تفاوت سیستم مهاجرت انگلیس با کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۴

 


کانادا و انگلستان کشورهایی با روابط تاریخی قوی هستند و ملکه الیزابت پادشاه حاکم هر دو کشور است. با این حال، برخی تفاوت های شایع بین این دو کشور وجود دارد، که شاید با توجه به فاصله جغرافیایی بین آنها و تفاوت بزرگ بین دو سرزمین تعجب آور نباشد.

وقتی شیوه زندگی دو ملت را در نظر بگیرید، احتمالاً می بینید که کانادایی بودن با انگلیسی بودن بسیار متفاوت است!
Zoe Dawes ، نویسنده کتاب The Quirky Traveller، نظر خود را در مورد شیوه زندگی کانادایی ها اینگونه بیان می کند: "ترکیبی از تأثیرات بریتانیایی و فرانسوی در کشوری منحصر به فرد با تاریخ متنوع، ورزش و سرگرمی، فرهنگ، غذاها و طبیعتی بی نظیر است."
آب و هوا و تنوع جغرافیایی کانادا همه چیز را از روزهای آفتابی در ساحل گرفته تا اسنوبورد در ارتفاعات کوهستانی دارد! این مقاله به تفاوت ها و مقایسه کانادا با انگلستان می پردازد تا انتها با ما باشید.

 

مقایسه کانادا و انگلستان

 

بهترین مکان ها برای زندگی در کانادا

در ابتدا به این مورد توجه کنید که آمارها همیشه یک تصویر دقیق و واضح را نشان نمی دهند و بر اساس تحقیقات بر روی یک گروه خاص هستند.
مانند هر کشور دیگری، کانادا دارای محله های گران قیمت و ارزان است. به طور طبیعی، مناطق شهری با امکانات رفاهی مناطق گران تری هستند. شهرهای سراسر کانادا می توانند از نظر هزینه در موارد مختلف بسیار متفاوت باشند. در زیر پنج شهر گران قیمت برای زندگی در کانادا ( بر اساس قیمت خانه) آورده شده است:
* ونکوور، بریتیش کلمبیا (قیمت متوسط خانه: 1،087،500 دلار)
* تورنتو، انتاریو (قیمت متوسط خانه: 768،400 دلار)
* ویکتوریا، بریتیش کلمبیا (قیمت متوسط خانه: 672،800 دلار)
* همیلتون-برلینگتون، انتاریو (قیمت متوسط خانه: 591،481 دلار)
* کلگری، آلبرتا (قیمت متوسط خانه: 430،00 دلار)
برعکس، شهرهایی هستند که قیمت خانه کمتر و در واقع هزینه های زندگی نیز کمتر است. این مناطق دارای متوسط دستمزد عالی برای منطقه ای با قیمت مسکن کمتر هستند! این امر این شهرها را به یک پیشنهاد جذاب برای افراد مجردی که قصد مهاجرت دارند تبدیل می کند! شهرهایی مانند:
* سنت جان، نیوبرانزویک: (قیمت متوسط خانه: 171،596 دلار، متوسط درآمد یک نفر: 39،163 دلار)
*Greater Moncton ، نیوبرانزویک: (قیمت متوسط خانه: 174،800 دلار ، متوسط درآمد یک نفر: 39،456 دلار)
* فردریکتون، نیوبرانزویک: (قیمت متوسط خانه: 179،981 دلار، متوسط درآمد یک نفر: 34،724 دلار)
*ساگوئنای، کبک: (قیمت متوسط خانه: 161،587 دلار، متوسط درآمد یک نفر: 29،125 دلار)
قبل از مهاجرت به کانادا داشتن یک برنامه دقیق بسیار مهم است. به عنوان مثال، باید مطمئن شوید که در کانادا شغلی دارید یا می توانید از راه دور درامدی داشته باشید. همچنین اگر قصد کار در کانادا را دارید باید بسیاری در این زمینه تحقیق و بررسی کنید.

 

کیفیت زندگی در کانادا در مقابل انگلستان

اگر قصد زندگی در کانادا را دارید بهتر این موارد را بدانید:
* شانس زندگی طولانی تر: میانگین امید به زندگی در انگلستان 81 سال است. این دوره برای زنان 83 سال و برای مردان 79 سال است. با این حال، در کانادا، متوسط عمر 82 سال است و 85 سال برای زنان و 79 سال برای مردان این دوره تخمین زده شده است. در هر دو کشور، زنان به احتمال زیاد بیشتر از مردان عمر می کنند. زنان کانادایی 22.2 درصد کمتر در هنگام زایمان جان خود را از دست می دهند. حدود 7 درصد از 1000 زن در هنگام زایمان در کانادا و 9 درصد از هر 1000 در انگلستان می میرند.
* در کانادا افراد 26 درصد کمتر برای مالیات هزینه می کند: نرخ مالیات در انگلستان بسیار بیشتر از کانادا است. در انگلستان حداکثر نرخ مالیات 45.0٪ و در کانادا 33.0 است.
* نرخ بیکاری کانادا بیشتر از انگستان است: اگرچه نرخ بیکاری کانادا نسبتاً پایین است، اما مانند انگلستان پایین نیست. در انگلستان، تقریباً 4.4 درصد از بزرگسالان بیکار هستند، در حالی که در کانادا، حدود 6.5 درصد از بزرگسالان بیکار هستند.
* در انگلستان بیشتر برای مراقبت های بهداشتی هزینه خواهید کرد: اگرچه کانادا یکی از بهترین خدمات بهداشتی در جهان را دارد، اما بدون هزینه نیست. در انگلستان، 9.1 درصد از کل تولید ناخالص داخلی صرف مراقبت های بهداشتی می شود. در کانادا، حدود 10.4 درصد از تولید ناخالص داخلی معمولاً هزینه می شود به همین دلیل بودجه بیشتری برای این مورد صرف شده و هزینه های کمتری از سمت افراد برای این مورد نیاز به پرداخت است.
* 37.3 درصد کمتر احتمال دارد که در کانادا افراد زیر خط فقر زندگی کنند: با وجود استاندارد بالای زندگی در کانادا، هنوز خط فقر ملی وجود دارد. در حال حاضر، حدود 9.4 درصد از مردم کانادا زیر خط فقر زندگی می کنند، در حالی که این رقم در انگلیس 15.0 درصد است.
* در انگلستان شانس بچه دار شدن کمتری دارید: میزان تولد در هر دو کشور بسیار پایین است. این میزان 12.1 درصد نوزادان در هر 1000 نفر در انگلستان و 10.3 درصد نوزادان هر 1000 نفر در کانادا است.

 

همه چیز درباره کانادا و انگلستان

 

هزینه زندگی در کانادا در مقابل کشورهای انگلستان

انگلستان و کانادا دارای روابط بین المللی خوبی هستند و این مورد مهاجرت به آنجا را نسبت به سایر کشورها آسان کرده است، بنابراین امکان مهاجرت به ذهن بسیاری از افراد می رسد.
اکثر شهرهای کانادا در تفاوت قیمت افراطی ندارند اما در انگلستان، لندن در مقایسه با سایر شهرها بسیار گران تر است.
وقتی نوبت به بررسی هزینه های متوسط می رسد، موارد مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد ارزیابی کنید که کدام کشور بهتر است. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:


زندگی شهری

هزینه زندگی در کانادا و انگلستان بسته به جایی که تصمیم به زندگی دارید متفاوت است و معمولاً شهرهای معروف؛ گرانتر هستند.
ونکوور در قدیم گران ترین شهر کشور کانادا بود اما بر اساس آخرین آمار، تورنتو از نظر هزینه های زندگی با آن برابر یا حتی بیشتر است. با این حال، احتمالاً خوشحال خواهید شد که بدانید شهرهای کانادا به طور کلی در آخرین نظرسنجی هزینه زندگی جهان شهرهایی کم هزینه شناخته شده اند.
مقایسه کانادا با انگلستان در زمینه زندگی شهری چگونه است؟ در انگلستان، متوسط قیمت خانه برای یک ملک تقریبا 233،124 پوند است. با این حال، در شهرهای بزرگ، این رقم متفاوت است. برای مثال یک خانه در لندن به طور متوسط 580،930 پوند (آپارتمان 421،438 پوند) هزینه دارد، یک خانه در منچستر 221،594 پوند و در بریستول، حدود 282،000 پوند هزینه دارد.
اجاره ماهانه در کانادا چقدر است؟ متوسط قیمت اجاره یک آپارتمان با 2 اتاق خواب در ونکوور 2000 دلار (1179 پوند) ، در تورنتو 2.080 دلار (1.226 پوند) ، در مونترال 1.310 دلار (772 پوند) و در اتاوا 1.240 دلار (731 پوند) است.
اگر بخواهید این قیمت ها را با انگلستان مقایسه کنید، متوجه می شوید که اجاره یک منزل دو خوابه در لندن بسیار بیشتر از کانادا است! حدود 1745 پوند، در حالی که در منچستر 708 پوند، در بریستول، 795 پوند و در بیرمنگام، 649 پوند است.

 

مطلب پیشنهادی : استارتاپ ویزای انگلیس

 

مقایسه حقوق و زندگی در کانادا و انگلستان

 


حقوق در کانادا

ممکن است تصور کنید که میانگین دستمزد کانادا بالاتر از انگلستان است، اما شاید تعجب کنید که فاصله زیادی بین آنها وجود ندارد.
متوسط حقوق ماهانه در کانادا حدود 3،217.43 دلار (1،864.10 پوند) است در حالی که در انگلستان این مورد 3،109.14 دلار (1،801.36 پوند) است. البته حقوق در هر استان بسیار متفاوت است و این مورد هم درباره انگلیس و هم درباره کانادا صدق می کند.

 

صورت حساب های خانگی

وقتی صحبت از آب و برق و صورتحساب های خانه می شود، حتما دغدغه اصلی شما احتمالاً گرم کردن خانه شما در طول زمستان سرد و طولانی و خنک کردن خانه در تابستان است را به یاد می آورید. البته اگر یک آپارتمان اجاره می کنید، هزینه گرمایش و آب اغلب شامل اجاره می شود.
با تمام موارد باز هم کمتر از انگلستان در کانادا برای صورتحساب های خانه هزینه خواهید کرد. اگر ملکی را خریداری می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که قبض برای یک آپارتمان یک خوابه در کانادا حدود 145.93 دلار (84.55 پوند) باشد، در مقابل این مورد در انگلستان 250.75 دلار (145.28 پوند) است.
وقتی صحبت از هزینه های اینترنت می شود، باید انتظار قیمتهای رقابتی را داشته باشید این مورد به دلیل تنوع بسته های تلفن همراه و اینترنت برای صرفه جویی در هزینه ها است. البته اگر در روستا زندگی می کنید، سرعت اینترنت شما ممکن است مانند بسیاری از کشورها کمتر باشد.


سیستم های مراقبت های بهداشتی

اگر شما دارای اقامت دائم کانادا هستید، پس واجد شرایطMedicare هستید، این یک سیستم مراقبت بهداشتی عمومی است که برای شهروندان کانادایی از طریق بیمه سلامت عمومی ارائه می شود. این مورد اطمینان می دهد که اکثر مشکلات بهداشتی و پزشکی تحت بیمه پوشش داده می شوند و سایر موارد، مانند بینایی سنجی نیز ارزان هستند.
با این حال، اگر اقامت دائم ندارید، دسترسی به این موارد نخواهید داشت. بنابراین، شما نیاز به بیمه خصوصی دارید. حق بیمه می تواند زیاد باشد؛ بنابراین، اگر در شرایط دریافت یک شغل هستید، ارزش مذاکره در شرایطی که شامل بیمه درمانی می شود را دارد.


خرید، غذا خوردن و فعالیت های زندگی

از آنجا که بسیاری از محصولات کانادا وارداتی است، خرید غذا و مواد غذایی در کانادا هزینه زیادی خواهد داشت. قیمت مواد غذایی در انگلستان حدود 18.59 درصد کمتر از کانادا است.
وقتی فعالیتهای تفریحی و غذا خوردن را در نظر می گیرید، باید در حساب و کتاب خود دقیق باشید. به عنوان مثال، قیمت رستوران ها در انگلستان 17.71 درصد بیشتر از کانادا است. این نشان می دهد که کسانی که در انگلستان زندگی می کنند هنگام تفریح و انتخاب یک رستوران و صرف غذا برایشان هزینه بیشتری نسبت به فردی که در کانادا قصد رفتن به رستوران را دارد خواهد داشت.
وقتی به سینما می روید یا سرگرمی هایی برای تفریح انتخاب می کنید باید هزینه های این مورد را نیز در نظر بگیرید. رفتن به سینما در انگلستان حدود 27.85 درصد گرانتر از کانادا است. خرید لباس و کالاهای لوکس نیز در انگلستان نیز گران تر از کانادا است.


بنزین

به دلیل زمستان های طولانی و سرد و وسعت کانادا و شهرهای وسیع آن، ممکن است به فکر خرید خودرو باشید. خبر خوب این است که قیمت بنزین کانادا کمتر از انگلستان است (حدود 70 پنس در لیتر به جای 1.24 پوند در انگلستان). برای دریافت بیمه نامه خودرو باید مجوز رانندگی کانادا را درخواست کنید که این مورد نیز هزینه زیادی خواهد داشت.
با این حال، هیچ مالیات جاده ای برای پرداخت وجود ندارد. برخی هزینه های غیر منتظره دیگر نیز وجود دارد که ممکن است در انگلستان نیاز نشود مانند احتمال خرید لاستیک برفی زمستانی.

 

مقایسه زندگی در کانادا و انگلستان


تفاوت در فرهنگ و سنت ها

در حالی که کانادا و انگلستان شباهت های زیادی با هم دارند اما تفاوت های واضحی بین آنها وجود دارد، که بسیاری از آنها ممکن است با بررسی فرهنگ و سنت مشخص شود.
خوش برخوردی و مهمان نوازی نمونه بارز این امر است، زیرا کانادایی ها به دلیل خوش اخلاقی و مهمان نوازی باورنکردنی در سراسر جهان به شهرت رسیده و حتی بالاتر از انگلیسی ها قرار گرفته اند. در نظرسنجی خوش برخوردترین کشورهای جهان توسط InterNations ، کانادا در بین 10 کشور برتر و انگلستان خارج از 50 کشور برتر قرار دارد.
یکی از ویژگیهای اصلی کانادا فضاهای متنوع و طبیعت زیبا و منحصر به فرد آن است. در واقع کاوش در طبیعت در خارج از منزل در فرهنگ کانادا یک مورد حیاتی است. چنین فرصتهایی در انگلستان بسیار اندک است و تقریباً با فرصتهای موجود در کانادا قابل مقایسه نیست.
یک تفاوت بزرگ بین کانادا و انگلستان وجود مردم بومی در کانادا است. مردم بومی کانادا ساکنان اصلی این سرزمین، که اغلب به آنها ملل اول، مستیزوس و اینوئیت می گویند تقریبا 5 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند. در نتیجه، مردم بومی نقش اساسی در فرهنگ کانادا ایفا می کنند و سنت های منحصر به فرد خود را دارند.
آنچه کانادا را به مکانی واقعاً منحصر به فرد برای زندگی تبدیل می کند فرهنگ محکم فرانسوی آن است و بسیاری از ساکنان این کشور به این زبان بسیار روان صحبت می کنند. زبان فرانسوی زبان اصلی 7.2 میلیون کانادایی (حدود 20 درصد از جمعیت) است و اکثر این افراد بومی در کبک زندگی می کنند. این مورد تأثیر قابل توجهی بر فرهنگ کانادایی دارد، به ویژه در مناطقی که تعداد زیادی از فرانسوی زبانان بومی حضور دارند.
بنابراین، بسیاری از آداب و رسوم و سنت های فرانسوی را می توان در کانادا یافت. این شامل مواردی از جمله آشپزی، تبریک، جشن هایی مانند جشنواره فرانسه جدید است که تاریخ اولین ورود اروپاییان را جشن می گیرد و شامل لباس های مخصوص، هنرهای زیبا و مسابقات آشپزی است.


غذا

غذاهای یک کشور معمولاً به چشم انداز جغرافیایی آن و حیوانات بومی آن مربوط می شود. در انگلستان، احتمالاً غذاهای تهیه شده از خوک، گوسفند، گوشت گاو و مرغ زیادی خواهید دید. اما چگونه می توان کانادا را با انگلیس در این مورد مقایسه کرد؟
موضوع قابل توجهی که به طرز چشمگیری بر غذاهای کانادا تأثیر گذاشته است تنوع غذاها در این کشور است که عادات مختلف غذاخوری را به همراه می آورد. غذاهای کانادایی از غرب تا شرق متغیر است و آنچه آن را بسیار خاص می کند تنوع آن است. این کشور دومین کشور بزرگ از نظر وسعت زمین است و از سال 1867 میزبان بیش از 17 میلیون مهاجر است.
تنوع غذا از شکل گیری تاریخ کشور و همچنین تغذیه تاثیر داشته است. غذاهای اصلی و محبوب این کشور فقط مخصوص شهرها و بومیان آن نیست برخی از بهترین غذاهای چینی، ژاپنی و کره ای در این کشور بسیار محبوب و پرطرفدار است و به اندازه غذاهای بومی شناخته شده است.
سرآشپزهای کانادایی به طور فزاینده ای به دنبال غذاهای گوشتی و گونه های بومی هستند تا در غذاهای خود استفاده کنند.

 

ورزش

کانادا و انگلستان هر دو کشورهای ورزشی هستند و زادگاه برخی از با استعدادترین ستاره های ورزشی جهان هستند.
ورزش برای انگلیسی ها در آن سوی اقیانوس اطلس یک معامله بزرگ است، از هاکی و کرلینگ گرفته تا لاکراس و راگبی. بررسی وضعیت ورزش در کانادا نشان داد که کل کانادایی ها در سال 2016 به طور منظم ورزش می کردند، در حالی که 86 از مردم برای اهداف تفریحی ورزش می کردند و 14 در مسابقات شرکت می کردند.
هاکی روی یخ بعد از اختراع در این کشور اصلی ترین ورزش کانادا معرفی شد. همچنین در سراسر جهان محبوب شده است و درخشان ترین استعدادهای اروپایی برای رقابت در لیگ ملی هاکی به کانادا و ایالات متحده سفر می کنند.
فوتبال در انگلستان شباهت های زیادی با هاکی در انگلستان دارد. این ورزش محبوب ترین ورزش است که در انگلستان ایجاد شده است.
لاکروس اصلی ترین ورزش ملی تابستانی در کانادا است. در آوریل 2019 ، اعلام شد که این ورزش در بازیهای تابستانی 2021 در کانادا قرار دارد البته در سال 2018 ، اعلام شد که لاکروس از سوی کمیته بین المللی المپیک شناخته شده است!
کریکت یک ورزش رایج برای بازی در تابستان در انگلستان است. این بازی با دو تیم 11 بازیکن در هر زمین انجام می شود و در وسط یک زمین 20 متری با یک ویکت در هر انتهای زمین انجام می شود. بسیار کندتر از لاکراس است و یک ورزش بدون تماس است.


جمع بندی


کانادا در مقایسه با انگلیس فرصتی وسوسه انگیز برای مهاجران است. باتوجه به شرایط خود و موارد گفته شده و همچنین مشورت با یک وکیل مهاجرتی می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر همچنان با خواندن این محتوا هنوز نمی توانید تصمیم قطعی بگیرید می توانید از طریق فرم ارزیابی رایگان و سپس ارتباط با کارشناسان ما اولین قدم مهاجرتی خود را بردارید!

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


هزینه زندگی در کانادا بیشتر است یا انگلستان؟

این موضوع باتوجه به شهری که در هر کشور انتخاب می کنید متفاوت است؛ شهرهای بزرگ و محبوب هزینه های بیشتری نسبت به سایر شهرها در هر کشور دارند.

 

حقوق افراد در کانادا و انگلیس چگونه است؟

حقوق افراد در این دو کشور متفاوت است اما تفاوت آنچنان زیاد نیست.


مطالب پیشنهادی


ویزای انگلیس | نحوه دریافت ویزای انگلیس | نحوه مهاجرت به انگلستان در سال 2021
ویزای انگلیس | نحوه دریافت ویزای انگلیس | نحوه مهاجرت به انگلستان در سال 2021
 استارتاپ ویزای انگلیس یکی از بهترین روشهای مهاجرت در 2021
استارتاپ ویزای انگلیس یکی از بهترین روشهای مهاجرت در 2021
نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید
نکات بسیار مهم در خصوص انواع ویزای کانادا، که باید بدانید

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

* شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- وبسایت ویزا724

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.