بهترین شهر کانادا از نظر کار


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۵/۲۳

 

  

بهترین شهر کانادا برای کار


کانادا یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین کشورهای دنیاست که اخیرا با ارائه برنامه های مهاجرتی متنوع توانسته است افراد متخصص و حرفه ایی زیادی را به خود جذب کند. اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید حتما این سوال برایتان پیش آمده است که بهترین شهر کانادا از نظر کاری و فرصت های شغلی متنوع چه شهری است؟ جواب این سوال به کسب و کار شما و در واقع تخصص شما بستگی دارد اما ما در این بخش به طور کلی شهرهایی که دارای بیشترین فرصت های شغلی هستند را آورده ایم.

 

کدام استان در کانادا فرصت های شغلی زیادی دارد؟

کانادا سرزمین فرصت ها است و هر استان صنعت خاص خود را دارد. بهترین مکان برای یافتن کار در کانادا کجا است؟ شما باتوجه به تخصص و حرفه خود می توانید استانی را انتخاب کنید که در آن زمینه به نیروی بیشتری نیاز دارد و یا در آن کسب و کار شرایط بهتری دارد. ما در این بخش بهترین استان های کانادا از نظر کار و ویژگی های آنها را بررسی می کنیم؛ تا انتها همراه ما باشید.

 

وضعیت مشاغل در استان آلبرتا

 

وضعیت مشاغل در استان آلبرتا

آلبرتا استانی زیبا با تپه های منحصر به فرد و قله های بی نظیر در کانادا است. این استان به دلیل سوخت های فسیلی، دامداری و تولید فلزات معروف است. با پیدایش چاه های نفتی در شمال با نفت و میادین گاز طبیعی در شرق اطراف منطقه، این استان توانسته است به تنهایی در سال 2016 در اشتغال صنعت گاز و نفت 8 درصد رشد داشته باشد! تپه های زیبای این منطقه ای فضایی خارق العاده برای قرارگیری دام است. با وجود شرکت های بزرگ تولید لبنیات در این استان، این امر آلبرتا را به بزرگترین مرکز دام برای کشور تبدیل کرده است. اگر فردی هستید به فکر راه اندازی دامداری در کانادا هستید می توانید به مهاجرت به این استان فکر کنید!

  

وضعیت مشاغل در استان بریتیش کلمبیا

 

وضعیت مشاغل در استان بریتیش کلمبیا

 اگر تا به حال به بریتیش کلمبیا مهاجرت نکرده اید یا اینکه تصاویری از این استان ندیده وقت این است که دست به کار شوید! این استان سر سبز با جنگلها و کوه های زیبایی احاطه شده است. یکی از معروف ترین پیست های اسکی کانادا، کوهWhistler ، نیز در این استان قرار دارد. این استان به دلیل صنعت چوب و صادرات محصولات چوبی خود در سراسر جهان شناخته شده است. در سال 2018 به دلیل افزایش حجم کار، صنعت چوب سود کلانی در کل این استان داشت.

  

وضعیت مشاغل در استان مانیتوبا

 

وضعیت مشاغل در استان مانیتوبا

این استان مملو از دریاچه ها و دشتهای وسیع است. مانیتوبا سرزمین اصلی دام، تولید انرژی، معدن و صنایع کشاورزی است. دریاچه ها و منابع آب زیادی در این استان وجود دارد. منبع اصلی انرژی در مانیتوبا نیروگاه برق است. مهمترین پیشرفت برق آبی در منطقه، پروژه برق آبی رودخانه نلسون است که در سراسر استان قرار دارد. این رودخانه از خلیج هادسون به دریاچه وینیپگ می رسد. اگر این صنایع همان صنایعی هستند که شما به آن علاقه دارید، این موضوع گزینه های زیادی برای اشتغال در این استان به شما می دهد.

 

وضعیت مشاغل در استان نیوبرانزویک

نیوبرانزویک دارای یک چشم انداز و مکان مناسب برای کسب و کار است. صنعت اصلی در این استان صنعت ماهیگیری و تولید غذاهای دریایی است. نه تنها کانادا بلکه کل نیمکره غربی به ارائه بهترین مشاغل مرتبط با غذاهای دریایی می پردازد. در چند سال اخیر با افزایش تقاضا، شیلات بیشتری ایجاد شده است و خرچنگ اولین صید محبوب این استان است. با توجه با وجود میگو، شاه ماهی و خرچنگ، این استان بهترین محل برای افرادی است که در این زمینه ها قصد راه اندازی شغل دارند.

  

وضعیت مشاغل در استان نیوفاندلند و لابرادور

 

وضعیت مشاغل در استان نیوفاندلند و لابرادور

 ماهیگیری در نیوفاندلند در لابرادور یک شغل بسیار محبوب و پرطرفدار است. همچنین با قرارگیری این استان در کنار اقیانوس، صنعت ماهیگیری در دهه گذشته رونق بسیاری داشته است. در اواخر قرن بیستم، صنعت ماهی کاد ضربه بزرگی را متحمل شد وقتی که بیش از یک میلیون تن کاد توسط کشتی های ماهیگیری خارجی صید شد اما طی دهه گذشته، ماهی کاد ده درصد در سال افزایش یافته است. نشنال پس حتی مقاله ای با مدارک دولت کانادا مبنی بر قابل توجه بودن تعداد کاد که به منطقه بازمی گردند، تهیه کرد. این بهترین زمان برای حضور در صنعت ماهیگیری در این استان و یا راه اندازی کسب و کارهای مربوط به این مورد در استان است.

 

وضعیت مشاغل در استان نوا اسکوشیا

پیمانکاران اصلی نظامی و دفاعی به دلیل پایگاه های آموزش نظامی و بخش هواپیمایی به این استان مهاجرت می کنند. نزدیک به نیمی از نیروهای نظامی کانادا در این استان مستقر هستند و همچنین مشاغل مربوط به هوا و فضا در این استان در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. برنامه هواپیمایی و فضایی در این استان با بیش از یک میلیارد دلار، صنعتی کاملاً متفاوت برای استان است که همین مورد باعث جذب نیروهایی زیادی در این زمینه به این استان شده است.

  

وضعیت مشاغل در استان انتاریو

 

مطلب پیشنهادی : اسکیل ورکر کانادا

 

وضعیت مشاغل در استان انتاریو

انتاریو، خانه تولید خودرو، چاپ و صنایع پلاستیک است. صنعت تولید خودرو شاهد فراز و نشیب های زیادی به دلیل تولید محصولات خارجی آنهم به صورت انبوه بوده است. انتاریو رشد تولید سالانه نزدیک به 9 درصدی را در شش سال گذشته برای تولید خودرو مشاهده کرده است. با افزایش مشاغل در سراسر استان، این مورد نشان می دهد که این استان رو به زوال نیست و اگر در این صنایع نیز تخصص دارید این استان، محل مناسبی برای مهاجرت است. همانطور که می دانید در هر صنعت همیشه فراز و نشیب هایی وجود خواهد داشت. صنعت ساخت خودرو رشد بیش از 40 درصدی در سال 2015 داشته است اما 6 درصد کاهش در سال 2018 را مشاهده کرد. این مورد ثابت می کند که انتاریو یک مکان عالی برای این صنعت و همچنین یک مکان عالی برای زندگی است!

  

وضعیت مشاغل در استان کبک

 

وضعیت مشاغل در استان کبک

کبک، زادگاه پوتین، فرهنگ خارق العاده و معماری بی نظیری دارد. صنعت اصلی این استان صنعت هوافضا است اما در زمینه تولید فلز و حمل و نقل نیز فعالیت دارد. در طول 20 سال گذشته کبک شاهد کاهش رشد صنایع بوده است. کاهش تولید به این دلیل است که شرکتها فعالیتهای خود را به خارج از کشور یا به ایالات متحده منتقل می کنند، جایی که تولید آنها در حال افزایش است. اما اگر قصد مهاجرت به این استان را دارید و یک ایده ناب خلاقانه در این زمینه ها دارید می توانید تجارتی سودآور را برای خود راه اندازی کنید.

  

وضعیت مشاغل در استان ساسکاچوان

 

وضعیت مشاغل در استان ساسکاچوان

ساسکاچوان زمین های وسیع کشاورزی و دشت های بزرگ را دارد، که این محل ها برای پرورش دام و مزارع محلی بسیار مناسب است. حتی ممکن است بسیاری از مردم با داشتن مقدار زیاد زمین های زراعی در این استان فکر کنند، درآمد به اندازه سایر استان ها نخواهد بود اما این اشتباه است. این استان بالاترین حاشیه سود عملیاتی را در کل کشور دارد! با افزایش مقدار مزارع دانه های روغنی و غلات، هزینه های عملیاتی پایین است که این به معنای سود بیشتر است.

 

از کجا می توانم فرصت های شغلی را پیدا کنم؟

همه این فرصت های شغلی، فارغ از استان و موقعیت، در سایت های شغلی آنلاین مانند Careerbuilder.com و Indeed.com یافت می شوند. روزانه جایگاه های شغلی متعددی ثبت می شود و مشاغل جدیدی نیز معرفی می شود. همه اینها بستگی به این دارد که در کدام صنعت تخصص دارید و دوست دارید در کجا زندگی کنید. این کشور فرصت های بسیاری برای بدست آوردن دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید بهترین مکان برای شما در کدام استان قرار دارد؟!

 

چگونه می توانم ویزای کار کانادا را دریافت کنم؟

اگر قصد مهاجرت به کانادا و اشتغال در این کشور را دارید باید ویزای کاری داشته باشید. ابتدا باید شغل مورد نظر خود را مشخص و پیدا کنید، سپس کارفرما باید پرونده شما را در بازار کار در کانادا ثبت کند. بازار کار بررسی می کند که آیا بهتر است یک کارگر خارجی برای آن موقعیت به جای یک شهروند کانادایی استخدام شود یا خیر. پس از تأیید آنها از بازار کار، کارفرما پیشنهاد کار را به شما ارسال می کند. اگر این موقعیت برای شما مناسب باشد، می توانید برای ویزای کار خود درخواست دهید و پس از مدتی آن صادر می شود. برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه دریافت ویزای کار کانادا و مراحل دریافت ویزای کار کانادا می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

چه مدت می توانم با ویزای کار در کانادا کار کنم؟

به طور متوسط، ویزای کار در کانادا شش ماه معتبر است مگر اینکه شما نیاز به درخواست ویزای کار جدید داشته باشید. افسر ویزای کانادا بسته به تاریخ انقضای مدارک سفر شما می تواند دوره اعتبار ویزای کار شما را تغییر دهد. اگر در هنگام اخذ ویزای کار خود سوالی داشتید، حتماً از افسر ویزا خود بپرسید، آنها می توانند به آنها پاسخ دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق درباره ویزای کار کانادا می توانید محتوای مراحل و شرایط مهاجرت کاری به کانادا و دریافت ویزای کار را بخوانید.


سخن آخر
برای پاسخ به این سوال اصلی که کدام استان بیشترین فرصت شغلی را دارد، به شما لیستی از تمام استانها با صنایع خود در این محتوا داده شد. کدام منطقه برای شما مناسب بود؟ آیا صنعت خود را در موارد گفته شده مشاهده کردید؟
اگر شغل خاصی را در نظر دارید می توانید به وبسایت های کاریابی در کانادا مراجعه کرده و شغل خود را به صورت دقیق نوشته و بررسی کنید همچنین می توانید با کارشناسان ما مشورت کرده تا آنها نیز بهترین استان از نظر مهارت ها و تخصص شما را به شما معرفی کنند.

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


بهترین شهرهای کانادا برای زندگی و کار کدامند؟

تورنتو پر جمعیت ترین شهر کانادا و در مرکز آنتاریو می باشد. ونکوور شهر بندری کانادا در غرب می باشد و در ایالت بریتیش کلمبیا واقع شده است. مونترال دومین شهر پر جمعیت کانادا و دارای شهر فرانسوی زبانی به نام کبک می باشد. کلگری در استان آلبرتا واقع شده است و کشور کوهپایه ای در کانادا می باشد.
 

آیا شهر های کانادا مناسب کار می باشند؟

بله. شهر هایی در کانادا وجود دارد که مناسب کار می باشد. این شهر ها گاها صنعتی و مدرن می باشند که برای متقاضیان مهاجرت کاری مناسب است.
 

بهترین شهر کانادا برای کار کدام است ؟

مطابق گزارش اداره آمار، بهترین شهرهای کانادا برای کار در سال 2021 شامل ابوت اسفورد، هالیفاکس، کیچینر- واترلو، کلونا، ساسکاچوان و گولف هستند.
 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

* شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- وبسایت ویزا724

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.