وقت سفارت هلند و آموزش تصویری و گام به گام


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۱/۲۳

 

وقت سفارت هلند

 

آموزش گرفتن وقت سفارت هلند

در این مقاله از ویزا 724 میخواهیم شما را با آموزش تصویری نحوه گرفتن وقت سفارت هلند در تهران آشنا کنیم. کشور هلند، به عنوان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا همواره مقصد گردشگران و بازدید کنندگان ایرانی با اهداف مختلف سیاحتی، علمی، تجاری و صنعتی است. ایرانیان مقیم داخل کشور برای سفر به کشور هلند نیازمند دریافت ویزای این کشور خواهد بود. برای این کار باید یک مراجعه به سفارت خانه این کشور در شهر تهران داشته باشیم. البته بزرگترین سفارتخانه به منزله برگزاری جلسه مصاحبه، همانند موردی که برای مراجعه کنندگان به سفارت آمریکا در کشورهای همسایه رو خواهد داد، نخواهیم بود. به جای آن، حضور در این سفارتخانه فقط برای ثبت اطلاعات بیومتریک از جمله اثر انگشت و تصویر پرسنلی خواهد بود.

 

برای آشنایی با مکان‌های دیدنی و توریستی هلند به لینک > جاذبه‌های گردشگری هلند مراجعه کنید.

 

با این حال، متقاضیان حضور در سفارت هلند، باید از مدتها قبل نسبت به رزرو جلسه ملاقات حضوری در سفارت خانه از طریق وب سایت کارگزاری مربوطه، اقدام نمایند. در ادامه شما را با روند دقیق انجام این کار به صورت آنلاین از راه دور آشنا خواهیم کرد.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت هلند در تهران

برای دریافت وقت سفارت هلند در تهران لازم است تا به وب سایت رسمی کارگزاری این سفارتخانه یعنی VFS GLOBAL وارد شوید. این وب سایت به عنوان کارگزاری رسمی بسیاری از سفارتخانه های کشورهای مختلف در سراسر جهان شناخته می شود. خوشبختانه ابتدای روند کار درخواست وقت سفارت هلند در این وب سایت به زبان فارسی است. این امر باعث شده تا افراد بتوانند این کار را به راحتی و از منزل انجام دهند. حال، برای شروع روند درخواست وقت سفارت هلند باید مسیر زیر را از طریق لینک مربوط به وب سایت VFS GLOBAL انجام دهید.

 

رزرو وقت سفارت هلند

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، وقتی که وارد صفحه وب سایت مربوطه می شویم، با آیکون های مختلفی مواجه خواهیم شد. آیکون مربوط به رزرو وقت سفارت هلند، تحت عنوان هم اکنون رزرو کنید، وجود دارد. با کلیک بر این آیکون نارنجی رنگ وارد صفحه زیر خواهد شد.

 

برای دریافت آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت اسپانیا به لینک > وقت سفارت اسپانیا مراجعه کنید.

 

وقت سفارت هلند

 

همان طور که در صفحه بالا مشاهده می کنید، توضیحاتی در مورد مقدمات درخواست وقت سفارت هلند ارائه شده است. این وب سایت در جهت جلوگیری از ارسال درخواست های اشتباه، یک پیش پرداخت 700 هزار تومانی را برای بررسی درخواست شما دریافت می کند. البته در صورتی که درخواست همچنین مدارک شما نشان دهنده صحت اطلاعات وارد شده باشند، این مبلغ به حساب شما بازگردانده خواهد شد. در حالی‌که اگر اطلاعات داده شده اشتباه باشد، این مبلغ بازگردانده نخواهد شد. 

 

برای ادامه فرایند درخواست وقت سفارت هلند، لازم است تا آیکون نارنجی رنگی که داخل آن متن «الان رزرو کنید»، وجود دارد را انتخاب نمایید. پس از آن وارد صفحه زیر خواهد شد.

 

ثبت نام در VFS GLOBAL

 

در صفحه بالا، وب سایت VFS GLOBAL از شما اطلاعات حساب شما را جهت ورود به پنل مدیریت درخواست می کند. با این حال اگر برای اولین بار است که به این وب سایت مراجعه نموده و هیچ اکانت فعالی ندارید، لازم است تا نسبت به ثبت نام در وبسایت VFS GLOBAL اقدام نمایید. برای این کار بایستی از طریق آیکون New user وارد صفحه زیر می شوید.

 

ایجاد اکانت VFS GLOBAL

 

پس از ورود به صفحه‌ای همانند تصویر بالا بایستی نسبت به ثبت نام اولیه در وب سایت VFS GLOBAL اقدام نمایید. پس از تکمیل این اطلاعات مورد نیاز، لازم است تا گزینه Submit را بزنید.

 

ایمیل فعالسازی

 

با زدن گزینه Submit، وب سایت برای شما یک ایمیل جهت فعال سازی حساب ارسال خواهد نمود. شمایل این ایمیل همانند تصویر بالا خواهد بود. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، یک لینک در داخل ایمیل قرار داده شده است که با کلیک بر روی آن، مجدداً وارد صفحه ورود به پنل کاربری وب سایت VFS GLOBAL خواهید شد. در اینجا باید اطلاعات مربوط به حساب کاربری را وارد نموده و وارد به پنل مدیریتی خود شوید.

 

جهت دریافت آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت کانادا در گرجستان به لینک > وقت سفارت کانادا مراجعه نمایید.

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

پس از ورود اطلاعات خود در صفحه‌ای با شمایل تصویر بالا، وارد پنل مدیریت درخواست های خود جهت سفارت هلند در تهران خواهید شد. ظاهر پنل کاربری شما در وب سایت VFS GLOBAL همانند تصویر زیر خواهد بود.

 

انتخاب سفارت هلند

 

برای دریافت وقت سفارت هلند در تهران باید در این بخش، از طریق منوی Actions که در سمت چپ و به رنگ بنفش قرار دارد، گزینه Schedule appointment را کلیک کنیم. با کلیک بر روی این گزینه تصویر زیر در صفحه کامپیوتر شما ظاهر خواهد شد که باید محل سفارت و هدف خود از سفر به هلند را تعیین نمایید.

 

انتخاب نفرات

 

زمانی که اطلاعات مربوط به بخش قبل را تکمیل نمودید، وارد صفحه‌ای همانند تصویر بالا خواهد شد. در اینجا باید فرمی خاص را برای هر نفر از گروهی که قصد دریافت وقت سفارت هلند را دارید، انتخاب نمایید. در اینجا باید گزینه Add applicant را بزنید. این گزینه وارد صفحه مشابه تصویر زیر خواهید شد.

 

تکمیل اطلاعات

 

پس از تکمیل اطلاعات مربوط به صفحه بالا برای تمامی افرادی که قصد سفر گروهی به کشور هلند را دارند، وارد صفحه زیر خواهند شد که باید تاریخ درخواست وقت سفارت هلند را تعیین نمایند. برای این کار به ماه و سال در مورد نظر خود بنویسید و از بین گزینه های سبز رنگ، تاریخ مد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

انتخاب تاریخ

 

پس از تعیین زمان دقیق برای مراجعه به سفارت هلند در تهران و پرداخت هزینه های مربوطه، وب سایت به شما یک رسید برای زمان مراجعه حضوری به سفارت هلند را خواهد داد. در آن زمان با به همراه داشتن این برگه موارد مورد نیاز که در وب سایت سفارت مشخص شده است، در محل سفارت حاضر شوید.

 

نمونه رسید رزرو

لینک های مرتبط:

وقت سفارت کانادا

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با آموزش تصویری دریافت وقت سفارت هلند در تهران آشنا نمودیم. در صورتی که در روند دریافت ویزای خود مشکل داشته نیازمند دریافت مشاوره های تخصصی هستید، خدمات تخصصی مشاوره ویزا 724 می تواند کمک حال شما در روند درخواست ویزای بلند باشد.


سوالات متداول


1. آیا امکان مراجعه به سفارت هلند در ساعات بعد از ظهر وجود دارد؟

بله. این امکان وجود دارد. با این حال، بنا به اعلام کارگزاری رسمی سفارت هلند در ایران، هزینه ارائه خدمات در این ساعات با هزینه بیشتری در حدود 40 یورو صورت خواهد پذیرفت.

2. آیا امکان لغو بدون هزینه قرار ملاقات درس وجود دارد؟

خیر. این امکان وجود ندارد. با این حال شما می‌توانید تا حداکثر 2 بار اقدام به تعویض زمان ملاقات در سفارت هلند نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.