ثبت نام لاتاری آمریکا، آموزش تصویری و قدم به قدم


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۲

 

 

آموزش تصویری و گام به گام ثبت نام لاتاری آمریکا


بدون فوت وقت و اتلاف حوصله کاربران، باید گفت در این یادداشت قرار است تا به شکل گام به گام، پروسه ثبت نام لاتاری آمریکا را که یک پروسه آنلاین است، بررسی کنیم. با مطالعه ادامه یادداشت متوجه خواهید شد که در هر مرحله از ثبت نام ثبت نام لاتاری آمریکا نیاز است تا چه اطلاعاتی را ارائه کنید. باید خاطر نشان کرد که انجام این کار اساساً رایگان بوده و مستلزم پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست. پیش از ورود باید گفت تمام اطلاعات وارد شده در هر بخش به صورت مثال و نمادین بوده و خواهشمند است از تکرار بی قید و شرط آن‌ها در پروسه ثبت نام لاتاری آمریکا پرهیز کنید. در این مقاله از ویزا 724 با ما همراه باشید.

 

* با جستجوی عبارت زیر در گوگل؛ هیچ وقت این صفحه آموزش رایگان رو گم نمی کنی:

لاتاری ویزا724

 

گام به گام تا رسیدن به صفحه موفقیت در ثبت نام لاتاری آمریکا


در گام اول باید به سایت رسمی در نظر گرفته شده برای ثبت نام لاتاری آمریکا به آدرس (www.dvlottery.state.gov) رجوع کنید. گاهاً ممکن است رجوع به سایت به علت شلوغ بودن دامنه قدری کند باشد اما در شرایط نرمال و بدون نیاز به فیلترشکن به آن دسترسی خواهید داشت. پس از ورود با صفحه اصلی سایت مواجه خواهد شد. با اسکرول کردن صفحه و آمدن به بخش‌های پایینی و میانی با یک پنجره به شکل زیر مواجه می‌شوید.

 

ثبت نام لاتاری آمریکا

در تصویر بالا می‌توانید به وضوح گزینه سبزرنگی که (Begin Entry) روی آن حک شده است را ببینید. این گزینه شما را به مسیر ثبت نام الکترونیکی وارد کرده و به کمک آن می‌توانید مسیر اصلی ثبت نام را پیگیری کنید. در نظر داشته باشید این گزینه در مواردی که خارج از مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا به سایت رجوع کنید، در دسترس نیست. پس از لمس این گزینه به صفحه زیر وارد خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام در لاتاری آمریکا
در این صفحه عملاً مراحل ابتدایی ورود شما به پروسه ثبت نام لاتاری آمریکا طی خواهد شد. به روال نرمال سایت‌های معتبر باید کد حک شده در داخل تصویر را خوانده و سپس در فیلد زیرین آن وارد کنید. پس از ورود صحیح کد، با فشردن کلید (Submit) به مرحله بعدی که به شکل زیر است وارد خواهید شد.مراحل ثبت نام کردن در لاتاری امریکا

مشاهده تصویر فوق به معنی ورود شما به مراحل ثبت نام لاتاری آمریکا است. در تصویر فوق فیلدهای ابتدایی ثبت نام به وضوح مشخص است. در بخش (Name) باید سه فیلد را پر کنید. فیلد اول از سمت چپ نام خانوادگی، فیلد وسط نام شما و فیلد آخر نام میانی شما باید ثبت شود. در مورد املای نام خود دقت داشته باشید تا خطایی در اسپل (Spell) نام ایجاد نشود. از آنجا که به طور نرمال، ایرانیان نام میانی ندارند، می‌توانید با فعال کردن تیک (No Middle Name) از فیلد مربوط به آن عبور کنید. پس از این در بخش دوم (Gender) باید جنسیت خود را تعیین کنید. نیازی به توضیح اضافی در این مورد نیست زیرا در تصویر به وضوح مشخص است. حال نوبت به بخش سوم می‌رسد؛ تاریخ تولد. در فیلدهای تعیین‌شده از سمت چپ به راست، به ترتیب ماه، روز و سال تولد خود را وارد می‌کنید. نیاز به ذکر است که تاریخ تولید در تقویم میلادی ملاک است. حال با اسکرول کردن صفحه به بخش پایینی آن که مطابق تصویر زیر است وارد خواهید شد.


آموزش دریافت و ثبت نام در لاتاری

 

مطابق تصویر فوق، در بخشی که از آن تحت عنوان (City Where You Born) یاد شده، باید در فیلد مربوطه شهری که در آن متولد شده‌اید را وارد کنید. هرچند در بخش زیرین فیلد مذکور یک گزینه با عنوان (Birth City Unknown) برای افرادی در نظر گرفته شده که اطلاع دقیقی در مورد شهر تولد خود ندارند اما خالی گذاشتن این فیلد اصلاً به صلاح نیست. بخش بعدی که در مسیر آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا باید تکمیل شود، انتخاب کشوری است که در آن زاده شده‌اید. در فیلدی که بخش (Country Where You Were Born) در اختیار شما قرار داده، می‌توانید زبانه انتخاب را با کلیک گشوده و زادگاه خود را انتخاب کنید. اما در مورد ششمین فیلد باید گفت برای ایرانیان نیازی به ایجاد تغییری نیست و در صورت قرار داشتن گزینه در حالت (Yes) به طور نرمال، می‌توانید فیلد را دست نخورده رها کنید. دقت کنید که حتماً گزینه (Yes) انتخاب شده باشد. حال پس از یک بار دیگر اسکرول صفحه به این بخش از مراحل آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا وارد خواهید شد که در تصویر زیر قابل دیدن است.


آموزش تصویری دریافت لاتاری آمریکا

 

این بخش که (Passport) نامیده شده، میزبان اطلاعاتی از پاسپورت شماست که باید به دقت پر شود. اولین گام تکمیل سه فیلد مربوط به (Passport Information) است. شما باید نامی که در پاسپورت برای شما ثبت شده است را به دقت وارد کنید. مانند ابتدای مسیر آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا ، به ترتیب از چپ به راست، نام خانوادگی، نام و نام میانی خود را وارد می‌کنید. پس از این در فیلد بعدی که با (Passport Number) مشخص شده، باید کد پاسپورت خود را وارد کنید. پس از وارد کردن دقیق کد پاسپورت، باید تاریخ انقضای آن را در سه فیلد داده شد وارد کنید. از چپ به راست، ماه، روز و سال انقضای پاسپورت را وارد کنید. در نهایت اما به بخشی که مربوط به کشور اعطا‌کننده پاس است خواهید رسید. به کمک یک منوی کشویی، می‌توانید ایران را یافته و سپس انتخاب کنید. یک نکته حائز اهمیت در این مرحله از ثبت نام لاتاری آمریکا ، بخشی است که با عنوان (Passport Exemption) مشخص شده است. این بخش برای افرادی در نظر گرفته شده که به علل مختلفی امکان ارائه اطلاعات در مورد پاسپورت خود را نداشته و یا اساساً پاسپورت ندارند. این حالت تحت شرایط خاصی قابل پذیرش است که به طور نرمال برای ایرانیان در دسترس نیست. پس عملاً نیازی به زدن تیک این بخش نیست و می‌توانید بدون فعال کردن هیچ گزینه‌ای از آن عبور کنید. با اسکرول بیشتر با صفحه‌ای به شکل زیر مواجه خواهید شد.


آموزش گام به گام ثبت نام در لاتاری آمریکا

 

در بخش هشتم این صفحه از پروسه ثبت نام لاتاری آمریکا، که نام آن (Entrant Photograph) است، باید عکس مربوط به متقاضی بارگذاری شود. در مورد مقوله عکس مناسب ثبت نام لاتاری آمریکا پیش‌تر و به کرات توضیحاتی ارائه شده است. شما باید عکسی که مطابق قوانین تعیین‌شده و شرایط فیزیکی و اندازه مناسب باشد را پیش‌تر آماده کرده و در این بخش بارگذاری کنید. این کار به کمک گزینه (Choose New Photo) امکان پذیر است. پس از فشردن این کلید به روال معمول بارگذاری فایل‌های به محل ذخیره عکس رفته و آن را انتخاب می‌کنید. باز هم تأکید می‌کنیم که عکس مناسب ثبت نام لاتاری آمریکا باید شرایط ویژه‌ای داشته باشد. پس از بارگذاری عکس مناسب ثبت نام لاتاری آمریکا ، با اسکرول صفحه به بخش پایین‌تر صفحه رفته و با تصویر زیر روبرو خواهید شد.


لاتاری
در این بخش که مطابق تصویر بالا (Mailing Address) نام دارد، باید آدرس پستی خود را به دقت وارد کنید. نیازی به پر کردن فیلد اول نیست. در فیلد دوم و در صورت لزوم فیلد سوم، می‌توانید آدرس خود را به دقت وارد کنید. تلاش کنید تا در هجی واژگان مربوط به آدرس به اسامی مرجع و اسپل صحیح آن‌ها اشاره شود. در فیلد چهارم نام شهر وارد شده و در فیلد پنجم باید نام استان محل آدرس پستی را وارد کنید. اما در مورد فیلد ششم که (Postal Code/Zip Code) نام دارد شما مختار به انتخاب هستید که کد پستی خود را (در صورت وجود) در فیلد وارد کنید یا با انتخاب گزینه (No Postal Code) که در زیر آن قرار گرفته خالی بگذارید. با گذر از این فیلد با شرایط تعیین‌شده، حال باید به کمک یک منوی کشویی کشوری که آدرس پستی شما بر مبنای آن ارائه شده است را انتخاب کنید. پس از تکمیل تمام فیلدهای این مرحله از مراحل ثبت نام لاتاری آمریکا ، به بخش (Country Where You Live Today) می‌رسید. مطابق همان تصویر بالا، در این بخش به کمک یک منوی کشویی می‌توانید کشوری که در حال حاضر در آن سکونت دارید را برگزینید. مجدداً با اسکرول بیشتر صفحه به بخش پایین‌تری از پروسه آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا می‌رسید. این بخش مطابق تصویر زیر است. آنچنان که در تصویر بالا مشخص است، در بخش یازدهم که (Phone Number) نام دارد، باید شماره تلفن تماس خود را وارد کنید. انجام این کار دلخواه بوده و اگر شماره قابل ارائه‌ای ندارید، مشکلی در خالی گذاشتن فیلد وجود ندارد. همانطور که در پرانتز با فونت ریز زیر این بخش ذکر شده پر کردن این فیلد (Optional) یا همان دلخواه است. در بخش بعدی مراحل ثبت نام لاتاری آمریکا ، باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید. در فیلد اول این بخش خود آدرس ایمیل را وارد کرده و سپس در بخش دوم تأیید آدرس با مجدداً عین اصل آدرس در فیلد دوم وارد کنید. پس از انجام این کار مطابق معمول، مجدداً اسکرول کرده و به بخش پایین‌تری از صفحه ثبت نام لاتاری آمریکا بروید. پس از اسکرول با تصویر زیر مواجه خواهید شد.


ثبت لاتاری آمریکا

 

در این تصویر دو بخش جدید در مسیر آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا به چشم می‌خورد که به ترتیب توضیحاتی در مورد آن‌ها ارائه خواهد شد. در بخش سیزدهم که با پرسش (What is the highest level of education you have achieved, as of today?) پاسخ دهید. این پرسش قصد دارد تا از شما در مورد آخرین مدرک تحصیلی که تابحال اخذ کرده‌اید، کسب اطلاع کند. برای پاسخ به این پرسش، شما گزینه‌های مختلفی در دسترس دارید که از میان آن‌ها باید به تناسب انتخاب کنید. از بالا به پایین و به ترتیب گزینه‌ها به این معنی هستند:

 • فقط تا دبستان
 • دبیرستان اما بدون مدرک پایان دوره
 • مدرک پایان دوره دبیرستان (دیپلم)
 • آموزش فنی و حرفه‌ای
 • سپری کردن برخی از کورس‌های تحصیلی دانشگاه
 • مدرک دانشگاهی (کارشناسی)
 • سپری کردن برخی از کورس‌های تحصیلی دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد
 • مدرک کارشناسی ارشد
 • سپری کردن برخی از کورس‌های تحصیلی دانشگاه در مقطع دکترا
 • مدرک دکترا


همانطور که گفته شد از بین این موارد مجاز به انتخاب هستید و باید بسته به وضعیت واقعی خود گزینه مناسب را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه مناسب برای بخش سیزدهم، در بخش بعدی باید به یک پرسش دیگر پاسخ دهید. پرسش این بار بیان می‌کند (What is your current marital status?)، یعنی آخرین وضعیت تأهل(ازدواج) شما به چه شکل است. در این بخش نیز گزینه‌های مختلفی در دسترس دارید که به شرح زیر هستند.

 • مجرد (تابحال ازدواج نکرده‌ام)
 • متأهل اما همسر شهروند آمریکا یا دارای اقامت دائم این کشور نیست
 • متأهل و همسر شهروند آمریکا یا دارای اقامت دائم این کشور است
 • مطلقه (ازدواجی که به طلاق رسمی منتهی شده باشد)
 • بیوه (همسر فوت کرده است)
 • از منظر حقوقی و قانونی جدا از همسر مشغول به زندگی


همانطور که پیداست، باید متناسب با شرایط خود، گزینه مناسب را انتخاب کنید. نکته مهم در این بخش انتخاب گزینه آخر است. انتخاب گزینه آخر حتمآً باید پس از مشورت با وکلای مطلع انجام شود زیرا یک شرایط نرمال در ایران نیست. در صورت انتخاب این گزینه می‌توانید تیک (Enter Spouse Info) را به دلخواه فعال کرده و شخصی که در این وضع حقوقی با او قرار دارید را در درخواست خود دخیل کنید یا خیر. پس از تکمیل این بخش با اسکرول کردن به بخشی پایینه صفحه که تصویر آن مطابق با تصویر زیر است وارد خواهید شد.


نحوه ثبت نام در لاتاری

همانطور که مشخص است، این بخش گام نهایی است که در این صفحه از ثبت نام لاتاری آمریکا باید بردارید. در بخش پانزدهم و نهایی، باید تعداد فرزندان خود را اعلام کنید. در فیلد مربوط به بخش (Number of children) تعداد فرزندان را وارد کرده و در انتها پس از مروری کوتاه بر اطلاعات وارد شده، گزینه آبی (Continue) را به منظور ادامه مراحل آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا بفشارید. پس از فشردن این کلید به بخش بعدی وارد خواهید شد.

 

لاتاری چیست

 

مطابق تصویر بالا، به صفحه جدیدی در پروسه ثبت نام لاتاری آمریکا وارد خواهید شد. آیتم‌ها و فیلدهای این بخش تماماً مشابه با بخش اول است با این تفاوت که اطلاعات همسر شما باید به دقت وارد شود. به منظور درک بخش‌های مختلف این صفحه کافیست تا همین آموزش را باری دیگر از ابتدا مطالعه کنید. پس از تکمیل اطلاعات مربوط به همسر و اسکرول صفحه، به آیتمی مطابق تصویر زیر می‌رسید.


لاتاری آمریکا

 

پس از رسیدن به بخش پانزدهم در این صفحه متوجه خواهید شد که این بخش با عنوان (Child #1 Name) مواجه خواهید شد. پس از این تمام فیلدها مجدداً مشابه صفحه اول ثبت نام لاتاری آمریکا و با همین ترتیب اما در مورد اولین فرزند وارد شود. در نظر داشته باشید که سامانه ثبت نام لاتاری آمریکا ، بسته به تعداد فرزندانی که در صفحه پیشین انتخاب شد، از شما انتظار دارد تا اطلاعات مربوط به کودکان را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات مربوط به کودکان، که در مثال ما تنها 1 کودک لحاظ شده، به بخش انتهایی این صفحه از پروسه آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا خواهید رسید.


لاتاری

 

پس از اسکرول و رسیدن به بخشی از صفحه که نمای کلی آن مشابه تصویر فوق است، شما سه گزینه در اختیار دارید که از بین آن‌ها باید (Continue) را به منظور ادامه پروسه بفشارید. پس از انتخاب این گزینه به صفحه زیر هدایت خواهید شد.


ثبت نام در لاتاری آمریکا

در صفحه باز شده مطابق تصویر فوق، تمام اطلاعاتی که در هر دو مرحله، در مورد خود، همسر و فرزند ارائه کرده‌اید، به جهت مرور در اختیار شما قرار می‌گیرد. پیشنهاد می‌کنیم حتماً اطلاعات ارائه شده را به دقت مطالعه کنید و از درستی تمام آن‌ها مطمئن شوید. گاهاً یک خطای کوچک در ثبت نام لاتاری آمریکا می‌تواند به معنی سوختن فرصت پذیرش شما در مراحل بعد و پس از پیروزی شود. پس با دقت تمام موارد را مطالعه کنید. در صورت وجود خطا در هر بخش، بسته به اینکه مربوط به کدام مرحله از ثبت نام لاتاری آمریکا است می‌توانید به آن بخش مجدداً رجوع کرده و اطلاعات مربوطه را اصلاح کنید. این کار با دو کلید آبی بالای صفحه(مطابق تصویر بالا) قابل انجام است؛ کلیدهای (Go Back to Part 1/2) برای این کار در دسترس هستند. پس از انجام تمام مراحل و اطمینان نهایی از صحت تمام اطلاعات ارائه شده در طول ثبت نام لاتاری آمریکا ، به انتهای این صفحه که مطابق تصویر زیر است بروید.


ثبت نام در لاتاری آمریکا آموزش تصویری

 

فشردن کلید سبز (Submit) به معنی پایان هر دو مرحله از ثبت نام لاتاری آمریکا بوده و شما را به مرحله پایانی کار می‌رساند. مجدد تأکید می‌کنیم تمام اطلاعات جزء به جزء باید بررسی شده و از صحت تمام آن‌ها اطمینان حاصل شود. در غیر این صورت و با مشاهده خطا می‌تواند به کمک دو کلید آبی دیگر یعنی (Go Back to Part 1/2) به بخش مربوطه برگردید و اصلاحات انجام شود. فشردن کلید سبز (Submit) به معنی پایان ثبت نام و غیر قابل بازگشت بودن آن است. با فشردن این کلید به صفحه زیر وارد خواهید شد.


آموزش تصویری مراحل دریافت لاتاری آمریکا

 

دیدن تصویر فوق، به معنی اتمام موفقیت‌آمیز مراحل آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا است. در این صفحه که هدینگ آن (Success!) است، سوای اعلام موفقیت شما در پروسه ثبت نام، حاوی اطلاعات مهم دیگری نیز خواهد بود. با این اوصاف حتماً پیشنهاد می‌کنیم تا از آن اسکرین‌شات گرفته و یا اطلاعات آن را به یک فایل ورد منتقل و ذخیره کنید. اما این صفحه حاوی چه اطلاعاتی است؟ اطلاعات مختلفی در این صفحه ارائه شده اما مهم‌ترین بخش، (Confirmation Number) است. این کد که از آن تحت عنوان کد تأیید یاد می‌شود، اصلی‌ترین ابزار شما در پیگیری نتیجه لاتاری بوده و عملاٌ سیستم به کمک آن شما را شناسایی می‌کند. البته در مواردی امضای الکترونیکی و سایر اطلاعات جزئی دیگر نیز می‌توانند کلیدی باشند.

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ، کارآفرینی در کانادا و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

 • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
 • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
 • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مهسا :

سلام وقتتون به خیر در هنگام نوشتن اسم و فامیل بزرگ یا کوچیک نوشتن حروف ایا خطایی ایجاد میکنه ؟ واینکه من نه فرزندی دارم نه ازدواج کردم قسمت های مربوط به همسر و فرزند رو باید رد کنم یا به صورت خودکار دیگه ازم پرسیده نمیشه این سوال ها ؟ ممنون از پاسخگوییتون

خیر.

خیر خودکار نیست

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.