تور یونان


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۲/۰۲

اطلاعات تورهای یونان:

ویزای شینگن یونان در ویزا724 به صورت مستقیم و بی واسطه دریافت می شود؛ به همین دلیل ارزانترین قیمت تور یونان (شنگن) را در این صفحه مشاهده می کنید و تمامی خدمات تور و ویزای یونان در ویزا724 فول گارانتی ست. همچنین ارائه ضمانت بازگشت بانکی، اجباری ست.

تمامی تورها هر هفته از 23 تیر 1401 برگزار می شود.

گشت شهری آتن : بازدید از میدان سینتاگما و محله پلاکا ـ بازدید از استادیوم المپیک آتن ـ بازدید از مقبره زئوس و در انتها بازدید از آکروپلیس و معبد پارثنون ـ کشتی کروز

 

نتیجه های اعتماد به ما:

 

تصویر ویزای یونان برای یک خانواده:
ویزای یونان ویزا724

 

ویزای یونان

 

ویزا یونان

 

ویزا724 ویزای یونان

 

* خدمات ویزای توریستی یونان به صورت VIP و با اجازه 12 روز حضور در حوزه شینگن ارائه می شود. (هر هفته ورودی سفارت)

برای مطالعه هزینه و شرایط تورها به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید یا با ما در تماس باشید.

تور یونان-ویزا724

1. تور یونان (آتن):

الف) هتل 4 ستاره

4 شب و 5 روز

تاریخ حرکت:از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال اتاق دبل: 790 یورو  

نرخ بزرگسال اتاق سینگل: 1150 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 690 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 490 یورو

ب) هتل 5 ستاره

4 شب و 5 روز

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال اتاق دبل: 890 یورو   

نرخ بزرگسال اتاق سینگل: 1250 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 790 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 590 یورو

توریونان-ویزا724

2. تور یونان (میکونوس):

الف) هتل 4 ستاره

4 شب آتن 3 شب میکونوس

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال: DBL 1490 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 2090 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1090 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 690 یورو

ب) هتل 5 ستاره

4 شب آتن 3 شب میکونوس

نرخ بزرگسال: DBL 1590 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 2390 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1190 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 790 یورو

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته
 

کشتی کروز - یونان

3. تور یونان (کشتی کروز):

اتاق های استاندارد در کشتی یونانی:

کشتی کروز

 

کروز یونانی

 

تور کشتی کروز

الف) 3 شب آتن 3 شب کروز

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال: DBL 1690 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 2690 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1290 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 890 یورو

کروز یونانی -ویزا724

 

 

ب) 3 شب آتن 4 شب کروز

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال: DBL 1890 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 2890 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1390 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 890 یورو

تور کشتی یونان-ویزا724

ج) 3 شب آتن 7 شب کروز

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال:  DBL 2590 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 3990 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1990 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 890 یورو

تور یونان-ویزا724

 

ویزا 724 - کشتی کروز

د) 14 شب کروز

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال: DBL  3290 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 4996 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 2590 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 890 یورو

تور کشتی کروز

 

تور یونان-ویزا724

4. تور یونان (سانتورینی)

الف) هتل 4 ستاره

3 شب سانتورینی 4 شب آتن

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال: DBL 1390 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 1990 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1090 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 690 یورو

ب) هتل 5 ستاره

3 شب سانتورینی 4 شب آتن

تاریخ حرکت: از 23 تیر هر هفته

نرخ بزرگسال: DBL 1590 یورو

نرخ بزرگسال: SGL 2290 یورو

اطفال (4 تا 11 سال با تخت): 1190 یورو

اطفال (2 تا 4 سال بدون تخت): 790 یورو

مدارک لازم برای ویزا/تور یونان:

 • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر به همراه 2 قطعه عکس 5/4 * 5/3
 • گواهی اشتغال به کار یا جواز کسب یا هر نوع مدرک شغلی دال بر اشتغال متقاضی (ترجمه انگلیسی با مهر دادگستری و امور خارجه)
 • اصل شناسنامه ـ سند مالکیت (آپارتمان ـ باغ ـ ویلا ـ زمین) (ترجمه انگلیسی با مهر دادگستری و امور خارجه)
 • پرینت حساب بانکی 3 ماهه گذشته و تمکن مالی با حداقل 150 میلیون تومان در ازای هر نفر
 • ضمانتنامه بانکی به مبلغ حداقل 400 میلیون تومان

در صورت نرسیدن گروه به حد نصاب در شهرهای به غیر از آتن فقط خدمات ترانسفر از هتل به فرودگاه و ترانسفر زمینی یا پرواز داخلی در اختیار مسافر قرار می گیرد و شامل هیچگونه خدمات گشت شهری و تور لیدر در شهرهای دیگر اروپا نمی باشد.

 

یونـان و جاذبه های توریستی آن


سانتورینی

جزیره ای است در جنوب دریای اژه که در حدود 200 کیلومتری (120 مایل) جنوب شرقی از سرزمین اصلی یونان قرار دارد. این بزرگترین جزیره ی یک مجمع الجزایر کوچک و مدور با نام مشابـه و باقیمانده دهانه ی آتشفشان است.

سانتـورینی جنوبی تریـن عضـو گـروه جـزایر Cyclades را تشکیـل می دهد، با مساحتی حدود 73 کیلومتر مربع (28 مایل مربع) و طبق سرشماری سال 2011 دارای جمعیتی بالغ بر 15550 نفر می باشد.


این جزیره محل یکی از بزرگترین فوران های آتشفشانی ثبت شده در تاریخ است، فوران مینوی (که گاهی فوران ترا نامیده می شود)،  که حدود 3600 سال پیش در اوج تمدن مینوی رخ داد. این فوران یک دهانه بزرگ را بر جای گذاشت که توسط رسوبات خاکستر آتشفشانی به عمق صدها متر احاطه شده بود.

قدرت جزیره آتشفشانی سانتورینی انرژی ای ایجاد می کند که بطور شگفت انگیزی بر حواس غلبه می کند. تجمل نفیس، غذا و شراب شگفت انگیز و غروب فراموش نشدنی سانتورینی تنها شروع چیزی است که این جزیره افسانه ای یونانی در Cyclades به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

سانتورینی پدیده‌ای است که شهرت آن مقدم بر آن است. در این جزیره افسانه‌ای در Cyclades، همه حواس شما بزرگ‌تر به نظر می‌رسد، محصول تضادهای متعدد آن : زمین سیاه در برابر خانه‌های سفیدپوش چسبیده به کنار صخره، یا مجسمه‌های آتشفشانی وحشی در برابر خطوط شیک سیکلادیک.

 

جزیره کرت

کرت بزرگ ترین جزیره یونان است که به خاطر سواحل پین آپ، زیبایی طبیعی وحشی، غذاهای نفیس و هزاران سال فرهنگ و تاریخ مشهور است.


«راز کرت عمیق است. هر کس پا به این جزیـره بگذارد نیـروی اسرارآمیـزی را حس می کنـد که به گرمی و مهربانی در رگ هایش می گذرد و احسـاس می کند روحش شروع به رشد می کند» (نیکوس کازانتزاکیس).

جای تعجب نیست که این جزیره عرفانی، خالص و سخاوتمندانه در جنوب دریای اژه روح یونـان را تسخیـر می کنـد و هر کسی را که از آن بازدیـد می کند مسحور می کند.

 

فریبنده ترین سواحل کرت              

تصاویری از تالاب بهشتی بالوس در چانیا در سراسر جهان به نمایش درآمده است، و همچنین تصاویری از فالارسانا زیبای ابدی، یکی از بهترین سواحل مدیترانه و عجایب Elafonisi .

در عین حال کیلومترهای بی پایان خط ساحلی طلایی ایراپترا، در استان لاسیتی در شرق را احاطه کرده است. و جنگل نخل مشهور در Vai  یکی از دیدنی‌ترین مناظر در کرت است، جایی که درختان نخل شن‌های طلایی را در بر گرفته‌اند، در حالی که سواحل الوندا و سواحل اطراف آگیوس نیکولاس را نباید از دست داد.

 


جزیره ی Rhodes

یکی از بهترین مناطق قرون وسطایی حفظ شده در جهان، شهر قدیمی Rhodes به عنوان میراث جهانی یونسکو اعلام شده است. در داخل دیوارهای با شکوه آن  مرزی بین گذشته و حال جزیره است. هر سنگی داستانی را بیان می کند. مجسمه‌های باستانی، تاج‌های مرمری، فواره‌ها، مساجد و حمام‌ها، برج ساعت با منظره‌ای خیره‌کننده از دریای اژه، میراثی غنی که از تمدن‌های گذشته به جای گذاشته‌اند. این جزیره جهانی و سنتی، جاودانه و مدرن، ساده و دیدنی در یونـان است که جنبـه های بسیار زیادی دارد.

چشم انداز این جزیره دودکانی آنقدر زیبایی چشم نوازی دارد که جای تعجب نیست که Rhodes یکی از محبوب ترین مقاصد تعطیلات در یونان است. اینجا جایی است که سواحل شنی وسیع، آب‌های شفاف، قلعه‌ها و تمدن‌های باستانی بدون دردسر با رستوران‌های لذیذ و میخانه‌های سنتی که غذاهای محلی سرو می‌کنند، ترکیب می‌شوند.

شهر قدیمی قرون وسطایی، بندر ماندراکی، آکروپولیس لیندوس، شهرهای باستانی کامیروس و ایالیسوس، دره پروانه‌ها و ...

رودس جاذبه‌های بسیار زیادی دارد که یک بار بازدید از آنها هرگز کافی نیست.جزیره ی Corfu

یکی از محبوب ترین مقاصد تعطیلات در یونان، کورفو جزیره ای در دریای ایونی است که به خاطر شهر قدیمی جهان وطنی، سواحل شنی تماشایی و مناظر زیبا شناخته شده است.

Corfu تاریخی غنی دارد که تأثیرات گیج‌کننده‌ای را به همراه دارد. ونیزی‌ها، انگلیسی‌ها، فرانسوی‌ها و روس‌ها همگی در اینجا شکوفا شده‌اند و اثر خود را در این جزیره به جا گذاشته‌اند.

در این شهر قدیمی، احساس می کنید همانند یک اشراف زاده در امتداد Liston Arcade و میدان Spianada قدم می زنید و به قلعه ها و کلیساهای ونیزی خیره می شوید و عاشقانه‌های کوچه‌های هزارتو مانند کمپیلو (محله قرون وسطایی شهر قدیمی) و همچنین آهنگ گروه‌های راهپیمایی، به‌ویژه در روزهای جشنواره را دوست خواهید داشت.

سانتورینی که در زبان یونانی به عنوان Thera نیز شناخته می شود، جزیره ای است که توسط شاعران و نقاشان صخره های رنگارنگ و غروب های زیبای آن جاودانه شده است.

جزیره ی ZakynthosZante


سواحل سفید، لاک‌پشت‌های دریایی و فضای مهمانی، زانته یا زاکینتوس را به مقصدی مورد علاقه برای تعطیلات در دریای جادویی ایونی تبدیل کرده است.

ونیزی ها این جزیره را گل شرق می نامیدند و اصالت و زایندگی، آن را تبدیل به جواهر امپراتوری خود کرده است. بازدیدکنندگان امروزی با جنوبی‌ترین جزایر ایونیا (که در زبان یونانی به نام زاکینتوس شناخته می‌شود ) موافق هستند، اگرچه بیشتر به خاطر سواحل نمادین آن - لاگانا، به دنبال خاطرات مادام العمر هستند.وقتی در ساحل معروف Shipwreck شنا تسیلوی، آرگاسی، کالاماکی، آلیکس - می‌آیند، جایی که بریتانیایی‌ها، فرانسوی‌ها و ایتالیایی‌ها می‌دانند چگونه اوقات خوبی را سپری کنند.کنید، غروب خورشید را از صخره‌های Keri و Kryoneri تماشا کنید، به آواز خواندن کانتاتاهای جزیره‌ای گوش دهید و لاک‌پشت‌های دریایی در معرض خطر انقراض کارتا کارتا را ببینید که در شن‌های سفید جزیره تخم‌گذاری می‌کنند.

تفریحات و سرگرمی ها

 • بازدید از شهر قدیمی محافظت شده توسط یونسکو
 • بازدید از سواحل فوق العاده رودس
 • شنا در  آبهای فوق العاده سانتورینی
 • تجربه ی غروب سانتورینی با شهرت جهانی
 • سفر با قایق به جزایر کالدرا
 • بازدید از آتشفشان نیاکامنی

 

غذاها و نوشیدنی ها

اگر خوراک شناس هستید، جای درستی را انتخاب کرده اید. بهترین تورهای غذا و نوشیدنی در یونان به شما طعم تجربیات آشپزی در سراسر کشور را می دهد. ما شما را به مناطق برتر تولید شراب و به قلب بسیاری از معروف ترین محصولات محلی یونان می بریم.

اگر غذا یکی از اولین چیزهایی است که به آن فکر می کنید، از قبل می دانید که چگونه آب و هوای مدیترانه ای هر بار روی محصولات یونانی مانند روغن زیتون فوق بکر، عسل، ماست، میوه و سبزیجات و تازه ترین غذاهای دریایی جادویی خود را نشان می دهد.

بازدید از تورهای غذا و نوشیدنی دو شهر بزرگ یونان، آتن و تسالونیکی، و همچنین بازدید از بازارها و اغذیه‌فروشی‌ها و بهترین محله‌های غذاخوری. بازدید اطراف جزایر یونان و آشنایی با محصولات محلی شگفت انگیز و گنجینه های آشپزی.

 

تجربه ی فرهنگ یونانی

در این سفر، بهترین تجربیات فرهنگی یونان را در جزایر و سرزمین اصلی، با نکات برجسته و اطلاعات عملی کشف خواهید کرد تا بتوانید از تعطیلات خود بیشترین بهره را ببرید.

هر مقصدی در یونان با تاریخ، اسطوره ها و سنت های محلی پر شده است، بازدید از مکان های باستانی برتر (بسیاری از سایت های میراث جهانی یونسکو) و موزه ها و روستاهای ساحلی و کوهستانی.

تسالونیکی مانند آتن شهری است که برای پیاده روی ساخته شده است. میراث مقدونی، رومی، بیزانسی و عثمانی را در اطراف خود و همچنین بناهای نمادینی مانند برج سفید (که اکنون موزه شهر است) خواهید دید. دیگر نقاط برجسته میراث مقدونیه، مانند مقبره سلطنتی در Vergina (شامل بقایای فیلیپ مقدونی، پدر اسکندر مقدونی) و سایت باستان‌شناسی فیلیپی وجود دارد.

 

جاذبه‌های گردشگری تور یونان در هر شهر

پیش از آنکه خود را برای تور یونان آماده کنید، لازم است با جاذبه‌های توریستی که در هر شهر این کشور قرار دارد آشنا شوید. از این طریق علاوه بر صرفه جویی در زمان، با حضور در زیباترین مکان‌ها، به یادماندنی‌ترین خاطرات را برای خود رقم بزنید. جاذبه‌های که پذیرای شما عزیزان خواهند بود، عبارتند از:

 1. آتن: باغ‌های ملی، موزه آکروپولیس، کوه لیکابتوس، معبد المپیک زئوس، معبد ارشتوم، معبد هفستوس، تئاتر دیونیزوس، معبد الهه آتنا.
 2. چانیا: موزه باستان شناسی، پارک گیاه شناسی، برج فانوس دریایی، سواحل ماسه‌ای، قلعه ونیزی، دره‌ی توپولا.
 3. سانتورینی: خلیج آمودی، موزه پرهیستوریک ترا، موزه فولکلور، ویرانه‌های باستانی پترا.
 4. هرسنیسوس: آکواریوم و پارک‌های آبی، پارک لبیستینت، غار زئوس، صومعه وردیسی.
 5. ریتمینو: صومعه‌ها، موزه نظامی، کلیسای سنت آنتونی جورج.
 6. میکونوس: موزه دریایی اژه، ساحل کالافاتیس، کلیسای پانایا تورلیانی.
 7. آپوکوروناس: سواحل زیبا،  کلیسای Agios Nikolaos، موزه فولکلور و غار Samonas .
 8. متئورا: صومعه‌ها، غار Prehistoric The petra .
 9. کریت: موزه باستان‌شناسی Heraklion، پارک ملی Gorge Samaria، صومعه مقدس Arkadi، ساحل Stalis، کاخ Knossos .
 10. نافلیو: کلیسای آگیوس اسپیریدوناس، مجسمه یوانیس کاپودیستریاس، موزه هنرهای محلی Peloponnesian، قلعه Palamidi .
 11. کورفو: کلیساها، موزه‌ها، کاخ سنت مایکل و جورج، قلعه کورفو.
 12. سیفنوس: کلیسای Eftamártyros، موزه فولکلور.
 13. پاتموس: سواحل زیبا.
 14. نیسیروس: چشمه‌های آب‌گرم، نمایشگاه هنر Sterna، موزه آتشفشانی نیکیا، قلعه شوالیه‌های سنت جان.
 15. پارگا: قلعه پرگا، سواحل زیبا، غارهای دریایی، جزایر Paxi-Antipoux .
 16. کفالونیا: کوه آبنوس، شهر قدیمی Krani .

 

تور یونان

 

سوالات متداول در رابطه با تور یونان

 1. در آتن هزینه کدام اقامتگاه‌ها مناسب‌تر است؟ هتل‌های آتن، آریون، آتینایکون،  آمالیا،  Periscope و همچنین هتل Dorian Inn از جمله هتل‌های مناسب و با کیفیت می‌باشند.
 2. بهترین زمان سفر به یونان چه ماه‌هایی است؟ خرداد تا شهریور.
 3. در چه ماه‌هایی هزینه‌ی تور یونان کمتر است؟ در زمستان‌ها قیمت تورها کمتر است.
 4. واحد پول یونان برای سفر به این کشور چیست؟ یورو

مطالب پیشنهادی:

مهاجرت دبی


سوالات متداول


حداقل هزینه تور یونان چقدر هست؟

حداقل هزینه ها از 790 یورو شروع می شود در اتاق های دبل

ویزای یونان شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش می دهد

ویزای یونان شینگن محسوب می شود و در صورتی که تصمیم دارید تراول هیستوری خوبی با کمترین هزینه برای افزایش شانس ویزای کانادا داشته باشید، تور یونان انتخاب خوبی ست.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


hamidreza taherzadehfard :

سلام ما دونفر هستیم که می خواهیم برای کانادا اقدام کنیم و می خواهیم تور یونان را که 790 یورو هست را رزرو کننیم لطفا بگویید چه مدارکی برای گرفتنن ویزا مورد نیاز میباشد تشکر

با درود

با دفاتر تماس بگیرید که ظرفیت تور را سوال بفرمایید

سید علی حسینی پور :

سلام ، ما دونفریم و از دوم اکنبر در اتن هستیم ، توری دارین که از اتن به میکونوس داشته باشه برای 3 با 4 روز؟

با درود 

بله با شماره های دفاتر در تماس باشید.

علیرضا راد :

با سلام و عرض وقت بخیر در خصوص تور فول گارانتی یونان،چند تا سوال داشتم: 1- با توجه به اینکه من واکسن سینوفارم زدم،آیا امکان دریافت ویزا و ورود به یونان را دارم؟ 2- در صورت مثبت بودن جواب سوال فوق،مبالغ یورویی شامل هزینه پرواز و اخذ ویزای شینگن هم می باشد؟ 3- حساب ارزی ندارم،ولیکن حساب ریالی ام مشخصاتی که گفتید رو شامل میشه،ترجمه پرینت حساب کافی ه؟ 4-ضمانت نامه بانکی برگشت به چه شکلی بایستی باشه و آزاد سازی اون به چه شکلی هست؟ 5-برای گواهی اشتغال به کار،نامه با مهر رئیس بخش مربوطه با سربرگ محل کار کفایت میکنه؟ در مدت زمان کم باقیمانده از تابستان،اگر مدارک مورد نظر محیا بشود،شانس ویزا شدن برای رفتن به این تور هست؟ اگر هم نیاز هست تماس تلفنی بگیرم بفرمایید.

با درود 

سه دز دریافت کرده باشید، بله 2. مبالغ در همین صفحه عنوان شده (هزینه پرواز ریالی بسته به روز پرواز و نوع پرواز متفاوت است) 3. حساب ریالی مشکلی ندارد 4. ضمانت بازگشت به صورت نقدی در حساب بانکی خواهد بود و پس از بازگشت از کشور یونان آزاد می شود. 5. گواهی اشتغال به کار معتبر مورد قبول است. بله برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های دفاتر در تماس باشید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.