معرفي بیزینس های موفق و فرصت های سرمایه گذاری در تورنتو


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۸/۳۰

 

 

چه به تازگی شروع به کار کرده باشید و چه به دنبال رشد کسب و کار فعلی خود هستید، تورنتو محیط عالی را برای کارآفرینان و رهبران فناوری فراهم می کند. کیفیت زندگی بی نظیر و فضای کسب و کار رقابتی، از نمونه های آن است. به علاوه، طیف وسیعی از منابع در دسترس است تا شما را در مسیر موفقیت قرار دهد. راه‌اندازی کسب‌ و کار در تورنتو به معنای قرار گرفتن در قلب اقتصادی پررونق است که به طور فزاینده‌ای برای برندهای جهانی مانند نتفلیکس، اوبر، مایکروسافت و همچنین سرمایه‌گذاری‌های موفق داخلی مانند Wealthsimple ، Swyft و Wattpad جذاب است. در ادامه قصد داریم تا بیزینس های موفق تورنتو را معرفی نموده و دلایل مناسب بودن این ناحیه برای شروع یک بیزینس را بررسی کنیم.

سرمایه ‌گذاری در تورنتو

صاحبان مشاغل کوچک می توانند به مجموعه متنوعی از انکوباتورها و شتاب دهنده های کسب و کار دسترسی داشته باشند که طیف وسیعی از خدمات و مشارکت های استراتژیک را برای حمایت از بخش هایی از فناوری و بیوتکنولوژی گرفته تا تولید مواد غذایی، طراحی مد و موسیقی ارائه می دهند. این سازمان‌ها به برخی از استارت آپ‌های پیشرو آمریکای شمالی با پیوند دادن آنها با سرمایه، استعداد و توسعه حرفه‌ای به رشد کمک کرده‌اند. تنها در دهه گذشته، تعداد شتاب‌دهنده‌ها و انکوباتورها افزایش یافته است و در مجموع، مراکز مورد بررسی بیش از 5000 سرمایه گذاری را در صنایع نرم افزاری و خلاقانه و همچنین در زمینه های در حال رشد مانند فناوری پاک، ساخت و ساز سبز و تولید پیشرفته پشتیبانی می کنند.

 

مزایای ایجاد یک بیزینس در تورنتو

 • اقتصاد قوی: تورنتو سرمایه تجاری و مالی کانادا، مرکز مالی رو به رشد در آمریکای شمالی و 10 مرکز مالی برتر جهانی است.
 • شهر رقابتی: هزینه های عملیاتی سالانه کسب و کار در تورنتو به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از مراکز بین المللی پیشرو است.
 • شهری در حال رشد: تورنتو با چشم انداز توسعه قوی در حال رشد است که به آوردن افراد و مشاغل بیشتر به شهر کمک می کند.
 • شهری جهانی: مجموعه استعدادهای با تحصیلات عالی تورنتو در سطح جهانی، نیروی محرکه شکوفایی و نوآوری این شهر است.
 • دروازه آمریکای شمالی: موقعیت مکانی تورنتو کسب و کار شما را در قلب مرکز سیاسی و مالی آمریکای شمالی قرار می دهد.
 • تورنتو میزبان بزرگترین و متنوع ترین اقتصاد فرهنگی کانادا است.
 • تورنتو بزرگترین مرکز آموزش، تحقیق و نوآوری در کانادا است.
 • هنرهای نمایشی و تجسمی تورنتو، موسیقی، رویدادهای ورزشی، و جشن های فرهنگی، انرژی قابل لمسی را ایجاد می کند که در سراسر شهر موج می زند.
 • ارائه منحصر به فرد تورنتو از کیفیت زندگی، استعداد و فضای کسب و کار رقابتی، آن را به گزینه ای مناسب برای شرکت هایی تبدیل می کند که به دنبال رشد هستند.

تورنتو(به عبارتی دیگر دولت آنتاریو) در حال پیشنهاد تشریفات اداری جدید و کاهش بار روی دوش بیزینس ها است که به منظور به حداقل رساندن موانع موجود بر سر راه کسب‌ و کار ها و حمایت از یک طرح بهبود بلند مدت است. Prabmeet Sarkaria، معاون وزیر مشاغل کوچک، قانون حمایت از بازیابی و رقابت را معرفی کرد .

وزیر سارکاریا گفت: «دولت ما متعهد است که کارگران و خانواده‌های آنتاریو را ایمن و سالم نگه دارد و در عین حال از محیط‌زیست محافظت کند و در عین حال پایه‌هایی را برای بهبودی قوی و آینده‌ای قوی‌تر در سال‌های آینده ایجاد کند. به همین دلیل است که تمرکز ما بر پایان دادن به قوانین پیچیده و تکراری است که روحیه کارآفرینی را خفه می‌کند و رقابت، رشد و شکوفایی کسب ‌و کار ما را سخت‌تر می‌کند. قانون پیشنهادی ما به کسب ‌و کار ها کمک می‌کند تا از این دوره بسیار دشوار راحت تر عبود کنند.»

قانون پیشنهادی آخرین مورد از مجموعه اقداماتی است که به کسب‌ و کارها و دولت کمک می‌کند قوانین روشن، مدرن و مؤثری را ارائه کنند که سلامت عمومی را ارتقا می‌دهد، از محیط زیست محافظت می‌کند و شغل ایجاد می‌کند. در صورت تصویب، این قانون به افراد، خانواده‌ها و کسب‌ و کار های کوچک کمک می‌کند تا از اثرات اقتصادی کووید-19 نجات پیدا کنند و آنها را برای فرصت‌های آینده آماده کند.

فرصت های سرمایه گذاری در تورنتو

تورنتو برای چه بیزینس هایی مناسب تر است؟

کسب و کارهای زیادی وجود دارد که می توانید در تورنتو آنتاریو راه اندازی کنید، اما برخی از هوشمندانه ترین ایده ها عبارت اند از:

1. رستوران ها و نانوایی های بدون گلوتن

در حال حاضر بسیاری از مردم مجبور به انتخاب غذاهای سالم هستند تا از بیماری ها و بیماری هایی که در نتیجه یک رژیم غذایی بی دقت رخ می دهد، جلوگیری کنند. گلوتن یکی از مواردی است که مردم اکنون سعی می کنند از آن اجتناب کنند و رستوران هایی که رژیم های غذایی بدون گلوتن ارائه می دهند اکنون برای بسیاری از مردم انتخاب ارجح هستند.

2. خدمات مهدکودک و نگهداری از کودکان

اگر کسب و کاری می خواهید که بتوانید فوراً شروع کنید و درآمدزایی کنید، باید به فکر راه اندازی مهدکودک برای نوزادان و کودکان خردسال باشید و همچنین خدمات نگهداری از کودک را به والدین شاغل ارائه دهید.

3. حمل و نقل

می‌توانید یک سرویس تاکسی عمومی برای پاسخگویی به عموم مردم یا یک سرویس تاکسی مجلل با راننده برای ارائه خدمات به «A-listers» و افراد ثروتمند راه‌اندازی کنید.

4. مراقبت های بهداشتی در خانه

اگر به کار با افراد مسن علاقه مند هستید، می توانید یک کسب و کار مراقبت از خانه برای مراقبت از سالمندان در خانه راه اندازی کنید.

5. توسعه اپلیکیشن موبایل

می‌توانید برنامه‌های تلفن همراه مرتبط با ترافیک را برای ساکنان تورنتو یا یک برنامه فروش بلیط اتوبوس یا هر چیزی که فکر می‌کنید کیفیت زندگی افراد ساکن در تورنتو را بهبود می‌بخشد، بسازید.

6. بازسازی خانه

یکی دیگر از ایده های تجاری عالی، راه اندازی یک کسب و کار نوسازی خانه برای افرادی است که می خواهند به خانه های خود چهره ای زیبا بدهند. برخی از محبوب ترین خدمات بازسازی خانه با تقاضای زیاد در تورنتو شامل نقاشی خانه، کفپوش، تمیز کردن فرش یا بازسازی آشپزخانه است.

بیزینس های موفق در تورنتو

معرفی بیزینس های موفق تورنتو

 1.  Opencare

سال تاسیس:  2012

معرفی بیزینس های موفق تورنتو

این استارت آپ بستری را فراهم می کند که کاربران را با دندانپزشکان محلی بر اساس ترجیحات شخصی سازی شده مرتبط می کند. Opencare یک تجربه مدرن را به یک صنعت سنتی می آورد. Opencare از طریق ارتباط مردم محلی با دندانپزشکان با رتبه برتر در منطقه خود به سرعت در حال رشد است. در حال حاضر، این شرکت در زمینه بازاریابی، محصول، مهندسی و موفقیت مشتری قبول می کند.

2. Drop

سال تاسیس: 2015

سرمایه ‌گذاری در تورنتو

Drop یک برنامه وفاداری مشتری است که در آن کاربران با استفاده از کارت های بدهی یا اعتباری مرتبط خود امتیاز کسب می کنند. کاربران اقلام را از طریق Drop خریداری می‌کنند و با Drop پاداش می‌گیرند، که می‌توانند برای کارت‌های هدیه از مجموعه‌ای از خرده‌فروشان شریک استفاده کنند. Drop در سال 2015 در تورنتو شروع به کار کرد و در سال 2017 به بازار ایالات متحده گسترش یافت. از آنجایی که COVID-19 تجارت آنلاین را سرعت بخشیده است، Drop به دنبال گسترش عرضه خود خواهد بود. Drop به عنوان بخشی از سری B راند خود در آگوست 2019 44 میلیون دلار جمع آوری کرد و به سرعت به بیش از 1 میلیون کاربر افزایش یافت.

 

مطلب پیشنهادی : خرید کسب وکار

 

3. Connected

سال تاسیس: 2014

Connected به برندها در ساخت محصولات نرم افزاری کمک می کند. Connected یک شرکت خدمات کامل است که به برندها در مرحله تحقیق و توسعه، و همچنین توسعه و راه‌اندازی، از جمله هر آنچه در این بین است، کمک می‌کند. این شرکت 100% متعلق به کارمندان است و در سال 2019 یکی از 25 استارت آپ برتر لینکدین در کانادا قرار گرفت. پس از پیوستن به شرکت، به هر کارمند خانه ای اختصاص داده می شود (مانند هری پاتر) و مسابقات فصلی در بین گروه ها برگزار می شود.

4. Ritual

سال تاسیس: 2014

Ritual  یک برنامه سفارش غذا و نوشیدنی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای خرید از طیف گسترده‌ای از رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های محلی، پیش‌سفارش و پیش‌پرداخت کنند. برنامه پیش‌سفارش به دلیل راحتی (حذف صف‌های طولانی) و توانایی انجام سفارش‌ها، جایی که یکی از همکاران شما می‌توانند برای چندین نفر غذا بگیرند، شناخته شده است. در تابستان امسال، Ritual نزدیک به 30 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد و پس از توقف فعالیت در اروپا، دوباره تلاش های خود را بر روی بازارهای موجود متمرکز کرد.

5.Loopio

سال تاسیس: 2014

Loopio  به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به RFP، RFI، DDQ و موارد دیگر پاسخ دهند. پایگاه مشتریان Loopio شامل بیش از 800 شرکت از جمله Thomson Reuters، IBM، Netskope،Sprinklr  و Citrix است. Loopio با میانگین رشد 681% در 400 شرکت برتر در Globe and Mail در رتبه 79 قرار گرفت. این شرکت در حال حاضر برای موفقیت مشتریان، تیم های مهندسی و محصولات خود کارمند استخدام می کند.

سال تاسیس: 2013

6.StackAdapt

سال تاسیس: 2013

سرمایه ‌گذاری در تورنتو

StackAdapt  یک پلتفرم تبلیغاتی و برنامه ای است که به آژانس ها کمک می کند تا تعامل و جذب مشتری را تسریع کنند. با نرخ رشد سه ساله 754 درصدی، StackAdapt در رتبه 69 در فهرست 400 شرکت برتر جهان و میل قرار گرفته است. بخش عمده تیم پلتفرم تبلیغات برنامه‌ای ترکیبی از مهندسان، بازاریابان محصول، مدیران حساب‌ها و تحلیلگران داده و دانشمندان داده است.

7. League

سال تاسیس: 2014

لیگ یک مرکز دسترسی واحد برای کارمندان فراهم می کند تا با برنامه های سلامت، سبک زندگی و مزایای خود درگیر شوند. طبق رتبه بندی سالانه Linkedin، League در سه سال متوالی در بین استارت آپ های برتر کانادا قرار گرفته است. این شرکت همچنین به‌عنوان CB Insights Digital Health 150 و CB Insights Fintech 250 انتخاب شد.

8. Wealthsimple

سال تاسیس: 2014

فرصت های کارآفرینی در تورنتو

Wealthsimple  یک سرویس مدیریت سرمایه گذاری آنلاین کانادایی است که هدف آن نسل هزاره است و بانکداری و سرمایه گذاری را ساده می کند. Wealthsimple یکی از شناخته شده‌ترین استارت‌آپ‌های کانادا است، اگرچه ممکن است این شرکت با توجه به سهم و اندازه بزرگ بازار از آن دسته خارج شده باشد. اخیراً، Wealthsimple 114 میلیون دلار از یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر ایالات متحده جمع آوری کرد که ارزش این شرکت کانادایی را به بیش از 1 میلیارد دلار می رساند و به او وضعیت تک شاخ داد. کسب و کار اصلی این شرکت مستقر در تورنتو یک مشاور روبو است، اما آنها به حساب های پس انداز، ETF و معاملات سهام و خدمات مالیاتی (از طریق SimpleTax) خدمات می دهند.

9.  Clearbanc

سال تاسیس: 2015

سرمایه ‌گذاری در تورنتو

Clearbanc  بر قراردادهای سهم درآمد با استارت آپ ها تمرکز دارد و به دلیل ارائه سرمایه گذاری بدون سهام در شرکت ها شناخته شده است. Clearbanc بیشتر به خاطر یکی از بنیانگذارانش، Michele Romanow، یک بیزینس محبوب در CBC's Dragons' Den شناخته می شود. Clearbanc به طور جالبی از هوش مصنوعی برای کمک به ارزش گذاری شرکت ها استفاده می کند زیرا نرم افزار اختصاصی آنها با امور مالی کسب و کار ارتباط برقرار می کند تا سلامت شرکت را تعیین کند.

 

مطلب پیشنهادی : کارآفرینی کانادا

 

10. Maple

سال تاسیس: 2015

Maple  دسترسی آنلاین به متخصصان مراقبت های بهداشتی را برای کسانی که به دنبال کمک پزشکی هستند، فراهم می کند. Maple در تورنتو مستقر است و راه جدیدی برای ارتباط با متخصصان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. قابل ذکر است که با یک کلیک یک دکمه شما را به صورت 24 ساعته و در عرض چند دقیقه با یک پزشک مرتبط می کند. بر اساس گزارشCrunchbase، Loblaw Companies Limited و RBC Ventures جدیدترین سرمایه گذاران هستند و این شرکت 73 میلیون دلار در یک سری دور جمع آوری کرده است.

11.   Integrate.ai

سال تاسیس: 2017

سرمایه ‌گذاری در تورنتو

Integrate.ai از یادگیری ماشینی و هوش میان صنعت برای کمک به پیش‌بینی نیازهای مشتریان قبل از وقوع استفاده می‌کند. با افزایش روزافزون داده‌های مشتری، integrate.ai اولین شبکه هوشمند مصرف‌کننده مبتنی بر هوش مصنوعی در جهان شد که دارای گواهینامه Privacy by Design است. استیو اروین، مدیر سابق فیسبوک و اینستاگرام، این شرکت را در سال 2017 تأسیس کرد و همچنان به عنوان مدیر عامل شرکت را رهبری می کند.

12. BlueDot

سال تاسیس: 2013

BlueDot  یک شرکت فناوری سلامت است که محصول شاخص آن یک SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) می باشد که برای نقشه برداری از گسترش بیماری های عفونی استفاده می شود. نرم‌افزار BlueDot برای ردیابی شیوع کووید-19 استفاده می‌شود و این شرکت از زمان اولین ظهور ویروس کرونا پوشش بیشتری دریافت کرده است. در واقع، در 30 دسامبر، 9 روز قبل از انتشار بیانیه سازمان بهداشت جهانی در مورد ویروس کرونا، BlueDot نوعی از "ذات الریه غیرمعمول" را در ووهان، چین، شناسایی کرده و اعلام نمود.

13. Borrowell

سال تاسیس: 2014

تورنتو

Borrowell  یک شرکت فین تک (فناوری مالی) است که به کانادایی ها دسترسی رایگان به امتیاز اعتباری خود و همچنین مجموعه ای از محصولات دیگر از جمله توصیه هایی برای محصولات مالی، نکات آموزشی و ابزارهایی برای بهبود اعتبار ارائه می دهد. بورول کارهایی را انجام می دهد که قبلا فقط در دسترس کانادایی ها بود. امتیاز اعتباری رایگان آن‌ها یکی از تعدادی از محصولاتی است که ارائه می‌دهند و شرکت به شدت به داده‌های مشتریان متکی است، هم برای محصولشان (آنها یک سیستم توصیه مبتنی بر هوش مصنوعی دارند)، و هم در استخدامشان. Borrowell همچنین به عنوان Fintech 100، مجموعه ای از برترین شرکت های فناوری مالی جهان، معرفی شده است.

14. Adapter

سال تاسیس: 2016

Ada  یک ربات چت با هوش مصنوعی است که به مشاغل اجازه می دهد مستقیماً با مشتریان احتمالی صحبت کنند. رشد آدا تا به امروز به صورت تصاعدی بوده است. این شرکت با دو کارمند شروع به کار کرد. امروزه آدا بیش از 120 نفر را در دفتر خود در تورنتو استخدام می کند.

15. Mejuri

سال تاسیس: 2013

سرمایه ‌گذاری در تورنتو

معرفی چند بیزینس مناسب برای خرید در شهر تورنتو

 

1. BOARDWALK Fries Burgers Shakes Franchise

حق امتیاز اولیه:30000 دلار

تعداد واحدها: 14

سطح سرمایه گذاری:200001  تا 300000 دلار

حق امتیاز: 6%  تبلیغ: 3%

تورنتو

Bordwalk Fries Burgers Shakes  با الهام از سیب زمینی های سرخ شده افسانه ای در Ocean City Boardwalk معروف جهان و در سال 1981 توسط برادران Dave و Fran DiFerdinando تاسیس شد، این فروشگاه خاطرات تابستان را در پیاده رو تداعی می کند. مشتریان شروع به درخواست آیتم های منوی جدید کردند، بنابراین این فروشگاه انتخاب های جدیدی را با قیمت های مناسب اضافه کرد. از جمله همبرگرهای تازه، منجمد، دست ساز، شیک های خامه ای کانادایی، سیب زمینی سرخ شده شیرین، حلقه های پیاز، وعده های غذایی کودکان. برگرهای گیاهی ارگانیک، مرغ، بوقلمون و بسیاری از گزینه های ترکیبی، همه در یک فضای ساحلی جذاب.

مزایا

 • رشد عظیمی برای کانادا برنامه ریزی شده است
 • طراحی جذاب و کاربردی رستوران با هزینه راه اندازی کم
 • ارائه منوی متنوع
 • برنامه های تامین مالی از طریق وام دهندگان عمده
 • تولیدکنندگان، تامین کنندگان و توزیع کنندگان رده بالا
 • پشتیبانی املاک و مستغلات و ساخت و ساز
 • سیستم های POS سفارشی
 • برنامه های آموزشی گسترده اولیه و مداوم
 • بازدیدهای مکرر از مربیگری عملیاتی و پشتیبانی از ساختمان تجاری

 

2. امتیاز پیتزا بوستون

حق امتیاز اولیه: 60000 دلار

تعداد واحدها: 385

سطح سرمایه گذاری: $1,000,000+

حق امتیاز: 7 درصد و تبلیغ: 3%. بدون هزینه برای فروش الکل

سطح سرمایه گذاری: $1,500,000 - $2,700,000

سرمایه غیرمجاز مورد نیاز: 35% سطح سرمایه گذاری

ارزش خالص: 1,500,000 دلار

تورنتو

Boston Pizza International Inc. مفتخر است که با بیش از 385 رستوران کانادایی، فروش سالانه بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر سیستم و خدمات رسانی به بیش از 40 میلیون مهمان سالانه، برند شماره 1 غذاخوری های غیررسمی کانادا است!  رستوران‌های آن به گونه‌ای استراتژیک طراحی شده‌اند که تجربه مهمانان را بهبود ببخشند و دارای پالت رنگی تازه، بسته‌های صوتی و بصری پیشرفته، نورپردازی سفارشی، صندلی‌های قابل تطبیق و البته پاسیو 3 فصلی شگفت‌انگیز هستند که کمک می‌کند در تابستان و فضای باز تجربه کنید. مهم نیست که هوای بیرون چگونه باشد!

 


سوالات متداول


چرا تورنتو برای تجارت بهترین انتخاب است؟

تورنتو یکی از بزرگترین شهرهای جهان برای انجام تجارت است که از نظر رقابت جهانی، نوآوری و کیفیت زندگی به طور مداوم در صدر قرار دارد. تعداد کمی از شهرهای جهان می توانند چنین قدرت چندبخشی، عمق استعداد و محرک های اقتصادی و مالی را ارائه دهند.

کدام تجارت در تورنتو بهترین انتخاب است؟

کسب و کارهای زیادی وجود دارد که می توانید در تورنتو آنتاریو راه اندازی کنید، اما برخی از هوشمندانه ترین ایده ها عبارت اند از:

 1. رستوران ها و نانوایی های بدون گلوتن؛
 2. خدمات مهدکودک و نگهداری از کودکان؛
 3. حمل و نقل؛
 4. مراقبت های بهداشتی در خانه؛
 5. توسعه اپلیکیشن موبایل؛
 6. چای/کافی شاپ؛


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.