ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

وکیل مهاجرت و ویژگی های اصلی او را در این نوشته بخوانید.


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۶/۱۱

 

 

تمام خدمات پرونده های ویزا و مهاجرت، در این موسسه، توسط وکیل رسمی مهاجرت انجام می‌پذیرد.

این مطلب با توجه به، تجربه و نگارش وکیل رسمی مهاجرت کانادا تهیه شده است، پس با دقت، تمامی نکات را مطالعه فرمایید.

 

چگونه می توان اعتبار یک مشاور یا وکیل مهاجرت را استعلام کرد؟ چگونه می توان به یک مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا اعتماد کرد؟ آیا وکیل مهاجرت کانادا قابل استعلام است؟ آیا وکیل رسمی مهاجرت کانادا با وکیل دادگستری متفاوت است؟ وکیل رسمی مهاجرت چه تفاوتی با آژانس مسافرتی دارد؟ آیا می توان به وکلای دادگستری که خود را وکیل رسمی مهاجرت کانادا معرفی می کنند اعتماد کرد؟ آیا می توان به افراد یا شرکتهایی که خود را نماینده یا ایجنت وکیل مهاجرت معرفی می کنند اعتماد کرد؟ آیا باید قرارداد امضا شده با وکیل رسمی را داشته باشیم یا قرارداد با نماینده ایشان نیز معتبر است؟

سوالات متعددی درباره وکیل مهاجرت وجود دارد که سعی می کنیم به تمامی آنها پاسخ دهیم...

 

نحوه استعلام وکیل مهاجرت کانادا؟ 

چطور می توان مطمئن شد، شخصی مشاور یا وکیل قانونی مهاجرت به کاناداست ( استعلام مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا ):

یک راه بسیار ساده برای استعلام یک مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا این است که به لینک ذیل مراجعه کرده و با وارد کردن اسم و فامیل، شماره پروانه یا نام شرکت وکیل مورد نظر، تاییدیه دریافت کنید. اگر اسم شخص در لیست ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا) نباشد؛ فرد مورد نظر، وکیل یا مشاور رسمی مورد تایید کانادا نیست و ممکن است فقط در کشور خودش وکیل دادگستری باشد یا مدیر یک شرکت یا موسسه حقوقی که خود را وکیل رسمی مهاجرت کانادا معرفی می کند!

 

 

https://secure.iccrc-crcic.ca/search/EN

 

iccrc-canada

تاییدیه آقای مهیار حلاج پور به عنوان مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

باید توجه ویژه داشته باشید که، فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید. اگر قرارداد خود را با هر شخص دیگری امضا کنید، در این صورت قرارداد شما از دیدگاه کانادا معتبر نیست.

 

 تبعات مشورت با افراد نا آگاه در حیطه مهاجرت از زبان وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

فریب تبلیغات را نخورید! برخی افراد خود را وکیل مهاجرت معرفی می کنند، برای اینکه مطمئن شوید واقعا وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت هستند یا خیر؛ به موارد ذیل دقت فرمایید.

1. شماره ی پروانه و لایسنس و مجوز فعالیت وکیل مهاجرت خود را بررسی کنید. (اگر شخص، در کشور مبدأ، وکیل دادگستری ست، باید دارای اقامت دائم کانادا باشد و دوره‌های آموزشی وکلای مهاجرت کانادا را گذرانده و از iccrc مجوز دریافت کند. در غیر این صورت فقط در کشور خودش، وکیل دادگستری ست نه وکیل مهاجرت)

2. در خصوص استعلام اعتبار مشاوران یا وکلای مهاجرت کانادا، باید طبق دستور فوق عمل کنید و اسم ایشان را در سایت ICCRC مشاهده کنید.

3. به هیچ عنوان قرارداد با شخص یا شرکتی که خود را نماینده وکیل معرفی می کند امضا نکنید. باید قرارداد رسمی و قانونی مورد تایید کشور مقصد به صورت مستقیم با خود وکیل مهاجرت داشته باشید (دقت داشته باشید که قرارداد مذکور مورد تایید کشور مقصد باشد.)

4. آژانسهای مسافرتی، وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات اعزام دانشجو، موسسات کاریابی بین المللی، شرکتهای مهاجرتی و... در صورتی می توانند در امور مهاجرت کانادا، استرالیا و انگلستان دخالت کنند که تمامی امور توسط یک وکیل یا مشاور رسمی همان کشور انجام شود.

5. وکیل مهاجرت باید با قوانین کشورها و سفارتخانه ها آشنایی کامل داشته باشد.

6. وکیل مهاجرت باید قبل از تشکیل پرونده، درباره مبلغ دقیق حق الوکاله با شما به توافق برسد.

7. وکیل مهاجرت باید با وکلای مهاجرت دیگر کشورها فعالیت مستقیم داشته و تخصصی بودن کار آنها را برای موکل خود بررسی و تایید نماید. (کشورهایی مثل کانادا، استرالیا، انگلستان و... که همگی دارای سیستم وکلای مهاجرت هستن)

 

توضیحاتی در خصوص کلاهبرداران مهاجرت و ویزای کانادا

 

 

مبارزه با کلاهبرداری مهاجرت و آموزش استعلام وکیل رسمی مهاجرت کانادا

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

مهاجرت به کشورهای خارجی یکی از موضوعاتی است که در سال های اخیر رواج زیادی پیدا کرده است. ندانستن قوانین مهاجرت باعث اتلاف انرژی افراد و پول آنها می شود.

 

کانادا، انگلستان، آلمان، استرالیا، سوئد، نروژ، اتریش، ایسلند، نیوزیلند و فنلاند از جمله بهترین کشورهای برای مهاجرت در سال 2017 شناخته شده اند. کشور ایران و افغانستان از کشورهایی هستند که بیشترین میزان مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند. دانستن قوانین مهاجرت و انجام درست کارهای لازم برای مهاجرت به افراد این امکان را می دهد که مهاجرتی بدون دردسر را تجربه کنند.

 

وکیل مهاجرت

 

 

افرادی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند و بدون ایجاد مشکل از کشور خود خارج شوند، باید از راهنمایی های یک وکیل مهاجرت استفاده کنند. تحصیل، زندگی و اشتغال به کار در کشورهای خارجی امری آسان و بدون زحمت نیست. استفاده از وکیل مهاجرت به افراد کمک می کند که امور اقامت، تابعیت و مهاجرت را راحت تر انجام دهند و مهاجرتی بدون دغدغه و مشکل را تجربه کنند.

 

در ادامه با وکیل مهاجرت و مزایای استفاده از وکیل در مهاجرت بیشتر آشنا خواهید شد.

 

وکیل مهاجرت چه کسی است؟

وکیل مهاجرت یا نماینده مهاجرت (Immigration Representative) وکیلی است که وکالت شما را برای مهاجرت به کشورهای خارجی بر عهده می گیرد.

 

امروزه، در تمام قسمت های جهان و در کشورهای مختلف قوانین بسیار گسترده و پیچیده شده است، این پیچیدگی به قدری است که افراد غیرمتخصص به تنهایی توانایی مهاجرت از کشور مبدا به کشور مقصد را ندارند و به همین دلیل بهتر است به یک وکیل مهاجرت مراجعه کنند.

 

وکیل مهاجرت به قوانین کشورها و سفارت خانه ها آشنایی کامل دارد و می تواند براساس قوانین، اقدام به تشکیل پرونده و اجرای قوانین مهاجرت کند.

 

مهاجرت به کشورهای خارجی، به دلایل مختلفی از قبیل کار، تحصیل، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک، تولد فرزند و پناهندگی انجام می شود.

 

تمام روش های گفته شده می تواند به صورت کاملا قانونی و به کمک وکیل مجرب و متخصص انجام شود، البته ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که از طریق پناهندگی به کشور دیگری مهاجرت کنید؛ زیرا در پناهندگی هیچ تضمینی برای حفظ جان شما و امنیت شما وجود ندارد. شما می توانید از طریق دیگر روش ها به کشورهای خارجی مهاجرت کنید.

 

اگر در کشور خود صاحب بیزینس هستید، میتوانید در کانادا از طریق ثبت شرکت، LMIA دریافت کرده و راه مهاجرت به کانادا را تسهیل سازید:

 

در صورتی که صاحب یک کسب و کار در کشور خود هستید، اما سرمایه بالایی برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا ندارید، پیشنهاد ما برنامه مهاجرتی owner operator است، که مزایای بسیاری داشته و به اختصار به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

1. توجیه اقتصادی بالا نسبت به برنامه های مهاجرتی حاضر
2. بدون نیاز به ارائه مدرک زبان
3. سرمایه گذاری و داشتن حداقل دارایی از اهمیت کمتری نسبت به برنامه های مشابه کارآفرینی استانی برخوردار است (با سرمایه به مراتب کمتری امکان اقدام وجود دارد)
4. امکان انتقال سرمایه به صورت قانونی به کانادا.
5. تحصیلات دانشگاهی الزامی نیست.
6. داشتن ویزای توریستی کانادا برای شروع فرآیند الزامی نیست.
7. امکان تغییر بیزینس یا خرید بیزینس دیگر بعد از ورود به کانادا، ممکن است.
8. سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن اهمیتی ندارد.
9. می توانید شهر خود را انتخاب کنید و محدود به انتخاب استانی خاصی نیستید
10. رشته تحصیلی و سوابق کاری اگر ناهماهنگ باشند مشکلی نخواهید داشت.
11. پس از راه اندازی بیزینس ملزم به اقامت محل یا شهر خاصی نیستید و انتخاب با خود شماست.
12. مالک 100% کسب و کار خود خواهید بود
13. همسر میتواند ویزای کار باز داشته باشد و فرزندان زیر 18 سال از تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد.
14. کل خانواده بیمه درمانی تکمیلی خواهند داشت.
15. تسهیل راه برای دریافت اقامت دائم کانادا.
و.... ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنیم.

 

به چه کسانی باید به عنوان وکیل مهاجرت اعتماد کرد؟

هنگامی که به دفتر کار وکیل مهاجرت مراجعه می کنید، باید حواستان باشد که مطابق با قوانین کشور مبدا شرکت ثبت کرده باشد و اشراف کامل به قوانین مهاجرتی کشور مقصد داشته باشد. مثلا اگر به دفتر یک وکیل مهاجرت کانادا مراجعه می کنید باید دقت داشته باشید که وکیل مهاجرت کانادا باید مجوز فعالیت مهاجرتی (iccrc) از دولت کانادا داشته باشد. همچنین ، دفتر مشخص و قانونی در کشور مبدا مطابق با قوانین همان کشور ثبت کرده باشد. در غیر این صورت به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

 

اگر به طور مثال به یک وکیل مهاجرت کانادا مراجعه کرده و میخواهید امور مربوط به مهاجرت آمریکا را به ایشان بسپارید؛ مطمئن شوید که مجوز فعالیت مهاجرتی در آمریکا را نیز داشته باشد و یا اگر از روابط همکاران خود در آمریکا استفاده می کند. باید تمامی مسئولیت فعالیت وکیل مهاجرت آمریکا را بر عهده داشته باشد. 

 

علت این حساسیت این است که بعضی افراد بدون داشتن مجوز فعالیت در کشور مبدا و مقصد، یا با پروانه وکالت شخص دیگری، اقدام به مشاوره و وکالت و تاسیس دفتر می کنند در صورتی که این کار جرم است و چنین فردی حق مشاوره و وکالت مهاجرتی را ندارد.

به علاوه مشاوره دادن بدون مجوز مجازات مقرر قانونی را برای فرد به دنبال دارد.

 

اعتماد کردن به افراد فریبکار در امر مهاجرت باعث می شود سرمایه شما از بین برود و زمان شما نیز بدون داشتن نتیجه بگذرد و فرصت های آینده نابود شود.

 

وکیل مهاجرت کانادا

در برخی از کشورها مانند کشور کانادا، مراکزی وجود دارد که وکلای مهاجرت کانادا باید از این مراکز تاییدیه داشته باشند تا به صورت قانونی بتوانند در حیطه مهاجرت فعالیت داشته باشند.

 

باید توجه داشته باشید که در کانادا افرادی که می‌توانند به صورت قانونی فعالیت مهاجرتی کنند، یا باید مشاور (وکیل) رسمی iccrc باشند یا باید وکیل مهاجرت کانادا برای انجام امور حقوقی و مهاجرتی کانادا باشند که دوره های آکادمیک خود را در کانادا گذرانده اند.

 

همچنین باید دقت داشته باشید که اگر این افراد را برای انجام امور مهاجرتی خود انتخاب کرده اید باید با خود وکیل مهاجرت کانادا به صورت مستقیم قرارداد رسمی و قانونی داشته باشید. 

 

وکیل مهاجرت در ایران

آیا کشور مقصد شما، به افرادی که در ایران مجوز فعالیت دارند، اجازه فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت را داده است؟ آیا این افراد دانش و صلاحیت لازم برای مشاوره و انجام امور مهاجرت به کشوری که خود مقیم آن نیستند، را دارند؟ آیا اینگونه افراد مجوزهای لازمه، تحصیلات لازمه از آن کشور مقصد را دارند یا فقط وکیل دادگستری در ایران هستند؟ کانون وکلا ایران بر این باور است که کلیه وکلا دادگستری صلاحیت این را دارند که درباره تمام مسائل حقوقی اظهار نظر کنند؛ اما صلاحیت آنها را چه کسی تایید می کند؟

 

افرادی که در دفاتر مهاجرتی و موسسات حقوقی به عنوان وکیل مهاجرت فعالیت می کنند، باید دارای تجربه مشاوره و مدارک قانونی از کشور مقصد شما باشند، همچنین باید همکاری خود را با دیگر وکلای مهاجرت کشورهای مقصد، برای موکل خود تضمین سازند و مسئولیت فعالیت آنها را عهده دار شوند.

 

 

 

وکیل مهاجرت

 

حضور وکیل مهاجرت چه مزایایی دارد؟

با انتخاب وکیل مهاجرت از مزایای حضور او در تسریع کارهایتان بهره مند خواهید شد. استفاده از وکیل مهاجرت مزایای زیر را دارد:

- با مراجعه به یک وکیل مهاجرت متخصص، کارهای ضروری برای مهاجرت به کانادا، انگلستان، آمریکا، استرالیا و کشورهای دیگر، راحت تر و سریع تر انجام می شود. و خیالتان راحت است که یک وکیل قانونی فقط از دریچه های قانونی وارد شده و راه شما را تسهیل می سازد. به طور مثال از نظر دولت کانادا ، باید خود شخص و یا مشاوران و وکلای رسمی کانادا برای امور مهاجرت با درخواست ویزا اقدام کنند و فعالیت آژانسهای مسافرتی و یا شرکتهایی که یک ایمیل به اسم شما درست کرده و به جای شما درخواست می دهند کاملا غیر قانونی ست.

 

- داشتن مجوز وکیل مهاجرت از کشور مبدا و مقصد باعث می شود به افراد کلاهبردار که در خارج از کشور برای انجام کارهای مهاجرت اقدام می کنند، اعتماد نکنید و فریب افراد سودجو را نخورید. به طور مثال اگر یک شخص یا شرکت غیر قانونی در کانادا یا انگستان شما را فریب دهد، بسیار سخت می‌ توانید حق خود را مطالبه کنید، چون به صراحت دولت این کشور عنوان کرده که به افرادی که دارای مجوز رسمی فعالیت مهاجرتی نیستند اعتماد نکنید؛ و در صورتی که در این امر متضرر شوید، دولت کانادا هیچگونه مسئولتی در قبال شما نخواهد داشت.

 

- وکیل مهاجرت با راهنمایی های خود به شما کمک می کند کلیه کارهای لازم را قبل از سفر انجام دهید و به آسانی از کشور خود خارج شوید، همچنین با ارتباطات قانونی ای که در کشور مقصد دارد میتواند راه شما را در کشور مقصد هموار سازد.

 

- کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به شما امنیت روانی می دهد و باعث می شود استرس کمتری داشته باشید؛ که با یک بستر قانونی و مطمئن وارد همکاری شده اید نه صرفا یک نام شرکت ثبت شده!

 

- وکیل مهاجرت باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود، زیرا وکیل موظف است که برای تمامی هزینه ها شفاف سازی کامل برای موکل خود داشته باشد و هزینه های پنهانی در کار نخواهد بود.

 

- کمک گرفتن از وکیل مهاجرت میزان بروز مشکلات و سردرگمی های شما را کاهش می دهد.

 

- وکیل مهاجرت با کمک دیگر وکلای رسمی مهاجرت در کشورهای خارجی به کلیه قوانین و مقررات مهاجرت مسلط است و از هر فرصتی برای پیشبرد اهداف مهاجرتی شما استفاده می کند، با اینکار نه فرصتی را از دست می دهید و نه هزینه اضافی باید پرداخت کنید، و نه استرسی دارید که آیا وکیل مهاجرت کشور مقصد شما مدرک واقعی دارد؟ آیا در کار خود مهارت و تجربه کافی دارد؟ آیا...

 

- وکیل مهاجرت شما را به خوبی از روندهای قانونی مطلع می کند و شما را مرتبا از شرایط و قوانین جدید آگاه می سازد

 

- وکیل مهاجرت کارهای لازم برای مهاجرت را با توجه به اوضاع و احوال خاص هر منطقه انجام می دهد، یعنی اینکه به شرایط سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و جغرافیایی کشور توجه می کند.

 

- وکیل مهاجرت می تواند درباره اینکه فرد متقاضی کدام یک از راه های مهاجرت را انتخاب کند، او را راهنمایی کند و به او مشورت دهد. حتی می‌ توانید با آنالیز شرایط موکل خود بهتری کشور مناسب فرد را به او پیشنهاد دهد.

 

- وکیل مهاجرت فرد متقاضی را از روابط بین اشخاص از زندگی بین المللی مطلع می کند تا بعد از مهاجرت فرد بتواند به راحتی با افراد کشور جدید ارتباط برقرار کند.

 

البته باید در نظر بگیرید برای صرفه جویی در هزینه ها همیشه نیازی به حضور وکیل مهاجرت ندارید و انتخاب یک وکیل مهاجرت اجباری نیست، اما به هیچ عنوان به آژانسها و یا شرکتهایی که به جای شما یک ایمیل درست می کنند و هویت شما را پنهان می کنند اعتماد نکنید.

 

حضور وکیل مهاجرت برای انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت به قدری ضروری و مهم است که در بعضی از کشورها، استفاده نکردن از دانش و مهارتهای وکیل مهاجرت و کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت و مجوزهای قانونی، جرم تلقی می شود و برای دو طرف مجازات هایی در نظر گرفته خواهد شد.

 

وجود وکیل مهاجرت حرفه ای و با تجربه می تواند به شما کمک کند که کارهای لازم برای مهاجرت را سریع تر انجام دهید و راحت تر بتوانید از کشور خود خارج شوید، اگر قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارید، بهتر است از وکلای حرفه ای مهاجرت مشورت بگیرید.

 

مهاجرت کردن تغییر بزرگی در زندگی افراد است، بعد از مهاجرت شما باید زندگی در محیطی با فرهنگ متفاوت، قوانین متفاوت، آب و هوای متفاوت و قوانین اجتماعی متفاوت را تجربه کنید. برای داشتن بهترین لحظات در کشور جدید، بهتر است قبل از سفر از یک وکیل مهاجرت متخصص و ماهر مشورت بگیرید و با کمک او کارهای لازم برای مهاجرت را انجام دهید.

 

مهاجرت به استرالیا، کانادا، آمریکا، پرتغال، آلمان، دانمارک، روسیه، سوئد، سوئیس و دیگر کشورها قوانین خاص خودشان را دارند و وکیل مهاجرت بهترین فرد برای مشورت گرفتن قبل از سفر است. همانطور که افراد در هنگام بیماری به پزشک مراجعه می کنند، در زمانی که می خواهند مهاجرت قانونی داشته باشند، باید از وکیل باتجربه مشورت بگیرند.

 

و در آخر حتی اگر خودتان قصد انجام امور ویزا یا مهاجرت را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

دریافت ویزای کشورهایی همچون کانادا، انگستان، آمریکا، استرالیا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت این کشورها ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک متقاضیان در این کشورها وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP وجود ندارد. سفارت این کشورها هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کنند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت ها عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزا: برخی از آژانسها یا شرکتها چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (از دیدگاه این کشورها این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (از دیدگاه این کشورها این نوع درخواست غیر قانونی ست.) و گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد!(دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت این کشورها، غیر قانونی ست)

 

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی داشته باشید و اگر از یک ایمیل به جای شما استفاده خواهند کرد، این کار به صورت رسمی در وبسایت این کشورها عنوان شده است که غیر قانونی ست، مگر اینکه با رضایت خود شما بوده و یوزر پسورد و آدرس ایمیل را به صورت دقیق در اختیارتان گذاشته باشند؛ که معمولا این کار را نمی کنند تا بتوانند مدارک جعلی ارائه دهند و شما اطلاع نداشته باشید!

 

آیا یوزر و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه در ویزای تضمینی، تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

 

آیا دعوتنامه معتبری! که مدعی هستند که برای شما استفاده می کنند، فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت از دعوتنامه خود استفاده کرده و شما را دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده و درخواست ویزا می دهد؟! (به دلیل اینکه فقط یا خود اشخاص یا مشاوران و وکلای رسمی این کشورها اجازه این نوع فعالیتها را دارند)

 

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها یا آژانس ها، این است که؛ در بهترین حالت، یک شرکت در کشور مقصد ثبت کرده اند و شما را به عنوان یک توریست معرفی می‌کنند و به آن کشور عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

 

 

کاناداپاس (visa724.com) با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمد رضا :

سلام . من از یک شرکت در تهران ویزای کاری خواستم و اون شرکت گفت ی شغل هستش که از طرف کارفرمای المانی دعوت نامه میتونیم بگیریم شرایط سنی نداره تحصیلات هم نمیخواد فقط کمی زبان بلد باشی بهتره . کار منتاژ مبلمان هست. این شرکت گفته قرارداد میبندیم برای شروع و گرفتن ویزای کار از طریق دعوت نامه 1000 یورو میگره و بعد از 6 ماه که طول میکشه گرفتن ویزای کار المان 2000 یورو بعدش میگیره و اگر نتونست 1000 یورو رو پس میده . میخواستم بدونم چطور میتونم از انجام این کار اطمینان حاصل کنم که بعدا سرم کلاه نره ممنون

فعالیت ما در خصوص کشور کاناداست و راجع به شرکتها و کشورهای دیگر نمی تونیم اظهار نظر کنیم اما این موضوعی که می فرمایید بسیار مشکوک است! مجوزهای شرکت مذکور رو در کشور مبدا و کشور مقصد استعلام بگیرید.

marjan nozari :

سلام خسته نباشید 32 سال سن دارم مجرد هستم.لیسانس معماری دارم ولی فعالیتی در این حوزه ندارم.2تا مدرک هنری و مدرک شیرینی پزی از فنی و حرفه ای دارم و در زمینه شیرینی و نان کار میکنم در منزل. در حال حاضر مشغول آموزش آرایشگری هستم. میخواستم بدونم میتونم با مهارت آرایشگری یا شیرینی پزی میتونم اقدام به مهاجرت برای کانادا کنم؟ و با کدومیک از این مهارت ها درصد موفقیت بیشتر است؟ ممنون از پاسخگوویی شما

هر دو مهارت تقریبا در یک سطح هستند.

رسول مبارکی :

با سلام و خسته نباشید من فرم ارزیابی رو از توی سایت پر کردم با توجه ب شرایطم گفته شده از طریق ثبت شرکت یا همان راه اندازی بیزینس کوچک بدون مدرک زبان میتونم برای کانادا اقدام‌کنم خواستم بدونم روال کار ب چ صورت هست و چقدر هزینه داره واسه شروع باید چ کارهایی انجام بدم ممنون

به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

مژگان : سلام شب بخیر تبلیغاتی دیدم مبنی بر این که اگر پیشنهادی برای کرونا دارین مهاجرت به کانادا راحت تر می شود . بنده پیشنهادی دارم . می شه راهنمایی کنید .

این تبلیغ از سوی این سازمان نبوده است

|k.a.s| :

سلام عرض ادب.....من 13 سال پیش به امریکا اومدم و با ویزای تحصیلی اومدم ( البته همسرم هم امریکایی بود و خب کارم راحت بود ) اومدم 4 و از دانشگاه دانشگاه صنعتی جورجیا مستر ( فوق لیسانس برق گرفتم ) و اینم بگم حین تحصیل کار میکردم و در امدم هم خوب بود ( ساعتی از 27 دلار شروع شد و به 48 دلار هم رسید ) بعد کار رسمی قرارداد بستم و بعد 4 سال گرین کارت گرفتم ..بعدش رفتم و PHD از برکلی کالیفرنیا گرفتم نزدیک 4 سال و الان ساکن لس انجلس هستم در امریکا ... الان میخوام برای پست دکترا از بین یکی از 4 دانشگاه زیر پذیرش بگیرم فوق لیسانس و دکترا از امزیکا دارم ( فوق لیسانس رتبه دانشگاه 70 در جهان ) و دکترا ( رتبه 4 دانشگاه تو جهان را داره ) ..5 تا ای اس ای تو ژورنال های قوی دنیا پذیرش دارم با ایمپت های بالای 3.6 ....ایلتس 7 دارم ...و پاسپورت امریکا را هم دارم .... و سابقه کارم هم تو این 13 سال تقریبا 13 سال کار کردم ولی 6 سال پارت تایم بوده و در تعطیلات فول تایم و در باقی موارد کار رسمی بوده و قراردادی و فول تایم ایا میتونم از دانشگاه اکسفورد پذیرش بگیرم یا کمبریج؟

بله

رویا : سلام دفترمهاجرتی ..... ایا استعلام دارن کلاه بردارنیستن

به علت حفظ حریم شخصی نام سازمان حذف شده، شما خودتون میتونید شرکت یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا را طبق توضیحات این صفحه استعلام بگیرید...

حنانه :

با سلام در مورد روش مهاجرتی AIPPو لیست مشاغل مورد نیاز این استانها راهنمایی خواستم برای کشور کانادا

به صفحه مشاغل آتلانتیک مراجعه فرمایید

ms :

سلام خسته نباشی وقتی ب کسی وکالت کاری میدی ایشون باید از کشور کانادا مجوز داشته باشه یا اینکه ایشون فقط واسه کارای داخل ایرانه

منظورتون از وکالت کاری چیست؟

علی :

راه مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه البته مدرک کارشناسی ارشد معدن هم دارم که مسئلخ اصلی مهاجرت با هزینه پائین است.

تلاش کنید برای بورسیه های تحصیلی

Ghazal :

سلام و خسته نباشید ، نامزد من با یک باشگاه ورزشی در کانادا قرادادی رو امضا کرده که به صورت فایتر ازاد تکواندو تا 1 سال برای اون باشگاه بازی کنه ، و تا چند روز دیگ باید بره ، و ما هنوز عقد نکردیم ، اگر تا قبل از رفتنش عقد کنیم ، همسر من میتونه برای من دعوت نامه بفرسته و منم به کانادا برم ؛ البته گویا طبق قرارداد تا 1 سال اقامت بهش نمیدن

بله، مشکلی نیست، دعوتنامه ایشان معتبر خواهد بود

کریم :

هزینه جاب آفر برای ارشد برق با پنج سال سابقه کاری چقدر میشه؟

ابتدا باید شرایط شما بررسی شود، فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

farzin :

با سلام بابت جاب آفر لطفا در رشته مدیریت بازرگانی و منابع انسانی میتونید برام کاری کنید ؟ و اینکه هزینه وکالت رو هم لطفا بهم بگید ممنون میشم

اول باید شرایط شما سنجیده شود که امکان اقدام دارید یا خیر، لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

امیر طاها :

هزینه انجام کارهای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری در شرکت شما چقدر هست؟ و ما چقدر باید هزینه بپردازیم برای گرفتن ویزا؟

اول باید بررسی شود که اصلا شرایط اقدام برای اکسپرس اینتری را دارید یا خیر

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

نوروزي :

سلام روز بخير با توجه به پر كردن فرم ارزيابي پاسخي براي من ارسال شد متاسفانه نتونستم وقت مشاوره رزرو كنم چون تو مرحله پرداخت مشكل داره همچنين با توجه به مشكلي كه طي فرم ارزيابي گفتم نياز به مشاوره پرونده ويزاي توريستي دارم لطفا راهنمايي بفرماييد

با مراجعه به قسمت تماس باما، با دفاتر ما در تماس باشید تا مشکل شما را برطرف کنند

راضیه شمس :

متاهل هستم دوست دارم با همسر و فرزند دو ساله ام به کانادا مهاجرت کنم کل سرمایه ام 500 میلیون تومان هست و همسرم حرفه برق کاری رو دارد با مدرک و سابقه کار ولی آیلتس نداریم هیچ کدوم اولش تصمیم داشتیم غیرقانونی پناهنده بشیم بعد پشیمون شدیم و میخوایم قانونی مهاجرت کنیم ولی نمیدونیم چطوری و از چه روشی سوال من از شما اینه آیا می‌شود مهاجرت کرد با این شرایط؟

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره با وکیل مهاجرت بفرمایید

نگین موسوی خو :

سلام وقت بخیر برای مهاجرت به کانادا سریعترین راه برای من چی میتونه باشه راهنمایی لطفا 1

راه سریع برای مهاجرت وجود ندارد، درضمن ما هیچگونه اطلاعاتی درباره شما نداریم


برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Ali :

سلام چهار سال سابقه رانندگی تریلی از استرالیا دو سال سابقه کار در انبار و رانندگی فورک لیفت در استرالیا را دارم چهل و سه ساله هستم دارای همسر سی و نه ساله، دو دختر 10 و 18 ساله داریم زبان خودم در حد ایلتس شش و نیم آیا برای مهاجرت و اقامت کانادا می تونید کمکم کنید؟ متشکرم

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

M :

سلام خسته نباشید من همسرم دیپلم فنی حرفه ای داره ودانشجوی انصرافی از دانشکده فنی مشهد از رشته ماشین ابزار هست گرایش تولید وچندین سال سابقه کاری دارن وسن ایشون 24سال ایا میشه ویزای کاری گرفت؟

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

احمدروزبهانی :

با سلام. بدنبال آفر شغلی مناسب در اروپا یا آمریکا یا ترکیه هستم. سن 47 مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک خودرو سابقه کار 23 سال متخصص تعمیرات مکانیکی ماشین آلات براده برداری ( دستگاه های تراش و فرز و سنگ دستی و سی ان سی ) متخصص هیدرولیک و پنیوماتیک آموزش دستگاه های دنده زنی و خطوط هوای فشده در کشور سوییس و سوئد با مدارک مربوطه آموزش کامل دوره های شرکت فستو تهران و بسیاری آموزش های تخصصی دیگر با سپاس

فعلا در این کشورها فعالیتی نداریم

مینا افشار :

سلام عرض میکنم - ببخشید سوال من اینه که میخوام جهت مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم و ایشون دیپلم دارند مهارت کاریشون در رابطه با لوله کشی ساختمان هست و در رابطه با زبان در حد مبتدی هست ؛ چه مقدار میتونه ایک اقدام با موفقیت همراه باشه همچنین اینکه یک‌شرکت مهاجرتی به نام لین الملل مجلل ادعا دارند که میتونند طبق شرایط خاصی مهاجرت کلری 2 ساله در کانادا بگیرند ؛ من هیچگونه شناختی از این شرکت ندارم و میخوام بدونم چطور میتوانم از اصالت و قانونی بودن اون شرکت اطمینان حاصل کنم؟ با تشکر فراوان از شما

متاسفانه نمی توانیم راجع به شرکتهای دیگر اظهار نظر کنیم، فقط وکیل خود را حتما از سایت اداره مهاجرت کانادا استعلام کنید

نازنین :

درود فراوان در مورد مهاجرت به کانادا چند سوال دارم ممنون از پاسخگویی تان. ما یک خانواده 4نفره هستیم. پسرم20 دانشجوی پیام نور دخترم 8ساله محصل دوبار در گذشته برای مهاجرت اقدام کرده ایم البته به طور شخصی هر دوبار ریجکت شدیم. در حال حاضر چون پسرمان مصمم است برای ادامه تحصیل به تنهایی به کانادا یا انگلستان برود من و همسرم برای دختر مان قصد داریم کاری انجام دهیم .نظر شما چیست؟

فعالیت ما در خصوص کشور انگلستان فقط کارآفرینی و سرمایه گذاری ست

ندا :

سلام.روزخوش.ببخشید من میخواستن به کاندا مهاجرت کنم.میخواستم بپرسم میتونم ازطریق آرایشگری به کاندا مهاجرت کنم.من وهمسرم ودوتادخترم.همسرم مندس صنایع هست ولی مدرک فنی حرفه ای لوله کشی وتاسیسات داره.خودم هم 6سال مدرک فنی حرف های آرایشگری داری .1400ساعت ساعت کاری توی مدرک فنی حرفه ای قیدشده.حالا میخواستم ببینم چه راه کاری وجود داره مابتونیم مهاجرت کنیم .ممنون میشم جواب بدید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

رضا مردپور :

پیرو سوال قبلی دارای مدارک متعدد فنی حرفه ای در رشته تاسیسات و برق و دارای یک شرکت ثبت شده هم هستم در رشته تاسیسات که فعال است

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

رضا مردپور :

سلام اینجانب صد در صد قصد مهاجرت دارم و از طریق جاب آفر استانی 22 سال سابقه کار بدون بیمه در یک شرکت تولیدی 5 سال سابقه کار در یک شرکت معماری 10 سال در یک شرکت تولید و طراحی کیف و کفش با بیمه دارای لیسانس معماری داخلی

احتمالا سن شما بالا باشد،یکی از ملاکهای پیدا کردن جاب آفر سن مناسب است...

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

حمید :

سلام ممکنه بفرمایید هزینه اپلای PRاز طریق اسپانسری همسر? ممنون

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

ata farid :

درود در رابطه با هزینه ویزای جاب آفر میخواستم بدونم. من مدرک زبان آیلتس 5 و نیم دارم و تخصصم تعمیرات و راه اندازی ماشین های cnc با کنترلر های زیمنس هستش. خواهشا مبلغ دقیق رو عنوان بفرمایید. اگر با جزییات باشه که چه بهتر. سپاسگزارم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

امیر :

سلام وقت بخیر من 38 سالمه و دارای مدرک کارشناسی مکانیک هستم و پایه یک از سازمان نظام مهندسی تهران رادارم و به مدت 14 سال بعنوان مدیر پروژهو مجری در کار ساختمان هستم و همچنین بعنوان ناظر و تایید کننده لوله کشی گاز و تاسیسات ساختمان حق امضا در سازمان نظام مهندسی دارم .و همچنین دارای مدارک بین المللی بازرسی جوش میباشم و در این زمینه نیز به مدت 3 سال سابقه بیمه دارم و همجنین همسر بنده نیز دارای مدارک فنی حرفه ایی ارایشگری میباشد و به مدت 3سال در این زمیته فعالیت دارن . فعلا زبان انگیسی هردوی ما متوسط میباشد و از ماه اینده میخواهیم کلاسهای ایلس را شروع کنیم... سوال من اینه که با شرایطی که بالا گفتم از برای مهاجرت به کانادا از طریق من بهتر است یا اینکه از طریق کار همسرم که ارایشگر هستن ممنون

برای هر کدام از شما که به عنوان نفر اصلی معرفی شود شرایطی وجود دارد می توانید صفحه ثبت شرکت در کانادا را مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Saba :

سلام..ازطریق همسرم برای مهاجرت کانادامیخوایم اقدام کنیم،راهنمایی میخواستم..ایشون دانشجوی دکترای معدن هستن..سن:33...برای نمره 7آیلتس هم دارن کلاس میرن وحدوداشهریور کلاسشون تموم میشه وامادگی دارن برای دریافت نمره 7.

احتمالا امتیاز خوبی در سیستم اکسپرس اینتری کانادا خواهید داشت. همچنین می‌توانید برای بررسی دقیق تر شرایط فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

علی کهتری :

خدمت در سپاه برای پذیرش دانشگاه و یا دریافت ویزا مشکل آفرین هست؟

خیر

حامد :

برای اقامت کانادا میخاستم ببینم آیا شرایط من کافیه؟

شرایط خود را فرمهای ارزیابی رایگان بیان نمایید

parnia pezeshki :

about "owner operetor"

عباس :

سلام.بنده فارم زالو به همراه مجوز بهداشتی دارم و بهترین نوع زالو رو تولید میکنم.تحصیلات دانشگاهی هم دارم.آیا با این مهارت میتونم درخواست ویزای استارتاپ بکنم؟ چند درصد میتونه موفق باشه؟

خیر، میتوانید از طریق ثبت شرکت در کانادا و راه اندازی یک بیزینس کوچک اقدام کنید

علیرضا :

سلام من 40 سالمه دیپلمه هستم و در کار نقاشی ساختمان.البته متاهلم و یک فرزند دارم میخواستم مهاجرت کنم و مدرک فنی و حرفه ای دارم

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

Bita : سلام من با وکیل رسمی وقت مشاوره می خوام ازهمین صفحه وقت بگیرم؟

می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

نوشين :

با سلام من حدود سه ماه پيش براي كانادا اقدام كردم مراحل انگشت نگاري(بيومتريك)راانجام دادم يك نفراز صفر تاصد كارها را به عهده گرفت در تركيه بعداز انگشت نگاري براي شخصي كه به اسم وكيل بود يك ايميل امد مادر امارات بيومتريك را انجام داديم بعداز يك ماه با ايمل كه امده بود به امارات مراجعه كردم شخصي كه كارهاي مارا دنبال ميكردگفت بايد نيمي از مبلغ هزينه راپرداخت كنيد ولي ماچون شك داشتيم گفتيم اجازه بديد بعد از مهر درويزا به شما پرداخت

متاسفانه سوال شما به صورت نیمه مطرح شده است، اما اگر کارگزار شما وکیل رسمی کانادا نبوده است؛ احتمال بسیار زیاد کلاهبرداری ست، و کارگزار شما هم قطعا منتظر نمی ماند که مهر ویزا در پاسپورت شما اعمال شود، سپس حق الزحمه ایشان را پرداخت کنید (دیگر دلیلی برای پرداخت حق الزحمه ندارید)

anna :

سلام مدرک همسر من فوق دیپلم کامپیوتره و خودش بطور تخصصی سابقه 18 ساله در زمینه حفاظت از تجهیزات و پست های فشار قوی داره و من هم فوق لیسانس برق هستم و فقط عنوان کارشناس حفاظت پست ها رو دارم اما متخصص نیستم ایا امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص برای ما وجود داره...در ضمن همسرم 38 ساله و من 35 ساله بدون فرزند هستیم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

گلرخ :

ر مهاجرت قانونی رو میتونم از کدوم وب سایت پیدا کنم لیست وکلای معتب

مشاور مهاجرت و ویزا:

ICCRC

علي :

سلام من قصد مهاجرت به كانادا رو از طريق سرمايه گذاري دارم حدود سرمايه بنده هم سه ميليارد تومن هست آيا امكان مهاجرت باتوجه به سرمايه بنده هست در ضمن بنده يه كارخانه توليدي اجاق گاز وهود به مدت هفت سال بصورت شراكتي داشتم كه در خال حاضر جدا شده ام

مشاور مهاجرت و ویزا:

صفحه مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا را مطالعه فرمایید. و برای بررسی شرایط می توانید فرم های ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید.

هدایت :

شهروند افغانستان هستم سن من 44 سال است 5 فرزند و یک همسر جمله 7 نفر می باشم قبلا کارمند دولت بودم کارشناس ارشد رشته حقوق و علوم سیاسی هستم فعلا بیکار استم برای 8 سال فرماندار شهرستان بودم از جانب گروه تروریستی طالبان تهدید می شوم چه راه را برای مهاجرت من به آسترالیا ویا کانادا پیشنهاد می کنید؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Sara :

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم شما از طریق برنامه استانی هم کار میکنید برای مهاجرت پرستاری ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

داريوش :

سلام من از دانشگاه تهران مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را گرفتم میخاستم بدونم تو کانادا اگه بخام وکیل بشم باید اونجا آزمون بدم یا بدون آزمون هم میشه وکیل شد و ممچنین چقدر باید هزینه کرد.

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله باید وارد دانشگاه شده، پس از اخذ مدر در آزمونهای آن شرکت کنید. هزینه های آن با توجه به انتخاب رشته متغییر خواهید بود که می توانید رشته و دانشگاه خود را انتخاب کنید و شهریه آن را در وبسایت همان دانشگاه مشاهده فرمایید.

Mahmood :

باسلام ،خسته نباشید،قصد مهاجرت دارم خودم 34 سال باهمسر وپسر یک وسال نیمممنون میشم راهنماییم کنید.

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

میلاد رفعت :

با سلام و خسته نباشید در خصوص مهاجرت به صورت اسکیل وورکر با تخصص مهندسی شیمی برای استان انتاریو ( تورنتو) ، آیا در چند ماه اخیر ، قانون جدیدی مبنی بر عدم نیاز مدرک آیلتس برای ورود به کانادا به صورت اقامت دایم ، از سوی اداره مهاجرت کانادا تصویب شده است ؟ البته منظور عدم نیاز کامل نیست . به منگفته شده پس از ورود دو فورجه شش ماهه به مهاجر داده میشود تا در کانادا با گذراندن دوره های مربوطه ، مدرک زبان مورد نیاز را ارایه کند؟ می خواستم بدونم این قانون حقیقت دارد؟؟؟ بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم سلامت و پیروز باشد میلاد رفعت

مشاور مهاجرت و ویزا:

درست متوجه سوال شما نشدم. یعنی مدرک زبان نداشته باشید و به شما اقامت دائم کانادا بدهند؟ شاید منظور شما برنامه مهاجرتی استانهای آتلانتیک کاناداست، که این برنامه هم نیازمند مدرک زبان است.

حبیبی :

سلام و عصربخیر من 34 سال سن دارم خاله هفت ساله کاناداست دانشجوی ارشد هستم و فقط پایان نامه مونده طلاق گرفتم اما در شناسنامه ثبت نشده و خاله میتونه دعوتنامه بفرسته.چظور میتونم برم ویزا بگیرم؟ راستی مدرک قنی حرفه ای ارایشگری دارم اما جایی مشغول به کار نبودم.در حال حاضر جایی مشغول به کار هستم درحدود 3 ماه و سابقه بیمه هم دارم چند سال

مشاور مهاجرت و ویزا:

به وبسایت وقت سفارت کانادا مراجعه کنید و با ارائه مدارک و دلیل سفر و دعوتنامه درخواست ویزا کنید. یا با دفاتر ما در تماس باشید که در صورت تایید درخواست ویزای شما توسط تیم ما انجام بپذیرد.

ستاره : قصد مهاجرت به کشور کانادا دارم ،به یک دفتر مهاجرتی مراجعه کردم ،چطور بفهمم که کلاهبرداری در کار نیست،ضمنا هزینه مهاجرت یک میلیارد و نیم مطرح کرده اند آیا این هزینه خیلی بالا نیست

مشاور مهاجرت و ویزا:

امکان تایید یا رد یک شرکت مهاجرتی از سمت ما وجود ندارد. اما می توانید به چند نکته دقت کنید.

  1. طرف قرارداد شما باید وکیل رسمی مهاجرت کانادا باشد نه نماینده ایشان یا هر شخص دیگه ای
  2. قبل از امضای قرارداد حتما شماره پروانه وکیل یا مشاور خود را در وبسایت ICCRC پیگیری فرمایید.

مسعود معين فر : با سلام و خسته نباشي بنده ميخواهم قرارداد ببندم با موسسه يا كمپاني به اسم مستعار ............ و وب سايت .............., و به شماره عضويت .................. ميباشد فقط ميخواستم بدونم كه ايشان دفترشان در كانادا هست و قراردادشان قانوني هست در كانادا بازم اگر سوالي بود در اين ضمينه بنده در خدمتتون هستم و بازم كمال تشكر را از همه همكارانتان در اين مسائل در رابطه با مهاجرت قانوني بيان ميكنند را دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

امکان تایید یا رد یک شرکت مهاجرتی از سمت ما وجود ندارد. اما می توانید به چند نکته دقت کنید.

  1. طرف قرارداد شما باید وکیل رسمی مهاجرت کانادا باشد نه نماینده ایشان یا هر شخص دیگه ای
  2. قبل از امضای قرارداد حتما شماره پروانه وکیل یا مشاور خود را در وبسایت ICCRC پیگیری فرمایید.

راشین جمشیدی :

سلام.من خانم 39ساله بادوفرزندپسر14و5ساله هستم کارمندرسمی دولت با15سال سابقه کار درآزمایشگاه بامدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی وارشد میکروبیولوژیهستم همسرم لیسانس حسابداری ولی سابقه کارنداره شغلشون مغازه داری ودرعین حال بیمه کارگری زمین زراعی به مدت پنج سال دارن ودرحال گذراندن کلاس پرورش قارچ درفنی وحرف ای هستن مدرک زبان هم نداریم میشه درمورد راههای مهاجرت باشرایط ماباکمترین هزینه راهنمایی کنید واینکه ثبت شرکت یعنی چی چه نوع شرکتی من وهمسرم واقعا برای مهاجرت بخاطر بچه هامون مصریم خواهشا راهنماییمون کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مرتضی :

میخواستم بدونم هزینه owner operator??

مشاور مهاجرت و ویزا:

در این برنامه بسته به نوع بیزینس کشور مبدا در کشور کانادا نیز به تناسب متغییر خواهد بود. باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد.

ندا محمدی :

سلام .برای مهاجرت به کانادا میخواستم اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نورمحمدکریمی :

چگونه می توان به کانادا مهاجرت کرد چه شرایطی لازم است

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهشید رضایی :

با درود و شادباش ممنون از سایت خوبتون.. پرسشهایی داشتم که ممنون میشم کمکم کنید. من دارای کارشناسی ارشدرشته مهندسی RS&GIS از دانشگاه پوترای مالزی هستم در مالزی با استاد ایرانی آشنا شدم هم رشته خودم که ایشان به کانادا مهاجرت کردند(حدود 5 سال پیش) در دانشگاه واترلو هیت علمی هستند و شرکت مرتبط با رشته من و خودشان در کانادا نیز دایر کردند. بعد از فارغ التحصیلی به ایران امدم و در شهرداری اصفهان حدود 4 سال است که مشغول بکار میباشم. از طرفی استاد بنده خواستار مهاجرت من به کانادا و پیوستن من به تیم شرکتی ایشان میباشند ولی میخواهند که من برای دکترا اقدام کنم و در ضمن درس کار کنم. از طرفی در ایران در موقعیت خوب شغلی قرار دارم. خانم هستم و مجرد و سن 43 سال.. از انجایی که بنده تمایلی به ادامه تحصیل ندارم 1. آیا امکان دارد که با ویزای کار یا با دعوت نامه به کار از سوی ایشان مهاجرت کنم؟ 2. در اینصورت(ویزای کار یا دعوت به کار) مدرک زبان نیاز است؟ 3. در اینصورت امکان اقامت دایم من هست؟ وچقدر زمان میبرد؟ 4. وآیا امکان اقامت پدر ، مادر و خواهر و برادرم از طرف من وجود دارد؟ میبخشید سوالاتم زیاد شد پیشاپیش از شما نهایت سپاسگزاری را دارم. آیا مدرک

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر شرکت ایشان قادر به ارائه جاب آفر به شما باشد و بتواند LMIA دریافت کند بله می توانید از طریق ویزای کار وارد شوید، اما به دلیل اینکه این پروسه برای ایشان بسیار سخت است، به همین خاطر شما را تشویق می کنند که به صورت تحصیلی اقدام کنید.

بله مدرک زبان مورد نیاز است.

بله امکان دریافت اقامت دائم نیز فراهم است.

مدت زمان آن بستگی به موارد بسیاری دارد و به صورت دقیق مشخص نیست.

ممکن است که پدر و مادر بتوانند درخواست اقامت داشته باشند، اما خواهر و برادر باید به صورت جداگانه برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

ارسطو تاجیک :

من 37 سال سن دارم همسرم 32 و یک دختر 4 ساله دارم همسرم پرستار با سابقه 6 سال کار و خودمم تعمیرکار خودرو با 15 سال سابقه هستم میخواستم جهت مهاجرت کانادا راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

MOHSEN :

سلام وقت بخیر ما برای ویزای توریستی توسط یه شرکتی انجام دادیم و بابت این کار قرار شد خودشان کار ما رو انجام بدهند متاسفانه این داستان منجر به ریجکتی برای ما شد و در نهایت یه هزینه سفر و سفارت و ..وبرای ما به جا گذاشت حتی برای من نوت جی سی هم نگرفتن ما از طریق یکی از دوستان نوت را گرفتیم و فهمیدم برای ما یکسری مدارک جعلی گذاشتن و الان دست ما به هیج جا بند نیست چطور می توان به دولت کانادا ثابت کنم که شخصی برای ما این مدارک گذاشنه حتی پاسپورت و یوزرهم به ما ندادن و ما قصد رفتن توریستی این بود یکبار بریم ببینیم و درصورت خوب بودن شرایط برای تحصیلی و یا اکسپرس انتری اقدام کنید شما می توانید به ما کمکی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

متاسفانه برای بسیاری از متقاضیان این مورد پیش آمده است و کانادا به صراحت اعلام کرده که از به این چنین شرکتهایی که سرتیفیکیت معتبر ندارند اعتماد کنید تحریم خواهید شد. متاسفانه شانس زیادی برای دفاع از خودتون ندارید و باید به مدت 5 سال صبر کنید که بتوانید مجدد و واقعی درخواست ویزا داشته باشید.

فاطمه :

سلام بهترین و آسانترین وارزانترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

همچین روشی برای مهاجرت به کانادا نیست.

رامین :

سلام،ببخشید شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری پنج ساله به چه صورت هستش؟؟؟ و هذینه اش چقدر است ؟؟؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

منظورتان از ویزای کاری 5 ساله چیست؟

آرش راعی :

سلام خسته نباشید من و خانومم قصد مهاجرت ب کانادا رو داریم باید از کجا مطمعن بشیم که پولمون نمیخورن ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

شماره پروانه وکیل خود را استعلام کنید.

عبدالله :

سلام من می خواهم در خارج از ایران کار کنم باید چه کار کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مریم مستقیم :

با سلام بنده بهمراه همسر و فرزندم قصد مهاجرت کاری به کانادا را داریم لطفاً مرا راهنمایی بفرمائید . با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سامان :

شرایط ویزای آرایشگری کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا:

چیزی بنام ویزای آرایشگری نداریم.

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهربد :

من امسال دیپلمم رو در رشته ریاضی میگیرم. شرایط تحصیل در کانادا به چه صورت است؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ماریا :

در خصوص مهاجرت توریستی

مشاور مهاجرت و ویزا:

ویزای توریستی برنامه مهاجرتی نیست.

میلاد :

سلام ایمیل دادم گفتین پاسخ دادین امدم دید پاسخ نبود دوباره میپرسم. من و همسرم قصد سفر به کانادا داریم و دنبال ویزای هنرمندی هستیم چون خانمم نقاشی کار میکنن سبک اكسپرسيونيسم و مدت14سال نمایشگاه های زیادی گذاشتن توو ترکیه و ایتالیا هم کارهاشون به نمایش گذاشتن لوح تقدیر و یک سری مدارک هستش بابت رزومه کاری ایا با این راه میشه اقامت کانادا گرفت و چگونه باید اقدام کنیم باتشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

ممکن است که شرایط شما به خود اشتغالی کانادا نزدیک باشد. برای بررسی دقیق تر شرایط می توانید فرم ارزیابی تکمیل فرمایید، یا با دفاتر ما در تماس باشید.

میلاد :

سلام من و همسرم قصد سفر مهاجرت داریم و همسرم هنرمند هستش نقاشی انجام مده به مدت 14سال و توو ایتالیا و ترکیه توو نمایشگاه کارهاشو گذاشتن و توو ایرانم نمایشگا میزاره میخواستیم از طریق هنر ویزای و اقامت بگیریم شرایط رو ی چیزای تحقیق کردیم توو گوگل و مدارک و امتیاز رو داره برای کانادا میخواستم بدونم باید وکیل بگیریم چیکارهای باید انجام بدیم ممنون میشم مشاوره بدین

مریم :

سلام من 38 سالمه مدرکم فوق لیسانس ریاضی محض همسرم40 ساله دانشجوی دکتری اقتصاد یه دختر 3ساله داریم اگر بخواهیم به کانادا یا آمریکا مهاجرت کنیم چه شرایطی داره اصلا امکانش هست اگر بشه بورس دکتری بگیریم بعدش تضمینی هست که بتونیم اقامت بگیریم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر هیچ تضمینی در پروسه دریافت اقامت کانادا وجود ندارد.

Mehran :

در خصوص گرفتن ویزای مولتی

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Zahra :

سلام من پرستار با 4 سال سابقه مرتبط هستم میخوام در رابطه با ویزای پرستار خانگی در کانادا کمکم کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

هادی :

برای یک آقای 37 ساله با کارت اقامت و حساب بانکی ترکیه و مدرک کاردانی چه نوع اقدامی را پیشنهاد میکنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

داشتن کارت اقامت ترکیه امتیاز خاصی برای مهاجرت به کانادا محسوب نمی شود.

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

بهاره :

با سلام من18سال دارم رشته ام تجربی بوده و معدل دیپلمم19/80 است. دیپلم زبان دارم ولی برای آیلس اقدام نکرده ام. خانواده ام تمکن مالی زیادی ندارند. آیا امکان گرفتم بورس در رشته دندانپزشکی در کانادا برای من هست؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید از خود یک رزرومه قوی ارائه داده و با استادان کانادایی مذاکره داشته باشید.

رضا :

با درود، سوالی داشتم در این مورد که آیا امکان مهاجرت ورزشی به کانادا هست؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله در صورتی که بتوانید مدارک ورزشی خود را ثابت کرده و بیزینس پلن خوبی را به کانادا ارائه دهیم، می توانیم از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا اقدام کنیم.

امید :

با سلام شرایط دقیق مهاجرت به کانادا و مدارک مورنیاز وبهترین راه واینکه چه پروسه ای باید طی بشه و چه مدت طول میکشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Behnam hematpour :

سلام من به تازگی با یک شرکت اشنا شدم که نیروی کار میخواست و پیام دادم و یه سری مدارک برای بنده ارسال کرد که من امضا کردم و برگردوندم که شامل Job contract letter یا همون نامه job offer هم می باشد. ایا میشه به این شرکت اعتماد کرد؟!و اینکه نتیجه ای هم داره یا نه؟!

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر از موکیل ما هستید اعتماد به این شرکت بر عهده ما خواهد بود، اگر خیر باید خودتان از اعتبار این موسسه اطمینان حاصل فرمایید.

lila :

با سلام وعرض ادب کن هرکات هستم می خواستم در رابطه با حرفه خود که مو کوتاهی است سرمایه گذاری در کانادا گنم واقامت بگیرم به چه مقدار سرمایه نیاز است ایا شما می توانیث کاری کنیدبا تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اشنا :

من یک هنرمند هستم ونقاشی می کشم ایا امکان دارد برای مهاجرت به کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا:

شاید شرایط شما برای خود اشتغالی کانادا مناسب باشد. 

یاشار :

سلام وقت بخیر من پاسپورتم که ویزای کانادا خورده بود دزدیده شده است ایا میتوانیم از طریق سفارت مجدد ویزا جایگزین کنیم توی پاس جدیدمون؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله ممکن است.

داود قایمی :

من پذیرش دارم و ریجکت شدم اخیرا و خواستم برای بقیه راه دلربا با شرکت شما ادامه بدم

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

hamed hh :

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه گرفتن ویزای تحصیلی و ویزای همراه چقدر میباشد و با سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا:

ویزایی با عنوان ویزای همراه وجود ندارد، به همراه شخصی که ویزای تحصیلی دریافت می کند ویزای OWP و یا ویزای توریستی تعلق می گیرد.

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

رضا :

سلام میخوام به کاندا یا آلمانویزای کار بگیرم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدوی :

سلام برای اسپانسر شیپ ازدواج همسر کانادایی کار داشتم

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا سوالتون رو بفرمایید؟

محمد امیری :

سلام من با ویزای مولتی 1 ساله توریستی و درمان وارد آمریکا شده ام آیا میتوانم به کانادا وارد شده و درخاست پناهندگی بدم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

در خصوص پناهندگی اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

mohammad :

سلام و عرض اىب بنده 37 ساله لیسانس زیست شناسی و همسرم 43 ساله فوق لیسانس دامپروری هست 2 فرزن 8 و 4 ساله داریم آیا امکان مهاجرت به کانادا را داریم ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

محمد ستاری : سلامدر مورد اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک استارت آپ راهنمایی و مشاوره می خواستم تشکرستاری

مشاور مهاجرت و ویزا:

با دفاتر ما در تماس باشید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سوسن :

سلام دختر من متولد 25 مرداد 82هستش برای ویزای تحصیلی ویزای گاردین کانادا شامل من میشود

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدوی :

سلام بفرمائید من چطور در خدمت تان باشم برای اسپانسر شیپ برای فرزندم که در کانادا در کالج تحصیل میکنه و به تازگی با خانم کانادائی ازدواج نموده وبرای اقامت کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا:

با دفاتر ما در تماس باشید، راهنمایی خواهید شد.

مهدوی :

سلام بفرمایید چکار باید کرد برای انسپانسر شیپ کانادا پسر من در کانادا در کالج تحصیل مکنه و با یک دختر خانم کانادایی ازدواج رسمی کرده و اقدام برای اقامت راهنمایی وچطور در خدمت تان باشیم مهدوی 09351805969 واتساب باهمین ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

می توانید با مراجعه به صفحه تماس باما ، با دفاتر ما در ارتباط باشید، راهنمایی خواهید شد و یا برای مشورت با وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اراد :

سلام وقت بخیر سوالی از وکیل مهاجرت داشتم؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید، ویزای توریستی دارم و درخواست ویزای تحصیلی دادها اگر ریجکت شود آیا ویزای توریستی مشکلی پیدا میکند بینهایت سپاس

مشاور مهاجرت و ویزا

خیر در صورتی که تمامی مراحل را قانونی طی کرده باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.

محمد :

سلام من تازه مدرک پرستاریمو گرفتم و دارم طرحو میگذرونم میخواستم برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم میخواستم بدونم چه شرایطی میخواهد و چقد شانس دارم که مهاجرت بگیرم؟؟ممنون میشم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سعید :

بعدازانگشت نگاری جهت ویزای توریستی کانادا زمان جواب دهی چقدر می باشدیعنی زمان یاتاریخ دقیبق برای پاسخ دادن وجود داردچون معمولا میگن120روزکاری جواب میدهندباتشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

خیر زمان دقیقی وجود ندارد و می تواند بسیار متغییر باشد.

ایرن :

سلام اگر کسی بدونه پاس از ایران خارج بشه وبعد پشیمون بشه بخواد برگرده ایا بدونه پاس امکان داره وچه عواقبی داره ممنون میشم پاسخ بدید

مشاور مهاجرت و ویزا

به سفارت ایران در همان کشور مراجعه فرمایید.

حسین :

سلام بنده دیپلم جوشکاری و چندتا گواهی فنی و حرفه ای دارم سابقه کاری بیش از دوسال متاهل سن 34 برای کانادا کاری میتونم اقدام کنم و شما این کار را انجام میدهید و با چقدر هزینه

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدی رهجو :

درود قصد اخذ ویزای توریستی دارم. برخی از مدارک مثلا فیش حقوقی رو نمی تونم ارایه کنم. راحی برای حل این مشکل هست؟ ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

باید مدارک کاملی برای درخواست ویزا ارائه دهید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

امرالدین "رحیمی" :

میخواستم در کشور کانادا مهاجرت نمایم لطفاً اگر امکان دارد راهنمایی کنید تشکر.0777777

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ahmad :

با سلام من اهل سوریه هستم ودر ایران مدرک پزشکی گرفتم والان میخام به المان یا استرالیا مهاجرت کنم؟! میتوانید کمک کنید؟! ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سما :

سلام من ارشد ترم افزار کامپیوتر هستم و شغلم کاشت ناخن هست. چه کشوری مناسب مهاجرت برای من هست و چطور اقدام کنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

YuLy4rbtP4 :

تمکن مالی برای ویزای دانشجویی ارشد چقدر و چگونه می باشد

مشاور مهاجرت و ویزا

بسته به طول دوره تحصیلی، رشته انتخابی، دانشگاه انتخابی، تعداد اعضای خانواده، میزان درآمد ماهیانه بسیار متفاوت است.

یاسین :

ببخشید چطور میتونیم بفهمیم که شخصی که وکالت روقبول میکنه کارش قانونی هست واینکه راه استعلامی وجود داره یاخیر؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

مشاور و وکیل رسمی مهاجرت کانادا باید از شورای قانون گذاری مهاجرت به کانادا ICCRC مجوز داشته باشد. و مقیم کانادا باشد. برای استعلام وکیل رسمی مهاجرت به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید توضیحات کامل ارائه شده است.

سعید :

سلام من تصمیم دارم به کانادا مهاجرت کنم خواستم بدونم تا سال آینده که جواب واسم میاد اگه اربعین برم عراق تاثیر منفی در پذیرشم داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مشاور ویزا و مهاجرت

خیر مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.

ندا :

با سلام و خسته نباشید یه سوال: اگر بخواهیم اقامت دائم در کشور ویتنام را بگیریم چیکار باید کرد؟ وکیل مهاجرت چقدر هزینه دارد؟

مشاور مهاجرت و ویزا

این موسسه فعالیتی در خصوص کشور ویتنام ارائه نمی دهد.

Haidari Hamid :

سلام ‌عرض ارادت خدمت شما با ویزای مولتی پل پنج ساله در کانادا حق کار هم دارن کسی این ویزا را دارن ؟ با داشتن ویزا مولتی پل می‌شود در خاک کانادا وکیل بگیرد و ویزای توریستی ره به اقامه دایم تبدیل کنند یا ن ؟

مشاور مهاجرت و ویزا

خیر، با ویزای توریستی اجازه کار در کانادا را ندارید. در صورتی که بتوانید وارد یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا شوید، میتوانید اقامت دائم دریافت کنید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

ناهید :

سلام . من در حال حاضر ویزای مولتی 5 ساله انگلیس را دارم که تا جولای 2020 ولید میباشد . میخواستم بدونم برای ویزای 5 ساله بعدی از چه تاریخی میتونم اقدام کنم . لطفا اولین تاریخ که میتونم اقدام کنم رو بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا

تاریخ دقیقی تعیین نمی گردد اما توصیه می کنیم که 4 ماه قبل از ابطال اعتبار اقدام کنید.

مارال :

سلام من چهار بار ویزای شینگن داشتم از طریق دعوت نامه که خانواده ام برام می فرستادن امسال مجدد درخواست ویزای دیداری دادم ولی ریجکت شدم تمام بستگانم در سوئد زندگی می کنند و سفارت سوئد من رو ریجکت کرد متاسفانه یه از خدا بی خبر گفت من ویزای ایتالیا برات می گیرم من هم تمام مدارک رو تحویل دادم ومجدد ریجکت شدم حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم میشه لطفا راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا

احتمالا همان شخص از خدا بی خبر کلی مدارک برا شما جعل کرده است، اگر به خاطر مدارک جعلی ایشان ریجکت شده باشید، تا چندین سال نمی توانید ویزا دریافت کنید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

جاسم :

سلام وقت بخیر در سایتتون خوندم برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نویسی وب باید در کانادا یک دوره آموزشی بگذرونم سوالم اینه شرایط و هزینه های دوره چقدره؟ پیش نیاز چی احتیاج داره؟ آیا دوره آنلاین و یا آموزش از راه دور داره یا نه؟

مشاور مهاجرت و ویزا

باید با ویزای تحصیلی وارد کانادا شوید و پس از دریافت سرتیفیکیت وارد بازار کار کانادا شوید، هزینه های دوره ها با توجه به طول مدت دوره و انتخاب رشته و دانشگاه کاملا متفاوت است.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حمید خانی :

سلام ، بنده متقاضی ویزای توریستی کانادا می باشم ولی سابقه کار به صورت تجربی و بدون دفتر جه بیمه می باشم از نظر کانادا واجد شرایط دریافت ویزا می باشم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

کیانی سایه :

سلام ،امکانش هست فقط برای ویزای کانادا دانش اموزی اقدام بفرمایید؟

مشاور مهاجرت و ویزا

بله، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه ویزای دانش آموزی کانادا را مطالعه فرمایید.

نسترن رنجبر :

راهنمایی برای پیدا کردن وکیل مجرب ساکن خارج کشور

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت مقیم در کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

افسانه :

سلام ميبخشيد من ويزا ٦ماه دارم. میتوانم از این جا دوباره تمدید کنم یا نه ویزا ویزیت دارم

مشاور مهاجرت و ویزا

منظور شما از اینجا کدام کشور است؟!

پریسا : سلام خسته نباشید از وکیل مهاجرت سوال داشتم من چطور میتوانم به کشور مصر بروم

مشاور مهاجرت و ویزا

در خصوص کشور مصر فعالیتی نداریم

حجت فاتحی :

با سلام پدر بنده اقامت دائم انگلستان رو گرفته ومن میخوام به همراه مادر وخواهرم به انگلیس برم وچون معلولیت حرکتی وسنم حدود 20سال میباشد آیا من هم میتونم به همراه خانواده برم

مشاور مهاجرت و ویزا

بله امکان پذیر است. شما نیز میتوانید اقامت انگلستان دریافت نمایید.

علیرضا فتاحی :

با سلام.به یکی از موسسهای مهاجرتی درخواست مهاجرت به آلمان رو داشتم.در تبلیغاتشون احتیاج به اشتغال به کار در آلمان در یکی از رشتهای پیراپزشکی رو اعلام کرده بودند.با توجه به اینکه سن بنده بالا ست گفتن احتمال ریسک وجود داره و گفتن 14000 یورو هزینه داره.ولی تضمینی برای اشتغال نداریم یه 3000 یورو پیش پرداخت میگیرن اگر تونستن کار پیدا کنن بقیه پول تا 4 ماه گرفته میشه.اگر نتونستند پول رو رجعت میدن.میخواستم ببینم چجوری مطمعن بشم که از افراد دیگه ههم همچین صحبتی کرده باشند و پول روبه جیب نزنن.در تبلیغاتشون یه شماره ثبت دیدم.فقط همین.میشه لطفا راهنمایی کنین

مشاور مهاجرت و ویزا:

اگر قرارداد شما را یک وکیل پایه یک دادگستری مهر و امضا خواهد کرد که در سامانه وکلا قابل ره گیری ست، می توانید اعتماد کنید. البته شاید فقط یک ادعا باشد.

شهاب :

آیا می شود مبلغ پرداختی خود به وکیلی که در کشور دیگر ساکن است را پس گرفت؟به چه صورت؟با توجه به اینکه .این وکیل حاضر به بستن قرداد نشد

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که ایشان وکیل رسمی کشور مقصد باشد میتوانید پیگیری کنید اما اگر مبلغی به ایشان پرداخت کرده اید به حساب خودشان نبوده و قراردادی با ایشان نداشته اید، امیدی نیست...

شهرام :

سلام می خواستم بدونم برای کانادا یا استرالیا ویا انگلستان ویزای کاری و یا تحصیلی تضمینی امکان داره

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر تضمینی در صدور ویزا وجود ندارد.

Afson :

سلام بنده همسرم فنلاند هست 4سال میخایم برم ترکیه ک بتونم منو ببره .این راه اسونه ایا خیلی ممنونم

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

متوجه سوال شما و ارتباط بین فنلاند و ترکیه نشدم؟

اسلام رستمی :

با سلام ایا میشود به عنوان یک تور مسافرتی به کشوری سفر کنی و بر نگردی در ان صورت ان دولت میتواند تورا دیپورت کند

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که غیر قانونی در آن کشور بمانید، بله میتوانند شما را دیپورت کنند.

Seyed Ahmad Taleghani :

با سلام و ادب در مورد ویزای انگلستان سوال دارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

سوالتان را بفرمایید؟

نادری :

سلام و خسته نباشین من مخوام با یه آقایی که اروپاییهست و در ایتالیا زندگی میکنن ازدوج کنم و این ازدواج واقعی هست و صوری نیست میخواستم ببینم ویزای ازدواج بگیریم راحت تره یا ویزای تحصی بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون

مشاور مهاجرت و ویزا:

در صورتی که قصد اقامت در کشور ایتالیا را دارید راه ازدواج هموار تر است، در صورتی که ازدواج واقعی بوده و فقط به قصد دریافت اقامت نباشد.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

روح اله حسین زاده :

بنده و همسرم مدت یکماهه که در ترکیه پناهنده شدیم، پیگیر راهی برای مهاجرت به اروپا هستیم، فرزندی هم نداریم، لطفا راهنمایی کنید، ممنون.

مشاور مهاجرت و ویزا:

در خصوص پناهندگی اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

اخوان :

آیا امکان داره بشه از طریق اینترنت همچین مشاوره های مهاجرتی و حقوقی از کشور خارجی مثه لندن گرفت از طریق اینترنت من نیاز به یک وکیل در لندن دارم می خواستم از طریق ایمیل چند تا سوال بپرسم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید و یا سوالات خود را در همین بخش مطرح فرمایید.

Morteza :

سلام من اهل افغانستان ساكن ايران هستم چگونه وچه راهى براى من براى مهاجرت است

مشاوره مهاجرت و ویزا:

با دفاتر ما در تهران در تماس باشید.

Zahraaskri :

سلام،دختری افغان هستم در کشور ایران،و دنبال راهی قانونی برای مهاجرت ب اروپا هستم.اگر راهی هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

مشاوره مهاجرت و ویزا:

برای اینکه شرایط شما توسط کارشناسان موسسه مورد بررسی قرار گیرد، لطفا یکی از فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید.

Zhamak :

منظور از کلمات free,silver ,gold که برای وکلای کانادا استفاده میشه در کنارمشخصاتشان چیست ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ملاکی برای میزان مهارت و درجه  بندی وکلای مهاجرت محسوب میگردد.

مسعود : درخواست مهاجرت کاری به کانادا، آلمان با هر کشوری

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و فرم ارزیابی ویزای کار را تکمیل فرمایید.

فرزاد بساطي :

من به همراه خانواده ام با شرايط زير قصد مهاجرت دارم لطفاراهنمايي كنيد چه كشور وشهري و از چه ويزايي مناسب است استفاده كنيم ؟آيا با توجه پيشنهاد شما ابتداً همگي مهاجرت كنيم يا فعلاً تنهايي؟و شما در راستاي مهاجرت با گزينه پيشنهاديتات براي ما چه خدماتي ارائه خواهيد داد؟: ١-خودم داراي مدرك كارشناسي مهندسي عمران گرايش عمران دانشگاه دولتي سال٨٣و مدرك كارشناسي ارشد مهندسي عمران گرايش مهندسي مديريت ساخت داراي ١٣سال سابقه كار ٢-همسرم داراي مدرك فوق ديپلم كامپيوتر ITو ليسانس حسابداري در حال حاضر بصورت قراردادمعين كارمند و١٣سال سابقه كار ٣-داراي دو فرزند پسر يكي ٨ساله (كلاس دوم)و ديگري ٣/٥ساله پيشاپيش ممنونم از راهنمايتان

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

از دادن پاسخ به اینکه که آیا مهاجرت کنید یا خیر به معذوریم و این تصمیم بر عهده ی خود شماست اما اگر میخواهید شرایط شما برای مهاجرت به طور کلی بررسی گردد و بهترین پیشنهاد را دریافت نمایید میتوانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید و یا اگر تمایل دارید شرایط شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار گیرد به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

محمدرضا :

من از چند سال قبل برای اقامت دانمارک از طریق ازدواج اقدام کردم، یعنی با فامیل خودم که تابعیت دانمارک رو داره عقد کدرم و اقدام کردیم برای اقامت که چند سالی طول کشیده، الان به من گفتن که بیا اینجا برای انجام باقی کارها، برام یه ویزای توریستی سه ماهه گرفتن با یه بلیط رفت و برگشت، میخواستم بپرسم اگه برم مثلا اقامت من تو این مدت سه ماه اوکی بشه در تاریخ برگشت بلیط باید برگردم یا نیاز به برگشت نیست؟ ممنونم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خیر اگر موفق به دریافت اقامت دائم شوید نیازی به بازگشت نخواهید داشت.

کلبعلی :

سلام من بدنبال ویزا تحصیلی هستم چه کار باید انجام بدم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام


لطفا اگر متقاضی ویزای تحصیلی یا مهاجرت تحصیلی هستید. برای اینکه شرایط شما را به صورت رایگان بررسی کنیم به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

مریم احمدی :

با عرض سلام. بنده افغان هستم و ساکن تهران، حدود شش سال هست با اقایی که افغان و تبعه ی نروژ هستن ازدواج کردم که این اقا قبلا اونجا ازدواج کرده بودند که طلاق گرفتن به دلایل و بهانه های مختلف بارها جواب رد گرفتم که دفعه ی اخر بابت طلاق نامه ی همسر قبلی شون ایراد گرفته شده. من الان یه پسر یک سال و نیمه دارم و بعد این همه مدت نتونستم برم حالا یا کم کاری شوهرم بوده که فکر میکنم این طور بوده یا بهانه و ایرادگیری دولت اون کشور.میخواستم لطف کنید و اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. متشکرم

مشاوره ویزا و مهاجرت

با سلام و احترام 

پروسه مهاجرت شما تخصصی می باشد با دفاتر ما در تماس باشید و یا جهت بهره مندی مشاوره تخصصی به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.