تحصیل و کار را انتخاب کنید چون نوع ویزا عوض خواهد شد. می‌توانید از بین ملاقات با خانواده یا توریسم یکی را انتخاب کنید. پس از تکمیل و فشردن کلید به مرحله بعدی گرفتن آنلاین ویزای توریستی کانادا خواهید رفت.

 

<a class=

تصویر دوازدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این صفحه از شما پرسیده شده است که آیا در یک سال گذشته تحت تست‌های پزشکی رسمی دولت کانادا قرار گرفته‌اید یا خیر. که بدیهی است باید جواب منفی بدهید.(No)

 

<a class=

 تصویر سیزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

 

در صفحه‌ی بالا از شما پرسیده خواهد شد که آیا قصد وارد کردن درخواست ویزای توریستی کانادا ، برای اعضای خانواده خود را هم دارید. اگر درخواست شما به‌تنهایی برای ویزای توریستی کانادا بوده است باید خیر و اگر قصد دارید تا یک ویزای خانوادگی بگیرید باید گزینه بله را انتخاب کنید. دقت داشته باشید در صورت انتخاب خیر بعدتر امکان وارد کردن اطلاعات اعضای خانواده خود و اعلام درخواست را نخواهید داشت. پس از وارد کردن باید کلید آبی Next را بزنید تا به صفحه بعدی بروید.

 

چگونگی درخواست آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر چهاردهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در صفحه بالا از شما پرسیده می‌شود که آیا قصد دارید تا اجازه دسترسی سایر اشخاص به درخواست ویزای توریستی کانادا خود را فراهم کنید؟ ترجمه گزینه‌ها بدین شرح است

 

- بله؛ من یک نماینده جهت ادامه امور پذیرش ویزا از طرف خودم معرفی خواهم کرد

- بله؛ این اجازه را به اداره مهاجرت کانادا خواهم داد تا با تشخیص خود این کار را انجام دهد

- بله؛ هر دو حالت قبلی را تأیید می‌کنم

- خیر

 

در این بخش معمولاً باید گزینه خیر را انتخاب کنید. البته این به آن بستگی دارد که آیا واقعاً نماینده‌ای برای انجام امور دارید یا نه پس از انتخاب طبق روال معمول به صفحه بعدی بروید.

 

ویزای کانادا آنلاین

تصویر پانزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این صفحه از شما پرسیده خواهد شد که آیا در ده سال اخیر تحت آزمایش‌های بیومتریک مثل عکس‌برداری و گرفتن اثر انگشت توسط دولت کانادا قرار گرفته‌اید؟ که پاسخ شما اگر این چنین نبوده است باید خیر باشد. انتخاب خیر در این بخش بدان معنی است که باید هزینه‌ی این آزمایش‌ها برای گرفتن ویزای توریستی کانادا را بپردازید. پس از فشردن دکمه Next به صفحه پایین راهنمایی خواهید شد.

 

ویزای توریستیتصویر شانزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در صفحه بالا در مورد هزینه‌های جاری پذیرش درخواست ویزای توریستی کانادا شما سوال خواهد شد. در مورد پرداخت این هزینه‌ها هم سوال شده است. باید در این بخش گزینه‌ی (Yes, I will be paying my application fees) را انتخاب کرده و طبق روال معمول به صفحه بعد بروید.

 

ویزای کانادا

تصویر هفدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در صفحه بالا از صفحات درخواست ویزای توریستی کانادا ، در مورد این که آیا توان ایجاد و ارسال اسکن مدارک خود با دوربین یا اسکنر را دارید یا خیر. که باید حتما گزینه‌ی بله را انتخاب کنید چون در صورت انتخاب خیر فرآیند اخذ ویزای شما از حالت آنلاین خارج خواهد شد. به صفحه بعدی بروید.

 

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر هجدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این صفحه از شما پرسیده خواهد شد که آیا شما مبالغ و هزینه لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا را آنلاین پرداخت می‌کنید؟ در ادامه توضیح داده شده است که برای این کار باید از مستر کارت یا سایر راه‌های پذیرفته شده سایت استفاده کنید. قطعاً اگر می‌خواهید تمام فرآیند گرفتن ویزای توریستی کانادا ، آنلاین انجام شود باید Yes را انتخاب کنید. پس از فشار دادن کلید آبیNext دیگر تمام مراحل این بخش تمام شده و به صفحه پایین وارد خواهید شد.

 

آموزش دریافت ویزای توریستی تصویر نوزدهم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

در این بخش فرصت دارید تا یک بار دیگر تمام اطلاعات وارد شده برای ویزای توریستی کانادا در حساب کاربری خود را ببینید. بهتر است یک بار دیگر تمام جواب‌های خود را بررسی کنید تا در صورت پاسخ غلط در هر بخشی آن را اصلاح کنید. برای این کار کافی است تا نشانه قلم، در کنار هر فرم را بفشارید تا امکان اصلاح هر فرم را بدست آورید.

 

ویزای کانادا توریستی

 تصویر بیستم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

پس از تأیید صفحه قبل به صفحه بالا وارد خواهید شد. در این صفحه گام‌های سپری شده از سوی شما و گام‌های باقیمانده برای تکمیل فرم آنلاین گرفتن ویزای توریستی کانادا توضیح داده شده است. با رد کردن و پایین کشیدن این صفحه به آخرین بخش از مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا ، یعنی چک لیست مدارک خواهید رسید. چک لیست مدارک به شکل پایین است که باید در هر بخش اسکن سند خواسته شده را با اسکنر با کیفیت اسکن کرده و آپلود کنید. دقت داشته باشید که در پایین صفحه در مورد کیفیت و حجم فایل‌ها توضیحات تکمیلی برای هر بخش داده شده است. پس از اینکه تمام مدارک خود برای گرفتن ویزای توریستی کانادا را در بخش‌های درست آپلود کنید حالا دیگر تنها بخش پرداخت پول باقیمانده است. پس از پرداخت پول شما تمام مراحل را پشت سر گذاشته‌اید و کافی است تا بین بیست الی سی روز منتظر پاسخ بمانید. یادتان باشد که تمام پاسخ‌ها و نامه‌نگاری ها از طریق ایمیل شما و این حساب کاربری در سایت انجام خواهد شد.

 

درخواست ویزای توریستی کانادا آنلاین

 تصویر بیست و یکم مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

 

 

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت به کانادا برای پرستاران

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> مهاجرت به کانادا از طریق نیوبرانزویک

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

> ویزای کار  کانادا ویژه حسابداران

> ویزای توریستی کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فیروزه ضرابی :

با سلام مرسی از مطالب مفید روی سایت سوال : 1- بنده شماره صندوق پستی برای پر کردن فرم تقاضای ویزا ندارم ایا به جای صندوق پستی میتونم کد پستی رو وارد کنم اگر صندوق پستی الزامی هست راهنامیی بفرمایید و اینکه 2- بعد از پر کردن فرم میتونم از فرایند خارج بشم ؟و با دادن اطلاعات به شخص دیگه ای در خارج از کشور هزینه رو برای من پرداخت کنه؟ متشکرم

مواد باید دقیقا مطابق خواسته فرم ها تکمیل شود.

محمدامین جلیلی :

هزینه اخذ ویزای توریستی و هزینه ویزای کار چقدر دریافت میکنید. آیا برای ویزای توریستی به دعوتنامه نیاز است یا خیر؟

هزینه های حق الوکاله در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.