بهترین روشهای مهاجرت به دبی برای ایرانیان:

1. مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت 

2. مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک 

3. مهاجرت به دبی برای نخبگان

4. مهاجرت به دبی از طریق کار

توضیحات مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت: به این صورت است که فقط با داشتن پاسپورت شرکتی را در دبی ثبت می کنیم که از طریق آن می توانید در دبی تجارت کنید یا خدماتی را ارائه دهید. ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان به سه شکل انجام می شود: خدماتی، LLC ، General

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه مهاجرتی دبی می توانید به صحفه > شرایط و هزینه ثبت شرکت دبی مراجعه کنید

توضیحات مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک: به صورت کلی با خرید ملک در دبی می توانید اقامت 2 تا 10 سال دریافت کنید. اگر ملک مورد نظر تا 2 میلیون درهم ارزش داشته باشد می توانید اقامت دو ساله و اگر از دو میلیون درهم به بالا ارزش ملک خریداری شده باشد، می توانید اقامت ده ساله دبی دریافت کنید. البته استثنا هم وجود دارد که اگر اثبات کنید بازنشسته هستید و سن شما بالای 65 سال باشد با ملک 1 میلیون درهمی هم می توانید اقامت ده ساله امارات دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه مهاجرتی دبی می توانید به صحفه > شرایط و هزینه خرید ملک در دبی مراجعه کنید

توضیحات مهاجرت به دبی از طریق نخبگی: در صورتی که بتوانید اثبات کنید نخبه علمی، ورزشی یا هنری هستید یا در هر زمینه ای خود را نخبه می دانید می توانید اقامت ده ساله دبی دریافت کنید؛ البته اثبات این مورد بسیار دشوار است و با برنده شدن در چند فستیوال یا چند جایزه معمولی نمی توانید اثبات کنید که نخبه هستید.

توضیحات مهاجرت کاری به دبی: متاسفانه این مورد برای ایرانیان ممکن نیست. یعنی کارفرمایی که در امارات بیزینسی را دارد نمی توانید به یک ایرانی جاب آفر دهد. بهترین راهکار برای این موضوع این است که ثبت شرکت کنیم، اقامت دبی را دریافت کنید، سپس کارفرما بتوانید با شرکت شما قرارداد همکاری امضا کند. یعنی به صورت مستقیم شما را استخدام نمی کند.

هزینه مهاجرت به دبی:

بسته به انتخاب روشهای مهاجرتی ای که در بالا توضیح داده شد هزینه های مهاجرت به دبی بسیار متفاوت است. مثلا برای خرید ملک در دبی به صورت میانگین باید حداقل 500 هزار درهم هزینه کنید. و برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت به صورت میانگین حداقل 16 هزار درهم هزینه کنید. اگر بهترین روش مهاجرت به دبی را که برای شما مناسب است نمی دانید توصیه می کنید با دفاتر ما در تهران یا دبی در تماس  باشید و مشاوره رایگان مهاجرت به دبی دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی درباره مهاجرت به دبی: به صورت کلی دبی شهر روبه پیشرفت و بسیار مناسبی برای ورود به بازارهای جهانی ست اما باید توجه داشته باشید که هیچوقت نمی توانید به شهروندی یا پاسپورت دبی دست پیدا کنید. بنابراین اگر به دنبال این هستید که پاسپورت کشور دیگری را به دست آورید شاید دنبال گزینه مد نظر شما نباشد. می توانید برای دریافت مشاوره مهاجرت، با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید.

دفاتر قانونی ویزا724 در تهران، دبی، تورنتو با داشتن مجوزهای رسمی حرفه ای ترین خدمات اخذ اقامت و دریافت ویزا را ارائه می دهد. کافیست برای بهتره مندی از خدمات ما؛ با یکی از دفاتر ما در تماس باشید.

ویزا724: مرکز تخصصی خدمات ویزا و اقامت

سوالات متداول

بسته به شرایط هر فرد کاملا متفاوت است. بهتر است متن این محتوا را به صورت کامل مطالعه بفرمایید که بتوانید روش مهاجرتی خود را انتخاب کنید.

هزینه مهاجرت به دبی بسته به انتخاب روش متفاوت است باید یکی از روشهای ثبت شرکت، خرید ملک، نخبگان و مهاجرت کاری را انتخاب کنید. در همین متن به صورت مختصر مفید راجع به مهاجرت به دبی توضیح داده شده.

درخواست مشاوره رایگان

8 + 10 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *