اقامت کانادا از طریق جاب آفر استان‌های آتلانتیک


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۸

 

 

 

در شرایط کنونی کرونا و مشکلات زیادی که برای مشاغل ایجاد شده دریافت جاب آفر برای خارجی ها در کانادا بسیار دشوار است، فریب تبلیغات گسترده در حیطه جاب آفر را نخورید، حتما مجوز شرکتهایی که وعده های جاب آفر را می دهند را در کشور مبدا و مقصد چک کنید.

 

برنامه مهاجرت استانهای آتلانتیک کانادا؛ شرایط و برتری‌ها

امروزه مهاجرت به کانادا، به عنوان کشوری با فرصت‌های شغلی پرتعداد و مناسب، یکی از اهداف اصلی افراد خواهان مهاجرت به کشورهای خارجی است؛ برای رسیدن به این هدف برنامه‌ها و طرح‌های متفاوتی وجود دارد. برنامه مهاجرتی پایلوت منطقه آتلانتیک یکی از برنامه‌های مهاجرتی است که توسط کشور کانادا در راستای پذیرش مهاجرین متخصص و کارآزموده در حال اجراست. این برنامه از سال 2017 آغاز شده و قرار است تا در مرحله آزمایشی که تا سال 2021 ادامه دارد، هفت‌هزار مهاجر و خانواده‌هایشان را پذیرش نماید. این برنامه مهاجرت استانی کانادا که به اختصار از آن به عنوان (AIPP) اسم برده می‌شود، در استان‌های ناحیه آتلانتیک کانادا یعنی  نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور در حال اجراست. این برنامه آزمایشی بخشی از استراتژی کلی رشد مناطق آتلانتیک را تشکیل داده و در پنج بخش اساسی متمرکز است.

 

 احتمالا از شرکت‌های متعدد مهاجرتی تبلیغات گسترده ای مخصوصا در رابطه با جاب آفر کانادا می بینید؛ به طور مثال:

بدون مدرک زبان برای شما جاب آفر تضمینی کانادا میگیریم!

منطقه آتلانتیک به شدت به دنبال نیروی کار است و اگر هیچ مهارتی هم نداشته باشید باز می‌توانیم برای شما کار پیدا کنیم!

سن شما برای گرفتن فرصت شغلی مهم نیست!

مبلغ رو وقتی ویزای کار گرفتید پرداخت کنید!

یکسری ارتباطات در سفارت داریم که صد درصد ویزا می شید!

ما نماینده شرکتهای کانادایی هستیم اما لایسنس فعال در کانادا نداریم!

اینها عکس ویزاهایی هستش که گرفتیم!

ما ثبت شرکت با شماره ثبت ... داریم و این همان مجوز ماست!

ما جاب آفر رو می خریم بابت همین تضمینی ست و مبلغ را آخر کار میگیریم! (خرید و فروش جاب آفر در کانادا کاملا غیر قانونی ست؛ در صورتی که اداره مهاجرت متوجه این موضوع شود حتی میتواند اقامت دائم شما را باطل کند. اگر استعلام بگیرید شرکتهایی که هیچ گونه مجوزی از اداره مهاجرت کانادا ندارند با شما قرار داد خرید جاب آفر امضا می کنند و وکیل رسمی قرارداد جاب آفر شما را امضا نمی کند) و...

بنابراین توصیه می کنیم برای اینکه بتوانید شرکتهای معتبر مهاجرتی را از کلاهبرداران مهاجرتی تشخیص دهید؛ حتما صفحه نحوه انتخاب وکیل و مشاور مهاجرتی معتبر را مطالعه بفرمایید.

 

لازم به ذکر است که‌ دفتر مهاجرتی فعال ما، در ایران، دارای مجوز وزارت کار است (که در استان گیلان به نام کاریابی بین المللی مهیار ثبت شده) و دفتر مهاجرتی ما، در کانادا، دارای مجوز رسمی از اداره مهاجرت کاناداست و تمامی قراردادهای ما توسط یکی از خوش نام ترین مشاورین، و وکلای رسمی مهاجرت کانادا (آقای مهیار حلاج پور)، امضا و تایید می شود. (یعنی قرارداد شما در هر دو کشور کاملا رسمی و قانونی ست). اگر میخواهید راجع به سوابق و مجوزهای ما، بیشتر بدانید، صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

 

- نیروی کار ماهر و مهاجرت

- نوآوری

- رشد پاک و تغییرات آب‌وهوایی

- تجارت و سرمایه‌گذاری در مناطق جهت توسعه

- زیرساخت‌های کشور کانادا

 

اخذ اقامت کانادا در استان‌های آتلانتیک

 

تبدیل ویزای کار بسته به ویزای کار باز، از زبان آقای مهیار حلاج پور عضو رسمی ICCRC کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com


 

نحوه عملکرد برنامه مهاجرتی استان‌های آتلانتیک  کانادا

این برنامه اقامت کانادا کارفرما محور است و شما عملاً بدون داشتن یک فرصت شغلی مناسب نمی‌توانید از متقاضیان اقامت کانادا باشید و برای ورود به آن باید دارای یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی معین داشته باشید. پس از آن که کارفرما رزومه و شرایط شغلی شما را مورد پذیرش قرار دهد بلافاصله توسط او به یک مرکز ارائه خدمات اسکان معرفی می‌شوید تا ادامه برنامه مهاجرت به کانادا و اسکان شما مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد. مراکز ارائه خدمات اسکان وظیفه دارند تا شما را از جنبه‌های مختلف برای اقامت کانادا آماده و کمک کنند. همچنین کارفرمایانی که باید سریعاً نیروی کار مدنظر خود را جذب کنند، به اجازه کار موقت دسترسی پیدا می‌کنند تا متقاضی کار و خانواده وی بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به کانادا بروند. برای این کار نیاز است تا در کنار داشتن فرصت شغلی و نامه رسمی استانی، تعهد رسمی به درخواست اقامت کانادا در طول نود روز اقامت موقت از سوی متقاضی مهاجرت داده شود.

 

 هشدار بسیار مهم:

لطفا بسیار مراقب باشید، شرکتها یا افرادی که پیشنهاد جاب آفر، پیشنهاد شغلی و یا کاریابی هایی را با رقم های متفاوت می دهند و به شما عموما این موارد را عنوان می کنند (نیازی نیست سرکار بروید چون اقامت دائم را گرفته اید! این جاب آفر را، ما از کارفرما میخریم! میتوانید بعد از گرفتن اقامت در استانهای آتلانتیک زندگی نکنید و به تورنتو و ونکوور بروید! اداره کار کانادا متوجه نبود شما در آن پیشنهاد شغلی نمی شود! و...)

 

اینگونه کلاهبردارها عموما وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیستند یا اگر هستند خودشان قرارداد شما را امضا نمی‌کنند چون کانادا به شدت با آنها برخورد می کند. 

 

لطفا توجه داشته باشید که جاب آفر شما باید واقعی باشد، گزارشات مالیاتی، حقوق و بیمه شما باید از سوی کارفرما به اداره کار و اداره مهاجرت کانادا گزارش شود. حتی اگر ورود شما با اقامت دائم همراه باشد (جاب آفر استانهای آتلانتیک)، ثابت شود که جاب آفر شما واقعی نبوده و گزارشات شغلی شما را دریافت نکرده باشند، حتی اگر سالها هم در کانادا زندگی کرده باشید، احتمال بسیار قوی، کانادا، اقامت دائم شما را باطل می کند. 

از این رو فقط قرارداد رسمی کاریابی را، با وکیل رسمی مهاجرت کانادا را، امضا کنید. 

 

شرایط کارفرمایان معین برای برنامه استانی آتلانتیک

پذیرش هر کارفرمایی برای حضور در این پروژه اثرگذار نیست و تنها کارفرمایانی که بتوانند از اداره استانی، مجوز لازم برای حضور در این برنامه مهاجرتی را اخذ کنند معتبر هستند. در هر استان این فرآیند به شکل جداگانه‌ای انجام شده و شرایط متفاوتی دارد. کارفرمایان باید متعهد به برآورده کردن برخی از شرایط مدنظر باشند. یکی از شرایط اصلی، تعهد به حمایت از مهاجر تازه‌وارد و خانواده او جهت بدست آوردن آسان اقامت کانادا و ادغام در زندگی کانادایی است. کارفرمایان خواهان شرکت در این برنامه نیازی نیست تا اجازه‌نامه (LMIA) را اخذ کنند. این مدرک، به‌طور معمول باید توسط کارفرمایانی که خواهان جذب نیروی خارجی متقاضیِ اقامت کانادا هستند از اداره استانی گرفته شود و مستلزم مراحل طولانی و شرایط پیچیده‌ای است اما در این برنامه مهاجرت به کانادا نیازی به آن نیست و کارفرما می‌تواند بدون آن مهاجر کاری جذب کند.

در همه موارد، کارفرما باید پیشنهاد شغل، برنامه اسکان و ادغام در زندگی کانادایی برای هر یک از اعضای خانواده بزرگسال و یک درخواست تأیید را برای بررسی به استان ارسال کند. اگر استان درخواست را تأیید کند ، نامه تأیید کننده را به متقاضی شغل ارسال می‌کند و فرآیند اخذ اقامت کانادا آغاز می‌شود.

 

 اقامت کانادا با روش AIPP

 

نکته مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند.

لطفا توجه داشته باشید که؛ فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

شرایط متقاضیان مهاجرت استانی کانادا

AIPP برای جذب کارکنان متقاضی اقامت کانادا دو سطح متفاوت درنظر گرفته است. سطح اول که مختص به کارکنان ماهر است و از آن به عنوان AHSP یاد شده و سطح دوم برای کارکنان نیمه‌ماهر که AISP نام دارد. البته سطح سومی هم در این برنامه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی کانادا در دسترس است. باید توجه داشت که این طرح تنها برای فارغ‌التحصیلانی که در دانشگاه‌های استان‌های ناحیه آتلانتیک تحصیل کرده باشند در دسترس است

در تمامی سطح، چه ماهر، چه نیمه‌ماهر و فارغ‌التحصیلان، درخواستِ شغلی متقاضی اقامت کانادا باید

- تمام وقت، حداقل برای یک سال

- فرصت شغلی نباید فصلی باشد

- بر اساس سند طبقه‌بندی شغلی ملی کانادا، متخصص باشد

- دارای پیشنهاد کاری تأیید شده توسط اداره استانی باشد

 

1- تجربه کاری

متقاضیان سطح کارکنان ماهر و نیمه‌ماهر باید دارای تجربه کاری باشند. تجربه کاری عبارت است از حداقل یک‌سال تجربه کاری که معادل است با 1560 ساعت کار. این تجربه کاری برای اینکه بتواند برای اخذ اقامت کانادا کارساز باشد باید با حقوق باشد.

چند نکته مهم برای متقاضیان این سطح بدین شرح است

متقاضیان باید فعالیت های ذکر شده در بیانیه اصلیِ توضیحات طبقه بندی ملی شغلی کانادا و تعداد قابل توجهی از وظایف اصلی را انجام داده باشند. برای - متقاضیان ماهر سطح 0 ، A یا B مورد نیاز است. برای نیمه‌ماهر سطح C نیز قابل پذیرش است.

- تجربه کار در کانادا در حالی قابل پذیرش است که اتباع خارجی، مجاز به کار و اقامت کانادا به عنوان مقیم موقت بوده باشند.

- نیازی نیست متقاضی در هنگام تسلیم درخواست، شاغل باشد.

- دوره های خود اشتغالی در محاسبه مدت تجربه کار متقاضی در نظر گرفته نمی‌شوند.

- تجربه کاری به دست آمده در طی یک دوره تحصیلی قابل پذیرش است، مادامی که ساعات کار از آنچه متقاضی مجاز به انجام آن در دوره تحصیلی بوده تجاوز نکند.

- همچنین برای سطح فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی کانادا در این ناحیه نیازی به تجربه کاری نیست.

 

2- وضعیت تحصیلی

برای هر دو سطح ماهر و نیمه‌ماهر متقاضیان باید دارای یکی از مدارک زیر باشند

- مدرک متوسطه کانادا (دبیرستان)، دیپلم یا مدرک تحصیلی بعد از متوسطه

- مدرک تحصیلی خارجی تکمیل شده

 

همچنین برای متقاضیان دارای تحصیلات در خارج از کانادا ، ارزیابی اعتبارنامه تحصیلی (ECA) لازم است تا اثبات شود که سطح تحصیلات، متناسب با استانداردهای کانادایی است. فاصله اخذ مدرک ECA از زمان ارائه درخواست اقامت کانادا باید کمتر از پنج سال باشد. اما برای سطح فارغ‌التحصیلان به مدرک دیپلم دو ساله‌ی پس از دوره متوسطه از یک مؤسسه یادگیری با بودجه عمومی در منطقه آتلانتیک نیاز است. الزامی است که در مدت 12 ماه قبل از ارسال درخواست اقامت کانادا به‌صورت دائم اخذ شده باشد.

 

استان های آتلانتیک

 

3- توانایی‌های زبانی

متقاضیان در هر دو سطح ماهر و نیمه ماهر، باید توانایی زبانی حداقل سطح پایه‌ای را داشته و مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند. این یعنی در تمام بخش‌های صحبت کردن ، گوش دادن ، خواندن و نوشتن آزمون CLB نمره چهار را کسب کنند.  همچنین مدارک آیلتس(IELTSسلپیپ(CELPIPتیف(TEF) و تی.سی.اف کانادا (TCF) نیز قابل پذیرش است. این مدارک تنها در صورتی که با فاصله دو سال از زمان ارائه درخواست گرفته شده باشند معتبر هستند.

 

4- توانایی مالی

در مورد توانایی‌های مالی تفاوتی بین سطح‌های مختلف وجود ندارد. برای هر سه سطح از متقاضیان اقامت کانادا با این طرح، بسته به جمعیت خانواده مهاجر مبالغ متفاوتی مورد نیاز است. متقاضیان مهاجرت به کانادا با روش AIPP برای خانواده یک نفره 3167 دلار، خانواده دو نفره 3943 دلار، خانواده سه نفره 4847 دلار، خانواده چهارنفره 5885 دلار، خانواده پنج نفره 6675 دلار، خانواده شش نفره 7528 و خانواده‌های دارای هفت عضو یا بیشتر هم به 8381 دلار سرمایه اولیه نیاز دارند. این مبالغ نباید از شخصی دیگر قرض گرفته شود.

 

گرفتن اقامت کانادا 

برتری های این روش چیست؟

اول؛ مهاجرت استانی به کانادا امکان مهاجرت افراد شاغل با سطح پایین‌تری از مهارت را فراهم می‌کند. اولین مزیت برنامه AIPP این است که این امکان را می دهد که متقاضیِ یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معین، از سطح مهارت پایین تری برخوردار باشد تا حدی که معمولاً فقط به آموزش متوسطه یا آموزش های خاص شغلی برای گرفتن اقامت کانادا نیاز است. برنامه مهاجرت استانی به کانادا فرصت‌های جدید مهاجرت به کانادا برای تازه‌واردانی که در مشاغل دارای مهارت کمتر فعال بوده‌اند فراهم می‌کند.

 

دوم؛ این برنامه مهاجرتی، برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های بین‌المللی ناحیه آتلانتیک به تجربه کاری نیاز ندارد. نیاز به تجربه کار قبلی به علت اینکه اکثر این افراد برای یافتن یک تجربه کاری مرتبط با شغل مدنظر خود دچار مشکل می‍شوند، یک مانع بزرگ برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی در مسیر اخذ اقامت کانادا بصورت دائمی است. اما در برنامه مهاجرت استانی به کانادا با توجه به شرایط درج شده می‌توانند به‌راحتی اقامت کانادا را به‌صورت دائم اخذ نمایند.

 

سوم؛ برای گرفتن اقامت کانادا نیاز به دانش زبانی پایین‌تری دارد. آنچنان که در شرایط گفته شد در این طرح می‌توان با CLB4 شرایط مدنظر را بدست آورد و این درحالی است که به‌طور مثال در برنامه Express Entry شما به CLB با نمره هفت به بالا در تمام مهارت‌های زبانی برای بعضی مشاغل و به نمره پنج برای بعضی دیگر نیاز دارید. AIPP اقامت کانادا را به‌صورت دائمی برای تازه‌واردان آینده‌نگر که هنوز در حال یادگیری زبان های رسمی کانادا هستند، فراهم می‌کند زیرا تنها CLB4 را برای کلیه توانایی های زبان در صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن احتیاج دارد.

 

چهارم؛ به اقامت کانادا بصورت راحت‌تر و اسکان و ادغام در زندگی کانادایی، برای تازه‌واردان در ناحیه آتلانتیک کانادا کمک می‌کند. این روش با ایجاد یک برنامه منحصر به فرد برای اسکان هریک از مهاجران در ناحیه آتلانتیک کانادا برنامه‌ریزی می‌کند. کارفرما برای تکمیل ارزیابی نیازهای متقاضی، باید با یک سازمان ارائه دهنده خدمات و راهنمایی‌های مربوط به اسکان تعیین شده در ارتباط باشد و عملاً به امور اسکان و جایگیری مهاجر مدنظر کمک کند.

 

مدت زمان لازم برای اخذ اقامت کانادا با روش جاب آفر استانهای آتلانتیک

مدت زمان لازم تنها شش ماه است. به‌علاوه چنانچه کارفرمای شما اعلام نیاز بدون معطلی داشته باشد می‌توانید بلافاصله اقامت کانادا را موقتاً تا نود روز برای خود و خانواده‌تان بگیرید. البته در این مدت محدود باید به ادامه فرآیندهای لازم برای اقامت AIPP بپردازید. به‌ علاوه شایان ذکر است که هیچ سیستم امتیازدهی وجود ندارد و درخواست‌ها فقط به ترتیب ورود پردازش می‌شوند.

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

> هزینه های زندگی و تحصیل در ونکور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاران خانگی

مهاجرت به کانادا از طریق نیوبرانزویک

> سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


سوالات متداول


آیا ویزای آتلانتیک تضمینی ست؟

ویزای تضمینی قطعا کلاهبرداری ست. هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند هیچ نوع ویزایی را تضمین کند و معمولا این واژه را از کلاهبرداران مهاجرتی که هیچ گونه مجوزی در کشور مبدا و مقصد ندارند، می شنوید.

شرایط آتلانتیک کانادا به همین آسانی ست که می گویند؟

شرایط ثبت نام در این سیستم بسیار راحت است و با داشتن حداقل ها می توانید ثبت نام کنید اما توجه داشته باشید که این برنامه آزمایشی ست و تعداد ظرفیت آن محدود و تعداد تقاضای آن بسیار زیاد است. بنابراین شرایط ثبت نام دلیل قبولی در این برنامه نیست.


مطالب پیشنهادی


آموزش رایگان ثبت نام در سایتهای کاریابی کانادا + نکات مهم
آموزش رایگان ثبت نام در سایتهای کاریابی کانادا + نکات مهم
مقایسه اقامت کانادا از طریق استارت‌ آپ و کارآفرینی
مقایسه اقامت کانادا از طریق استارت‌ آپ و کارآفرینی

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


علی اطهری :

سلام. ممکنه بفرمایید چطور میشه در زمینه IT کارفرمایی پیدا کرد که جاب آفر بده؟ اصلاً کجا باید دنبال کارفرما بگردیم؟

می توانید در سایتهای کاریابی مانند jobbank و indeed برای کاریابی اقدام کنید

احسان آبداری :

من مهندس صنایع هستم و ارشد MBA میخواهم برای صنعت گردشگری و غذا و نوشیدنی فعالیت کنم و خانمم در صنعت بیوتی تراپی مدرک زبان هنوز نگرفتم مدرک MBA تا پایان امسال میاد سابقه کار هم دارم تو صنعت غذا و بهره وری سیستم بوده کارم چطور میتونید کمکم کنید؟

باید به سایتهای کاریابی در حوزه آتلانتیک مراجعه بفرمایید

سمیرا اسمعلی زاده :

با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم آیا از طریق آرایشگری هم میشه جاب آفر گرفت؟ تمامی مدارک آرایشگری از فنی حرفه ای رو دارم از این طریق امکانش هست؟

اگر کارفرمای واجد شرایط که شما را قبول کند، پیدا کنید، ممکن است

مهسا :

.من و همسرم و یک پسر 4 ساله دارم. من دانشجوی دکتری هستم رشته حقوق جزا و حدود ده سال کارمند یه شرکت دولتی در زمینه برق هستم.کارهای حقوقی اونا با منه.شوهرم ارشد ارشد مدیریت دارن و اونم تو شرکت دولتی کارمنده حدود ده سال سابقه دارن. ما یه خونه داریم حدود 500 میلیون و سرمایه خاصی نداریم‌.زبان من خوبه ولی همسرم نه..دوست دارم اونجا با اقامت دایم وارد بشم و کار کنم. ممنون میشم من را راهنمایی کنید

بک رزومه حرفه ای تهیه کنید و تلاش کنید برای جلب نظر یک کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر

 

ژیل :

با سلام. درمورد تمکن مالی ویزای آتلانتیک میخواستم بدونم. اینکه مبلغ در حساب همسر باشه مشکلی داره؟ و مدت و مبلغش/ ممنونم

بهتره در حساب نفر اصلی باشه

نوراله حیدری :

با سلام من 36 سالمه فوق لیسانس عمران سازه با 11 سال سابقه، و مدرک زبان آیلتس 6، آیا میتونم برای جاب آفر اتلانتیک اقدام کنم، شانس گرفتن اقامتم چقدره؟

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر به شما، پیدا بشه، بله

نوراله حیدری :

با سلام اینجانب فوق لیسانس مهندسی عمران سازه با 11 سال سابقه هستم، مدرک ایلتس 6 هم دارم، آیا میتونم برای جاب افر اتلانتیک اقدام کنم؟

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر کانادا پیدا بشه که رزومه شمارو قبول کنه، بله

Shahnam shahin :

سلام طبق سوال قبل که راهنمایی فرمودید باید جاب آفر از کارفرما بگیرم. میخواستم بدانم آیا این کار را شما میتوانید انجام بدهید؟ ( برای رانندگی AZ )

با شماره های دفاتر در تماس باشید

Shahnam shahin :

سلام من در حال حاضر در تورنتو هستم و دو فرزندم در اینجا مشغول تحصیل میباشند. میخواستم بپرسم من با داشتن لایسنس AZ از ontario آیا امکان کار و گرفتن جاب آفر آتلانتیک را دارم؟ که از آن طریق به اقامت هم برسم. با تشکر

اگر بتونید از یک کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر تاییده بگیرید، ممکن است

بهروز ارشیا مقدم :

سلام .من بیست و دو سالمه و فوق دیپلم حسابداری دارم با سابقه کافی مرتبط .زبان آیلتس 4و تمکن کافی اقامت آتلانتیک .یک،شما میتونید برای من جاب افر پیدا کنید ؟دو ،اینکه مدرک و تجربه کاری من مرتبط با سیستم حسابداری ایرانه باید چه معادل سازی هایی رو انجام بدم ؟سه ،دستمزد وکیل به طور کامل چقدر میشه ؟ممنون

خودتون می توانید در سایت های بین المللی کاریابی رایگان به دنبال کارفرمای واجد شرایط جاب آفر باشید

نرگس باقری :

سلام من و همسرم برای برنامه آتلانتیک تصمیم داریم اقدام.کنیم و شرایطبه غیر از زبان که اون هم گذاشتیم هروقت برنامه انتخابیمون قطعی شد امتحان بده همسرم.میخواستم بدونم شما اقدام میکنید؟و چگونه از شرایطتون مطلع بشیم

باید بتوانید کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر کانادا پیدا کنید

سید محمد میر‌علی یاری :

سلام اینجانب 50 سال سن دارم و دارای 20 سال سابقه کار در شرکت هپکو اراک با مدرک فوق دیپلم مکانیک و در حال حاضر به مدت دوسال است که باز نشسته میباشم. البته همچنان در کارگاه‌های خصوصی مشغول به کار هستم. همسرم فرهنگی و دارای دو فرزند 20 و 11 ساله می‌باشم . با این شرایط خواهان کار در استانهای اتلانتیک کانادا میباشم. لطفا راهنمایی بفرمائید که آیا با من موافقت میشود یا خیر. با سپاس از شما

اگر کارفرمای واجد شرایط اهدای جاب آفر پیدا کنید، ممکنه.

pedram :

خواهان جاب آفر آتلانتیک

میتوانید به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید که آموزش رایگان ثبت نام در سایتهای کاریابی ارائه شده است

Mohammad Jafarpishe :

آیا بجای نمره آیلتس میتوان نمره تافل اراِئه کرد؟ آیا موسسه شما جاب آفر را نیز برای شخص متقاضی میگیرد؟ هزینه تمامی مراحلی که توسط موسسه شما انجام میشود چقدر است؟

می توانید در صفحه اینستاگرام ما عضو شده و خودتان به دنبال کارفرما باشید (در اینستاگرام به صورت رایگان آموزش داده شده)

مهسا آگنج :

سلام درخصوص دریافت ویزای کار استان های اتلانتیک ، شرایطش چطوری هست و چقدر هزینه داره ؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

hadi salmani :

سلام در طرح استانهای آتلانتیک شرط سنی وجود دارد و اگر هست چند سال است ، هزینه و مراحل دریافت پیشنهاد کاری چقدر و به چه صورت است با تشکر

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدی بنی اسدی :

سلام. من 39 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران سازه و سابقه کار 15 سال در زمینه طراحی و نظارت سازه های ساختمانی و صنعتی هستم. دارای پروانه نظام مهندسی پایه 1 تهران نیز می باشم.سطح زبان در حد آیلتس5 هست ولی مدرک زبان ندارم. از کدام یک لز برنامه های موقعیت شغلی می تونم برای اقامت دائم کانادا استفاده کنم؟ حوزه آتلانتیک چطور می تونم استفاده کنم؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

محمدرضا پورقلی :

من 35 ساله مهندس عمران متاهل .تصمیم مهاجرت به کانادا دارم.شما شرایط دریافت جاب افر از اتلانتیک را دارید؟ و یا پیشنهادی برای مهاجرت سریع.سپاس.

مهاجرت سریع نیست.

فرم ارزیابی رایگان رو تکمیل بفرمایید تا شرایطتتون بررسی بشه

pooria :

سلام ، میخواستم شرایط و هزینه گرفتن ویزا کار از طریق پیشنهاد کاری رو بدونم سن 23 مدرک دیپلم تخصص:نصب و راه اندازی کولرگازی و پکیج گرمایشی جوشکاری آرگون

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

فرشاد :

با سلام احتراما من قبلا فرم ارزیابی را خدمتتان تکمیل کرده بودم و شما لطف کردید و پاسخ دادید آیا با شرایط من غیر از دو روشی که اشاره فرمودید از طریق تحصیلی امکان مهاجرت وجود ندارد؟ شنیده ام از طریق تحصیل در کبک از روش PEQ میتوان اقدام نمود. ممنون میشوم اینطریق را در ایمیل به بنده راهنمایی فرمایید با تشکر

شرایط شما در اینجا عنوان نشده می توانید به همان ایمیل ارزیابی پاسخ دهید، مقدمه PEQ تحصیل در کبک کاناداست.

وحید :

هزینه اخذ جاب آفر چقدر است و نحوه پرداخت به چه شکل است،

اول باشد شرایط شما توسط مشاورین سازمان تایید شود.

به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان یا رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید

الهه :

من کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم ،متاهل و بدون فرزند . حدود 4 سال سابقه کار با بیمه 4 ساله در سمت مسئول دفتر و حسابدار . سقف بودجه ام حدود 750 میلیون تومان است و سطح زبان انگلیسی ام متوسط رو به بالا . ایا شرایط مهاجرت به اروپا یا کشور پیشنهادی شما رو دارم ؟؟؟ ،

شاید بتوانید از طریق دانش آموزی فرزند اقدام کرده سپس در خاک کانادا درخواست ویزای جدید داشته باشید

صادقی :

آیا شما پیشنهاد شغلی برای مناطق کم جمعیت ارائه میدهید؟ کل هزینه دریافتی شما چقدر است ؟

مهدیه :

هزینه مدارس آتلانتیک به چه صورت است؟ آیا از شهرهایی مثل تورنتو ارزانتر است یا خیر؟

بله به مراتب ارزانتر است، میتوانید صفحه هزینه های زندگی و تحصیل در آتلانتیک رو مطالعه فرمایید

سینا زنگنه :

با سلام. هزینه کاریابی و گرفتن اقامت ناحیه اتلانتیک حدوداً چقدر است.

ابتدا باید شرایط شما بررسی شود که شرایط اقدام را دارید یا خیر، میتوانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما بررسی شود

نیلوفر طالبی :

سلام.هزینه اقدام برای جاب آفر چقد هست؟و چجوری میتونم نمونه جاب آفرهایی که گرفتید رو ببینم؟

هزینه ها در جلسات مشاوره و پس از تایید اینکه شرایط آن را دارید یا خیر اعلام می گردد.

این سازمان دارای مجوز رسمی وزارت کار ایران و مجوز رسمی اداره مهاجرت و اداره کار کاناداست که مجوز کاریابی در کانادا فقط به اشخاصی اهدا میگردد که دارای سالها فعالیت در این حیطه هستند، نشان دادن جاب آفر موکلین برای جذب مشتری در کانادا ممنوع است.

فرشاد :

با سلام آیا شما برای اخذ جاب آفر از آتلانتیک کانادا اقدام می کنید اگر بلی ،هزینه کل پروسه چه میزان است؟

ابتدا باید شرایط شما سنجیده شود که اصلا شرایط اقدام دارید یا خیر، میتوانید در شروع پروسه فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

saeed :

هزینه اینکه دعوت نامه کاری بگیرید چقدره؟ در مورد برنامه آتلانتیک

باید ابتدا شرایط شما بررسی شود، لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

علی :

سلام‌من‌39‌‌ سال دارم و آقا هستم و 11‌سال سابقه بیمه دارم‌1‌بچه 6 ساله هم دارم شرایط برای رفتن به کانادا به استان های آتلانتبک‌رو دارم‌؟


برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

Ramin :

سلام وقت بخیر. من 26 ساله،لیسانس رادیولوژی با دو سال سابقه کار هستم،اما سرتیفیکت از کانادا ندارم،آیا با این وضعیت امکان گرفتن جاب آفر برای برنامه آتلانتیک وجود دارد؟آیا امکان گرفتن جاب آفر برای مشاغل ساده وجود دارد(مثل کار در رستوران و صندوقداری و ...)؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.


برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

آرش :

سلام من ارش بهراد هستم ٤٠ سال فوق ليسانس مكانيك از دانشگاه هاي مازندران و سمنان (سراسري) سابقه بيمه ١٦ سال ، داراي شركت خصوصي ، داراي دو فرزند ٥ سال و ١٠ ماهه ، همسرم ٣٨ سال فوق ليسانس مهندس شيمي از دانشگاههاي مازندران و كرمانشاه (سراسري) سابقه بيمه ١٤ سال كارمند شركت نفت


برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شاهرخ چاپاریان :

سلام من کارشناس حسابداری با 25 سال سابقه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی برنامه ریزی و توسعه هستم در ضمن کارت راهنمای گردشگری فرهنگی رسمی از وزارت میراث فرهنگی دارم . 53 ساله . الان هم مدیر مالی یک شرکت هستم .با این شرایط میتونم برای ویزای کاری اتلانتیک اقدام کنم ؟ و در چه بازه زمانی انجام خواهد شد

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

پرستو زورقی :

در خصوص جاب آفر کانادا و یا سایر کشور ها نیاز به مشاوره دارم.

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

اسحاق :

سلام سوالی که داشتم راجع به اقامت کانادا از طریق جاب آفر استان های آتلانتیک هست. میخاستم بدونم تا چه مدت باید در استان های آتلانتیک اقامت ذاشته باشیم؟ یعنی بعد از گرفتن اقامت دایم امکان جابه جایی به استان های ذیگر وجود دارد یا خیر؟

حدودا به مدت دو سال

بهادر قنبری منفرد :

50 ساله متاهل دو فرزند 14 ساله دختر و 19 ساله پسر آیتلس 5 فوق لیسانس مهندسی عمران سابقه کار بیمه مرتبط 22 سال همسر 46 ساله لیسانس شیمی مدرک زیان ندارد سابقه کار بیمه 16 سال ، تقاضای بهره مندی از برنامه AIPP دارم ، برای قرارداد راهنمایی بفرمائید . متشکرم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Masoud :

با سلام، بنده قصد مهاجرت از طریق برنامه آتلانتیک به کانادا رو دارم و چند سوال از حضورتون داشتم. 1- بنده مدرک mcse از شرکت مایکروسافت دارم و 1 سال سابقه کار در زمینه شبکه و کامپیوتر دارم، میخاستم ببینم برای مهاجرت به مناطق کم جمعیت کانادا اتلانتیک واجد شرایط هستم؟ البته بنده دیپلم در رشته تاسیسات دارم ولی سابقه کار در این زمینه ندارم. 2-لبته مدرک فنی و حرفه ای هم در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات دارم،آیا با این مدرک امکانپذیر هست؟ 3- و سوال آخر اینکه ما با جاب افر داریم میریم از همان اول با اقامت دایم میریم و شعل هم داریم، درسته؟

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

بله در ابتدا اقامت دائم کانادا خواهید داشت

محمد بشری :

سلام. 44 ساله هستم. مدرک هجده ماههٔ مربیگری فنی و حرفه ای 2700 ساعته طرح ایران و زیمنس آلمان رو دارم که سال 1377 اخذ کردم در رشته ماشینهای الکتریکی و برق صنعتي و ساختمانی. بیش از بیست سال هم س

سوال شما به صورت کامل مطرح نشده است

سيامك :

سلام من گواهينامه رانندگي با ماشين سنگين(پايه يك) دارم ميخاستم بدونم با برنامه جاب آفر آتلانتيك ميتونم مهاجرت كنم؟ چ شرايطي بايد داشته باشم ٣١ سالمه،ليسانس دارم هزينش چقدر ميشه ممنون

باید گواهینامه کانادایی دریافت نمایید.

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

ستایش :

اگه با مدرک فنی لوله کشی بخوایم جاب افر بگیریم هزینه پروسه چقدر میشه سایر فاکتور ها رو داریم ارشد عمران هستن ولی بار فنی میخوان اقدام کننهزینه رو میخوام بدونم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

محمد بهروزنیا :

با سلام و عرض ادب خواهشمند است هزینها و مراحل کاری طرح آتلانتیک را اعلام فرمایید. با سپاس

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

علی محمد سعیدی :

با سلام من میخوام برای ویزای کار کانادا با جاب آفر اقدام کنم. میخواستم هزینه قرارداد و نحوه پرداخت رو بدونم. ممنون

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

محمد :

با سلام و عرض ادب خواهشمند است اعلام فرمایید هزینه های طرح جاب آفر جهت حوزه آتلانتیک چه مقدار است . با سپاس فراوان

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

همچنین هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره (حضوری یا غیر حضوری) عنوان خواهد شد : رزرو وقت مشاوره

اتنا تاجکی :

با سلام و خسته نباشید . من 7 سال سابقه کار در منزل و پرستاری سالمند و مدرک هم فقط دیپلم دارم ایا راهی هست برای رفتن به کانادا

بله ، مشاغل مرتبط با پرستار خانگی و نگهداری از سالمندان در کانادا

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

ن :

سلام در رابطه با دانشگاه اوتاگو چند تا سوال ازتون داشتم .من دانشجوی سال اول داروسازی دانشگاه تهران هستم و رتبه کنورم 200 بوده. و دانش آموز مدرسه فرزانگان بودم معدل دیپلم هم 19/5. دارای مدرک تافل زبان هم هستم. قصد ادامه تحصیل در نیوزیلند رو دارم .اما هزینه های دانشگاهی خیلی زیاد هستن و من حقیقتا نمیتونم یه چنین هزینه ای رو پرداخت کنم. میخواستم بدونم با شرایطم بورسیه تحصیلی امکان پذیر هستش یانه. خواهش میکنم پاسخگو باشید . مچکر

این سوال شما مربوط به استرالیاست

گندم :

سلام شرایط پیدا کردن کار در کانادا رو سوال دارم سپاس

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Aslani :

سلام .من 47 سالمه. فوق دیپلم حسابداری با 18 سال سابقه بیمه.آیا برای آتلانتیک واجد شرایط هستم .اگر پاسخ مثبت است طول مدت انجام پروسه و هزینه را اعلام بفرمائید. سپاسگزارم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید.

هزینه های حق الوکاله فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مهدی امیریان :

سلام آیا شما خدمات جاب آفر آتلانتیک هم ارائه میکنید؟

بله

مهین :

سلام میبخشید که مزاحم شدم چون دیروز تکس زدم و جواب نگرفتم مجددا وقتتون رو میگیرم .برادرم ویزای توریستی به کانادا رو دارد و اعتبار ویزا و پاسپورتش تا ماه نوامبر میباشد ایا میتواند برای تابستان بیاید و یه پاسپورت جدید بگیرد که اعتبارش طولانی باشد اما دعوتنامه در پاسپورت قدیمی باشد.ممنوپ میشم جواب منو بدهید

محمود جعفرزاده :

مناطق اتلانتيك --- وضعيت زندگي - اب و هوا - جاب افر - حقوق - بيمه - pR-هزينهاي كلي از صفر تا صد

صفحه هزینه های زندگی در آتلانتیک را مطالعه بفرمایید

Masoud Paydarsan :

با سلام و احترام، خواستم بدونم که کل هزینه های مربوط به دریافت جاب آفر برای رشته آی تی اعم از هزینه وکالت و هزینه پرداختی به دولت کانادا به چه صورت هست؟ با تشکر

اول باید مشخص شود که اصلا شرایط آن را دارید یا خیر! به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید تا شرایط شما بررسی شود

بهنام :

باسلام درخصوص مهاجرت استانی مزاحمتون شدم. بنده 46 ساله مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع دلنشگاه تهران با 19 سال سابقه کار planning هستم. متاهل و دوفرزند 6 و12 ساله دارم سطح زبانم حدود ایلتس 5 هست. با توجه به سن 46سال بنده امکان اقدام از این طریق برای من هست.

اطلاعات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان مطرح بفرمایید

ایمان :

سلام31سالم ومجرد شغلم فست فود ایا کاراونجا هست وچه مبلغ برامهاجرت بازم

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید

فرخنده :

سلام خسته نباشید من کارمندرسمی مترو هستم 11 سال سابقه کار مدرکم از دانشگاه علمی کاربردی هست لیسانسآی دارم دارم

فرمهای ارزیابی رایگان رو تکمیل بفرمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.