قسمت دوم آموزش مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۱/۲۳

 

 

در قسمت اول این مقاله مراحل اولیه ثبت نام آنلاین ویزا توریستی کانادا را ملاحظه کردید. با ادامه این آموزش، با ما همراه باشید.

 

عضویت در وبسایت رسمی دولت کانادا برای اخذ ویزا توریستی کانادا

پس از اینکه فرم خود را تکمیل کردید باید به سایت رسمی دولت کانادا مراجعه کنید. اگر در بخش سرچ این سایت عبارت (Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa - TRV)) را سرچ کنید به صفحه‌ای با شمایل پایین وارد خواهید شد.

 

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر اول مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

در اینجا باید روی اولین نتیجه جستجو کلیک کنید که دقیقاً عبارت مورد جستجو شما را نوشته است. پس از ورود به این لینک با جستجو و کمی گشتن در صفحه باز شده با تصویر پایین روبرو خواهید شد.

 

 

ویزای توریستی

تصویر دوم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

در اینجا باید کلید آبی موجود بر در صفحه را که روی آن نوشته شده (Apply online for visa) را فشار دهید تا به صفحه دیگری از فرآیند آنلاین درخواست ویزا توریستی کانادا وارد شوید

 

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر سوم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

با ورود به صفحه بعدی تصویر بالا را پیش روی خود خواهید داشت. در این صفحه دو آپشن برای ورود معرفی شده است که از بین آن دو یکی برای کاربران عمومی قابل استفاده است. برای ورود به بخش مربوط به کاربران عادی باید کلید (Sign in with GCKey) را فشار دهید تا به ادامه فرآیند درخواست ویزا توریستی کانادا راهنمایی شوید اما نکته این است که این کلید تنها برای افرادی قابل استفاده است که قبل‌تر حساب کاربری داخل سایت ساخته باشند. اگر حساب کاربری ندارید باید برای گرفتن ویزا توریستی کانادا  به صورت آنلاین بسازید. برای این کار به جای کلید بالا باید از کلید پایینی(Register) استفاده کنید. با فشار دادن این کلید به صفحه زیر راهنمایی خواهید شد.

 

حساب کاربری ویزای توریستی کانادا

تصویر چهارم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

در صفحه باز شده با کمی پایین کشیدن صفحه، کلید آبی با متن(Register with GCKey) را مشاهده خواهید کرد. با فشار دادن این کلید به صفحه بعد فرآیند اخذ ویزا توریستی کانادا خواهید رفت.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پنجم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

 

در این صفحه باید کلید آبی که در بخش سمت راست صفحه قرار دارد را فشار دهید. روی این کلید (Sign Up) قید شده است. با زدن این کلید به صفحه ثبت‌نام جهت دریافت یک اکانت در سایت راهنمایی خواهد شد.

 

حساب کابری ویزای توریستی کانادا

تصویر ششم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

 

در صفحه بالا قوانین استفاده از سایت برای اخذ ویزا توریستی کانادا توضیح داده شده است که تا حدود زیادی روتین است و نیازی نیست که آن‌ها را متوجه شوید. هرچند اگر در زبان انگلیسی توانایی دارید بد نیست که بندها را بخوانید. به هرحال برای رفتن به مرحله بعد باید کلید (I accept) را در بخش پایینی متن فشار دهید.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر هفتم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

 

در صفحه بالا باید نام کاربری خود را ایجاد کنید. در باکس پایین سمت راست صفحه سه ویژگی الزامی برای یک نام کاربری مناسب توضیح داده شده است. باید نام کاربری شما بین هشت تا شانزده کلمه باشد، هیچ کاراکتر غیرعادی و غیرمعمولی مثل $ ^ # در آن نباشد و در انتها نباید بیش از هفت رقم در طول نام کاربری وجود داشته باشد. با تایپ نام کاربری مدنظر خود در فیلد مخصوص، هر رعایت سه محدودیت گفته شده به صورت اتوماتیک اعلام خواهد شد. در صورت رعایت هر بند کنار آن تیک و در صورت عدم رعایت ضربدر خواهید دید. بدیهی است که برای قبول نام کاربری باید در این بخش سه تیک بگیرید. پس از این که نام کاربری مناسب را یافتید باید کلید آبی (Continue) را بفشارید تا به صفحه پایین بروید.

 مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا

 <a class=

تصویر هشتم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

 

در این بخش باید پسورد یا همان گذرواژه را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که باید حتماً گذرواژه‌ای انتخاب کنید که در ذهن‌تان بماند چون در صورت فراموش کردن این رمز ممکن است تمام فرآیند آنلاین گرفتن ویزا توریستی کانادا شما دچار مشکل شود. باید رمز مدنظر خود را دوبار در دو فیلد تعیین شده تکرار کنید. یادتان باشد که همچون صفحه قبل، رمز هم باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که در باکس پایین سمت راست نشان داده شده و تیک خوردن آن‌ها برای ادامه کار الزامی است. باید رمز بین هشت تا شانزده کاراکتر بوده، بیش از سه کاراکتر متوالی آن با نام کاربری مشترک نبوده، دارای کاراکترهای درست و معقول باشد، دارای حروف بزرگ و کوچک باشد، حتما حداقل یک عدد در طول رمز باشد و در نهایت رمز نوشته شده در هر دو فیلد کاملاً یکسان باشد. با رعایت این نکات تیک‌ها را دریافت کرده و سپس با فشار کلید آبی(Continue) به مرحله بعد فرآیند آنلاین گرفتن ویزا توریستی کانادا بروید.

 

ویزای توریستی

تصویر نهم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

 

در این مرحله باید یک سوال جهت بازیابی حساب کاربری خود تعیین کنید. در صورتی که رمز خود را فراموش کنید، این سوال از طرف سیستم از شما پرسیده خواهد شد و سپس شما می‌توانید با پاسخ دادن به سوال رمز خود را بازیابی کنید. تکمیل تمام فیلدها در این بخش ضروری است. پس از تکمیل می‌توانید طبق معمول با فشار دادن کلید آبی (Continue) به مرحله بعد بروید.

 

ویزای کانادا

تصویر دهم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

پس از ظاهر شدن تصویر بالا در واقع ساخت اکانت یا همان (GCKey) در سایت به اتمام رسیده است و می‌توانید به ادامه کار خود برای گرفتن ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین بپردازید. یادتان باشد که این نام کاربری و رمز تنها مجرای رسمی ارتباطی شما و سایت است پس بدون آن عملاً هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید. تمام پیگیری‌های بعدی از طریق این نام کاربری خواهد بود. در صفحه بالا کلید(Continue) را بفشارید تا روند ادامه پیدا کند.

 

در این مرحله از درخواست آنلاین ویزا توریستی کانادا ممکن است یک مشکل ایجاد شود و پس از فشردن کلید به جای ادامه روند ثبت ویزای توریستی، سایت از ابتدا به صفحه اصلی برگردد. این یک مشکل معمول از طرف وبسایت است و برای رفع آن باید سعی کنید مرورگر خود را عوض کنید و دوباره پس از طی کردن مراحل ابتدایی به صفحه پایین وارد شود. برای مثال اگر از مرورگر (Chrome) استفاده می‌کنید می‌توانید آن را به (Internet Explorer) عوض کنید تا مشکل شما رفع شود.

 

 

ویزای توریستی ثبت درخواست

تصویر یازدهم مراحل ساخت حساب کاربری برای ویزا توریستی کانادا

 

 

پس از بازگشت دوباره به صفحه بالا از طریق یک مرورگر دیگر، این بار به جای (Register) باید از کلید (Sign in with GCKey) استفاده کنید. پس از فشردن به صفحه‌ای راهنمایی خواهید شد که باید در آن نام کاربری و رمز خود را وارد فرمایید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز صحیح شما در عمل به حساب کاربری خود وارد خواهید شد. حال شما صفحه پایین را پیش روی خود خواهید داشت.

 

درخواست ویزای توریستی کانادا

تصویر اول مراحل درخواست ویزا توریستی کانادا

 

در این صفحه مجدداً اصول و قوانین استفاده از سیستم به شما یادآوری خواهد شد. در هر صورت برای رفتن به صفحه بعد و ادامه روند آنلاین اخذ ویزا توریستی کانادا باید کلید آبی (I Accept) را از پایین بخش قوانین انتخاب و فشار دهید.

 

 

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

تصویر دوم مراحل درخواست ویزا توریستی کانادا

 

از این مرحله به بعد بسیار الزامی است تا دقت در وارد کردن اطلاعات را بشدت بالا ببرید. در فیلد اول نام خود و در فیلد بعدی باید نام خانوادگی خود را وارد کنید. دقت کنید که مغایرتی در نحوه نگارش نام‌ها وجود نداشته باشد چون ممکن است باعث قفل سیستم شما بشود. در فیلدی که در مقابل آن (Email address) قید شده باید ایمیل معتبر خود را وارد کنید. دقت کنید که بهتر است که تمام ایمیل‌های مورد نیاز در طول فرم ثبت نام ویزای توریستی کانادا یا مراحل وبسایت را با یک ایمیل واحد و یکسان وارد کنید. در فیلد بعدی باید زبان انتخابی خود برای ادامه امور را انتخاب کنید که قطعاً در این کیس (English) مدنظر خواهد بود. پس از تکمیل همه فیلدها طبق معمول با کلید Continue به مرحله بعد خواهید رفت.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر سوم مراحل درخواست ویزا توریستی کانادا

 

در این بخش هم مانند دفعات قبلی نیاز است تا برای حساب کاربری خود سوال‌های امنیتی ایجاد کنید. پر کردن هر چهار سوال الزامی است. دقت داشته باشید که باید هم سوال‌ها و هم جواب‌ها با معنی باشند تا از سوی سایت مورد قبول واقع شوند. از طرفی هم بهتر است تلاش کنید سوال‌ها واقعی و با معنی برای خودتان باشند تا در صورت پاسخگویی به آن‌ها در بازیابی رمز‌ها یا هر اطلاعات دیگه‌ای به مشکل برنخورید. پس از تکمیل به روش معمول دوباره به صفحه بعدی فرآیند آنلاین گرفتن ویزا توریستی کانادا بروید. پس از تمام شدن این صفحه تقریباً امور مربوط به ایجاد و تکمیل حساب کاربری لازم برای درخواست ویزا توریستی کانادا را به اتمام رسانده‌اید. در نهایت شما به صفحه اصلی حساب کاربری خود ارجاع داده می‌شوید. که پس از بالا پایین کردن غلطک موس، تصویر پایین را در این صفحه خواهید دید.

 

ویزای توریستی

تصویر چهارم مراحل درخواست ویزا توریستی کانادا

 

از پایین صفحه گزینه‌ی (Apply to come to Canada) را انتخاب کنید. پس از انتخاب به صفحه پایین خواهید رفت.

 

ویزای توریستی کانادا

تصویر پنجم مراحل درخواست ویزا توریستی کانادا

 

 

ادامه این مطلب را در قسمت سوم آموزش مراحل ثبت نام آنلاین ویزا توریستی کانادا مطالعه فرمایید.

 

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


زهرا حسین پور :

من و مادرم برای دیدن خواهرزاده ام که در کانادا مشغول تحصیل هست اقدام می کنیم که ویزای توریستی بگیریم. با توجه به اینکه مادرم 70 سالشون هست ، خواهرزاده ام قصد داره برای هر دو ما یک دعوتنامه بنویسه. حالا سوالم اینه که آیا به نظر شما بهتره دو تا دعوتنامه جداگانه بهمون بده یا هر دو ما رو با یک نامه دعوت کنه؟ و اینکه در زمان ثبت درخواست ویزا آیا بهتره جداگانه درخواست ثبت کنیم یا اینکه من و مادرم با هم یک درخواست ویزا بدیم؟ پیشاپیش از راهمایی تون متشکرم.

با درود 

دو دعوتنامه دلیل سفر شما رو زیر سوال می برد

حامد :

درود من برای خودم و همسرم و پسرم با توجه به یک دعوتنامه اقدام به تقاضای ویزای توریستی کانادا کردم ولی در قسمت Support Document مربوط به پسرم از من فرم imm5646 که مربوط به حضانت بچه های زیر 17 سال که قصد تحصیل در کانادا را دارند را خواسته است آیا در این قسمت بید گواهی تحصیلی ایران او را بارگذاری کنم یا اینکه جایی در فرم درخواست را اشتباه پر کردم؟ منون میشم راهنمایی کنید. سپاس

پر کردن اشتباه فرم ممکن است موجب ریجکتی شما شود.

فاطمه :

با سلام و وقت بخیر.من میخواستم وارد اکانت سفارت خودم بشم و چون قبلا وکیلم این اکانت رو برای من باز کرده بودن یکسری سوال از من پرسید و من جواب دادم و دیدم اکانت من lock شد.و نوشته بود جواب سوالها اشتباه بوده.الان چکاری میتونم انجام بدم،خیلی نگران هستم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با درود 

می تونیم برای atip اقدام کنیم. با شماره های دفاتر در تماس باشید

Behfar :

با سلام میخواستم بدانم اگر کسی قبلا ویزای توریستی گرفته باشه و ویزا تمام شده باشه از همون اکانت قبلی می‌تواند دوباره برای گرفتن ویزای توریستی جدید اقدام کنه یا باید اکانت جدید بسازد ؟

اکانت جدید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.