آشنایی با لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا در سال 2023


آخرین بروز رسانی : ۰۱/۱۱/۳۰

 

برترین دانشگاه های آمریکا

 

دانشگاه یا کالجی که برای تحصیل انتخاب می کنید، می تواند تأثیر عمده ای را در ادامه زندگی شما داشته باشد. در این صورت احتمالاً ایده خوبی خواهد بود که کمی درباره انتخاب دانشگاه خود تحقیق کنید. برای کمک به این فرآیند، ما لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا را بر اساس رتبه‌بندی جهانی دانشگاهی QS در سال 2023 که اخیراً منتشر شده است، گردآوری کرده‌ایم. اگر تحصیل در دانشگاه‌های امریکا را برای آینده تحصیلی خود در نظر گرفته اید، مطالعه این مقاله از ویزا 724 خالی از لطف نخواهد بود. 

 

لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا در سال 2023

در ادامه به معرفی لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا به ترتیب رتبه خواهیم پرداخت.

 

1. موسسه فناوری ماساچوست (MIT)

موسسه فناوری ماساچوست به عنوان صدرنشین لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا شناخته میشود. این دانشگاه که در سال 1861 تشکیل شد، حدود پنج هزار دانشجوی فعال دارد که در محیط بیرون شهر بوستون در استان کمبریج ایالت ماساچوست واقع گردیده است. این دانشگاه دارای پنج مدرسه و یک کالج است که در حوزه های مهندسی، مدیریت، اقتصاد، زیست شناسی، فیزیک، ریاضی، علوم زمین شناسی و شیمی به تربیت دانشجویان می پردازند.


میانگین شهریه در دانشگاه  MIT در سالیان اخیر در حدود 55 هزار تا 60 هزار دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.mit.edu

 

برای آشنایی با مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط و هزینه آن، می توانید به صفحه ویزای تحصیلی آمریکا مراجعه نمایید.

 


2. دانشگاه استنفورد

دانشگاه استنفورد یکی دیگر از دانشگاه‌های آمریکا است که در لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا در جایگاه دوم قرار گرفته است. تأسیس این دانشگاه به سال 1885 باز می گردد. تعداد کل دانشجویان این دانشگاه در سال 2023، در حدود 17000 نفر است. 


محل دانشگاه استنفورد در فاصله 50 کیلومتری از سانفرانسیسکو در منطقه خلیج کالیفرنیا است. استنفورد طیف گسترده ای از رشته های دانشجویی را ارائه می دهد. همچنین فقط دانشجویان سال اول باید از خوابگاه های داخل دانشگاه استفاده کنند. با این حال. دانشجویان برای هر چهار سال خوابگاه تضمین شده خواهند داشت.


میانگین شهریه در دانشگاه استنفورد در سالیان اخیر در حدود 56169 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.stanford.edu

 


3. دانشگاه هاروارد

لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا، بدون نام بردن از دانشگاه هاروارد ناقص خواهد بود. این دانشگاه که تاسیس آن به قرن هفدهم میلادی باز می گردد، بیش از 10 هزار دانشجوی فعال دارد که در خارج از شهر بوستون در کمبریج، ماساچوست قرار گرفته است. از جمله رشته های قابل تحصیل در این دانشگاه، می توان به رشته های حوزه بازرگانی، علوم پزشکی، مهندسی و علوم کاربردی حقوق اشاره نمود‌.


میانگین شهریه در دانشگاه هاروارد در سالیان اخیر در حدود 54768 دلار در سال برای دانشجویان تمام وقت بوده است. همچنین شهریه دانشجویان پاره وقت و مجازی 24384 دلار در سال 2023 است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.harvard.edu

 


4. موسسه فناوری کالیفرنیا (Caltech)

موسسه فناوری کالیفرنیا یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است که در استان کالیفرنیا واقع گردیده است. رشته های این دانشگاه بیشتر در حوزه فناوری و علوم کاربردی هستند. برنده شدن 76 جایزه نوبل توسط فارغ التحصیلان این دانشگاه، از افتخارات آن به حساب می‌آید. متقاضیان تحصیل در این دانشگاه، می توانند از بین انبوهی از رشته ها، رشته مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.


میانگین شهریه در دانشگاه کالیفرنیا در سال جاری در حدود 58480 دلار در سال بوده است. با این حال با احتساب شهریه های جانبی، این رقم تا 83,598 دلار نیز می رسد.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.caltech.edu

 


5. دانشگاه شیکاگو

دانشگاه بعدی در لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا، دانشگاه شیکاگو است. تاسیس این دانشگاه که به سال 1890 میلادی باز میگردد در محیط شهری هاید پارک شیکاگو واقع گردیده است. این دانشگاه بیش از 7000 ثبت نام جدید در پاییز 2022 داشته و اکثر دانشجویان در خوابگاه های مستقر در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. این دانشگاه میزبان 50 رشته مختلف بوده و فارغ التحصیلان آن تاکنون بیش از 94 برنده نوبل را در کارنامه این دانشگاه ثبت کرده اند.


میانگین شهریه در دانشگاه شیکاگو در سال جاری در حدود 61200 دلار در سال بوده است. با این حال با احتساب شهریه های جانبی، این رقم تا 85,536 دلار نیز می رسد.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.uchicago.edu

 

 

6. دانشگاه پنسیلوانیا

دانشگاه پنسیلوانیا، یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا است که در شهر فیلادلفیا مستقر شده است. تاسیس این دانشگاه به سال 1740 میلادی باز می‌گردد که توسط بنجامین فرانکلین، از موسسان کشور آمریکا صورت گرفته است. در این دانشگاه، علاوه بر رشته های الهیات، رشته های علوم انسانی و هنر و همچنین سایر رشته های فنی مهندسی تدریس می شوند.


میانگین شهریه در دانشگاه پنسیلوانیا در سال جاری در حدود 85,738 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.upenn.edu

 

برای چگونگی درخواست ویزای تحصیلی آمریکا می توانید به صفحه ثبت درخواست ویزای تحصیلی آمریکا مراجعه نمایید.

 


7. دانشگاه پرینستون

عضو دیگر لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا، دانشگاه پرینستون است. این دانشگاه حدوداً 10000 دانشجو دارد که حدود 12 درصد آنها را، دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. این دانشگاه جزو برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جهان بوده که افراد بزرگ و موثری را تربیت کرده است. در دانشگاه پرینستون امروزی امکان تحصیل در رشته های علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم زیست شناسی و همچنین علوم و مهندسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد.


میانگین شهریه در دانشگاه پرینستون در سال جاری در حدود 79,540 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.princeton.edu

 


8. دانشگاه ییل

دانشگاه ییل یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا است که در نیوهیون کنتیکت، در سال 1701 تاسیس شده است. امروزه این دانشگاه جزئی از منطقه شهری نیویورک به حساب آمده و دارای 14 کالج مجزا در رشته های مختلف هنر، علوم و سایر رشته های حرفه‌ای است.


میانگین شهریه در دانشگاه ییل در سال جاری در حدود 64,700 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.yale.edu

 


9. دانشگاه کرنل

دانشگاه کرنل با هدف امکان تحصیل در تمامی رشته های موجود در سال 1865 تاسیس شده است. پردیس اصلی این دانشگاه، در منطقه تپه شرقی در ایتاکا واقع در شهر نیویورک قرار دارد. البته به مرور پردیس های مهندسی و پزشکی در خارج از نیویورک تاسیس شده اند که دانشجویان مختلفی در آنها مشغول به تحصیل هستند‌.


میانگین شهریه در دانشگاه کرنل در سال جاری در حدود 62,456  دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.cornell.edu

 


10. دانشگاه کلمبیا

دانشگاه کلمبیا یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا است که در شهر نیویورک در ناحیه منهتن شمالی واقع گردیده است. این دانشگاه دارای 20 دانشکده مختلف است که رشته های مختلفی را برای متقاضیان از سرتاسر جهان ارائه داده است. از نظر وسعت این دانشگاه، همین بس که بدانیم در حال حاضر بیش از 30 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.


میانگین شهریه در دانشگاه کلمبیا در سال جاری در حدود 65,524 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.columbia.edu

 


11. موسسه آموزشی جان هاپکینز

یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا، دانشگاه جان هاپکینز است. این دانشگاه که در بالتیمور مریلند قرار دارد، در سال 1876 توسط فردی با همین نام تاسیس گردیده است. دانشگاه جان هاپکینز، رتبه اول را در بین دانشگاه‌های تحقیقاتی ایالات متحده داشته و همه ساله، بودجه فراوانی صرف امور تحقیقاتی می شود. در این دانشگاه بیش از 260 رشته در 9 دانشکده مختلف میزبان بیش از 25 هزار دانشجوی پاره وقت و تمام وقت است.


میانگین شهریه در دانشگاه جان هاپکینز در سال جاری در حدود 60480 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.jhu.edu

 


12. دانشگاه میشیگان- آن آربور

یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا، دانشگاه میشیگان است. این دانشگاه، ارائه دهنده دوره های مختلف از لیسانس تا دکترا برای رشته های مختلف است. از جمله این رشته ها می توان به رشته های علوم پایه، فناوری، ریاضیات و مهندسی، حقوق، پرستاری، پزشکی و دندانپزشکی اشاره نمود. محوطه دانشگاه برای اسکان حدود یک چهارم از کل جمعیت دانشجویان ظرفیت دارد. همچنین برای سایر دانشجویان نیز خوابگاه های دانشجویی در نزدیکی دانشگاه در نظر گرفته شده است. تعداد فارغ التحصیلان در قید حیات این دانشگاه، بیش از نیم میلیون نفر است. این جمعیت یکی از بزرگترین جمعیت فارغ التحصیلان یک دانشگاه در سرتاسر جهان محسوب می شود.


میانگین شهریه در دانشگاه میشیگان- آن آربور در سال جاری در حدود 57270 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://umich.edu

 


13. موسسه آموزشی کالیفرنیا، برکلی (UCB)

دانشگاه برکلی یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا است که به عنوان یک دانشگاه برتر تحقیقاتی در ایالات متحده شناخته می شود. این دانشگاه محل تحصیل بزرگترین دانشمندان حوزه شیمی و فیزیک هسته‌ای همچون رابرت اوپنهایمر، سازنده اولین بمب اتمی دنیا است.


میانگین شهریه در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی در سال جاری در حدود 50000 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.berkeley.edu

 


14. دانشگاه نیو وسترن

دانشگاه نیو وسترن که با نام نورث وسترن نیز شناخته می‌شود، یکی از برترین دانشگاه‌های آمریکا در حوزه های تحقیقاتی و آموزشی است. این دانشگاه دارای 3 پردیس است که 2 عدد از آن در ایالات متحده و یک پردیس در دوحه قطر دارد. این دانشگاه دارای 12 کالج و دانشکده است که رشته های مختلفی را برای تحصیل دانشجویان فراهم کرده اند.


میانگین شهریه در دانشگاه نیو وسترن در سال جاری در حدود 62,391 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.northwestern.edu

 


15. دانشگاه نیویورک (NYU)

دانشگاه نیویورک یکی دیگر از یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است که توانسته پنج ستاره موسسه رده بندی دانشگاهی QS را دریافت نماید. این دانشگاه رشته هایی همچون ریاضیات، حسابداری، حقوق، فلسفه و روانشناسی را برای تحصیل دانشجویان فراهم نموده است.


میانگین شهریه کل در دانشگاه نیویورک در سال جاری در حدود 88800 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.nyu.edu

برای آشنایی با 10 استارتاپ برتر آمریکا می توانید به صفحه ده استارتاپ برتر آمریکا مراجعه کنید.

 


16. موسسه آموزشی کالیفرنیا. لس آنجلس (UCLA)

دانشگاه لس آنجلس کالیفرنیا یکی از برترین دانشگاه‌های آمریکا در حوزه استخدام فارغ التحصیلان دانشگاهی است. فارغ التحصیلان رشته های زبان انگلیسی، جغرافیا، مهندسی، روانشناسی، داروشناسی و سایر رشته های علوم پایه و علوم انسانی شرایط بسیار مناسبی را از لحاظ استخدام تجربه خواهند کرد.


میانگین شهریه در دانشگاه کالیفرنیا. لس آنجلس در سال جاری در حدود 68500 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.ucla.edu

 


17. دانشگاه دوک

دانشگاه دوک یکی از دانشگاه‌های استان کارولینای شمالی است که مدرسه پردیس مختلف در شهر دوره آن قرار گرفته است. مرکز تحقیقاتی علمی لوین که در این دانشگاه قرار دارد، به عنوان بزرگترین مرکز تحقیقاتی بین‌رشته‌ای در بین دانشگاه‌های آمریکایی به حساب می آید. در این دانشگاه بیش از 15 هزار دانشجو در کالج های مختلف هنر، علوم سیاسی، علوم پزشکی و حقوق تحصیل می کنند.


میانگین شهریه در دانشگاه دوک در سال جاری در حدود 30220 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://duke.edu

 


18. دانشگاه کارنگی ملون

دانشگاه کارنگی ملون یکی از برترین دانشگاه‌های آمریکا در حوزه ارتباط با صنعت به شمار می رود. این دانشگاه، به دلیل همکاری نزدیک اساتید و دانشجویان در پروژه های مختلف صنعتی، مهندسی، کامپیوتر، رباتیک و توانسته تا عضو لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا به شمار رود. این دانشگاه در استان پنسیلوانیا و در شهر پیتسبورگ آن واقع گردیده است.


میانگین شهریه در دانشگاه کارنگی ملون در سال جاری در حدود 58920 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.cmu.edu

 


19. موسسه آموزشی کالیفرنیا. سن دیگو (UCSD)

دانشگاه سن دیگو کالیفرنیا همواره جزء 20 دانشگاه برتر در لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا قرار دارد. این دانشگاه بیش از 22 هزار دانشجوی کارشناسی و همچنین 6 هزار دانشجوی کارشناسی ارشد دارد. این دانشجویان در شش کالج کارشناسی، سه کالج تحصیلات تکمیلی و همچنین دو کالج علوم پزشکی مشغول به تحصیل هستند.


میانگین شهریه در دانشگاه کالیفرنیا. سن دیگو در سال جاری در حدود 57545 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://ucsd.edu

 


20. دانشگاه براون

دانشگاه براون یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است که در پراویدنس، رود آیلند واقع شده است. بسیاری از رشته های ارائه شده در این دانشگاه، دارای رتبه های بسیار مناسبی در سطح دانشگاه‌های جهان هستند. رشته اقتصاد این دانشگاه رتبه 30 جهان و رشته زبان انگلیسی این دانشگاه، رتبه 36 را در کل دانشگاه‌های جهان دارد.


میانگین شهریه در دانشگاه براون در سال جاری در حدود 62680 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.brown.edu/

 


21. دانشگاه تگزاس در آستین

آستین تگزاس در کنار آن که جزء لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است، همواره جزء رده بندی 100 دانشگاه برتر جهان نیز قرار می گیرد. عمده شهرت این دانشگاه به خاطر رشته های ارتباطات و رسانه است. دانشگاه تگزاس به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آمریکا شناخته میشود. این دانشگاه دارای 13 دانشکده مختلف است که دانشجویان در رشته های مختلف مشغول به تحصیل هستند.


میانگین شهریه در دانشگاه تگزاس در آستین در سال جاری در حدود 65270 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.utexas.edu/

 


22. دانشگاه واشنگتن

دانشگاه واشنگتن یکی از برترین دانشگاه‌های دولتی جهان است که همواره در لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا نیز قرار دارد. این دانشگاه سالانه بیش از 50 هزار دانشجو را آموزش داده سیستم آموزشی یادگیری مبتنی بر عمل، کیفیت آموزشی بالایی را نتیجه داده است.


میانگین شهریه در دانشگاه واشنگتن در سال جاری در حدود 60588 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.washington.edu

 


23. دانشگاه ویسکانسین مدیسون

دانشگاه ویسکانسین مدیسون یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است که از شهرت علمی بسیار خوبی برخوردار است. از جمله رشته های ارائه شده در این دانشگاه می توان به رشته های مهندسی، جامعه شناسی، رسانه و ارتباطات، تاریخ و جغرافیا و کشاورزی جنگلداری اشاره نمود.


میانگین شهریه در دانشگاه ویسکانسین مدیسون در سال جاری در حدود 67000 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.wisc.edu

 


24. دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین

یکی دیگر از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین می باشد. این دانشگاه به عنوان یکی از برترین موسسات تحقیقاتی کشور به حساب آمده که اختراعات بزرگی را در حوزه های مختلف به نام این دانشگاه ثبت کرده است. این دانشگاه با بهره‌مندی بیش از 2000 عضو هیئت علمی به آموزش بیش از 50 هزار دانشجو در سال می پردازد. این دانشگاه، همه ساله حدود 15000 فارغ التحصیل در مقاطع مختلف دارد.


میانگین شهریه در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین در سال جاری در حدود 59200 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://illinois.edu

 


25. موسسه فناوری جورجیا

موسسه فناوری جورجیا یکی دیگه از اعضای لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است. رشته های ارائه شده در این دانشگاه، بر اساس رتبه بندی دانشگاه‌های جهانی جزء 20 جایگاه برتر جهانی قرار دارند. به طور مثال:


• آمار و تحقیقات عملیاتی (هشتم)
• مهندسی مکانیک (دوازدهم)
• علم مواد (سیزدهم)
• مهندسی برق و الکترونیک (چهاردهم)
• مهندسی و فناوری (چهاردهم)
• مهندسی عمران و سازه (چهاردهم)


میانگین شهریه در دانشگاه جورجیا در سال جاری در حدود 49,278 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.gatech.edu

 


26. دانشگاه رایس

دانشگاه رایس یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا است که به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی سطح جهانی شناخته می شود. از جمله رشته های ارائه شده در این دانشگاه، می توان به علوم انسانی، علوم اجتماعی، مهندسی اقتصاد و بازرگانی اشاره نمود. این دانشگاه در شهر هیوستون ایالت تگزاس واقع گردیده است.


میانگین شهریه در دانشگاه رایس در سال جاری در حدود 54100 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.rice.edu

 


27. موسسه آموزشی کالیفرنیا دیویس

دانشگاه کالیفرنیا دیویس یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا است که عمده شهرت آن، به دلیل برنامه های برجسته آن در علوم کشاورزی و بیولوژیکی است. در کنار این برنامه ها، در این دانشگاه امکان تحصیل در رشته های مهندسی، علوم انسانی، هنر و علوم پایه وجود دارد. تعداد دانشجویان این دانشگاه معمولا بیش از 30 هزار دانشجو در سال است.


میانگین شهریه در دانشگاه کالیفرنیا دیویس در سال جاری در حدود 39241 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.ucdavis.edu

 


28. دانشگاه کارولینای شمالی

دانشگاه کارولینای شمالی، عضو دیگری از لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا است که دانشکده علوم پزشکی آن در سطح کشور بی نظیر است. این دانشگاه همواره عضو 100 دانشگاه برتر جهان بوده و در رشته هایی همچون پرستاری و دندانپزشکی جز 15 دانشگاه برتر جهان به شمار می رود.


میانگین شهریه در دانشگاه کارولینای شمالی در سال جاری در حدود 56169 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه:  https://www.unc.edu

 


29. دانشگاه بوستون

دانشگاه بوستون که در لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا جایگاه بیست و نهم قرار دارد، یک موسسه تحقیقاتی بزرگ جهانی به حساب می آید. دانشگاه بیش از 35 هزار دانشجو و حدود 10 هزار استاد و پرسنل است که در 17 مدرسه و کالج مشغول به فعالیت هستند. فارغ التحصیلان این دانشگاه از نظر شاخص استخدام بعد از فارغ التحصیلی در رتبه پنجم آمریکا و رتبه ششم جهانی قرار دارند.


میانگین شهریه در دانشگاه بوستون در سال جاری در حدود 61050 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.bu.edu

 

 

30. دانشگاه پردو

دانشگاه پردو که در سال 1876 میلادی در وسط لافایت ایالات ایندیانا تاسیس شده است، یکی دیگر از برترین دانشگاه‌های آمریکا به حساب می آید. این دانشگاه میزبان دانشجویان کشوری و بین المللی کشورهای مختلف جهان است که در رشته های مختلفی در حال تحصیل هستند.


میانگین شهریه در دانشگاه پردو در سال جاری در حدود 45954 دلار در سال بوده است.


آدرس اینترنتی دانشگاه: https://www.purdue.edu

 


سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، لیست برترین دانشگاه‌های آمریکا در سال 2023 آشنا شدیم. بسیاری از این دانشگاه‌ها را در لیست 100 گانه برترین دانشگاه‌های دنیا نیز خواهید دید. بدین ترتیب این دانشگاه ها گزینه ایده آل برای تحصیل در خارج از کشور خواهند بود. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این دانشگاه ها دارید، می توانید با ارتباط با بخش مشاوره ویزا 724 با کارشناسان مجرب به این حوزه در ارتباط باشید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز رسمی از وزارت کار (کاریابی بین المللی ایران)

- مجوز موسسه حقوقی لیبرا (ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا)

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624261 / 02122624260 / 02122609232 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه (کاریابی ایران + موسسه حقوقی لیبرا)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 //

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto (Libra Liana Co)

19055987474+ : Whatsapp & CALL

CANADA Office 2 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت یه کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.