ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

قسمت دوم مهاجرت به کانادا از سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۵/۱۳

 

نیازمندی‌های مربوط به امور کسب و کار پیشنهادی

شما برای پذیرش در این سیستم باید یک طرح قوی از یک کسب و کار پویا را به مسئولین آن تقدیم کنید. برای داشتن یک برنامه قدرتمند ارتباط و همیاری شما با فعالان اقتصادی جامعه محلی به نظر الزامی خواهد بود. این باعث می‌شود تا شما طرحی تشریحی و ملموس را به مسئولان تحویل دهید. دقت کنید که پس از پذیرش شما نمی‌توانید این طرح را تغییر دهید و این کار غیرمجاز تلقی شده و باعث لغو تمام مراحل شما خواهد شد. بسیار مهم است که طرح اقتصادی شما با دورنماهای کلی تصویب شده از سوی دولت کانادا در جهت توسعه اقتصادی استان و منطقه همخوان باشد.

 

صنایع نفت و گاز در بریتیش کلمبیا

برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا می‌توانید صنایع نفت و گاز را انتخاب کنید

 

کسب‌ و کارهای مجاز در این طرح

کسب و کارهای مجاز جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا دارای محدودیت خاصی نیستند اما باید با شرایط محیطی و شاخص‌های ترسیم شده برای توسعه استان همخوانی داشته باشند. شما پس از پذیرش ابتدایی و دعوت جهت ادامه امور و ارائه طرح کسب و کار با لیست بلند بالایی از این مشاغل و کسب و کارها آشنا خواهید شد.

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا کانادا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا امکان تحصیل برای فرزندانتان فراهم می‌کند

 

کسب و کاری های غیر مجاز در این طرح

- سرمایه‌گذاری‌های مربوط به شرکت‌ها و برنامه‌های تجاری مرتبط با مهاجرت که طبق اسناد شماره شش (PIPRS) . اسناد هشتاد و هفت (IRPR) لیست شده باشند.

- هر کسب و کاری که دارای آپشن و امکان بازخرید طبق سند شماره هشتاد و هفت (IRPR) را داشته باشد

- هر کسب و کار و سرمایه‌گذاری که متعاقب سند هشتاد و هفت بند C (IRPR) دارای اهداف انفعالی و غیر پویا باشند

- صبحانه و تخت، مزارع سرگرمی و مشاغل خانگی

- کسب و کارهای مرتبط با پول و اسکناس مثل صرافی، مراکز وام‍دهی و استقراض

- سمساری‌ها و قرضه فروشی‌ها

- سالن‌های زیبایی و حمام آفتاب

- فروشگاه و مراکز قرض اجاره دی.وی.دی

- لباسشویی‌های سکه‌ای

- کارواش‌های اتوماتیک

- مراکز بازیافت فلز و ریخته‌گری

- مشاوره املاک، مشاوره کسب و کار و مشاوره بیمه

- مراکز و کسب و کارهای دلالی، واردات و صادرات

- مشاغل درگیر یا مرتبط با پورنوگرافی و وسایل جنسی

 

مسئله بعدی این است که برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا باید اثبات کنید که مالک پنجاه و یک درصد کسب و کار هستید.

 

فرنچایزها

شما تنها در صورتی می‌توانید یک کسب و کار فرنچایز را به عنوان برنامه تجاری خود در برنامه استانی پایلوت معرفی کنید که بتوانید اثبات کنید که در فرآیند کار توان ایجاد ارزش افزوده دارید و به علاوه نباید نمونه مشابهی در منطقه اعلام شده از سوی شما وجود داشته باشد یا در مناطق مجاور استخدامی توسط آن‌ها صورت بگیرد. فرنچایزها در اصل کسب و کارهایی هستند که شما در آن ها امتیازات مراکز زنجیره‌ای بزرگ همچون مک دونالد، والمارت یا KFC را از مرکز اصلی خریداری کرده و مرکز فروشی طبق لایسنس آن‌ها دایر می‌کنید. در این مورد حساسیت‌های خاصی وجود دارد که بخاطر آن‌ها پیشنهاد می‌شود از آن این روش استفاده نکنید. هرچند که اگر این روش را انتخاب کنید باید به نکات زیر دقت کنید.

 

- شما به افشاسازی تمام مبادلات و نامه‌های رد و بدل شده مابین شما و مرکز اصلی دهنده نمایندگی متعهد خواهید بود. در هر مرحله‌ای از کار اداره مربوطه ممکن است کپی مدارک خاصی از این همکاری را از شما طلب بکند

- تشخیص و تعیین صورت‌های مالی همکاری از قبل

- کپی تمام موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی که بتواند اثبات کند که شما مشمول یک نمایندگی مثبت طبق اصول مربوط به کسب و کار مولد ارزش افزوده هستید

 

بریتیش کلمبیا

 سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا می‌تواند از طریق اخذ نمایندگی باشد

 

کارهای فصلی

 این نوع کارها به هیچ وجه مورد قبول BCPNP قرار نخواهند گرفت مگر اینکه بتوانید در طرح توجیهی خود اثبات کنید هشت ماه از سال، کسب و کار شما فعال خواهد بود. فعال بودن یک کسب و کار دارای شاخص‌های خاصی است که از طرف بازرسان محلی مورد تأیید قرار بگیرد.

 

صنایع کشاورزی در بریتیش کلمبیا صنایع کشاورزی انتخابی خوب برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

 

کسب و کارهای حیطه صنایع دولتی

برای ایجاد یک کسب و کار در این حیطه نیاز است تا متقاضی نشان دهد که تماماً با قوانین کشوری، فدرال، استانی و شهری مربوط به این کسب و کارها سازگار بوده و در ادامه تمام آن‌ها در طول فعالیت خود رعایت خواهد کرد. بسیار مهم است تا بتوانید نیازهای موجود در صنعت مد نظر خود را پیدا کرده و به خوبی آن را بیان کنید زیرا دولت در این بخش از کسب و کارها حساسیت بالایی دارد. مثال‌های از این دست صنایع را در زیر برای شما ذکر می‌کنیم.

 

- صنایع گسترده کشاورزی و تولیدات غذایی کشاورزی محور

- صنایع مربوط به تولید و بسته‌بندی مواد مخدر مجاز، تنباکو و الکل

- مؤسسات آموزشی، پرورشی، مدارس و مراکز نگهداری از کودکان

- خدمات تجاری، اقتصادی و داد و ستد

- صنایع حفاری و حفر معادن

- صنایع مرتبط با علوم بهداشتی و سلامت عمومی

- نفت و گاز

- جابجایی مسافران و حمل و نقل

- تولیدات دارویی

- مخابرات و سرویس‌های تماس و برقراری ارتباط

 

بریتیش کلمبیا مقصد سرمایه گذاری

حمل و نقل هم فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا است

 

حداقل های لازم در مورد مسائل مالی پروژه مهاجرت

شما در این طرح باید حداقل مبلغ صد هزار دلار را سرمایه گذاری مستقیم کرده و تزریق پول باید حداکثر در فاصله ششصد و ده روز از آغاز اقامت و بنیان گذاشتن کسب و کار صورت بگیرد. این مبلغ باید مستقیماً از ثروت خالص شما تأمین گردد. این بدان معناست که تزریق دوباره درآمدهای احتمالی پروژه به کسب و کار در این رقم لحاظ نخواهد شد. به علاوه باید متعهد به تشخیص و تعیین هزینه‌های زیر جهت کسب اجازه ادامه امور باشید.

- خرید وسایل و ابزار جدید

- بهبود و توسعه ابزار و دارایی‌های استیجاری کسب و کار

- قیمت‌ها و هزینه‌های مربوط به بازاریابی و مارکتینگ

- هزینه‌های جاری

- سرمایه آغازی جهت جریان یافتن کسب و کار

 

خرید خودرو و وسایل نقلیه برای کسب و کار مجاز نیست مگر آن که بتوانید اثبات کنید که استفاده از آن ها الزامی است و حتی در این صورت نیز نمی‌توانید بیش از بیست و پنج هزار دلار سرمایه به این کار اختصاص دهید. پیش از آغاز به کار کسب و کار شما باید بتوانید هزینه‌های جاری برای شش ماه آینده کسب و کار مثل هزینه دستمزدها و قبض‌ها را محاسبه کرده و در یک حساب بانکی مشخص تأمین اعتبار کنید.

 

خرید خودرو در کانادا

خرید خودرو برای کسب و کارهای حاصل از سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا محدودیت دارد

 

برای این که طرح پیشنهادی یا همان بیزینس پلن شما مورد قبول واقع شود باید حداقل هایی را در مورد ایجاد فرصت شغلی رعایت کنید. برای آن که کسب و کار شما از نظر مراجع ذیربط، یک کسب و کار مجاز شناخته شود، باید برای حداقل یک نفر کار تمام وقت ایجاد کند. در کنار شما باید بتوانید اثبات کنید که برای یک استخدام طولانی شامل هزینه های درمان و بیمه توان ساپورت کارمندان مد نظر خود را دارید. لازم به ذکر است که از نظر دولت کانادا یک کار تمام وقت عبارت است از کاری با ساعت کاری 30 ساعت در هفته. در ضمن شخصی که به عنوان کارمند در کسب و کار معرفی می‌شود نباید بیش از ده درصد سهام کسب و کار را در اختیار داشته باشد.

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

 

ونکوور انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا است

 

گام به گامِ اجرای عملیات

- سفر تحقیقاتی به محل

انجام این کار می‌تواند از دو نظر مفید باشد. اول آن که باعث می‌شود به دید روشنی از محیط کسب و کار محلی جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا برسید و دوم هم این که با انجام سفر اکتشافی امتیازات بیشتری در مرحله امتیازشماری نصیب شما خواهد شد. در طول بازدید شما می‌توانید به امور مختلفی مثل بررسی ظرفیت‌های موجود برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، تغییر و اصلاح یا تدقیق پروپوزال، تحقیقات در مورد بازار، ارتباط گرفتن با فعالان محلی کسب و کار و یادگیری اصول و کلیات زندگی در آن محیط بپردازید. برای این کار باید ویزای مسافرتی به کانادا اخذ کنید و شامل هیچ روادید ویژه‌ای از سوی این برنامه نخواهید شد.

 

- دریافت کد ارجاع

شما باید از مسئولین رسمی  جامعه محلی که از آن بازدید کردید یک کد ارجاع در مورد کیفیت پروپوزال و وضعیت سفر تحقیقاتی خود دریافت کنید. بعده‌ها ارائه این کد در طول برنامه سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا الزامی است.

 

- ثبت نام آنلاین

گام اول مهاجرت و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، آنلاین است. شما در این مرحله باید به ارائه مدارک پرداخته و در نهایت منتظر دریافت امتیاز نهایی باشید. در یک دورنمای کلی از ثبت نام آنلاین، باید ابتدا برای ساخت حساب کاربری سیصد دلار بپردازید. به یاد داشته باشید که داشتن یک کد ارجاع از جامعه محلی به معنی پذیرش بیزینس پلن شما جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا نیست و در طول ثبت نام آنلاین، بیزینس پلن شما دوباره بررسی خواهد شد. در طول ثبت نام هر شخص می‌تواند تنها یک برنامه آنلاین ثبت نام، و یک درخواست جاری داشته باشد، در صورت عدم رعایت این مسئله، درخواست شما دچار مشکل خواهد شد. امتیازدهی، حداکثر تا چهار هفته پس از ثبت نام آنلاین انجام خواهد شد. برای آغاز ثبت نام باید یک حساب کاربری در BCPNP آنلاین ایجاد کنید. در این حساب کاربری باید در کنار ورود دقیق اطلاعات شخصی خواسته شده، یک ایمیل معتبر ارائه فرمایید. دقت داشته باشید این ایمیل به تنها راه رسمی ارتباطی شما تبدیل خواهد شد.  شما پس از ایجاد پروفایل، در فضای کاربری آن قادر به ادامه فرآیند ورود درخواست خواهید بود.

 

- مواردی که باید در حساب کاربری خود وارد کنید

برای تکمیل درخواست سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا باید این موارد را وارد کنید: کد ارجاع صحیح، نتیجه نهایی و صحیح مربوط به آزمون های زبان، صفحه اطلاعات هویتی پاسپورت، عکس رسمی و طبق فرمت‌های رسمی اعلام شده و در صورت صلاحدید فرم نمایندگی و اعطای امتیاز نمایندگی به شخص ثالث در پیگیری امور تقاضای شما. بدیهی است که باید اسکن مدارک خواسته شده را با وضوح مناسب وارد کنید.

 

- نحوه امتیازدهی به درخواست‌ها

همانطور که گفته شد، امتیازها به دو بخش اصلی تقسیم خواهد شد: 140 امتیاز مربوط به اطلاعات هویتی و وضعیت شخصی و 60 امتیاز برای ایده کسب و کار شما جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، این یعنی 200 امتیاز در نهایت. بیست و چهار امتیاز مربوط به تجربه کار و مالکیت شما بر کسب و کار، شش امتیاز مربوط به میزان خالص ثروت، ده امتیاز برای میزان نهایی سرمایه گذاری، پانزده امتیاز مربوط به مشاغل، شش امتیاز حاصل تصمیم و برآورد جامعه محلی، دوازده امتیاز حاصل تصمیم مراجع استان بریتیش کلمبیا، شصت و هفت امتیاز هم مربوط به قابلیت انطباق‌پذیری شما خواهد بود. انطباق پذیری به معنی داشتن اقوام و آشنایان در مقصد مورد تقاضا است. اما ترکیب شصت امتیاز مربوط به ایده تجاری شامل سی امتیاز برای زیست‌پذیری اقتصادی کسب و کار شما، پانزده امتیاز برای انتقال‌پذیری مهارت‌های کاری کسب و کار شما و در نهایت برتری‌های تجاری و اقتصادی کسب و کار شما خواهد شد. پس از امتیاز فرآیند امتیازدهی شما یک ایمیل حاوی امتیاز نهایی تقاضای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، دریافت خواهید کرد. در صورت رسیدن به حداقل مد نظر از شما برای پذیرش، دعوت خواهد شد. این دعوت برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا حداکثر تا صد و هشتاد روز اعتبار دارد.

 

- دعوت برای پذیرش

پس از این BCPNP از متقاضیان پذیرفته شده، بسته به امتیاز دریافتی به ترتیب دعوت به عمل خواهد آورد. شما تنها در صورت پذیرش ابتدایی، یک ایمیل حاوی این اطلاعات دریافت خواهدی کرد: راهنمای کامل و جامع مراحل تکمیل درخواست سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، لیست شرکت‌های حسابداری رسمی و پذیرفته شده و در نهایت خط زمانی و مهلت های موجود جهت ورود و تکمیل اطلاعات در هر مرحله. شما باید بتوانید در طول صد و بیست روز تمام مراحل را سپری کنید. دقت کنید چنانچه پس از دریافت دعوت به پذیرش، از منوی (My Dashboard) گزینه (Decline) را بفشارید این به منزله رد درخواست بوده و تمام مراحل انجام شده ملغی خواهد شد. هرچند که حساب کاربری شما فعال می‌ماند اما هیچ یک از کارهای انجام شده به روال سابق نخواهد ماند.

 

- مرحله حسابرسی اموال و دارایی‌های اعلام شده

پس از اعلام موافقت BCPNP باید در اسرع وقت با یکی از مؤسسه‌های حسابرسی اعلام شده از سوی مراجع رسمی یک قرارداد رسمی عقد و به انجام امور بپردازید. برای آن که مؤسسه بتواند میزان اموال و دارایی‌های شما را محاسبه کند، بسته به شرکت انتخابی، فرآیند‌های متفاوتی وجود دارد اما در همه آن‌ها ارائه فرم رسمی IRCC 4A ، پر کردن بخش J فرم تخمین و رسیدگی به اموال IRCC 4B و ارائه تمام مدارک اثباتی و رسمی مالی که از سوی مؤسسه درخواست شود الزامی است. چنانچه در نامه رسمی صادره از سوی شرکت حسابرسی، میزان ثروت شما با رقم اعلام شده جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، همخوانی داشته باشد یک تأییدیه برای ادامه کار دریافت خواهید کرد. در ادامه فرآیند سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا باید سه هزار و پانصد دلار بپردازید.

 

- مصاحبه حضوری

شما توسط BCPNP برای انجام یک مصاحبه حضوری دعوت خواهید شد. انجام این مصاحبه به صورت رو در رو بوده و کل آن به زبان انگلیسی خواهد بود. لذا اگر توان برقراری ارتباط در سطح توصیف پروژه خود را ندارید باید یک درخواست رسمی جهت تخصیص مترجم پر کنید. پس از این یک کارمند رسمی مترجم از طرف دولت کانادا در راستای انجام امور مصحابه به شما معرفی خواهد شد. در این سلسله مصاحبه ها تمام ابعاد سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا مورد بررسی قرار گرفته و طرح کسب و کارتان، با پرسش از شما تکمیل خواهد شد.

 

- موافقت نامه عملی

اگر از مرحله مصاحبه حضوری هم با موفقیت عبور کنید به این مرحله از مراحل سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا وارد خواهید شد. شما باید یک موافقت‌نامه اصولی با دولت کانادا به امضا برسانید. بر اساس این موافقت نامه محل دقیق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، محل کسب و کار و نوع امور، میزان قانونی حجم کسب و کار، تعداد و جزئیات دقیق فرصت‌های شغلی ایجاد شده در کسب و کار، مدیران فعال، نیازمندی‌های اسکان و خط زمانی لازم برای شکوفایی کسب و کار معرفی خواهند شد. باید بدانید که این موافقت نامه رسمی به منزله یک قرارداد رسمی بوده و تخطی از آن به منزله نقض کلی فرآیند سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت خواهد بود. پس از امضای موافقت نامه، نامه نهایی تأیید را دریافت خواهید کرد و شامل دریافت یک ویزای کاری موقت خواهید شد. این ویزای کاری در واقع برای انجام امور برپایی کسب و کار و آماده سازی پیش نیازهای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، اعطا خواهد شد.

 

- سفر به کانادا

پس از دریافت نامه رسمی تأیید از همان لحظه صدور شامل یک ویزای یک ساله کاری خواهید شد. اگر شما در این مدت موفق به جابجایی نشوید ممکن است با صلاحدید BCPNP از برنامه کنار گذاشته شوید. حداکثر پس از گذشت شصت روز از اقامت خود باید گزارش رسیدن به کانادا را به BCPNP تقدیم کنید. طبق این گزارش باید مدارک ویزای کاری، منابع مالی انتقال یافته جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، محل سکونت و نحوه سکونت خود را اعلام کنید. این گزارش به صورت آنلاین از طریق حساب کاربری یا به صورت حضوری در دفاتر معین قابل ارائه است. پس از ساکن شدن و اسکان کامل باید رابطه دائمی و فعال خود با نماینده جامعه محلی را پیگیری کنید. این شخص شما را هم در امور سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و هم امور مربوط به اسکان راهنمایی خواهد نمود.

 

- برپایی کسب و کار

فراموش نکنید که هدف اصلی شما از حضور در کانادا چیست. باید به برپایی کسب و کار بپردازید. بسیار مهم است که بتوانید با موفقیت کسب و کار خود را پیش ببرید. شما برای رساندن کسب و کار خود به یک مرحله پایدار و موفق تنها ششصد و ده روز فرصت دارید. این یعنی باید در این ضرب‌العجل تمام امور توسعه کسب و کار را با رعایت توافق‌نامه عملی انجام داده باشید. چنانچه نتوانید کسب و کار را موازی با موافت‌نامه اصولی پیش ببرید 180 روز برای اصلاح امور به کمک رابط خود فرصت دارید.

 

سرمایه گذاری درکانادا سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا با شناخت فرصت ها ممکن است

 

 

 

اگر تخصصی دارید که می‌تواند منجر به دریافت ویزای کار کانادا شود، صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید و منتظر اعلام فرصتهای شغلی جدید، در صفحه  اینستاگرام ما باشید.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی وکیل رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی وکیل مهاجرت کانادا ( ICCRC)، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا 

> مهاجرت آرایشگران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> مهاجرت به نیوبرانزویک

> هزینه های زندگی  در ونکور کانادا

>  درآمد مشاغل در استان های مختلف کانادا

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت، مهیــار حلاج پور. 

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران.

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

(ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران):

00982182802280 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخگویی: 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخگویی 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با دفتر مرکزی کانادا یا واتساپ تهران در ارتباط باشید

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.