ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

همه چیز درباره راههای مهاجرت به کانادا قسمت دوم


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۲۴

 

همه چیز درباره راههای مهاجرتی کانادا؛ چطور ویزای کانادا بگیریم؟ (قسمت دوم)

یکی از روش هایی که برای مهاجرت به  کانادا دولت آن کشور تسهیلات درخور توجهی را برای آن در نظر گرفته است، ویزای صاحبان کسب و کارهای نوآورانه و کارآفرین است. کانادا از حضور کارآفرینانی که توانایی ایجاد شغل برای شهروندان کانادا و کمک به توسعه اقتصاد این کشور را دارند با آغوش باز استقبال می‌کند. این برنامه مهاجرتی ویزای استارت آپ ( Start-up Visa) نام دارد، و در این بخش می خواهیم شرایط و قوانین مربوط به مهاجرت به کانادا از این طریق را بررسی کنیم.

>> مطالعه قسمت اول همه چیز درباره مهاجرت به کانادا <<

 

مهاجرت به کانادا

 

یکی از راههای مهاجرتی کانادا، مهاجرت از طریق کارآفرینی است (برنامه دریافت ویزای کانادا در قالب Start-Up )

قانون جدید ویزای استارت آپ این امکان را برای کارآفرینان هایی که متقاضی مهاجرت به کانادا و یا دریافت ویزای کانادا می باشند فراهم می‌کند تا راحت تر بتوانند پرونده خود را پیگیری کنند. ویزای استارت آپ در نوع خودش اولین ویزا در سطح جهان است که کارآفرینان مهاجر را با سازمان‌های خصوصی با تجربه کسب و کار را مرتبط می نماید تا در قالب یک فعالیت کارآفرینی نوآور اقدام به فعالیت اقتصادی کنند.

 

مهاجرت به کانادا ویزا724

 

 

 "کانادا نیاز به کارآفرینان دارد". این شعار دولت کانادا برای معرفی این نوع ویزا و ترغیب صاحبان ایده‌های نوآورانه برای مهاجرت به کانادا است. علیرغم برنامه های مهاجرتی مشابه در دیگر کشورها دولت کانادا یک برنامه موقت و یا شرطی برای کارآفرینان در نظر نگرفته است. بلکه متقاضیانی پس از گذراندن مراحل اداری و قانونی مهاجرت به کانادا در قالب ویزای کانادا به صورت استارت آپ، وارد کانادا شوند، به‌طور دائم در کانادا اقامت خواهند داشت و هیچ شرطی در موفقیت  کسب و کار آنها برای ادامه اقامتشان وجود نخواهد داشت.

 اگر در خودتان این امکان را می بینید که بتوانید یک کسب و کار اشتغال زا را در کانادا ایجاد کنید این بهترین موقعیت است تا از این طریق اقامت دائم در کانادا را نیز به دست بیاورید.

 

برای مطالعه دقیق تر دیگر روشهای مهاجرت به کانادا می توانید صفحات زیر را مطالعه نمایید:

روشهای سرمایه محور مهاجرت به کانادا

روش مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی کانادا

روش مهاجرت از طریق ویزای کاری کانادا

روش مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری

 

مهاجرت کارآفرینی ویزا724

 

 

راه هموار کارآفرینان صاحب ایده‌های نوین کسب و کار  برای مهاجرت به کانادا

دلایل زیادی وجود دارد که کانادا بهترین مکان برای راه اندازی ایده کسب و کار شماست. در زیر به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

رشد اقتصادی قوی: قبل از تصمیم برای مهاجرت به کانادا، جالب است بدانید، مجله Forbes در رتبه بندی خود کشور کانادا را بهترین کشور را در بین کشورهای G-20  از نظر مناسب بودن فضای کسب و کار قرار داده است. کانادا همچنین جایگاه مالی مستحکمی در بین کشورهای G-7  دارد و در بین کشورهای G-20  بهترین چشم انداز مالی را پیش روی خود دارد.

مالیات‌های پایین و هزینه پایین راه اندازی کسب و کار: کانادا برای کسب و کارهایی که در آن کشور راه اندازی می‌شوند، محیط مناسبی با مالیات و هزینه پایین ارائه می‌کند تا با استفاده از این فضا کسب و کار شما بتواند رشد کند. نرخ سراسری مالیات  برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای جدید به‌طور قابل توجهی پایین‌تر از دیگر کشورهای گروه G-7 است. همچنین، شرکت KPMG که شاخص‌های اقتصادی کشورها را رصد می‌کند، کانادا را به‌عنوان بهترین کشور در شاخص رقابتی بودن مالیات معرفی کرده است. با توجه به این مسئله یکی از دغدغه‌های مهاجرت به کانادا برای صاحبان ایده‌های نوآورانه رفع می‌شود.

ایده آل برای تحقیقات و نوآوری: غالب محققانی که شانس دریافت ویزای کانادا داشته‌اند معتقدند، کشور کانادا محیطی جذاب برای تحقیقات و نوآوری فراهم آورده است. این محیط جذاب از دارا بودن زیرساخت تحقیق و توسعه (R&D) به‌عنوان کشوری پیشرو در سطح جهان، استعدادهای علمی و انگیزه‌های نوآوری را شامل می‌شود. همچنین طبق قوانین کانادا، ترکیبی از اعتبارات مالی فدرال و منطقه‌ای برای بازگشت بخشی از هزینه‌های تحقیق و توسعه سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شده است. به‌طور میانگین، تا 30 درصد از هزینه‌های تحقیق و توسعه یک سرمایه گذاری در کانادا به سرمایه گذار برمی گردد.

بهترین کیفیت زندگی در کانادا: کیفیت بالای زندگی در کانادا، یک پس زمینه بسیار مثبت را برای موفقت افراد، خانواده‌ها و شرکت‌های فعال در سطح جهانی ایجاد نموده است که قصد مهاجرت به کانادا دارند. طبق آمارهای بانک جهانی در سال 2011، مردم کانادا از بالاترین کیفیت زندگی در بین کشورهای گروه G-20  برخورداری بوده‌اند. در واقع می‌توان گفت، کانادا یک میزبان ایده آل است برای نیروهای کار تحصیل کرده، انعطاف پذیر و چند فرهنگی است که قصد مهاجرت به کانادا یا دریافت ویزای کانادا را دارند.

 

 

منبع: وبسایت دولت کانادا canada.ca

 

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

> مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.