آموزش 0 تا 100 نحوه ثبت‌ نام در آزمون زبان دولینگو


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۲

 

 

آزمون زبان دولینگو چیست

 شرکت در یک آزمون زبان معتبر برای پذیرش در مراکز آموزشی و حضور موفق در برنامه‌های مهاجرتی، امر اجتناب‌ناپذیری است که گه گاه با مشکلات مختلفی همراه است. اگر در فکر مهاجرت به کانادا هستید، یکی آزمون زبان نوظهور که به تازگی به یک ترند در دنیای آموزش زبان تبدیل شده است، کمک می‌کند تا شما در شرایط بهتری به مدرک معتبر آزمون زبان دست پیدا کنید. مدرک آزمون زبان دولینگو که به‌تازگی و با قدمت کمتری نسبت به آزمون‌های اصیل‌تر آیلتس و تافل پا به عرصه وجود گذاشته، مزایای بسیار زیادی دارد. ما در این یادداشت پس از بررسی ضمنی این آزمون تلاش می‌کنیم تا مراحل ثبت‌نام این آزمون زبان و کار کردن با آن را با شما همراهان گرامی به اشتراک بگذاریم.

 

 همچنین اگر قصد مهاجرت تحصیلی کانادا را دارید، برای مطالعه موارد مهم این مسیر مهاجرتی، حتما مطلب تحصیل در کانادا را مطالعه بفرمایید.

 

انتهای همین مطلب لینک صفحات چند تا سوپرایز ویژه هم براتون داریم: آموزش رایگان نحوه ثبت درخواست ویزا تحصیلی کانادا. آموزش رایگان تاییدیه مدارک تحصیلی با wes . آموزش رایگان ثبت نام ویزا توریستی کانادا. آموزش نحوه ثبت نام آزمون تافل. آموزش رایگان نحوه کاریابی در کانادا. آموزش رایگان کاریابی در استانهای کانادا. آموزش رایگان نحوه ثبت نام در سیستم آریما کبک کانادا.

 

چگونگی انتخاب صحیح وکیل مهاجرت کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

تمام مطالب آموزشی رایگان این سازمان، بدون هیچ چشم داشتی، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. امید است، بتوانید پله های پیشرفت را طی کنید.

همکاران محترم، با اینکه برای تهیه این مطلب بسیار زحمت کشیده شده، تصاویر دارای امضا نمی باشد، که به راحتی بتوانید کپی کنید! پیگرد قانونی هم ندارد...

البته با ذکر منبع می توانید مارا در تولید محتوای آموزشی بیشتر یاری کنید

 

* با جستجوی عبارت زیر در گوگل؛ هیچ وقت این صفحه آموزش رایگان رو گم نمی کنی:

دولینگو ویزا724

 

 

آزمون زبان دولینگودولینگو یک فرصت عالی و مقرون به صرفه برای اخذ مدرک زبان است

 

 

 آزمون زبان دولینگو ؛ چرا و چگونه؟

 یک آزمون زبان، به نوعی یک مرجع برای شناسایی میزان مهارت شما توسط مراکز آموزشی و مهاجرتی است. به جای اینکه هر مرکز آموزشی یا مرجع دولتی مستقیماً میزان مهارت شما را مورد سنجش قرار دهد، شما با نمره کسب شده در این آزمون‌ها میزان مهارت خود را نشان می‌دهد. آزمون زبان دولینگو نیز یکی از همین آزمون‌های معتبر زبان است که توانسته با داشتن برخی خصوصیات مثبت، به سرعت بین متقاضیان جای خود را باز کند. اعتبار یک آزمون زبان وابسته به تعداد مراکز و مراجعی است که نتایج آن آزمون را به رسمیت می‌شناسند. آزمون زبان دولینگو توسط بیش از هزار و هشتصد مرکز آموزشی در جای جهان به رسمیت شناخته شده و از این حیث اعتبار قابل قبولی دارد. سادگی در روش برگزاری آزمون، سرعت در اعلام نتایج آزمون و قیمت مقرون به صرفه، عواملی هستند که آزمون زبان دولینگو را به یک آزمون پرمتقاضی تبدیل کرده‌.

 آزمون زبان دولینگو و نحوه برگزاری

 با این پرسش آغاز کنیم که برای شرکت در آزمون زبان دولینگو به چیزهایی نیاز است؟

 * پاسپورت، گواهی‌نامه رانندگی یا هر مدرک شناسایی رسمی دیگری

 * یک اتاق آرام با نور کافی

 * شصت دقیقه زمان

 * یک ارتباط اینترنتی پایدار و با سرعت کافی

 * یک رایانه

 کامپیوتری که از آن برای شرکت در آزمون زبان دولینگو استفاده می‌کنید باید از یک مرورگر معتبر مانند کروم، یک دوربین وب‌کم، یک میکروفون و یک اسپیکر سالم برخوردار باشد. دقت به این موضوع اهمیت بالایی دارد گون نقص در موارد گفته شده می‌تواند به قیمت مخدوش شدن آزمون شما تمام شود. پس از این نوبت به آن است که در مورد ساختار برگزاری آزمون زبان دولینگو بحث کنیم. همان‌طور که گفته شد، شما برای تکمیل مراحل این آزمون یک ساعت، معادل شصت دقیقه زمان دارید. پنج دقیقه ابتدایی این آزمون که در اصطلاح راه‌اندازی سریع نام دارد، به شما کمک می‌کند تا به درک درستی از مراحل آزمون زبان دولینگو و چارچوب کلی آن برسید؛ این یک گام سریع اما مهم در گرفتن نمره خوب است. پس از این چهل و پنج دقیقه فرصت دارید تا مرحله به مرحله در آزمون تطبیقی دولینگو شرکت کنید. آزمون تطبیقی به این معناست که سؤالات هر مرحله بسته به کیفیت پاسخگویی شما در مرحله قبل انتخاب خواهند شد. یعنی اگر به طور مثال در مرحله اول قادر به پاسخگویی مناسب نباشید، سیستم به صورت هوشمند در دور بعدی سطح سوالات را کاهش می‌دهد؛ اگر این بار موفق به پاسخگویی شوید سطح سری بعدی سؤالات افزایش می‌یابد. یک آزمون تطبیقی کمک می‌کند تا سطح واقعی شما با توجه به نقاط قوت و ضعف شما تعیین شود. در طول این مدت مهارت‌های سخن گفتن، شنیدن، نوشتن و خواندن شما مورد سنجش قرار می‌گیرند. پس از اتمام این چهل و پنج دقیقه، شما وارد مرحله بعدی آزمون زبان دولینگو خواهید شد؛ مصاحبه تصویری. مدت زمان مصاحبه تصویری ده دقیقه است و در آن چکیده‌ای از توانایی‌های شما در زمینه ارتباط برقرار کردن توسط زبان انگلیسی بررسی خواهد شد.

 

 گام به گام تا ثبت نام در آزمون زبان دولینگو

 طبق روال همیشگی برای ثبت نام در آزمون زبان دولینگو نیاز است تا در وب‌سایت رسمی این مرکز یک حساب کاربری ایجاد کنید. آدرس وب‌سایت رسمی آزمون زبان دولینگو (englishtest.duolingo.com) که پس از مراجعه به آن با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

 

 

آزمون دولینگومرحله اول ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 همانطور که در تصویر بالا می‌بینید گزینه (SIGN UP) تقریباً در مرکز صفحه و به رنگ نارنجی دیده می‌شود. پس از فشردن گزینه مذکور به صفحه بعدی وب‌سایت آزمون زبان دولینگو خواهید رفت که مطابق تصویر زیر است.

 

 

آزمون دولینگومرحله دوم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در اینجا پس از وارد کردن سن خود در فیلد اول، آدرس ایمیل رسمی و معتبر در فیلد دوم و رمز ورود در فیلد آخر، گزینه Next در پایین صفحه برای شما روشن خواهد شد. در وارد کردن ایمیل حتماً دقت داشته باشید که از ایمیل معتبری استفاده کنید چون این ایمیل به راه ارتباطی شما و مرکز آزمون زبان دولینگو تبدیل خواهد شد. در فیلد اول نیز که مربوط به سن شماست، با دقت اطلاعات را وارد کنید چون بی‌دقتی در ورود اطلاعات ممکن است در آینده شما را با مشکلاتی روبرو سازد. پس از فشردن Next در پایین صفحه به مرحله بعد که مطابق تصویر زیر است راهنمایی خواهید شد.

 

 

آزمون دولینگومرحله سوم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در صفحه بالا از شما پرسیده شده است که متقاضی کدام‌یک از موارد زیر هستید. به بیانی دیگر آزمون زبان دولینگو می‌خواهد بداند که هدف شما از کسب مدرک زبان چیست. گزینه‌ها از بالا به پایین معانی زیر را دارند:

 * پذیرش دانشگاه در مقطع کارشناسی

 * پذیرش در تحصیلات تکمیلی شامل کارشناسی ارشد و دکترا

 * پذیرش در دبیرستان یا دوران تحصیلی قبل از آن

 * تقاضا برای یک فرصت شغلی یا ترفیع درجه

 * هیچ یک از موارد اخیر

 شما بسته به هدف واقعی خود باید گزینه مناسب را در سایت آزمون زبان دولینگو انتخاب کنید پس از انتخاب گزینه مناسب، کلید (CREATE ACCOUNT) که در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار دارد فعال شده و به رنگ نارنجی در می‌آید. با فشردن آن به صفحه بعدی ثبت نام آزمون زبان دولینگو خواهید رفت که مطابق تصویر زیر است.

 

 

آزمون دولینگومرحله چهارم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 صفحه بالا فضای خانگی حساب کاربری شما در وب‌سایت آموزش زبان دولینگو است. سه بخش اصلی پیش رو دارید که با توجه به آن‌ها متوجه خواهید شد که دو بخش اکنون فعال است و گزینه مربوط به بخش سوم فعلاً غیرفعال است. اما هر یک از این بخش‌ها چه کاربردی دارند؟ بخش اول که با (Try the test) مشخص شده است یک فرصت عالی و جذاب است که به کمک آن می‌توانید با جو کلی آزمون زبان دولینگو آشنا شوید. این تست پانزده دقیقه طول می‌کشد و کاملاً رایگان است. شما با سپری کردن مراحلی مشابه به مراحل آزمون اصلی ضمن آشنایی با چارچوب کلی آزمون زبان دولینگو این فرصت را دارید تا خود را پیش از آزمون اصلی محک بزنید. برای این کار کافیست تا گزینه نارنجی (PRACTISE TEST) را فشرده و سپس وارد مراحل آزمون شبیه‌سازی شوید. در انتهای آزمون شبیه‌سازی فرمی به شکل زیر برای شما به نمایش در می‌آید که به طور تخمینی میزان مهارت شما در زبان انگلیسی و نمره تخمینی شما را تعیین خواهد کرد.

 

 

آزمون دولینگومرحله پنجم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 ما خیلی سریع و به طور آزمایشی در شبیه‌سازی آزمون زبان دولینگو شرکت کردیم و در انتهای آزمون صفحه بالا برای ما ظاهر شد. زیر عبارت (Estimated score) نمره تخمینی شما اعلام می‌شود. همانطور که می‌بینید چون آزمون آزمایشی است نمره دقیق و قطعی شما اعلام نمی‌شود. ما در این آزمون بین نمره‌ای بین صد تا صد و بیست و پنج دست پیدا کردیم. اگر در این صفحه کلید نارنجی (DONE) را بفشارید به صفحه بعدی می‌روید و اگر گزینه سفید رنگ (PRACTISE AGAIN) را بفشارید این امکان وجود دارد تا مجدد آزمون آزمایشی را تکمیل کنید. با فشردن کلید نارنجی به صفحه بعدی که مطابق شکل زیر است خواهید رفت.

 

 

آزمون دولینگومرحله ششم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در این صفحه مرکز آزمون زبان دولینگو به طور تخمینی اعلام می‌کند که شما با این سطح از پاسخگویی در آزمون آزمایشی، مهارت کافی برای چه اموری را دارید. ما به نمره‌ای بین صد تا صد و بیست و پنج دست پیدا کردیم و از این رو سایت آزمون زبان دولینگو توضیحات مناسب برای بازه نمره صد و بیست تا صد و شصت را در اختیار ما قرار داده است. مطابق مثالی که مشخص است این نمره برای درک طیف وسیعی از نیازهای نوشتاری و مکالمه زبان انگلیسی در سطح تخصصی علوم و مهارت‌های مناسب بوده و به کمک آن می‌توان با عملکرد خوبی ارتباط برقرار کرد. همچنین شما با داشتن این سطح از نمره توانایی ایجاد ارتباط و حضور در اجتماعات عمومی و جوامع علمی و تخصصی را دارید.

 مراحل اصلی آزمون زبان دولینگو

 

 

آزمون دولینگومرحله هفتم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در بخش پیشین اولین سربرگ موجود در صفحه اصلی حساب کاربری آزمون زبان دولینگو را بررسی کردیم؛ یعنی گزینه (PRACTISE TEST) حال اگر به قدر کافی با فضای کلی آزمون و چارچوب آن آشنا شدید نوبت به آن رسیده تا سراغ مراحل اصلی آزمون بروید. برای این کار ابتدا باید گزینه وسطی که اکنون به رنگ سفید است را بفشارید. با فشردن گزینه (BUY NOW) وارد مراحل خرید آزمون خواهید شد که مطابق صفحه زیر است.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله هشتم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در اینجا باید تعیین کنید که روش پرداختی شما برای آزمون زبان دولینگو چیست. پی‌پال و یا سایر روش‌های الکترونیک موجود در تصویر، تنها راه شما برای پرداخت هزینه آزمون هستند. هزینه آزمون مطابق اعلام رسمی خود سایت برابر با چهل و نه دلار آمریکاست. پس از گذر از مراحل پرداخت و تکمیل پذیرش وضعیت شما، اکنون متوجه خواهید شد که سومین گزینه صفحه خانگی حساب کاربری شما یعنی گزینه (START TEST) به رنگ نارنجی در آمده و قابل انتخاب است. با انتخاب این گزینه شما وارد مراحل اصلی آزمون خواهید شد. پیش از ورود به چند نکته دقت داشته باشید. نکاتی که باید رعایت کنید به شرح زیر است:

 * در طول مراحل ورود از شما پرسیده می‌شود که آیا برای شنیدن صدای کامپیوتر از هندزفری استفاده می‌کنید. اگر اینطور است باید پاسخ مثبت دهید چون چنانچه گزینه خیر را انتخاب کنید و در طول ثبت‌نام هندزفری در گوش داشته باشید، از طریق ویدیو این موضوع شناسایی شده و آزمون شما مردود خواهد شد.

 * پس از این با این پرسش مواجه خواهید شد که آیا صدای پخش شده را به وضوح می‌شنوید یا نه. حتماً جواب تمام این مراحل را بدقت بدهید تا در طول آزمون با مشکلی روبرو نشوید.

 * پس از این از شما خواسته می‌شود تا از یک تا سه به زبان انگلیسی بشمارید و صدای ضبط شده این شمارش را با پنل موجود برای سایت آزمون زبان دولینگو بفرستید. صدایی که ارسال می‌کنید پخش شده و از شما پرسیده می‌شود که آیا صدا واضح است یا خیر.

 * پس از مرحله قبل از شما خواسته می‌شود تا به کمک وب‌کم دستگاه عکس واضحی از خود بگیرید. عکس صفحه در این مرحله به شکل زیر است. به صفحه دقت کنید و پس از اینکه در موقعیت مناسبی قرار گرفتید، با کلید (TAKE PHOTO) که زیر تصویر خودتان قرار دارد، عکس را گرفته و ثبت کنید.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله نهم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 * پس از گذشتن از صفحه پیشین وب‌ سایت آزمون زبان دولینگو ، به صفحه زیر وارد می‌شوید که در هر فیلد مشخص شده باید اطلاعات دقیق هویتی خود را وارد کنید. در این بخش لازم است تا نام خود (با هجی صحیح انگلیسی) و نام خانوادگی را در دو فیلد بالایی وارد کنید. در دو فیلد ردیف بعدی نیز لازم است جنسیت و زبان محلی خود را انتخاب کنید. کاملاً بدیهی است که در سه فیلد به هم متصل انتهایی نیز لازم است تا تاریخ تولد خود را وارد کنید. پس از اتمام مراحل با کلید NEXT به برگ بعدی وارد شوید.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله دهم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 * همانطور که در بخش‌های پیشین یادداشت گفته شد در اختیار داشتن یک مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت در هنگام انجام تست الزامی است. مطابق تصویر زیر باید تعیین کنید که مدرک شناسایی که دارید متعلق به کدام کشور است و نوع مدرک شناسایی دقیقاً چیست. در فیلد اول از بین اسامی کشورها ایران را پیدا کنید و سپس در فیلد دوم نوع مدرک شناسایی را انتخاب کنید. بعد از این کار به صفحه بعدی بروید. در دو مرحله بعدی از شما خواسته می‌شود تا بسته به شکل مدرک شناسایی آن را در چند نوبت جلوی دوربین قرار دهید تا اطلاعات آن با وضوح کامل خوانده شود.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله یازدهم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

محتوای پیشنهادی : آموزش ثبت درخواست ویزا تحصیلی کانادا

 

 * پس از سپری کردن مراحل تأیید کارت شناسایی با صفحه قوانین کلی آزمون روبرو خواهید شد. مطابق توضیحات این صفحه سه اصل مهم در ارتباط به دوربین وجود دارد. اول آنکه نباید تمام یا بخشی از صورت شما از دوربین خارج شود؛ به بیانی دیگر نباید تکان‌های اضافی و خارج از حد معمول داشته باشید. دومین اصل آزمون زبان دولینگو این است که نباید به جهتی غیر از جهت دوربین نگاه کنید. چرخاندن سر و گردن اگر همراه با دیدن اطراف باشد باعث رد آزمون شما خواهد شد. مطابق سومین قانون نیز نباید هندزفری در گوش داشته باشید یا گوش شما توسط چیزی پوشانده شود. در تمام مراحل آزمون باید گوش شما به وضوح توسط دوربین قابل دیدن باشد. پس از این برخی دیگر از اصول جانبی به شما گوشزد خواهد شد. یک اصل مهم این است که اگر نشانگر موس از پنجره باز شده خارج شود یا شما صفحه باز شده را از حالت تمام صفحه خارج کنید، آزمون شما مردود اعلام می‌شود. اگر شخص دیگری وارد هر نقطه از اتاق شود، آزمون شما رد خواهد شد. شما در طول آزمون حق ندارید که از گوشی یا هر وسیله دیجیتالی دیگری استفاده کنید؛ استفاده از قلم و کاغذ نیز مجاز نیست. در تمام طول مدت آزمون باید دوربین و میکروفون سیستم فعال باشد وگرنه آزمون بررسی نخواهد شد. پس از مطالعه این قوانین شما برای مواجه با سوالات آماده هستید.

 با پیروی از مراحل گفته شده شما به بخش سوالات و برگزاری آزمون راه پیدا می‎کنید. برای پاسخگویی مناسب و دستیابی به یک نمره خوب لازم است قبل‌تر آزمون آزمایشی را سپری کرده و با نوع سؤالات آشنایی داشته باشید. پس از تمام شدن آزمون به طور کامل با صفحه زیر روبرو خواهید شد.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله دوازدهم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در این صفحه نشانگر بالا نشان می‌دهد که سایت آزمون زبان دولینگو در حال بارگذاری اطلاعات و داده‌های آزمون شماست و این کار بسته به سرعت اینترنت ممکن است زمان‌بر باشد. در طول بارگذاری داده‌های آزمون، سایت آزمون زبان دولینگو از شما می‌خواهد تا به یک پرسش پاسخ دهید. در این بخش از شما پرسیده شده که دلیل اصلی شما برای شرکت در آزمون زبان دولینگو چیست؟ در ذیل این پرسش سه گزینه وجود دارد که باید بسته به شرایط خود آن‌ها را تکمیل کنید. گزینه اول به معنی پذیرش در یک مدرسه یا دانشگاه است؛ گزینه دوم نیز به معنی پذیرش در یک موقعیت شغلی است. در گزینه آخر هم از عبارت سایر استفاده شده است. پس از پاسخگویی شما و تکمیل بازگذاری داده‌های آزمون، نشان داده شدن زیر به معنی تکمیل کامل مراحل آزمون زبان دولینگو بوده و دیگر در مورد تکمیل بودن مراحل جای نگرانی نیست.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله سیزدهم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 همانطور که گفته شد، مطابق تصویر بالا شما آزمون را به درستی تکمیل کرده و نتایج شما در حال بررسی است. معمولاً فرآیند بررسی و تعیین نمره شما چهل و هشت ساعت طول می‌کشد اما در برخی ایام شلوغ‌تر سال این ممکن است زمان بررسی تصحیح آزمون شما تا صد و بیست ساعت افزایش پیدا کند. در نهایت شما نتیجه آزمون دولینگو و نمره دریافتی خود در آزمون را در فرمی مطابق شکل زیر دریافت می‌کنید.

 

 

ثبت نام آزمون دولینگومرحله چهاردهم ثبت‌نام و شرکت در آزمون دولینگو

 

 در کارنامه ما که پس از شرکت آزمایشی در آزمون اصلی دریافت کردیم مطابق تصویر نمره نهایی صد و بیست و پنج بوده و بر همین مبنا توضیحاتی در مورد سطح مهارت ما در زبان انگلیسی توضیح داده شده است. پس از این شما می‌توانید با فشردن کلید سفید رنگ (PRINT PDF) فایل نهایی کارنامه خود را دریافت و بعداً چاپ کنید و یا با فشردن دکمه نارنجی (SEND RESULTS) پس از طی مراحل خاصی، نتیجه امتحان را برای مرکز آموزشی مد نظر خود ارسال کنید. آزمون زبان دولینگو این قابلیت را دارد تا نتایج آزمون شما را به صورت رسمی و مستقیم به دست مراکز علمی که این آزمون را به رسمیت می‌شناسند ارسال کند.

 

سوپرایزهای ما برای شما که تا انتها این مطلب آموزشی رایگان رو خوندین اینه که، می تونید از صفحه

آموزش نحوه کاریابی در سایتهای رایگان رو مطالعه کنید.

آموزش درخواست ویزا توریستی کانادا رو ببینید و خودتون ثبت نام کنید.

آموزش ثبت نام در آزمون تافل رو ببینید و یاد بگیرید.

آموزش ثبت نام در سیستم آریما کبک رو ببینید و اگر شرایطش رو دارید، از طریق کبک به کانادا مهاجرت کنید.

اگر به دنبال پیدا کردن یک فرصت شغلی واقعی در کانادا هستید؛ آموزش نحوه کاریابی در استانهای کانادا رو مطالعه کنید.

اگر هم میخواید به صورت تحصیلی یا از طریق اکسپرس اینتری به کانادا مهاجرت کنید، باید بدونید که نیاز به تاییدیه مدرک تحصیلی دارید که میتونید صفحه آموزش wes رو مطالعه کنید.

 

و آموزش رایگان بعدی:

وقت سفارت کانادا (بایومتریک در VFS)

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور

(Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه تورنتو

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه کلگری

هزینه دانشگاه های کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


اسماعیل :

اگر یکبار امتحان بدیم و خراب کنیم میتونیم با یه اکانت دیگه که با ادرس ایمیل دیگه ساختیم قبل تا اومدن جواب اون یکی دوباره همون روز امتحان بدیم؟

با نام دیگری امتحان بدهید که فایده ای خواهد داشت؟!

NASIM :

سلام وقت بخیر چطور پرداخت رو انجام بدم برای دولینگو

درگاههای واسط بانکی

مهدییار :

سلام وقت بخیر سوال در ارتباط با طرحهای های تک دارم که در ایران هزینه یسیار زیادی داره آیا امکان فعال کردن وحمایت در کاتادا هست

منظورتان از طرح چیست؟ خیلی ها در جهان احساس میکنن خیلی طرح های خاصی دارند اما در واقع اینطور نیست

Bahar :

سلام وقت بهیر، میخواستم بدونم قبل از شروع امتحان که میگه پاسپورت رو رو به دوربین بگیرید که عکس ازش گرفته بشه، نحوه قرار گرفتن پاسپورت چطور باید باشه؟ پاسپورت رو نزدیک صورت خودمون باید قرار بدیم یا فقط پاسپورت باید توی کادر باشه؟؟

خودتان و پاسپورت

الهه :

سلام برای پرداخت هزینه چطوری باید اقدام کنیم؟ من هیچ کارت بین الملل بانکی برای پرداخت هزینه ندارم و بانک بدلیل تحریم این کارت رو برای من صادر نمیکنه! ممنون از راهنماییتون

شرکتهای واسط

Neda Kazemi :

سلام. منثبت نام نهایی را انجام دادم ولی در تشکیل اکانتم (بخش هدف از این امتحان) را اشتباهی بجای گزینه دوم که (فوق لیسانس) است ، گزینه اول (کارشناسی) را انتخاب کردم. ایا مشکلی برایم ایجاد میکند و امتحانم مردود میشود؟

شادی عسگری :

سلام وقتتون بخیر میخواستم ازتون بپرسم به هنگام ثبت نام آزمون دولینگو، برای ارائه ی مدارک شناسایی مورد نیاز، حتما باید پاسپورت داشته باشیم؟ یا هر مدرک شناسایی دیگری را میشود ارائه داد؟ خیلی ممنون میشم اگر سوالم رو جواب بدید.

در مطلب عنوان شده با دقت مطالعه بفرمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.