پیش نیاز برای برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کشور کانادا

برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا یک برنامه مهاجرت به کانادا بر مبنای پشتیبانی و گسترش جوامع محلی در مناطق روستایی و شمالی کشور کانادا است. هدف اصلی از تدوین برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا این است که با اعطای اقامت دائم کشور کانادا، بتوان مزایای اقتصادی زیادی را نصیب جوامع محلی کوچک‌تر کرده و مسیری مطمئن به سوی توسعه اقتصادی بر مبنای جذب نیروی کار ماهر ایجاد شود. در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا افراد پس از پذیرش باید در یکی از جوامع محلی که در دامه این یادداشت معرفی خواهد شد ساکن شده و به کار و زندگی بپردازند.

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کاناداسو سنت ماری یکی از نواحی در حال توسعه استان اونتاریو است

برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا زیر ذره‌بین

 در ابتدا باید گفت که برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا شامل چهار گام اصلی است که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد:

– بررسی وضعیت شما از نظر همخوانی با شرایط صلاحیت IRCC و برخورداری از الزامات مد نظر جوامع محلی

– یافتن یک کار مناسب با برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا گام بعدی است. کار مناسب شامل فرصت‌های شغلی است که کارفرما آن یکی از افراد مشارکت‌کننده در جامعه محلی تعیین شده باشد.

– پس از یافتن یک جاب آفر معتبر و مطابق با شرایط برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا باید تقاضای خود مطابق با توصیه‌نامه رسمی جامعه محلی مربوطه را تسلیم کنید

اگر جامعه محلی با تقاضا شما موافق باشد، اجازه اقامت دائم کانادا برای شما صادر خواهد شد.

نکته حائز اهمیت در مورد برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا این است که جوامع محلی هر کدام به فراخور وضع اقتصادی و سایر شاخص‌های اساسی، در این مورد معیارهای خاصی برای پذیرش متقاضیان اقامت دائم کانادا دارند. جوامع در سه مورد زیر تفاوت دارند:

– شرایط لازم برای صلاحیت کامل

– فرآیند کاریابی و جستجو برای فرصت شغلی

– فرآیند درخواست و اخذ توصیه‌نامه مربوط به جامعه محلی

تمام اطلاعات کافی در مورد هر کدام از جوامع محلی در سایت رسمی این جوامع اعلام شده و در دسترس هستند. پس فراموش نکنید که بیش از تلاش برای پذیرش در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا ، مطالعه این شرایط جانبی  است که اهمیت دارد.

برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کاناداثاندر بی ناحیه‌ای بکر و مستعد توسعه اقتصادی است

کدام جوامع محلی در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا مشارکت دارند؟

باید گفت که در این مورد لیست رسمی وجود دارد که می‌توان به آن رجوع کرد. مسئله حائز اهمیت این است که باید شرایط دقیق هر جامعه محلی را با مراجعه به وب‌سایت مطالعه کنید. در مورد بسیاری از ابعاد وضعیت هر جامعه محلی حاضر در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا، نیاز است تا از وکیل امور مهاجرتی یا کارشناس با تجربه فعال در این حوزه کمک بگیرید.

طبق اعلام رسمی دولت کانادا برخی جوامع در حال حاضر در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا حاضر هستند و برخی دیگر از آن‌ها به زودی به برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا می‌پیوندند. ما ابتدا معرفی اجمالی و مختصری در مورد هر یک از این جوامع حال حاضر داشته و سپس در نهایت جوامعی که در آینده به برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا می‌پیوندند را، به شما همراهان گرامی معرفی خواهیم کرد.

– جامعه محلی “سو سنت ماری”: این جامعه محلی در که می‌توان گفت در واقع یک شهر است در ناحیه آلگوما، در بخش شمالی استان انتاریو قرار دارد. اقتصاد محلی این ناحیه دارای ثبات و رشد زیادی است و از پیش از جنگ جهانی دوم توانسته روند رو به رشد خود را حفظ کند. “سو سنت ماری” در سال‌های اخیر پروژه‌های اقتصادی موفقی را پشت سر گذاشته است؛ در حیطه امور فنی، صنایع انرژی و تولید مواد اولیه.

– جامعه محلی “ثاندر بی”: این جامعه محلی نیز در استان انتاریو قرار گرفته و از نظر نوع دسترسی به خطوط حمل و نقل، دروازه غرب کانادا نامیده می‌شود. لقب این شهر نشان می‌دهد که تا چه حد اقتصاد آن مبتنی بر عبور و مرور و توریسم است. در کنار این می‌توان گفت که بزرگترین شهر ناحیه شمال غربی استان انتاریو، کاملاً در مسیر توسعه بوده و از نظر اشتغال روند رو به رشدی دارد.

– جامعه محلی “برندن”: این جامعه محلی در استان مانیتوبا قرار دارد و از نظر زیربنای اقتصادی محدود به چند بعد نیست. این بدان معنی است که اقتصاد برندن ظرفیت بالایی برای پذیرش مشاغل در حیطه‌های مختلفی دارد. موضوعی که باعث محبوبیت بیشتر برندن شده است، همین تنوع در مشاغل است.

– جامعه محلی “آلتونا”: این ناحیه نیز در استان مانیتوبا قرار دارد. موضوع جالب در مورد این شهرک، دقت بالای مسئولان آن در ارائه اطلاعات آماری در حوزه تجارت و امور اقتصادی است که یک کمک بسیار مهم برای ایجاد شغل و انتخاب شغل در این ناحیه است. شهرک آلتونا با بیش از 2200 خانوار جمعیت، در حال طی کردن مراحل رشد است و با پیوستن به آن می‌توان انتظار رشد اقتصادی مطلوبی داشت.

-جامعه محلی “کلرشولم”: این شهرک با جمعیتی در حدود چهار هزار نفر در استان آلبرتای کانادا قرار داشته و یکی از اهداف مناسب در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا است. جمعیت کم این ناحیه آن را به مقصد مناسبی برای کسب و کارهای نوپا تبدیل کرده است. از طرفی دیگر قرار داشتن این ناحیه در مراحل ابتدایی توسعه باعث شده است تا مشاغل و فنون مرتبط با گسترش زیرساخت‌ها، مورد تقاضای بیشتری باشند.

– جامعه محلی “ورنون”: آخرین شهر حاضر در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا در استان محبوب بریتیش کلمبیا قرار دارد. جمعیت این شهر در حدود چهل هزار نفر بوده و یکی از شش جامعه محلی مورد اقبال ساکنین کشور کانادا است. جایی که بخاطر سطح بالای رفاه آن و بافت خاص شهری، به یکی از مقاصد مورد علاقه برای گذراندن دوران بازنشستگی ساکنین آمریکای شمالی تبدیل شده است و می‌تواند مقصد خوبی برای متقاضیان برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا باشد.

همانطور که گفته شد، جوامع محلی که در بخش اخیر نام برده شدند همگی در حال حاضر جزی از برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا هستند اما غیر از این جوامع در آینده پنج جامعه محلی دیگر به این طرح مناسب برای اخذ اقامت دائم کانادا می‌پیوندند. لیست این پنج جامعه محلی به شرح زیر است:

– جامعه محلی “نورث بی” در انتاریو

– جامعه محلی “سادبری” در انتاریو

– جامعه محلی “تیمینز” در انتاریو

– جامعه محلی “موس جا” در ساسکاچوان

– جامعه محلی ” وست کوتنی” در بریتیش کلمبیا

برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا  آلتونا یکی دیگر از جوامع محلی شریک در این طرح است

چه انتظاراتی می‌توان از جوامع محلی داشت؟

همانطور که گفته شد برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا بر مبنای همیاری جوامع محلی ایجاد شده است و از این رو می‌توان انتظارات متفاوتی از این جوامع داشت. در ادامه لیستی از این انتظارات را شاهد خواهید بود. این انتظارات در اصل وظایفی هستند که این جوامع در قبال برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا به دوش می‌کشند.

– تشخیص متقاضیان بالقوه‌ای که به خوبی با نیازهای موجود در ناحیه همخوانی دارند، پیشنهاد شغلی مناسبی داشته و قصد ماندن و زندگی بلندمدت در ناحیه مربوطه را دارند.

– تصمیم‌گیری نهایی نامزدهای اقامت دائم و پیشنهاد افراد به IRCC جهت اخذ اقامت دائم

– ایجاد ارتباط مابین مهاجرانی که به تازگی وارد جامعه محلی شده و نیازمند راهنمایی‌های زیادی برای رونق زندگی خود هستند.

اقامت دائم کانادا کلرشولم ناحیه کم‌جمعیتی است و زندگی در آن برای مهاجران کار سختی نیست

چه کسانی امکان استفاده از برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا را دارند؟

این تقریباً مهم‌ترین پرسشی است که حول تمام برنامه‌های مهاجرتی مطرح خواهد شد. در مورد برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا باید گفت که شما پیش از هر چیز نیاز دارید تا با شرایط اداره امور مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا همخوانی داشته باشید. در کنار این موضوع باید گفت که بهره‌مندی از شرایط زیر الزامی است.

– تجربه کاری مناسبی داشته یا از یک مؤسسه عمومی پسا متوسطه در جامعه محلی انتخاب شده فارغ‌التحصیل شده باشد. مثلاً اگر متقاضی اقامت در آلتونا با برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا هستید، باید در یک دانشگاه عمومی حاضر در آلتونا فارغ‌التحصیل شده باشید

– باید پیش‌نیازهای لازم برای موضوعات مربوط به توانایی‌های زبان(انگلیسی یا فرانسوی) را داشته باشید

– برخورداری از نیازمندی‌های آموزشی و تحصیلی اعلام شده

– پول کافی برای گذران زندگی در مراحل ابتدایی انتقال به جامعه محلی جدید

– اثبات قصد واقعی شما برای سکونت پایدار در جامعه محلی

– برخورداری از شرایط اضافه و جانبی اعلام شده توسط جامعه محلی

– اگر شما تمام شرایط یاد شده را داشته باشید، پس از آن می‌توانید جستجو برای کار را آغاز کنید.

اقامت دائم کانادا ناحیه ورنون واقع در استان بریتیش کلمبیا

تجربه کاری در نواحی روستایی و شمالی کانادا

شما برای پذیرش در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا به یک سال تجربه کاری مداوم نیاز دارید. این یک سال تجربه کاری باید حداکثر در فاصله سه سال از تقاضای اقامت دائم کانادا موجود بوده و شامل هزار و پانصد و شصت ساعت کار شود. برای محاسبه دقیق‌تر میزان تجربه کاری می‌توانید از نکات زیر استفاده کنید.

– تعداد ساعت کاری خود در طول کار پاره‌وقت و تمام‌وقت را محاسبه کنید. مهم است تا تمام ساعات کاری در یک شغل واحد باشد اما مشکلی نیست که نزد کارفرمایان متفاوتی باشد. مهم است تا مجموع ساعت کاری اعلام شده یعنی هزار و پانصد و شصت ساعت کار در حداقل دوازده ماه انجام شده باشد؛ یعنی داشتن ساعات کاری مداوم و تعداد بالا در یک روز بیش از حد تعیین شده قابل قبول نیست. در نهایت باید گفت که در مورد محل انجام کار هیچ محدودیتی نیست؛ در داخل یا خارج کانادا تفاوتی ندارد اما چنانچه در داخل کانادا بوده باید حتماً به شکل قانونی باشد.

– در محاسبه تعداد ساعات کاری، احتساب ساعت‌هایی که کار بدون مزد انجام شده است مجاز نیست. این یعنی کارهای داوطلبانه جزئی از ساعت کاری شما محسوب نمی‌شوند.

– همچنین باید گفت که ساعات کاری که در طول خود اشتغالی سپری شده باشند، در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا اعتباری ندارند.

اقامت دائم کانادا با اطلاع دقیق از برنامه‌های مختلف مهاجرتی، اقامت دائم کانادا یک رویا نیست

دانشجویان بین‌المللی

اگر شما با شرایط موجود در این بند همخوانی داشته باشید، نیازی نیست تا شرایط درج شده در بند مربوط به تجربه کاری را بدست آورید. بر طبق اعلام برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا شما تنها در صورتی که یکی از شرایط زیر را داشته باشید از نظر مجریان این برنامه به عنوان دانشجوی بین‌المللی شناخته خواهید شد.

– داشتن مدرک معتبری برای تأیید گذراندن یک دوره تحصیلی حداقل دو ساله در دوران پسا دبیرستان. البته این بند شامل شرایط دیگری نیز می‌شود. شرایط دیگر این است که برای دو سال یا بیشتر شما دانشجوی تمام‌وقت بوده، مدرک خود را با فاصله‌ای بیش از هجده ماه از تاریخ اعلام درخواست اقامت دائم کانادا کسب کرده و برای حداقل شانزده ماه از بیست و چهار ماه تحصیل در جامعه محلی مربوطه، ساکن بوده باشید.

– داشتن مدرک کارشناسی ارشد، یا معادل آن یا بالاتر با این شرایط که به عنوان دانشجوی روزانه و تمام‌وقت در طول دوره، تحصیل کرده، مدرک خود را با فاصله‌ای بیش از هجده ماه کسب کرده و در طول دوره آموزش در جامعه محلی اعلام شده ساکن باشید.

موضوع دیگری که باید در این مورد به آن توجه داشت این است که آموزش از راه دور به هیچ وجه در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا قابل پذیرش نیست. به علاوه اگر بیش از نصف دوره آموزشی شما صرف آموزش زبان، انگلیسی یا فرانسه شده باشد، عملاً مدرک شما از نظر برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا معتبر نیست. در نهایت یکی از شرایط مهم این بند آن است که دوره تحصیلی شما نباید یک فلوشیپ یا هر نوع دوره دیگری باشد که تکمیل آن نیازمند بازگشت به کشور مبدأ است که در این صورت قابل پذیرش نیست.

اقامت دائم کانادا زندگی در نواحی بکر کشور کانادا جذابیت‌های خاصی دارد

نیازمندی‌های دانش و مهارت زبان (انگلیسی یا فرانسوی)

در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا لازم است تا با حداقل‌های اعلام شده بر مبنای لیست ملی مشاغل آشنایی داشته باشید. این یعنی بسته به شغلی که انتخاب می‌کنید باید از سطح مهارت زبانی خاصی برخوردار باشید. دو استاندارد مختلف برای سنجش میزان توانایی شما در سخن گفتن معتبر هستند:

– مدرک CLB

– مدرک NCLC

با توجه به تناسب اعلام شده در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا ، برای مشاغل سطح صفر و A نیاز است تا CLB6، برای مشاغل مندرج در سطح B به CLB5 و در نهایت برای مشاغل سطح C به CLB4 نیاز دارید. تست مهارت زبان شما باید در مراکز رسمی برگزار شده و دارای مدرک معتبری از نظر دولت کانادا باشد. همچنین مطابق معمول برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا ، باید با فاصله زمانی حداکثر دو سال از زمان درخواست شما کسب شده باشد.

کانادانیاز به نیروی کار در مشاغل مختلف یکی از علل ایجاد این برنامه است

پیش‌نیازهای تحصیلی

باید دقت داشت که بخش پیش‌نیازهای تحصیلی جدا از بند دانشجویان بین‌‌المللی است؛ یعنی در صورت داشتن شرایط دانشجویان بین‌المللی، احراز موارد درج شده در این بند الزامی نیست اما در صورتی که شامل دانشجویان بین‌المللی نباشید، داشتن تمام پیش‌نیازهای زیر در بخش وضعیت تحصیلی شما اجباری است.

– دیپلم رسمی دبیرستان‌های معتبر کشور کانادا یا گزارش ارزشیابی تحصیلی (ECA) از یک مؤسسه معتبر و تضمین‌شده از سوی دولت کانادا که نشان دهد شما مقطعی تحصیلی، معادل با دوره دبیرستان کانادا را در کشور خود سپری کرده‌اید.

– گزارش ارزشیابی تحصیلی (ECA) شما باید با فاصله کمتر از پنج سال از تاریخ تقاضای اقامت دائم کانادا کسب شده باشد. در غیر این صورت لازم است تا اعتبار آن را به روش‌های مختلفی تمدید کنید.

– همانطور که اعلام شد باید گزارش ارزشیابی تحصیلی (ECA) از سوی نهاد معتبری صادر شده باشد اما علاوه بر این لازم است تا در پیوست مدرک شما، گزارش اصلی تحصیلی دقیقاً درج شود تا بتوان این مدرک را از سوی مجریان برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا حائز اعتبار دانست.

هزینه‌های اسکان پس از اقامت دائم کانادا

در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا مانند هر برنامه دیگری که هدف آن اخذ اقامت دائم کانادا است، برخی پیش‌نیازهای مالی خاصی از متقاضی انتظار می‌رود که باید برآورده شوند. اگر شما در حال حاضر به صورت قانونی در کشور کانادا مشغول کار هستید در هنگام تقاضای اقامت دائم کانادا باید اثبات کنید که پول کافی برای گذران زندگی شخص خودتان و سایر اعضای خانواده خود را پس از اسکان کامل در کشور کانادا دارید. جالب است که حتی در صورت عدم مهاجرت خانواده شما به کشور کانادا نیز، چنانچه شما سرپرست آن‌ها باشید باید همچنان اثبات کنید که توان مالی پشتیبانی از آن‌ها را دارید چون طبق پیشبینی دولت کانادا در هر حال ممکن است در آینده خانواده شما به کشور کانادا مهاجرت کنند.

مهاجرت به کانادا

با این طرح اقامت دائم کانادا از همیشه به شما نزدیک‌تر است

یک اجبار در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا

احتمالاً با خواندن کامل توضیحات، متوجه نکته مهمی در مورد اسکان شده باشید اما ذکر مجدد و واضح آن مهم است. شما پس از پذیرش در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا بر طبق اسناد و مدارکی که ارائه خواهید داد، متعهد به زندگی در جامعه محلی اعلام شده هستید. این بدان معنی است که ذیل برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا شما تنها امکان اسکان در شهر، شهرک و ناحیه تعیین‌شده را دارید.

نیازمندی‌های مختص جامعه محلی

هر جامعه محلی به شکل مجزایی برخی پیش‌نیازهای لازم برای پذیرش در برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا را تنظیم و اعلام خواهد کرد. در کنار بدست آوردن شرایط اعلام شده در بند‌های قبلی مهم است تا فرد شرایط اعلام شده توسط هر جامعه محلی را بدست آورد. توضیح شرایط اقامت دائم کانادا در تمام جوامع محلی در حوصله متن نیست اما می‌توان با مراجعه به وب‌سایت رسمی هر یک از جوامع محلی، این شرایط را مطالعه فرمایید. مطالعه شرایط موضوع ساده‌ای نبوده و نیازمند دقت بالایی است پس حتماً سعی کنید تا در این مورد از وکیل مهاجرتی معتبر یا کارشناس امور مهاجرتی راهنمایی‌های لازم را کسب کنید. شرایط درج شده در برخی از جوامع محلی بخاطر پیچیدگی بیشتری که دارد نیازمند شناخت بیشتری نسبت به امور مهاجرتی است.

مهاجرت به کانادا

شروط لازم برای استفاده از برنامه پایلوت

برای اینکه شما بتوانید با استفاده از برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی، اقامت دائم کانادا را دریافت و به این کشور مهاجرت کنید، باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید؛

الف. داشتن شرایط کلی و قوانینِ موسسه IRCC که مربوط به جوامع روستایی و کم جمعیت می باشد

ب. دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر کانادایی در مناطق روستایی یا کم جمعیت

ج. ارسال نامه به کارفرما پس از دریافت جاب آفر به منظور قبول پیشنهاد کاری

د. دریافت ویزا و اقامت دائم کانادا در صورت تایید نهایی درخواست شما

شما می توانید با استفاده از برنامه پایلوت، اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

البته، ذکر این نکته نیز مهم است که جوامع کم جمعیتی که در برنامه پایلوت شرکت می کنند (سادبری، تیمینز، سو سنت ماری، ثاندر بی، برندن، آلتونا و موس جاو)، هر کدام دارای شرایط اختصاصی برای ارائه اقامت دائم به شما هستند. به همین دلیل در هنگام دریافت اقامت باید به این شرایط نیز دقت کنید.

برنامه پایلوت تنها مخصوص مهاجرت به نواحی روستایی و کم جمعیتِ کانادا است.

شرایط IRCC برای استفاده از طرح پایلوت

در پاراگراف های قبل بیان کردیم که برای استفاده از برنامه پایلوت، داشتن شرایط IRCC ضروری است. این شرایط عبارتند از؛

الف. داشتن سابقه کاری مرتبط با جاب آفری که دریافت می کنید

ب. داشتن مدرک آکادمیک مرتبط با پیشنهاد  جاب آفر دریافتی از کارفرمای کانادایی

ج. اخذ مدرک آکادمیک از دانشگاهی معتبر (الزامی نیست اما داشتن آن امتیاز محسوب می شود)

د. اخذ مدرک معتبر زبان انگلیسی یا فرانسوی (در مورد زبان انگلیسی، تنها مدارک آیلتس و تافل مورد قبول می باشند)

ه. داشتن توانایی مالی مناسب برای مهاجرت به کانادا و تامین نیازهای اولیه خود در این کشور

و. داشتن تمایل برای زندگی در مناطق روستایی و جوامع محلی

در صورتی که شرایط موسسه IRCC که در بالا ذکر شد را دارید، می توانید از طریق برنامه پایلوت، اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا نمایید.

ادامه این مطلب را در مروری بر شرایط جوامع محلی برنامه پایلوت نواحی روستایی و شمالی کانادا مطالعه فرمایید.

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

 نگاهی اجمالی به کانادا

 سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 > هزینه های زندگی در کبک  کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

10 + 8 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *